• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
niku....aj mne prsia tak strasne narastli....a uz teraz sa hrozim, ze sa maju este naliat :fearful: ....inak teraz sa najlepsie citim v sportovych podprsenkach...lebo kostice ma neuveritelne tlacia :unamused:
24. lis 2008 v 15:56  • Odpověz
autor
jéé nikčo tak bundu jsem řešila taky a vyřešila jsem ji v pátek - normálně mám takový vypáslý , jenže díky bříšku a větším prsám jsem se jaksi mačkala, takže jsem si koupila větší o 2 čísla - a´t se prcek nemačká, přeci jen to bude chvilku trvat než zima přejde :wink: :slight_smile:
tak ti přeju šťastný výběr při nákupu :grinning:
24. lis 2008 v 15:59  • Odpověz
miru: tak já tak velký zatim nemam... Jen jsem přešla z B na C... Tak to je ještě pohodička :wink:

Lenu: Já pořád taham ten náš stejnej kabátek... Takovej nějakej bych chtěla i na zimu, akorát aby byl trošku víc do sportovna.. Aby k němu šly vzít i adidasy... Budu se muset porozhlídnout...
24. lis 2008 v 17:24  • Odpověz
tak hlasim, ze zatial nic
Uz som si dala aj horuci kupel, a zistila som, ze ked som bola na WC, tak hlien sa mi sfarbil tak do ruzovkasta, hnedasta, ale nic viac. Krize ma este stale velmi bolia, az sa niekedy neviem rozchodit.

Co sa tyka kabatov - ja som si kupila jeden taky prechodny XXL u cinanov a potom ho zdedi moja mamka. No je to na opasok, takze si ho bude moct stiahnut. A mam este jednu vetrovku, ktora mi je furt dobra, aj ked uz an brusku pritesna, ale da sa... :slight_smile:

okukala som vsetky babatka z nasej temy, no su na spapanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2008 v 18:56  • Odpověz
dobre ranko....tak aj my sme sa konecne zobudili do zasnezeneho rana....doteraz tu stale krasne svietilo slniecko :sunglasses: .....pravdaze sa to hned obrazilo na mojom rannom spanku.....deti po ceste do skoly boli ako zdivete....

andy.....ty chces uz co najskor porodit :grinning: ...ta plne chapem, kedze aj ja obcas uz len fucim a neviem si najst ulavovu polohu.....vcera mala eli akcny den....vzdy ked som ju zacala hladkat a skrabkat, tak mi dala vediet, ze je tam :wink:
25. lis 2008 v 08:43  • Odpověz
Hezký den.

Kačence přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku. :slight_smile:
25. lis 2008 ve 12:31  • Odpověz
Už jste tady na spadnutí, co? :wink:
25. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
jéé ahojda, i já se přidávám a přeji Kačce všechno nej, ať tě nohy nebolej:slight_smile:
taky hodně sluníčka, štěstí, lásky , zdravíčka:slight_smile:
ještě taky hodnou Sárku - co má doma prima mamku.-)
tak se hezky opatruj a na nás všechny pamatuj :grinning:

tak já jsem byla deska na tý krvi, takovou ampuli si vzala na všechno možný, za dva dny se mám stavit pro průkajdu :wink: :slight_smile: - takže tak
25. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz
autor
rez: teď jsem mrkla na Toba do alba. ty poslední fotky, to je mazec - chlapák jako lusk :slight_smile: , prostě tvrdej rocker :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - božan
25. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
Lenu moje :dizzy_face:, díky.
Katušce taky vše nej nej nej :sunglasses:!
25. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz
Taky přeju Kačce vše NEJ :wink:

No Tobík je hustej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky prdelky,
moc se omlouvám, že se vůbec neukazuju. Jsem totiž na PN, vše je v pořádku, ale byla jsem strašně unavená, a navíc se mi o víkendu rozjel zánět močáku, tak jsem na ATB. No a počítač doma vypověděl službu, takže píšu od našich, jsem tu na skok, tak mi to nedalo, abych se za váma nešla podívat.

V pondělí jsem byla u dr. (neplánovaně, právě kvůli zánětu), tak mi udělala kontrolní UTZ, máme už 2,65 cm...to je neskutečný, jak rostem...Vše je tak, jak má být, tak jsem ráda.

Moc myslím na Andy a Miru, držím palečky, ať je vše v pořádku a porod je šup šup :wink: A novým maminkám přeju hodná miminka, i když jak jsem to tu tak prolítla, tak to vypadá, že přesně tak to je, to je super!!!!

Kači, vše nej k svátku!!!

Krásný zachumelený den, zase se snad brzy ozvu!!! :grinning:
25. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
ju Kacka vsetko naj k meninam
gan no pekne rastiete :grinning:
inak tu krasne svieti slnieco, az uvazujem, ze s malou pojdeme na prechadzku.. este sme zatial neboli :sweat_smile:
25. lis 2008 ve 14:29  • Odpověz
Jééé, čau Gan... To je krásný, že dobře rostete, ale ten zánět močáku je :unamused: Ty na to trpíš, co? V květnu jsme to měly spolu a teď už to máš zase :frowning2:
Mimochodem, co to CD s fotkama??? :wink:
25. lis 2008 v 15:30  • Odpověz
dobre ranko....tak mi ideme dnes opet na CTG a poradnu....dufam, ze mala bude mat naladu :zipper_mouth: .....vcera sme boli s drahym na nakupoch a vecery.....pre bolest krizov som skoro nedosla domov :frowning2: ....a bolia ma doteraz....ale som spokojna....drahy ma 2 nove nohavice = mam pokoj s jeho nakupmi aspon na rok, rok a pol :wink: ....topanky je schopny kupit si aj sam :dizzy_face:
26. lis 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
krásné bréé ránko, tady krásně chumelí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a já jdu na úklid kuchyně, tak snad to všechno pěkně zvládnu :wink: :wink: :wink: :wink:

miru: nákupy s chlapama to je síla, :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky,
moc vám všem děkuji za přání,Lenu se zase vyšvihla s básničkou,super :grinning:
Koukám že Andy už to má tak tak, doufám že to bude všechno hopem a v pohodě.
U nás je sněhu že by se mohl vozit na hory :grinning: :grinning: Jinak se máme dobře,Sárinka je mooc hodná a novinky zatím žádný, ve čtvrtek jdeme do porady tak vám napíšu co je nového. Jo a už máme hotovou koupelnu úplně, jako že už se tam nic dělat nebude :sunglasses: Jen koupat :wink:
26. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
hojte, tu svieti slniecko
mala sa v noci 3x brutal povracala, prezliekala som ju, nasu postel aj seba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miru este si uzi, kym je eli v brusku
26. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahojte
Tak ja som vecra nemala cas napisat, ale nic nie je zmenene, sme stale 2v1. Asi sa Vikimu nechce von. Dnes pilne upratujem, vysavam, coked to pomoze :grinning: Uz by som chcela straaasne porodit, pretoze uz nic neviem ani zjest, aj ked si dam len jablko, alebo keksik, strasne mi to stoji v krku az mi niekedy treba vracat(ale zatial este nie), no za kazdym jedlom si musim dat tabletku na travenie alebo palenie zahy.

kac, dodatocne vsetko najlepsie k meninam :slight_smile: :wink:

miri drzim prsteky nech je CTG v poriadku.

Tak sa majte, idem dalej upratovat :wink:
26. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
Káťo, dodatečně všechno nej!!!!!!!! Nějak poslední dobou nestíhááááám. :rolling_eyes:
26. lis 2008 v 11:21  • Odpověz
Téda, těm vašim prckům se nechce ven :grinning:
26. lis 2008 v 11:22  • Odpověz
tak som tu....CTG dopadlo vcelku dobre, aj ked nie na 1*...vysetrenie dopadlo dobre - malej sa zatial von nechce.... asi pekne pocka, kym jej babka donesie vsetky paksamenty :grinning: - postielku, kolisku, vanicku a pre mamicku s tatikom zavaraniny :dizzy_face: .....a pravdaze sa tu najskor musi spravit vianocne upratovanie a babka musi odist - moja mamina nechce vediet ze rodim (ani som nemala v plane jej to povedat), lebo odrodila 3 deti a vravi, ze by sa od strachu a od sucitu nadomnou asi pocas mojho porodu opila :grinning: .....mienime povedat uz len hotovy vysledok :wink:
26. lis 2008 v 11:44  • Odpověz
Miru :grinning:
26. lis 2008 v 11:45  • Odpověz
miri dobra mamina :grinning: moja isla so mnou do porodnice, vliekla mi kufor :grinning:
26. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz
Moje máti chtěla být aj u porodu, kdybych jí to nezatrhla :grinning:
26. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz
Ninuška jekrásná Bez :wink:
26. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
ja moju maminu plne chapem...pre nu je tema porod doslova hororovy zazitok.....a je velmi rada ze bude pri mne kamaratka, lebo jej tam niekto veru chybal - hlavne ju hnevalo, ze ona tam prisla prva a skoncila ako posledna :grinning: :grinning: ....a ked som jej opisovala porod bezaz, tak mi zahlasila, ze ked mna rodila, tak im tam hodila na biele kachlicky strasnu "zelenu sablu" :sweat_smile: .....znicoho nic....a ze vsetci naokolo to brali uplne v pohode :grinning:

idem pridat fotky - prisla nam dnes jedna plienka - draha, ale super...uvidime ake budu tie dalsie....tato je jednovelkostna
26. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz
rez diik :grinning:
miri nastastie na sale bolo umyvadlo, tak som na nom visela pocas kontrakcie a pomedzi to si "ublejvala" :grinning:
26. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz
tak vidim, ze sa tu dnes nakecalo :grinning:
Akurat som skoncila a idem sa zvalit, pretoze ma strasne bolia krize.
Mirka som rada, ze CTG sa zlepsilo.
Rez Tobi je chutnucky, a na tych rock fotkach vyzera uz ovela starsie nie ako 3M babatko. Urcite mate z neho radost :wink:

co sa tyka mojej mamky, tak ja som tiez uvazovala nad tym, ze jej zavolam, az ked bude babicka, pretoze ona strasne vsetko preziva, aj ked som jej len povedala, ez som mala plany poplach, uz sa znervoznovala, a musela si brat tabletky na ukludnenie, pretoze vzdy ma taky tlak na prsiach a raz tak dostala aj infarkt. akze ju musim chranit. Ale ona mi vola denne aj 4x, takze by to bolo napadne, ak by som nedvihala telefon, pretoze by som rodila, bola by este nervoznejsia. Nuz co .....maminky su uz raz take :grinning:
26. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
Tak moje mamka se to určo dozví hned... Kdo ví, jestli nebude mít službu :sunglasses:
26. lis 2008 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.