• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj všichni tu probíráte maminky a porod?
Moje máma mi taky na konci volala co hodinu a ve finále jsme si v neděli večer zavolali že jí dám ráno vědět a odjeli jsme do porodnice. :grinning: Aspoň se se s tátou v klidu vyspali :grinning:
26. lis 2008 v 15:36  • Odpověz
no tak já byla ráda,že jsem stihla zavolat manžovi. A když mi ráno volala máma jak to se mnou vypadá tak jsem jí řekla ahoj babi :grinning: :grinning: 5 minut na to začly chodit sms z celé republiky :sunglasses:
26. lis 2008 v 16:06  • Odpověz
koukala jsem na ty vaše poklady a nemám slov
Tobík frajer největší :sunglasses: Nelinka je jak přez kopírák :sweat_smile: a Ninka je roztomiloučká. No holky zatím to vypadá, že děti dělat umíme že?? :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 16:12  • Odpověz
Ha tady ještě nikdo nebyl? :sunglasses:
Holky snad všechny už nerodíte?
Andy tak jak je, už toho musíš mít plné zuby co?
Těhotenství je krásné období :dizzy_face: , ale poslední 3 týdny jsou už horor. :grinning:

Kačenko jo dětičky se nám opravdu daří dělat.
Jen jsem zvědavá jestli i v 15 letech budou takový andílci jako teď. :grinning: :grinning: :grinning:

Mějte se krásně já frčím na návštěvu.
pa.m
27. lis 2008 v 11:56  • Odpověz
no monu když vídím svojí sestru tak si nejsem jistá, že to budou andílci :sunglasses: :sunglasses:
27. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
ahojte
no monu mas pravdu, posledne tyzdne su strasne, aj ked teraz musim povedat, ze v noci viem spat, predtym som sa pravidelne zobudzala a musela som pozerat Tv, pretoze som sa len prevalovala na posteli.
tak krize ma bolia neskutocne, normalne, ako keby som mala seknuty nerv....ale vydrzim to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bola som akurat v meste nakupit este vianocne ozdoby, pretoze tento rok budeme mat novy vianocny stromcek :slight_smile: , bola som len hodinku, ale prisla som domou dobita ako kon. tak si pojdem trochu oddychnut.

Co sa tyka deticiek, tak si myslim, ze uz v 3 rokoch to budu certici a nie v 15tich :grinning: :grinning: :grinning: viem o com hovorim, pretoze moj krstny syn dokaze za den vycerpat 5 dospelych ludi a on je este aj vecer plny energie
27. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz
dobre ranko....u nas nic nove.....mala sa kazdy den sprava inak....vcera bola cely den tichucko a vecer my isla vytlacit zaludok.....dnes je od rana aktivna a strasne ma boli cely spodok a pravdaze sa mi pritom zapiera o zaludok :grinning: .....ale stikutku ma obcas poriadnu - vzdy aspon 20 min....az ju lutujem, ako sa mi tam natrapi :pensive:
28. lis 2008 v 10:34  • Odpověz
Tak mirka, aj mne dnes akosi strasne tlaci dole, niekedy mam az pocit, ze zo mna Viki vypadne :confused: :sweat_smile: , az ma to niekedy tam straaasne picha. O krizoch radsej ani nehovorim, uz nevladzem chodit :frowning2:
Akurat idem este trochu pozehlit, a potom zabalit veci, pretoze ideme pozriet babatko. ma asi mesiac, tak som zvedava ake bude.

inac ja uz dnes spravim aj adventny veniec na stol, pretoze neviem, ci budem do nedele este doma, azajtra ma caka navsteva, pridu nasi na obed, pretoze v nedelu budem mat narodeniny. tak verim, ze v nedelu budem aj rodit, aby som mala krasny darcek :grinning: :slight_smile:
no tak idem
majte sa krasne a prajem pekny den
28. lis 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
hojda holky, tak vám přeju aby jste už brzy porodily a zbytečně se netrápily - je mi jasné, že udělat jakýkoliv pohyb už je nad lidský výkon :grinning:
mně manža odjíždí na víkend s chlapama na chatu do Beskyd ze slovenské strany, přijede až v neděli - tak budu saa, ale myslím, že mi to uteče, páč ve firmě máme inventuru takže budu celý víkend tam :wink: , pozvala jsem kámoše a bude nám dělat v sobotu k obědu grilovanou kýtu a v neděli gulášek, aby jsme měli co papkat:slight_smile: a já ještě udělám chlebíčky :dizzy_face:
dneska je u nás Hana Zagorová, tak na ní jdu - doufám, že to bude fajn.

tak se mějte hezky, opatrujte se a zase papapapa
28. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz
Myslíte, že poslední týdny?Pro mě bylo těhu utrpením už tak od sedmého, osmého měsíce, to je člověk fakt jak vorvaň :grinning:, ale za tu krásu to stojí, ne?
Co je s Muco? :confused:
28. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
mucinka změnila práci, tudíž už se sem nedostane :frowning2: , ale občas přijde juknout :wink:
28. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj andy tak v neděli rodíš ne? Aspoň budete slavit se synen společně narozeniny.

Jinak máme za sebou další poradnu.Nela má 4,2 kg a 57cm.A začínáme chodit na cvičení neb se mudr. zdá že dává hlavu trochu víc nalevo :frowning2:
Tak snad to bude v pohodě a budeme tam chodit co nejmíň. Pry je to naprosto běžné a jen nechce nic zanedbat,aby v se nám v pubertě nazačala kroutit.
28. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz
andy....to by bolo prve nedelniatko :slight_smile: ...inak v nedelu ma moj brat meniny :wink:

monu.....a na ake cvicenie?....kamaratka takto trapila dceru do jej 3r.....vojtova metoda, rehabilitacne zariadenia a nic nepomohlo.....lebo jej to diagnostikoval neurolog tak a nijake ine vysetrenie sa nekonalo..... ale raz isla ku svojej ocnej a ta prisla na to, ze je to ocami - mala zdedila po kamaratke ocnu chybu a preto natacala hlavicku nabok, aby si tak ulavila a lepsie videla....teraz nosi okuliarky a je to OK......na zaciatku je fakt, ze mala skrateny sval, lebo bola velka a v maternici "napchana" :grinning: , ale potom to bolo uz len o ocnej vade....takze ak ti bude klonit hlavicku aj po tom ako uz nebude mat dovod, tak sa pytaj aj na ine vysetrenia (keby ma teraz videla svagrina tak ma dorazi.... ona je neurologicka a kamaratke radila botox - ta to nastastie odmietla a dobre spravila....)
28. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz
no snad to bude jenom na chvilku cvičení. Uvidím co mi řeknou přímo tam, příští týden to tam jdeme poprvé.
A taky začínáme po vánocích chodit plavat :slight_smile: na to se těším moc.
28. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
No Lenu, takovou inventuru bych si taky nechala líbit... My máme dneska taky roční inventuru, je tu plno auditorů... Celej den jim dávám různý podklady, lezu po skladech a kontroluju, jestli kluci dobře počítali.. Jde se i zítra, ale já nemusim - výhoda těhu... :wink:
28. lis 2008 v 15:50  • Odpověz
Já se loučím za chvilku nám přijede návštěva tak bude veselo.

Přeju hezký víkend a těhule bacha na sebe.

Andy kdyby něco držím palečky ať je porod co nejrychlejší a vše ok.
pa.
28. lis 2008 v 17:28  • Odpověz
monu...to plavanie je super...ja by som rada chodila, ale tu pozatvarili vsetko co sa dalo.... chodili sme dokonca aj ku svokre do skoly (ona je telocvikarka a uci aj plavanie), ale po zmene riaditela tam ma uz verejnost zakaz :rolling_eyes:

inak cely den je mala ako zdivena a stale mam pocit ze musim rychlo utekat na zachod a ked uz tam pridem, tak nic :unamused: .... a takto je to cely den....len keby sa mi lahsie vstavalo z kresla :grinning:
28. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
holooo.....nikde nikto? :confused: .....

... my sme dnes lietali po nakupoch.... som bola strasne vycerpana.... ale ked som sa isla cez reklamu vo filme o deviatej vecer osprchovat a vsimla si aka je spinava vana, policka v kupelni,... tak som dostala akosi energiu a vyumyvala celu kupelnu a apotom aj kuchynu (kedze odtial bol prostriedok na vodny kamen :grinning: ).... ked ma ale potom drahy zbadal ako kolenacky vytieram podlahu, tak sa na mna vrhol a postavil ma :grinning: :grinning: ... akosi mi to nedalo, zajtra sice pride mamina, ale nemusi tu na predsa cakat hnoj :sweat_smile: ....a film som samozrejme prepasla :zipper_mouth:

andy bud divoko oslavuje zajtrajsie narodeniny, alebo sa kruti od bolesti? :fearful:
29. lis 2008 ve 23:05  • Odpověz
mirka, nie nemam bolesti, oslavovali sme. uz som stihla opat poukladat veci, a pripijali sme na zajtrajsi porod :grinning: :grinning: :grinning:
Maly sa akosi velmi vrti, tak mu dohovaram, nech zajtra zo mna vylezie.
Tak uz idem spat, dufam, ze dnesna noc bude lepsia ako ta predosla :wink:
Dobru noc
29. lis 2008 ve 23:58  • Odpověz
andy...k dnesnym narodeninam ti prajem asi to, co si momentalne najviac prajes - skory, rychly a bezbolestny porod a aby maly viki bol krasne, zdrave a chytre dieta :wink: :dizzy_face:

nasa eli vcera vyvadzala a dnes je ticho ako pet peny :sweat_smile: ....asi sa velmi tesi na babaku, ktora je uz na ceste.... dnes sa len par krat zaprela, ale aj to stalo zato, lebo mam jej "labky" pod rebrami....uff
30. lis 2008 v 15:51  • Odpověz
Mirka dakujem ti velmi pekne za prianie :slight_smile:
my sme dnes este oslavovali s druhou polovickou rodiny, a boli sme aj v kosiciach, a to len na skok ale taka som utahana, ze si dam teply kupel a asi zalahnem do postele. No keby to na mna prislo teraz(porod), tak by som ani nevladala tlacit, pretoze ledva stojim na nohach a oci mi uz tak klipkaju. ved sa ani necudujem, ked som v noci nespala 3 hod.

Aj viki je dnes pokojny, aspon ze to, pretoze aj mne riadne kope do rebier, a niekedy to riaaaadne boliiiiiii
Zajtra mam poradnu, CTG a UTZ, tak som zvedava co lekar povie na termin porodu :slight_smile:
30. lis 2008 v 19:37  • Odpověz
jej andy aby som nezabudla, vsetko naj a zelam krasny porod a nadherneho zdraveho vikiho :grinning:
30. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
bréé ránko, tak jsem tady pro iinfo, jestli už je mezi námi andy malé miminko :slight_smile: , a jak koukám žádná zpráva, andy pořád 2v1 zůstává :slight_smile:
1. pro 2008 v 09:39  • Odpověz
Ahoj tak co a jak těhule ještě nic?

Andy dodatečně vše nejlepší k narozeninám!!!

Jinak naše Nelinka už dostává večer Bebu a začala krásně spinkat od 20 do 2 :dizzy_face:

Jdeme ven a kouknout se po nějakém tom dárku už teda když je ten advent.
zatím pa
1. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz
Cauko bambulky
tak na poradn vsetko ok.Krcok 1cm, otvorena na 2 prsty, a nevyzera to ze porodim na termin. keby nic, tak o tyzden mam opat kontrolu. CTG bolo dobre a aj UTZ a prietoky, maly ma v brusku este dostatok plodovej vody ale placenta je uz pripravena na porod. a priblizna vaha Vikiho 3860g.
Tak dnes som zacala pit tonic, lekar odporucil a ze mam vela chodit a hlavne po schodoch, tak tu pendlujem hore dole po dome.

a aby som nezabudla, dakujem vam za gratulacie, ste zlate :slight_smile:
1. pro 2008 v 15:33  • Odpověz
Andy otevřete si s manželem večer lahev červeného ve vaně.A chtělo by to něco pikantního k jídlu.
:grinning: Já chodila do schodů do 12 patra a vůbec mi to nepomohlo. :grinning:

Uvidíš jestli něco pomůže :sunglasses:
1. pro 2008 v 15:36  • Odpověz
Ahoj,
tak Andy dodatečně vše nejlepšík narozeninám :slight_smile: A mě paní doktorka radila sex, pokud to teda ještě jde :sweat_smile: prý je to zaručený :wink:

Monu a proč jí dáváš Bebu? to už jako pomýšlíš že přestaneš kojit?
1. pro 2008 v 18:46  • Odpověz
ahojte dievcata...ja som tak znicenaaa....mamina upratovala ako robot....a ja som to zdedila po nej - needa sa mi pozerat na coveka ktory robi a ja mam sediet na riti.....a mamina sa potom pravdaze hnevala a aj kricala, ze mala tam musi cucat este do nedele....potom uz smie :grinning: ....teraz ma uzasne bolia krize a som hotova do postele....ale este robim spolocnost mamine, ktora sije supravu do kolisky.... chcela ju robit uz doma, ale nemala cas a ked zistila aky mam super stroj, tak ani nelutuje :wink: ...postielku uz dnes drahy s maminou zmontovali, tak som zvedava na prvu noc vedla postielky :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz
ahojte mamicky a buduce mamicky
Tak u mna nic nove, noc bola dobra. Idem este aj ja nieco hodit do pracky, aby som nemusela potom, ked sa vratim z porodky. Inac vcera som pozerala spravy, a na mnohych porodniciach hlasia plny stav. No nanestastie aj ta, do ktorej mam ist aj ja rodit. Tak som zvedava, kde daju rodicky ak pridu. Snad asi na gyndu.

No vcera som si dala horuci kupel, pila aj tonic a aj som sexikovala s manzelom....a.....nic, proste Vikimu sa nechce von.
Dnes je u nas krasne, tak asi pojdeme na prechadzku, co ked to pomoze. uz som bezradna, no ale co sa da robit, treba si pockat na ten spravny cas, raz to isto pride. :wink:
No idem, lebo ma manzel vyhana :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
bréé dopolko, tak jsem včera obdržela těhu průkajdu a konečně taky vím jakou mám krevní skupinu :grinning: :grinning: :grinning: , jinak se nám daří docela dobře, nevolnosti už ustoupili a konečně můžu zase mezi lidi :slight_smile: :slight_smile: , jinak nám všichni předpovídají že budeme mít kluka, tak bych byla ráda, kdyby to tak opravdu bylo - ostatně já s tím prckem v břiše mluvím jako s klukem :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a jak vy??? co u vás nového ???? andy???? tebe holka lituju, přeju aby jsi už co nejdříve porodila :dizzy_face:

taky jsem včera koupila dárek synovci k vánocům a zbývá už mi akorát segruše a mám to hotový :wink: :slight_smile: :slight_smile:

dneska jedeme na "Káju" :wink: :grinning: do Pardubic do arény, tak doufám, že to bude stát za to - tak se mějte hezky a já zase mrknu
3. pro 2008 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.