• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
ahojte...dam vediet bezaz....andy urcite nebude v stave ist pisat na net :slight_smile:

....ale drahy sem potom prida link na foto...uz to s nim mam dohodnute :wink:
8. pro 2008 v 17:31  • Odpověz
Jupííí, další miminko na světě. Kdybych nebyla lempl, věděla bych to i gratulovala bych dřív. Tak hlavně hodně zdraví. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2008 v 18:34  • Odpověz
dobre ranko....opet som v noci nemohla spat.....tak som sledovala telku a dospala som to potom, co drahy vstal (pochrapkava pre nadchu) a suseda odisla do prace (aj nepocujuci ludia robia menej hluku ako ona :confounded: )..... vcera som stihla upiect kocisky a oriesky (krem spravim az po porodnici), dnes ma cakaju vanilkove rozky..... vcera som mala poslickov kazdu hodinu, dnes ani naznak....som zvedava co mi zajtra povie lekar :zipper_mouth:
9. pro 2008 v 11:13  • Odpověz
Gratuluju Andy k Viktorkovi :dizzy_face:
9. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
Jinak Miruš, mě pomohlo, když jsem umyla auta, za dva dny byl Tobís na světě :grinning:.
9. pro 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
ahooja, tak jsem poslední kdo přišel pogratulovat Andy k malému Viktorkovi, moc moc vám blahoželám a přeju je to nej - malý je chlapák, taková míra a váha:slight_smile: - chlap jak má být :slight_smile:

jinak u nás nic novýho, jen už roste bříško (špek), do ničeho se nevejdu a tak pojedu do města mrknout po nějakých těhu kalhotech, chjo. , to je mazec :wink:

jinak taky peču, ale vše v poklidu už se nikam neženu, 6 druhů bude stačit :slight_smile: - tak papapapap
9. pro 2008 v 16:34  • Odpověz
rezetka.... auto umyli svokrovci este predtym ako nam ho pristavili pod okna :grinning: .....ale dnes som umyvala trubu....

.......dnes ma ma mala uplne v pazi - obcas drgne laktom do kosti a obcas stvrdne pupok, ale inak ziadny iny poslickovia :sweat_smile:
9. pro 2008 v 17:32  • Odpověz
Lenu, vyfoť pupík!!! :dizzy_face:
9. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
Halo je tu někdo? :slight_smile:
Těhule jsou asi v poradně a Miru rodí co :grinning:

My jedeme s Nelinkou na návštěvu tak se tu ukážu navečer.

Jsem si uvědomila včera, že jsou za 14 dní vánoce tak jsem vyvětrala konto :grinning: a nakoupila skoro všechny dárečky :dizzy_face: .
10. pro 2008 v 10:39  • Odpověz
Dárečky už mam skoro všechny, vetšinu mam objednanou z netu, tenhle týden by měly všechny dorazit :slight_smile: Nesnášim nakupování s obchodech, takže to řešim netem... Jak pohodlný... :sunglasses:
Zítra jdem na 3D UTZ, tak snad nám vyjdou hezký fotečky a videjko... :dizzy_face:
10. pro 2008 v 11:07  • Odpověz
Jinak já jsem opět v práci :unamused: Už to moc nezvládam, jsem utahaná, navíc ten stereotyp... Ráno za tmy do práce, za tmy z práce, nakoupit, udělat véču, uklidit, umýt se... Padam kolikrát na hubu... Spí se mi dobře, ale potřebovala bych ještě aspoň 2 hoďky navíc... Takže vážně uvažuju nad tim, pracovat ještě týden v lednu a zůstat doma... Ta únava je šílená...
10. pro 2008 v 11:09  • Odpověz
ahojte...tak som spet od lekara.....na CTG ziadna aktivita, ale spodok na spadnutie....zajtra rano idem do porodnice a uz ma hospitalizuju... daju mi nejake lieky a uvidia ako sa to pohne...lekar sa obava, ze ma to chyti v noci - a vraj by to islo asi dost rychlo, tak aby sme nemali paniku na ceste :wink: .... aj som tomu dost rada, lebo po dnesnej noci som sa citila dost neisto a nevyspato - ma tak kompletne prehnalo, ze to by asi ani klistir nezvladol :sweat_smile: ... a stacila na to len mala svojim tancovanim a par kontrakcii
10. pro 2008 v 11:44  • Odpověz
Jé, Miru, takže za chvilku tu máme Elenku :dizzy_face: To je nášup miminek jak má být... Tak se pěkně sbal a budeme čekat a tu veselou novinu... Pak budeme čekat až na konec března... :wink:
10. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
Ahojky,
koukám, že je miru na spadnutí, tak Miruško, přeju, ať je to všechno rychlý a v pohodě, a hlavně ať jste obě v pořádku! Moc na tebe myslím, a těším se na dobré zprávičky!!!
10. pro 2008 v 11:52  • Odpověz
Ahoj hokly,
Miru moc moc držím palečky a myslíme na tebe. Doufám, že to bude opravdu rychlý a že tu co nevidět Elenka bude.
Jinak u nás dobrý, Sárinka chce pořád sedět, když leží tak pořád zvedá hlavu a vzteká se, tak jsem jí posadila do chodítka a světe div se líbí se jí tam a začíná se odstrkovat, a to jí je teprve 4,5 měsíce :wink: No jo holka šikovná
10. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz
Miru, tak jsi to vzorně vydržela ža do termínu, jo? Vidíš jak je nakonec Elenka vzorná. Tak na vás budu myslet a třeba už zítra bude na světě - 11.12. - krásný datum. :dizzy_face:
Niku, tak pak dej nějaké 3D foto do alba. Jsou moc krásný. A pak to srovnání s realitou.... :dizzy_face:
Jsem se dneska dověděla o další těhuli ve svém okolí a už jsem se jí sama sápala po bříšku - tak to dělám nakonec taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já se na ta miminka teď tak těšííííím. Mnohem víc než před Toníčkem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nebo néééé víc, ale jinak. :wink:
10. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
Gan, ty taky koukej fotit pupík :wink:
Fim: Fotky určitě dam, to je jasný.. Snad se povede nějak pěkně vyfotit i pohlaví, aby jsme měli hezkej dárek pod stromeček pro rodiče :wink:
10. pro 2008 v 15:07  • Odpověz
no tych krasnych datumov je viac za sebou.....v piatok je 12.12. a v sobotu (zrovna ma ten moj lekar sluzbu) 13.12. - a to by uz bola tretia diievka v manzelovej rodine narodena 13.12. a este k tomu tym istym porodnikom :grinning: ...tomu sa hovori zhoda nahod.....a 14.12. by bola nedelniatko.... mne je jedno kedy sa narodi, ale hlavne nech je zdrava, dobra a spokojna :dizzy_face: ....dufam hlavne v to, ze do nedele uz porodim :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
ahojda, tak jsem si dneska mákla, upekla jsem 3 druhy cukroví a teďkom ještě véču a můžu vám říct milé dámy, že mám docela dost :slight_smile: , jj já plně souhlasím s Nikčou, ta únava je děs, a to počásko k tomu, no to je věc, já jsem spáč sám o sobě natož když jsem teďkom těhu :grinning: :grinning: :grinning:
taky mi dneska přišli první těhu džíny, tak hurá mám včem chodit :dizzy_face: , až se trochu zmátožím vše nafotím i s pupkem, to přísáhám :grinning: :grinning: :grinning:

miru na tebe budu myslet a fandit poslednímu našemu letošnímu miminku, a´t to pěkně jde :dizzy_face:

jinak stejně je to fajn, jak to pěkně vychází a dětičky se nám rodí napřeskáčku, tak chci být zvědavá jak příští rok my ostatní, jestli porušíme či neporušíme řady :sunglasses:
10. pro 2008 v 15:56  • Odpověz
autor
no koukám, žr Gan čeká mimi 28.6 , my 25.8. to je těsně v závěsu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 15:57  • Odpověz
autor
pardon my 25.6. :grinning:
10. pro 2008 v 15:58  • Odpověz
Tyjo holky, tak to jsem zvědavá, co vám vyjde za pohlaví, jestli dodržíte střídání :sunglasses:
11. pro 2008 v 07:49  • Odpověz
Čauky,
no vzhledem k tomu, jak mi je, si myslím, že bude muset Lenu přenášet, nebo já porodit dřív, jinak bude pořadí porušeno.

Pupík roste, jojo :grinning:
11. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
Ahoj tak co Miru ještě nic nevíme :sunglasses: .
Snad to bude rychlé a miminko ji nebude moc trápit :dizzy_face: .

Pečeme (Nelinka je zlato a chrní) a odpo jdeme na besítku bráchovi do školky :grinning: .

Gan založ už album :slight_smile:
11. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz
ahojte
dakujem vam vsetkym za gratulacie :slight_smile: :wink:
tak pustili nas dnes, ale mame este slabu zltacku, tak v pondelok mame ist spat do nemocnice na krvicku.
Inac porod bol dost tazky!!!!!!v piatok vecer som zacala mat boelst, take mensie....no a v nosci o 1 sme isli do nem. mala som pravidelne 10min. kontrakcie, ale len mierne, do rana sa to nezmenilo a ani v priebehu dna, aj ked kontrakcie rastli. na obed mi pichli infuziu....ktora mi tiekla 4 hd, spustilo to silnejsie kontrakcie, ale porod sa nechystal, pretoze hlavicka neustupovala dole, pretoze branka bola strasne hruba. otvarat som sa otvarala pomaly, no a tak mi s tym museli pomoct, roztiahnut ma na silu. Tak to i pichli dalsiu 2x silnejsiu infuziu a cipky do konecniky a injekcie, pretoze malemu slabli ozvy a mohla som koncit cisarskym. no a lekar mi prepichol plodovu vodu a na silu roztiahol pocas silnyyyyych kontrakcii, strasne to bolelo, bolo to bolestivejsie ako samotny porod. no a behom pol hod. som uz dostale tie poriadne bolesti a tlaky na konecnik, takze sa zacal porod. prebehlo to strasne rychlo, zatlacila som 4x.

maly je strasne krasny, velmi poslusny len spinka a papka, a skoro vobec neplace. no zatial ho chvalim :grinning: :grinning: :grinning: uvidime neskor.
fotky pridam neskor, prisla mi maina, tak ideme za chilku kupkat Vikiho.

No a som zvedava na Mirku :slight_smile:
11. pro 2008 v 17:08  • Odpověz
Tááák to máme za sebou...
:dizzy_face: Bylo to krásný... Mimísek je úžasnej, má nádhernej čumáček, pusinku po tatínkovi... Pořád něco povídal, mával ručičkama... Pan Dr. se divil, jak je tam zajímavě stočenej, jedno chodidlo měl opřený o pohlaví Ale natočit se to podařilo, tak z toho musim udělat fotku a dáreček je hotovej Měříme 24 cm, vážíme 630 g, TP vypadá na 2.4.2009 - to bych si moooc přála - ten den budeme s manžou slavit 10 let od seznámení Fotečky už jsem do albíčka dala...

Andy, hlavně, že to máš za sebou a jste oba v pořádku... :slight_smile: Už se těšim na fotky Vikiho..

A copa Elenka? Ještě není mezi náma?
11. pro 2008 v 17:53  • Odpověz
Čauky. Miru je ode dneška hospitalizovaná, že? Teda jestli si to dobře pamatuju... Tak to by mohla být Elenka brzy na světě. :dizzy_face:
11. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
nikul fotky máte krásný :dizzy_face:

andy tak jste konečně doma. To je škoda že to šlo tak pomalu. ale zato máte Viktorka už u sebe. Těším se na fotky.

Já jdu žehlit Nelínek spinká tak toho využiju.pa
11. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak nikčo, teď už se budeme těšit na tebe a vašeho přírustka do rodiny:slight_smile:, páč co nevidět tady máme Elenku od Miru - holky myslím na vás a přeju co nejrychlejší porod:slight_smile:

já dneska jedu do Sklípku :grinning: :grinning: ( docela paradox, těhule a do sklípku), ale nic jinýho mi nezbývá, je to firemní ace a já jí pořádám, tudíž bez vínka (škoda), ale co bych neudělala pro našeho prcka:slight_smile:, odjíždíme ve 14h, tak se už dneska neukážu, musím ještě poklidit

mějte se moc krásně, přeju krásný ničím nerušený víkend a papapapappapa
12. pro 2008 v 08:07  • Odpověz
Taky máme dneska vánoční večírek... Taky bez vínka, protože budu řídit zpátky a povezu ještě víc lidí... Ale máme to až od 18:30 a nejdýl v půlnoci chci jet domů... Snad to vydržim, normálně jsem v 9 tuhá :sweat_smile:
12. pro 2008 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.