• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj od Miru ještě žádné info? :sunglasses:
12. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
Nene, žádná zpráva od Miru. Počítam s tim, že by nás Bez hned informovala..
12. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz
čauky babulky,

tak jsem zrovna volala na gynekologii, v pondělí jdu na tu prohlídku. Chtěla jsem vědět, jestli mám kvůli krvi přijít nalačno, a jestli může Myšák se mnou.

Tak Myšák se mnou teda může, ale na lačno nemusím, krev budou brát a na 16tt ... :confused: :confused:

Přjide mi to hrozně pozdě, dosud jediný vyšetření bylo UTZ, krev mi nebrali, nic. Co jste absolvovaly vy? Nechci plašit, ale četla jsem (jak jinak, že :grinning: ), že se dnes dává přednost kompletnímu vyšetření právě ve 12-13tt, že se dají přesněji zjistit vrozené vady. Tak nevím... :unamused:

Poraďte :pensive: prosím...
12. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
Gan, já měla 1. UTZ v 6.tt... Pak jsem špinila, tak mi dělali 2x v 9.tt... Poprvý v poradně jsem byla v 11.tt, tam mi vzali krev na HIV, toxo, Rh a tak... a objednali mě na větší UTZ, kde mimíse zkoumali, jestli je v pořádku... Měřili to šíjový projasnění a někde měří ještě nosní kůstku.. Pak v tom 16.tt mi brali krev na tripple testy a další UTZ byl až v tom 20.tt....

Tak letim domůůůůů a pak na vánoční besídku :wink:
12. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz
Tu Mirkin manzel:
Elenka je uz na svete, nakoniec sa rodila cisarskym rezom. Vazi 3,5kg a meria 50cm. Viac zial neviem, Mirka este spi, toto mam len od kamaratovej manzelky, ktora sa to dozvedela od sestriciek v porodnici.
12. pro 2008 ve 14:42  • Odpověz
Tak přeji celé vaší rodině hoooodně radosti s malou princezničkou a ať se brzy všichni shledáte. :wink: Hlavně aby byly obě holky v pořádku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2008 v 15:55  • Odpověz
Ahoj Gan mi taky brali krev na vrozené vady až v 16 týdnu.
Mě doktorka říkala, že v tom 12 týdnu je to brzo a pokud nejsem riziková skupina (postižení v rodině) je to zbytečné. Takže jen měřila stehení kůstku a projasnění.

Je tak Miru to má za sebou ale císařem? :confused:
Tak hlavně doufám že jsou obě zdravé a ok. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2008 v 16:24  • Odpověz
Tak jsem přidala ještě pár foteček z UTZ, celý to video má 24 minut, tak jsem z toho vycucala pár obrázků.. Teď se jdu natáhnout a za hoďku razíme na ten večírek... Tak se mějte kráásně a pozdravujte mimísky!!! :wink:
12. pro 2008 v 16:45  • Odpověz
Jééé, teď jsem si všimla!!!! Gratuluju Miru a manželovi k Elence!!!!
Doufam, že jsou obě holky v pořádku!!! :wink:
12. pro 2008 v 16:47  • Odpověz
ahojte, ja som len teraz dostala sms, ale vidim, ze vaso uz pisal :wink:
mirka gratulujemeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 18:40  • Odpověz
Prve foto:
http://www.kpmpresov.sk/elenka/elenka.htm
Zial malicka prave plakala a hybala sa, navyse bolo na novorodenckom slabe svetlo, tak su fotky rozmazane. Zajtra snad budu lepsie zabery.
12. pro 2008 ve 22:52  • Odpověz
Miru gratuluju k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

AŤ VÁM DĚLÁ V ŽIVOTĚ JEN RADOST. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2008 ve 23:19  • Odpověz
Ahoj,
tak my samozdřejmě taky moc gratulujeme a přejeme jen všechno nej!!!!! :grinning: :grinning:
Podle fotek to vypadá, že Elenka bude ďáblík už od narození :sunglasses:
13. pro 2008 v 10:38  • Odpověz
Par fotiek zo vcera - malicku este stale drzali v inkubatore. Infuzia ktoru ma je vraj protekcna...
http://www.kpmpresov.sk/elenka/elenka2.htm
14. pro 2008 v 10:43  • Odpověz
Gratuluju k Elenečce!!!!!!!!!!!!!!
14. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz
Narodila přesně na rok od doby, co jsme počali malého :dizzy_face:.
14. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz
autor
čauvajs, tak jsem tu :grinning:
i já se přidávám a gratuluju šťastným rodičům k narození dcerky a přeju jen to nej :wink: :slight_smile:

Gan: tak my jsme v těhu těsně zasebou tak ti písnu co my:_), první UTZ bylo 16.10 - tam byl jenom ten gestační váček, druhé UTZ bylo 18.11. - to jsme byli velký 22mm a teďkom 16.12 jdeme na třetí UTZ. Co se týká tripple testů, tak ty už máme zasebou, dělal mi je v tom 13tt, ( asi záleží jak je který dr. zvyklý), a poté jsem dostala těhu průkazku, něco víc o těch testech mi řekne na této kontrole v ÚT. Takže asi tak. Jinak já už bych docela ráda věděla co budeme mít, tak se chci dr. zeptat, kdy asi mi to tak řekne.:slight_smile:
14. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz
Ahojky mušketýrky!

tak předem obrovská gratulace Elence! Doufám, že je maminka i Elenka v pořádku, přeju hodně štěstíčka a zdravíčka a brzký návrat domů :wink:

Jinak moc děkuju za zprávičky o tom, co jste absolvovali na konci 3. měsíce...My ji máme teda také za sebou, nicméně krev a moč budou až příště, dnes proběhla cytolka a UTZ (krásný zážitek), jsme 12+1 (podle UTZ 13+0), 6,3cm, NT 1,5 mm, bez hrubých VVV, placenta na zadní stěně...Takže to vypadá, že jsme 1. trimestr zdárně absolvovali, ťuk ťuk ťuk.

Fóti začnu pomalinku přidávat, slibuju :grinning:

Přeji všem krásný, i když tady teda zamračený den :wink:
15. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
ahojte

tak velka gratulcia Mirke.Prajem Vam, aby Elenka bolo skvele babatko a hlavne aby ste boli zdrave. :wink:
A preco to bolo cisarskym????

Inac ospravedlnujem sa, ze fotky pridqavam az teraz, ale nejak som si muslea na to zvyknut, ze si uz nemozem sadnut hoci kedy k PC. tak vikike je zlatucky, dnes sme boli na krvi, kontrola bilirubinu, pretoze ked nas prepustali z nemocnice, mali sme trocha vyssiu hodnotu. Ale maly pekne papka, mliecka mam dost a uz pribral spat 150 g, takze teraz vazi 3850g.
15. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz
Gan, super výsledky! To to letí... Byli jste vůbec s manžou na tom víkendu s KK???
15. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz
Niku čauky,
no letí, já jak pořád sleduju to své těhu po dnech, tak mi to ani neletí. Ale na druhou stranu jsem si dnes prohlížela grafíky (FertilityFriend), a to mi přijde tak dávno...

No na víkendu jsme byli, ale ten náš babskej byl lepší. :sunglasses: Nevyšlo nám moc počásko, na pokoji jsme měli hroznou zimu (tak jsme se stěhovali), a cvičení nakonec nebylo pro těhu (byla jsem jediná :grinning: ), takže tak. Ale dobrý, to zas si nestěžuju :wink:

Andy, Viki je fešák, takový akorátní, a krásně kouká :wink:
15. pro 2008 v 15:55  • Odpověz
andy vikki je fesak, inak riadny chlap, ked si porovnam nasu hviezdu s 2810gramami :grinning:
baby tehule, vam to pekne odsypa, uz len aby bola muco ok a nech uzavrie krasne tuto temu nie? :dizzy_face:
15. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
Co je s tou Muco? :confused:
16. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
muco změnila práci a nemá v práci přístup na net a doma nestíhá, všechny vás ale moc pozdravuje :dizzy_face:

jinak teda ahoj:slight_smile:
dnes jsme po dalším UTZ a kontrole u dr., vše v naprostém pořádku, srdíčko bije o 106, velký jsme 72mm, TP změněn na 20.6.2009, celou dobu si prcek cucal prstíky, máme na každé ručičce po 5 prstíkách :wink: :slight_smile: NT 1,2mm, a NB 2,5mm - takže tak :slight_smile: další kontrola 14.1.2009
16. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz
čauky Leni!!

Jsi fakt jen kousek před náma :grinning: :grinning:
To je vtipný!!! Gratuluju ke krásným výsledkům!!
16. pro 2008 v 16:07  • Odpověz
autor
jj, je to mazec, příště už nám asi dr. řekne pohlaví, jsem zvědavá, taky jsem dneska dostala ten kufřík plný čtiva, a vzorečků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak koukám, že jsi založila album, to tě musím holka ale sakra pochválit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak, teď to u nás vypadá spíš na blížence než ráčka :wink:
16. pro 2008 v 16:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám, že Viktorko je krásný klučina :sunglasses: a těhulky se mají čile k světu. Gan si konečně založila album, to jsem ráda ale musím vám říct, že nějak postrádám vaše pupíky :frowning2:
17. pro 2008 v 16:37  • Odpověz
Tak jsem byla na tom cukru... Máme to v pořádku!!! První náběr 4,7, druhej 4,6... Koupila jsem si za odměnu 2 jesenky a 2 pikaa, i když myslim, že dneska už nebudu mít na sladký ani pomyšlení.. Jdu se nasnídat, už padam hlady... Pak jdu nakoupit nějaký dárečky, slavíme o víkendu svátky babiček a mamky... A v půl 4 jedu k holiči, už vypadam jak strašidlo!
18. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahoj Niku, já si po tom koupila větrník a celej jsem ho snědla :grinning: :grinning:
18. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
Teda Kači, to bych se asi po.... :grinning:
Přidala jsem aktuální bříško... Když už tady nikdo jinej pupky nefotí :wink:
18. pro 2008 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.