• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
díky Kačko,bříško dofotím, spíš pomalu budu muset vyrazit pro další těhu kalhoty - jedny mi už nestačí:slight_smile:
5. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
no jo to je fofr viď, pořád nic a najednou nemáš co na sebe :grinning: :grinning:
5. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj všichni.

Lenu dávej bacha na lýžích :wink: já když jsem zjistila, že čekáme mimi tak už jsem na lyže nevlezla.
Ale zato letos v únoru si to vynahradím, už se těším. :grinning:

Jo jo bříško poroste :grinning:

Kči už tak krásně papáte? Já chci jít koupit kaši neb se mi začala Nelinka budit v noci co 3 hodiny.
5. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
Je promiň Kačko. :sweat_smile:
5. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj Monu :wink: Myslím,že na kaši na lžičku je brzo ale pokud seženeš nějakou tekutou tak asi jo. Spíš bych se možná podívala po nějakém výživnějším mlíčku a nebo jí zkus dát jen čaj, Sára se ze začátku taky občas vzbudila a stačil jí. A už vydržela celou noc spinkat?
5. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
No hned na začátku jak jsem jí začala dávat Nutrilon spinkala krásně třeba od 8 do 5 a te´d už je vzhůru o půlnoci tak ve tři a v pět.Když jí dám čaj tak ho plive všude kolem. Koukala jsem že Nutrilon dělá kaši od 4 měsíce.
5. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
to jo ale většinou je to až od ukončeného x. měsíce, teda nevím jak nutrilon :confused: no asi teda bude mít hladík, a nezkoušela jsi ještě jí dát to poslední jídlo větší dávku? Sára většinou večer před spaním sní víc.
5. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
Dám jí víc večer a uvídím. Jdem zhřešit a vlezeme si spolu do velké postele a usneme. Ven se moc nedá je tam úplná sněhovice. :grinning:
Zatím pa
5. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jo jo to my děláme vždycky dopoledne když má manžel odpolední. Tak papa
5. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
tak jsem si právě zavolala do Arlety do Kostelce a objednala nás na D ultrazvuk, to bude prča už se těším ,sestra říkala že nejlepší je 23tt tak nás hnedka objednala, takže 4 března frčíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: - máme si vzít flashku na fotečky
5. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
na 3d UTZ - pardon
5. led 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojky holky, všechny vás zdravím :wink: Už se mi po vás stýskalo!!!
Dneska tu bylo po dlouhý době živo, jak koukam... :sunglasses: My byli nakupovat v Ikee, věci do pokojíčku... Pomalu vyklízíme věci, co tam teď jsou (je tam bordel, starý skříně a tak... Co se nám nehodilo, dalo se tam...) Už jsme aspoň přestěhovali PC do obýváku :dizzy_face: Takže jsme utratili hafo penízků, tenhle týden vymalujeme spodek pokojíčku na žluto a pomalu začneme stavět nábytek... Už to chci mít přichystaný, abych mohla dokupovat doplňky...
Zítra jdu do poradny, děsim se váhy, teď přibíram nějak rychle, zezačátku pořád nic a najednou se to hlo... Už je to skoro 8 kg... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Odtajnění pohlaví proběhlo krásně, všichni dostli to oznámení, co mám v albu, mamka a babi to obrečeli - byly dojatý... Všichni měli radost, jak jinak... :wink: Hlavně, aby byl malej zdravej a donosila jsem ho až do konce...
V pondělí jdu naposled do práce, pak pujdu na PN... Takže už se šíleně těšim, zatim máme dovolenou a fakt mě to doma baví :dizzy_face: Stýskat se mi bude, to jo... Ale kdykoliv se tam můžu jet mrknout...
Na silvestra jsme byli doma, tradičně jsme účinkovali v Nikdo neni dokonalý... Já i manža... No, opět ostuda na celý rok...

Lenu, krásný fotečky! Kuchyně je fakt boží - tam se ti musí vařit jedna radost!!! A těšim se, až vyfotíš těhu bříško, jestli už nějaký máš... :wink:

A maminy, vaše miminka jsou k sežrání!!! Hezky je a sebe opatrujte... Pořád nevěřim tomu, že většina z nás už má ty svý uzlíčky doma v postýlce... Zdá se mi to jako před chvílí, kdy jsme všechny měřily a testovaly a testovaly a nervovaly se... Je to vlastně rok, co jsem se sem přidala... To to letí....

Tak jo... Jsem se nějak rozepsala!!! Mějte se bezva a opatrujte se!!!! :dizzy_face: :sunglasses:
5. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
tak se mi podařilo něco přidat ale budu to muset v tom albu zredukovat, už se mi tam žádná fotka nevejde :sunglasses:
5. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojky holky, taky jsem byla dneska v poradně...
Čípek drží a je OK, mimi je v podélné poloze, tlak 110/60, brali mi krev na toxoplazmozu a krevní obraz. Další KO mam za 3 týdny, tam se domluvíme na velkym UTZ. Od 19.1. budu na PN, příští týden pujdu do práce jen v pondělí a pak si do konce týdne dovyberu loňskou dovolenou. Už mam +9 kg (dle váhy doma 8 kg - v poradně to zaokrouhlujou,nehledě na to, že ze začátku jsem se vážila v sukni a tílku, teď v džínách a svetru) Celou dobu těhu mi pekně chutná a teď přes ty Vánoce se to šíleně hlo, takže teď najíždim na zdravou výživu a od příštího týdne i na těhu cvičení... :sweat_smile:
6. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
Niku hlavně si to užívej a neomezuj se, 9 kg je dobrý skóre, já v tý době měla +14kg a to nebyly vánoce. Pak to vyběháš, věř mi :wink: :sunglasses: :grinning:
6. led 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Nikul užívej si bříška je dobře, že budeš doma aspoň si opravdu odpočineš :dizzy_face:
Na kila se vyprdni, miminko už pořádně roste a po rorodu to půjde dolů jedna báseň. :sunglasses:
Teď jsem se koukala na fotky mě před porodem (jednu jsem si dala do alba :dizzy_face: ) a to jsem měla 15 kg nahoře a teď mám nějaké 2 :sunglasses:

Kačenko malá je rozkošná :dizzy_face:
Já musím zítra Nelinku vyfotit ještě pod stromem než ho zničíme.

Jinak jdem zítra na první Xexu a Prevenal tak jsem zvědavá jak to zvládne.Snad bude ok. :dizzy_face:

Přeju dobrou noc.
:slight_smile:
6. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
ahojda nikde nikdo :confused: , kdepak všechny jste, u svých miminek- já vím, ale kdepak máme od nového roku Gan????????? nevíte někdo něco o ní ????
7. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
Monu+Kači: Nojo... Omezovat se nebudu, ale zase... Nic se nemá přehánět... :wink: Vy ste byly před otěhu houžvičky, na vás ty kila ani nebyly vidět.. Ale věřim v to, že to po porodu pujde dolů samo... :wink:

Lenu: Gan jsem včera psala SMS, ale ještě se neozvala... :frowning2:
7. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
aha tak to je zase někde na dovče :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak já teda celej den číhám a nikde nikdo tak jsem se dala do žehlení. Sárinka si k obědu dá kašičku a pak chrní jak zabitá až skoro do 4 hodin tak mám čas.

Monu, jak to dopadlo s tím nočním buzením, podařilo se ti něco vymyslet?
Lenu a kde jsou fotky toho pupíku??? :sunglasses:
Niku sice houžvička ale celkovách 18 kg si myslím muselo být někde vidět :sweat_smile: Ale je fakt, že pak to jde dobře dolů, dneska jsem dokonce -1kg :grinning: :grinning:
7. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
teda holky jste dobrý, že jste to všechno daly dolů, vím že to není nic jednoduchýho, někdo říká, že to jde samo a někdo s tím a ne a ne pohnout- já mám z toho taky strach, mně teda nejvíc vyrostly prsa- což je děs, já je mám normálně veliký natož teď :fearful: :rolling_eyes: no a když si vemu normální věci, (do kterých se ještě narvu), tak to vypadá že jsem jenom přibrala a mám špek, zato když si vemu těhu džíny a mají ten pás všitej tak mám bžuch už hodně velikej :grinning: :grinning: - jj, nafotím dodám :wink:
7. led 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
jo Kači, ještě mi poraď , jak mám psát u sebe v albu tak, abych měla text na každým řádku, jak to máš ty:slight_smile: - jestli mi rozumíš :grinning:
7. led 2009 v 15:14  • Odpověz
lenu musíš udělat takovou tu špičatou závorku a do ní napsat br, napsala bych ti to sem ale ono se to nezobrazí. Musíš si na to přehodit klávesnici na AJ a jdou to klávesy ? a : napsala jsem to srozumitelně? :sweat_smile:
7. led 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
napsla jsi to na výbornou neb já jsem to pochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: / děkuji
7. led 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj já tu. :wink:
Byli jsme dnes na tom očkování Nelinka dostala do každého stehýnka injekci řvala no hrůza. :frowning2:
Te´d ještě spí dala jsem jí Nurofen tak snad nás teploty obejdou velkým obloukem :slight_smile:

Kači no když se mi vzbudila v ty 3 ráno tak jsem ji přemluvila na čaj ucrcla si a spala do 6 takže pohoda. :wink:
Včera ji ale trápily prdíky tak vyváděla do 12 v noci a pak chudinka malá usnula spala i bez jídla do 6.
Tak uvidím co dneska.

Lenu v těch těhu věcech jde bříško daleko víc vidět než v normálních. :dizzy_face:
Jsem se včera hraba ve fotkách bo jsem dnes nějaké konečně nesla vyvolat a zjistila jsem že se už zase na to těhubřicho strašně těším. :dizzy_face:
7. led 2009 v 16:06  • Odpověz
Lenu tak to jsem ráda, že jsme to daly dohromady :sunglasses:
Monu nám na prdíky zabírala kombinace krému Pupík na bříško a kapek Sab Simplex,stačí tak 7-8 kapiček do každého mlíčka. Je zbytečné aby se ty prďolky trápily,dneska už je nepoužíváme protože Sára dá vždycky nohy nahoru a je to a pěkně se tomu směje když jsou nahlas :grinning: :grinning:

My jdeme na poslední dvě pichule zítra, pak už jen 2x na jednu a můžeme začít na novo :slight_smile:
7. led 2009 v 16:51  • Odpověz
Jo Monu a ty nějak brzo plánuješ další mimi? :fearful:
7. led 2009 v 16:52  • Odpověz
Dáváš ten Sab přímo do mléka do?

No další tak za dva roky :wink: jestli to vydržíme :grinning:
Manžel by chtěl hned teď. :sweat_smile:
7. led 2009 v 16:59  • Odpověz
Loučím se jdu za Nelínkem. :dizzy_face: pa.pa
7. led 2009 v 17:07  • Odpověz
Jo Monu rovnou do mlíka. Papa
7. led 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.