• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
teda, tady se nám to rozjelo:slight_smile:, tak že by hnedka druhý kolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky, dneska to tu nějak žije...... :slight_smile:
Lenu, tak jak těhulkuješ? :slight_smile:
7. led 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
čao fim, no teďkom už je to paráda a začínám si to užívat :slight_smile: :slight_smile: , pomalu se rozhlížím po netu a vduchu si to všechno plánuju :slight_smile: a jak vy?? Toník už musí být velikej a kus chlapa a ty už sis taky asi zvykla, viď????
7. led 2009 v 17:50  • Odpověz
jojo, zvykla. Je to pohodář - i když teď už přichází postupně na různý móresy. ALe je to kliďas a to je hlavní. Nejtěžší je naučit se chápat, co zrovna potřebuje... :slight_smile:

Tohle období si užívej. Já tak v 17tt mohla konečně jíst a ve 20tt (zkrátka po testu na cukrovku) už jsem zase nesměla. :grinning:
Teď na těhulení ale ráda vzpomínám. :dizzy_face:

Asi budu muset pádit, Tonda se probral do řevu - má hlad. Tak zatím pa. :wink:
7. led 2009 v 17:53  • Odpověz
leda Lenu já furt koukám na to tvoje album a furt nic :frowning2:

Ahoj Fim, tak jak se máte pořád s Tondou? Nějaké novinky?? :wink:
7. led 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak Tonda zase zabral - vždycky, když udělám mlíčko, tak ještě usne a pak ho má studený.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mi dělá naschvál.
Ahoj Kačí, jaké novinky bys ráda? :slight_smile: Co už umíme?
7. led 2009 v 18:04  • Odpověz
Už krásně pase koníčky, na Vojtovce jsme dostali další cvik, první zvládá už s úsměvem.... začíná dělat brikule při jídle, je to smíšek a pohodář, včera jsem si urvala rukojeť u kočáru.....máme už skoro měsíc rýmu....
Dala jsem do alba aktuální foto, "jak moc byl asi hladovej".... :angry: :grinning:
7. led 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
kač ty jedna rejpalko, všechno bude, jen se mi ještě nějak nechtělo:slight_smile:)))), tak dávám závazek na příští týden :dizzy_face:
7. led 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
tyjo fim já zírám, jste šikuldy
a jak ta rukojeť???? budeš reklamova či co??? co jsi proboha dělala :grinning:
7. led 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
tak jsem shlídla fotky fim a řekla bych, že malej je celej táta, co ???? :slight_smile:
7. led 2009 v 18:16  • Odpověz
Leni, jen jsem najížděla na chodník - ale je fakt, že byly celkem mrazy (-12) :sweat_smile: . Naštěstí je manža šikula a už je na cestě nová rukojeť. My kočárek kooupili na inzerát, tak by ho ani nebylo kde reklamovat. Ale už jsem yléčená z koupě kočáru, kde je všechno - odejde ti podvozek a nemáš najednou nic a k tomu 10 000 v pr.... Příště už koupím pěkně postupně. :wink:
Co se týče podoby, tak podle mých fotek myslím, že spíš po mně... ale jsou prostě dva tábory a každý je naprosto přesvědčen o podobě se mnou / manžou. :wink:
7. led 2009 v 18:41  • Odpověz
no hojte, tu to zije :slight_smile:
lenu ja teda tiez cakam na foecku bruska.. a kuchyna je fakt bozska, aj ja by som chcela :sweat_smile:
nasa krpata je vymyselnik, asi ako vsetky deti, nastastie v noci celkom dobre spi, cez den je ale hore, spi maximalne 2hodky za den, aj to na rukach,takze sa drzim hesla "bordel v byte. stastne dite", lebo inak nestiham vobec nic.. akurat som objednala satku na nosenie, tak snad aspon takto s nou nieco stihnem :wink:
babule, krasne mate tie deticky
ozi lenu, este neviete pohlavie? mala by si mat dievcatko, aby si dodrzala nasu krasnu liniu striedavych chlapcov a dievcat :grinning: ci gan ma skor termin ako ty?
7. led 2009 ve 22:02  • Odpověz
bez: holky maj termín asi 3 dny od sebe... Ale první je asi Lenu, nebo ne???
Tak jsem taky zvědavá, jestli se pořadí nepřeruší... :wink:

My teď pracujeme na pokojíčku pro prcka, dokud ještě manža nechodí do práce... Kočárek jsem taky včera objednala, takže je skoro všechno zařízený... :wink: Mě to tak baví... :slight_smile:
8. led 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
no čauvajs maminy a těhule:slight_smile:
takže jak už jsem slíbila v příštím týdnu nafotím sebe s obrovským bžuchem :dizzy_face: :grinning: , jj s Gan jsme kousíček od sebe, já zatím první ale vzhledem k tomu, že existujou i předčasné termíny porodu, je ve hvězdách kdo z nás porodí dřív:slight_smile: - jinak zatím nevíme co čekáme, ale ve středu jdu k dr. na UTZ a to bych už měla vědět, pokud se nám prcek ukáže :wink:
no jinak se rozplývám nad všema mímosema postupně jak si prohlížím vaše alba - jsou to prostě zlatíčka :slight_smile:

páč teda čím dál víc lítám v tý slovenštině , tak jen pro zajímavost co je to " krpata" :sweat_smile: :grinning:

nikčo: tak jakej nakonec jste vybrali kočík???? a doufám, že budeš fotit pokojík, jak ho budete postupně připravovat - už se těším na fotečky :slight_smile:

a co ta GAN?????????????????????????????????????????????????????????
8. led 2009 v 11:58  • Odpověz
lenu, tak jsem zvědavá, jestli vám už bude pohlavíčko vidět... Nám v 18 tt ještě vidět nebylo...
Máme objednanej ten Implast Bolder 4, černá+květ - jak ho mam v albíčku... Tak už se na něj tááák těšim....
Pokojíček pak samo nafotim, nábytek už máme z 99%, jednu skříňku neměli, tak nás čeká další výjezd do Ikey... Zítra vymalujeme, bordury přijdou do 14 dní... Dnes odvážíme starej nábytek... Ještě řešíme, co se starou válendou, co tu máme... Možná by se ze začátku hodila...
8. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
ty jo tak to jste dobrý, to vám to jde rychle :confused: , hmm ta válenda by se vážně asi zatím hodila, když tam třeba budeš odpočívat s prckem, můžeš tam kojit atd......... ale chápu na druhou stranu, že to tam chce mít člověk hezký, nový, :slight_smile:
kočárek je moc hezkej, to se ti to bude jezdit :wink:
8. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
lenu: právě... nechtěla jsem tam žádný starý krámy, ale ještě uvidíme... odvézt se může vždycky...
co ta gan??? ještě se neozvala.. i když u ní je to normální :zipper_mouth: :wink:
8. led 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj tak nám snad už ta teplota přešla a malá bude do dalšího očkování ok. :dizzy_face:

Je niku ještě pár týdnů a prcek je na světě co?

A lenu se už blíží velký ultrazvuk :sunglasses:
Teda zase to letí.

My v pokojíku máme rozkládací válendu(kvůli navštěvám) a já na ní malou přebaluju a oblékám(přebalovací pult nemám jen tu podložku) a spím u televize když v noci Nelík ječí :grinning:o obíváku se mi v noci nejak nechce přecházet. :wink:
8. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
niku aj ja som mala vybrany implast, ale nakoniec sme kupili kociar z druhej ruky :slight_smile:
lenu krpata je mala :wink:
8. led 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme byly včera na očkování,Sára váží už 6830 g a dostala pochvalu za to jak pěkně papá a snaží se sedět :slight_smile: Ještě jsme byly na poslední kontrolu kyčlí která ma ovšem být mezi 3-4 měsícem, ale paní dr. se nezlobila a říkala že 70% maminek na tu poslední zapomene :sunglasses:

Lenu beru tvoje ultimatum, do příštího týdne chci vidět fotky :wink: :grinning:
Niku taky jsem zvědavá jak to tam Filípkovi nachystáte. A co pás,v pohodě??
9. led 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojte....po dlhej dobe sa ozyvam...mala je sice dobrucka, ale asi ma nejaky radar a vzdy ked idem jest, alebo si zapnem pocitac, tak je hned hore a so strasnym krikom, ze nic ine ako utisovat ju nejde :grinning: ....momentalne ju vaso a moja mamina prebaluju, tak ja mam free :wink:

vsetky deti su tu take krasne.....asi by mali ist robit do reklamy :sunglasses:
9. led 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahojky holky,

tááák okojíček už je jakžtakž hotovej, čekáme, až přijdou bordury a samolepky na zeď... Ještě koupíme jednu skříňku a 2 police a je to... Přebalovák i vysoká skříň stojí, postýlka taky.... Krása! Hned bych se tam nastěhovala... Líbí se tam i Čikovi, ten se do pokojíčku zamiloval a spal tam dneska celou noc...
Nechali jsme tam teda prozatím i tu válendu, abych měla kde kojit a spát, když bude malej v noci plakat...Pak jí za pár měsíců odvezeme...

Jinak, Gan se našla... Jen abyste věděly... Byli na horách a je v pořádku :wink:

Ty vaše miminka jsou táááák krásný... Holky, děláte mi radost!!! :slight_smile:
11. led 2009 v 15:50  • Odpověz
Jo, Kačko, abych nezapomněla... Pás slouží... :wink:
11. led 2009 v 15:51  • Odpověz
Hodila jsem pár fotek pokojíčku na střechu... Je to zatim rozdělaný, všechno se musí ještě doladit a dokoupit.. Ale mam z toho radost!!! Až tam bude povlečená postýlka s nebesy... Jééé.... :dizzy_face:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=266999&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
11. led 2009 v 16:32  • Odpověz
ahojte :wink:
tk vidim, ze ste toho nakecali, kym som tu nebola....ale docitala som vas. tehulky, tak vam tie tyzdne nejak strsne rychlo pribudaju, no nenazdame sa a uz opat budeme ocakavat narodenie novych babatiek.
Tak ym sa mame dobre, uz mame ako taky rezim vytvoreny, takze uz je to ok. Cez den viktorko skoro stale spinka a papka, poobede sa chodime kocikovat, ma to strasne rad a potom dlho spinka. Zajtra mame poradnu a ideme aj na kontrolu s klbykmi. dufam, ze budu ok, pretoze sa mi uz nechce balit nasiroko, a hlavne manzel ma toho plne zuby.
noci sa nam uz tiez zlepsili, vydrzi spinkat tak 3-4hod, a rano dlho spi. povedala by som skor, ze spi do obeda :grinning: :grinning:

no tiez som pozrela fotky babatiek, vsetky su strasne chutnucke, na spapanie :wink:
12. led 2009 v 10:19  • Odpověz
andy, tak to je Viki fakt zlaťoučkej, když tak hezky spinká! Snad bude Filípek taky tak hodňoučkej!!! :wink:

Holky, jaký používáte plenky? Látkový nebo jednorázový???
12. led 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
ahojda tak jsem opět tu:slight_smile:
jak jsem říkala Gan byla zase zdrhnutá na dovče :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: - takže je zpět
abych nezapomněla mám vás pozdravovat od Muci - v práci jí to jde a od tohoto týdne je za přepážkou :dizzy_face:
tak náš víkend na horách byl úplně bombastickej, krásně nám vyšlo počasíčko - sluníčko svítilo, já jsem samo nelyžovala ( ae moc mě to lákalo), tak jsem alespoň procházkovala :wink: - příští rok už se těším na lyže :grinning:

Nikčo - mrkla jsem na fotky a jste šikuldy, máte to tam pro Fildu moc hezky připravený :wink: , místnustka je útulná - takhle se mi zdá, že není moc velká, viď??? My taky budeme muset něco vymyslet, ale postýlku budeme mít v obýváku, pokojíček máme u kuchyně a to je na druhý straně bytu - takže pkojík bude mít prcek pro sebe až bude větší :wink: :slight_smile:
12. led 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky Lenu, pokojíček je malej, ale myslim, že stačí... Horší bude, až budou špuntové 2... :wink: Plánujeme tam dát palandy, takže ani pak by neměl být problém... A třeba nám jednou vyjde i baráček... Kdo ví... :wink:

Jinak já jsem dneska naposledy v práci, takže na mě padá nostalgie....

S horama bacha - teď tu byl kamarád, co má manželku v 6. měsíci.. Byli na horách, malýho měli v lyžařský škole, manželka na ně koukala a srazila ji nějaká bláznivá lyžařka!!! Ale naštěstí jsou v pohodě... Ale ten zážitek... Šílený...
12. led 2009 v 11:57  • Odpověz
Čauky babulky!

Tak se zase hlásím :wink: Vše v pořádku, doléčuji nachlazení (první den po Vánocích v práci :grinning: :sunglasses: ), jsme po kontrole u Dr., také vše OK :grinning:

Shlédla jsem všechny fotečky, no krása!!! Především teda musím říct, že jsem vlastně poprvé viděla Mirušku, moc Ti to mamino sluší!!! Babátka jsou rozkošná, Viktorko je celý maminka, že? :wink: Jsou fakt k zulíbání :dizzy_face:

Nikčo, krásné barvičky! A už máte vše, to je super, aspoň se nebudeš honit s bříškem, viď :wink:

Taky mě zajímá, jaké používáte plenky, látkové nebo jednorázové a proč? Pořád tak nějak špekuluju, jestli ty a nebo ty, slyšela jsem různé názory...

Nikul, tak poslední den v práci! Už si plánuješ domácí práce, vyšívání, háčkování? I když já bych teda asi věděla, co s časem, to zas jo...Tak hezky nostalguj, se všema se hezky rozluč a s prací to rozhodně nepřeháněj :wink:
12. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
jj, nikčo , jak píšeš pokojík bohatě stačí a kdo ví, co bude jednou - my taky pokukujeme po nějakým baráčku, ale zatím nikde nic, co by se nám líbilo - takže šetříme a pak se uvidí :wink: :slight_smile:

Gan: kokám, že nám to ukazuje stejně 17tt, ale u mě je to nějaký divný, prostě si stejně myslím, že jsem dál a TP by měl být dřív, teďkom jsem koukala do alba jedné mamině a ta otěhu 14.9 a TP má 3.6, dle mě jsem otěhu taky tak nějak 5 - 9.9 a TP máme 20.6 :confounded: _ se v tom potom vyznej :confused: :grinning:
12. led 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.