• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj holky,

Niku pokojíček máte krásný, hlavně máte stejné barvy jako my :wink: :grinning:
My máme taky malej pokojíček,ale brali jsme to tak, že tam stejně většinou to dítko chodí jen spát, na hraní tam místo je a až bude vetší tak se tam vejde i ten stůl ale dva už by se tam asi nevešli :sweat_smile:

Co se týká plenek, my používáme látkové do papírovky. V podstatě tu papírovou má na den jako držák té látkové. Používám je proto, že je mi líto zatěžovat životní prostředí, jednak se pak dítko rychleji naučí na nočník protože je v mokrém, u té papírové má větší pohodlí no a jednak taky abych zbytečně nevyhazovala peníze oknem :grinning: Toť můj názor....
12. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
jo a ještě jsem zapoměla, na noc jí dávám jen papírovou aby se v klidu vyspinkala :sunglasses:
12. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
Gan, práce je doma dost... :wink: Určo nebudu mít čas háčkovat... :sunglasses: Vstát, nakoupit, uvařit, poklidit a David přijde z práce... :wink:

S plenkama zatim nevim, momentálně jsem pro papírovky z důvodu pohodlnosti.. Ale kdo ví, vyzkoušet se má všechno....
12. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
Musím říct, že pohodlnější to je asi se na to za chvíli taky vyprdnu :sweat_smile: :sweat_smile:
12. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
plenky: jj, vím, že někteří doktoři, říkají aby se ze začátku používaly klasické plenky - kvůli nožičkám, ale jinak to je asi jedno - já půjdu do jednorázových, kvůli té pohodlnosti :slight_smile: jinak vím, že teďkom maminy hodně dávají na plenky tzv. ekonomické nebo se jim říká i jinak :unamused:
12. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
ony jsou ty látkový pěkný, dělají nádherný barevný... ale je s tim prostě víc práce... a já jsem děsnej lenoch a pohodlnej tvor... :sweat_smile:
12. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
jo, lenu... a kde je to tvoje bříško??? zítra taky blejsknu aktuální pupek... :sunglasses:
a už mam práci na zítra... budu tvořit fotoknížku ze svatebních fotek... na happy foto maj teď 50% slevy...
12. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jé niku já tam taky teď tvořím svatbu a ještě Sárinku :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
jj, tento týden baby jedny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 15:30  • Odpověz
kač: no vidíš to... já se do toho dam zítra.. ty ceny jsou teď super, tak toho musim využít... :slight_smile:
Zítra v teple domova... Vyspim se nejdřív v 10 a budu odpočívat..... Jééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2009 v 15:45  • Odpověz
takže jste tak nějak stejného ražení jako já, s těma plenkama myslím. No tak uvidíme... :zipper_mouth:

Leni, kolem 5.9. se mi nezdá, že bys otěhu, to by v Poděbradech testík už nejspíš něco ukázal. Spíš bych fakt tipla, že jsi o týden před námi, takže bych souhlasila s 20.6. :wink: (dělám chytrou a vím prd, viď :grinning: ), takže bys teď byla nějakej 18tt :wink:
12. led 2009 v 15:48  • Odpověz
No Lenu, to je fakt... V Poděbradech si testovala 4.10., obvykle se // ukážou na 99% cca. 14 DPO (aspoň slabě)... Podle mě si otěhu v druhý půlce září... Ale kdo ví.... :wink:
12. led 2009 v 15:54  • Odpověz
Jééé Gan, krásná fotka z UTZ!!! Holky já jsem tak zvědavá na ty pohlaví... Skoro tak, jako jsem byla zvědavá na naše... :wink:
12. led 2009 v 15:55  • Odpověz
Nikul díky, i když ta z minula je taková kompaktnější :wink: Byl to opět zážitek...

Pohlaví bude znát snad příště, t.j. 9.2., i když my furt váháme, jestli si to nechat říct, nebo ne...Ale asi jo :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
jj, dámy ´jenže já odjížděla 13.9 na dovču a přijela jsem až skoro posledního září a na dovče jsme se nemilovali, ( páč jsme byli v autě na offroadu) tak nevím , nevím :wink: :dizzy_face:
12. led 2009 v 16:16  • Odpověz
Nikul, stále ještě v robotě??? :wink:
12. led 2009 v 16:16  • Odpověz
co sa tyka plienok, tak ja pouzivam jednorazove a na vrch latkove-cize balim zatial na siroko.tiez je to u mna pohodlnejsie, praktickejsie, ze nemusim prat a vyvarat plienky :grinning:

tehulky, krasne fotky z utz, a na pohlavia som zvedava aj ja, a hlavne na to ci sa zachova to striedanie pohlavi :wink:
12. led 2009 v 18:13  • Odpověz
hojky, my sme uz nabehli na latkovky, je to parada, milion farieb a druhov, cloveku ide z toho zrak kolem.. aj som malu odfotila v jednej, tak kuk do albumu :wink: tiez ale na noc davame lednorazovku, lebo mala cura ako vodovod :sweat_smile:
andy akoze vyvarat, to sa dnes uz nerobiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 18:35  • Odpověz
Vidím, že látkujete, je to super,že? :wink:
12. led 2009 v 18:37  • Odpověz
zase som zmeskala pokec :angry: .....my sme dnes mali narocny den....boli sme u detskej a potom na ortopedii.... este stale musime balit nasiroko....lekar bol prijemny, ale elenke sa to uz vopred nezdalo, takze preventivne pana doktora este pred vysetrenim ocikala :grinning: a potom ako ju vysetroval, tak si riadne poplakala, lebo ju to strasne studenilo....no a ku koncu dna sme piekli tortu - ved dnes uz mame mesiac :wink: (tak sme si trosku porobili srandu a pomlsali)

bez....my tiez skusame latkovky....zatial som si skusobne nakupila, ale mala to vie precikat dost rychlo.....inak stale davam pampersky...lebo mala sa mi dokonca vyhadzala z tych latkoviek :confounded: ...ake mas presne ty?
12. led 2009 v 19:48  • Odpověz
miri ja mam vsleijake, poradili mi baby, ze najskor radsej viac druhov a vyskusat, co mi sadne, resp malej.. takze som velmi spokojna s BL bambuskami, bum huggerom, popolini organics, kapsovka BI grow hour.. moc sa mi neosvedcili BL 3v1, su dost tvrde a malu otlacaju a tiez BL colorky, tie su dost priemerne.. teraz cakam na novu dodavku itti bitti, moc sa na ne tesim a chystam sa dokupit bambusky
mam sa ta opytat, ci vaso stiha modelarcit :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
prave dnes si postavil novy docasny stolik v obyvacke a mieni zacat.....doteraz sa flakal a ani sam nemal chut .....a ide si dat vyrobit specialny stolik :wink: ...ja som mu dala dokonca limit, ze do sutaze v poprade musi stihnut aspon 2 modely....preto taka tvrda norma, aby sa neflakal pred pocitacom :grinning: :grinning:
12. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
ahojda babule :slight_smile:
tak jsem se včera byla mrknout v obchodě na kolébku kolcraft ( měla bych jí zatím v ložnici, páč se mi do ložnice postýlka nevejde), je z druhé ruky, ale stále v záruce a moc pěkná - tak to vypadá, že si pro ní asi zajedem :slight_smile:
no a druhá věc je , začínám se rozhlížet po postýlkách a mají 2 velikosti 120*60 a 140*70, tak jakou máte doma vy???? Já to budu muset teprve někde očíhnout jak velký rozdíl v nich je :wink:
13. led 2009 v 10:51  • Odpověz
Mě zas BL 3v1 vyhovují, ale flauškovky :wink:
13. led 2009 v 10:52  • Odpověz
bez....ja mam tiez BL...najviac sa mi pacia organic, klasic su strasne tvrde a color su jej dost tesne...ale najlepsia je asi ta plienka co mam v 1. albume
13. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
Lenu postýlku máme tu větší, dá se z ní pak udělat normální postel pro větší dítko, aby jsme za čas nemuseli kupovat jinou

A co se týká plenek, tak my máme úplnou klasiku, jako jsme nosívali na zadku my :grinning: :grinning:
13. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
Lenu, my jsme koupili kvůli místu tu menší postýlku... Abych si jí mohla šoupnout i do ložnice, kdyby byla třeba... Až Filda odroste, koupíme mu postýlku novou... :wink:
13. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
aj my mame tu mensiu postielku, aj ked sme na zaciatku chceli tu vacsiu, ako ma kac :wink:
rez nasemu otesankovi su tie 3v1 uz pomaly male :sweat_smile:
baby vcera v poradni sme mali 5820g a 58.5cm.. :astonished: :astonished:
13. led 2009 v 19:35  • Odpověz
no teda bez :astonished: :astonished: zrovna jsem si říkala jak Sára pěkně dohnala ten deficit při narození když váží stejně jako Tobík a ty příjdeš s tímhle?? co piješ že máš tak dobrý mlíčko :grinning:
13. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
kac no asi mi odbuda sadlo alebo co.. :sweat_smile: ninka mala nizsiu porodnu vahu tak vraj preto.. a ktovie, co mi to z prs tecie, nejake salko asi :dizzy_face:
14. led 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.