• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Bez ale kolik pak by měla asi vážit Sára když měla o dost nižší porodní váhu :sweat_smile: No salko je dobré tak možná to bude ono :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
hoj babule, tak jsem dneska konečně doma - ráno jsem jela na 9h k dr. a můžu vám teda říct, že dneska to tam byl mazec ( samá těhule, až jsem zírala, kolik znáímejch tváří:slight_smile:). No takže jsem čekala skoro 2h :angry: , na UTZ jsem dneska nebyla, jen si poslechl srdíčko, ohmatal břicho, změřil pupek a dal nám výsledky kompletní z tripple testů - mám obrovskou radost, vše v naprostém pořádku :wink: :slight_smile: :slight_smile: . No a na UTZ jdeme 11.2. - už aby to bylo, jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: Jo a celkově jsem už přibrala 3kg, tak to jsem myslela, že mě trefí :sweat_smile:

Taky jsem byla mrknout ve městě, co kde mají atak - u nás by se líbilo Nikče, páč všude samej kočík Bolder, jsou fakt moc hezký :wink: :slight_smile: ( různý barevný kombinace) - ale nic jsem zaím nekoupila :pensive:
14. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
Bez, taky nám jsou 3v1 těsné, ale on je má spíš na spaní, jinak má klasické čtvercovky :wink:
14. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
Lenu, gratulace k tripplům!!! Toho 11.2. bysme se mohli dozvědět i to pohlaví, co???
U nás Boldery žádnš nejezdí... Hodně vídam Jané, ale Boldera jsem potkala jen jednou - béžovou tříkolku...

Co ten tvuj pupík? Já jsem svuj megabřuch přidala před chvilkou :wink:
14. led 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
právě jsem byla venku se sousedkou a s prckem asi 2h, a můžu vám teda říct, že v tom neuježděnym sněhu jet s kočárem, je mazec - hotová posilovna :sweat_smile:
jinak co se fotek týká, tak musím manžovi dneska říct, aby mě vyfotil a zbytek nafotim sama asi zejtra a hned to sem mrsknu, to uvidíte to pupendo :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 16:59  • Odpověz
Niku teda 30tt to to lelí, už se těším až budeme čekat na stou zprávičku :sweat_smile: Pupík máš ale pěkně dole :sunglasses:
Lenu už aby to bylo, máš 17 t zklus s těma pupíkama :grinning:
14. led 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
no nemám, jeden pupek už´je:slight_smile:, Gan nedala ještě žádnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky jak se máte?Jsem Vás dočítala nějak nemám čas sem jít, manželovi umřel děda tak tu je celý týden jeho ségra a tak jsme pořád někde venku.

Jinak já používám jednorázové plenky nějak jsem těm látkovkám nepřišla na chuť :wink:
V pondělí se jdeme zase kontrolně vážit tak snad se nám váha posune a budeme blíž těm 6 kilům. :slight_smile:

Jo týdny Vám těhule pěkně stoupají, už se těším na další miminka.
Nechá si tu někdo neříct co to bude ? Vydržte to uvidíte jak je to super čekat až do porodu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
U druhýho se zase ürčitě necháme překpapit :sunglasses:

Je malá Sára za chvilku oslaví půl roku. :slight_smile:

Mějte se krásně pa
14. led 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
bréé ránko,
aby jste viděli že jsem holka hodná a umím držet slovo, tak mrkněte do alba, je tam můj bžuchanec v 17tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak a teď se čeká na Gan :slight_smile:
15. led 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj lenu bříško krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj,
Lenu no konečně ale stejně si stydlinka viď? Co takhle na ostro :grinning: :sweat_smile:
15. led 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky, to je neuvěřitelný, jak to letí. Niku už 30t, jo? To tu za chvíli bude další mimí. :dizzy_face:
15. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
Monu tak tak. Příští týden bude taková poloviční oslava. Ale strašně to letí :cry:
15. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj Fim, minule jsem tě nějak nestihla. Chtěla jsem se tě zeptat proč chodíte na tu vojtovku a v kolik se narodil Toník,chybí mi to v tabulce :wink:
15. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
Kačí, v 18:45 a chodíme kvůli predilkci hlavičky (otáčí se přednostně na pravou stranu a neumí tak ani pořádně ležet na celých zádech :wink: ).
15. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
jo tak takže nic tragickýho, to jsem ráda. My jsme s tím chvilku měli taky potíže ale nějak jsme to zvládli sami
15. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
no čauvajs, to jsem si mohla myslet, že se to zase nebude někomu líbit, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jako na ostro to nejdu, ale příště možná se teda poodhalím víc, když Kači chceš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
A Fim, jmenuje se celým jménem Antonín? Já mám napsáno Toník :grinning:
15. led 2009 ve 13:52  • Odpověz
jj, je to celkem v pohodě. Někde jsem četla, že když se necvičí, tak se to samo upraví z 95% (asi) a když cvičí, tak ze 100. Tak máme aspoň o zábavu postaráno - on to nese statečně, dokonce ho to baví a chechtá se u toho. A když se cvičit nestihne, tak nemám takový výčitky. :wink:
15. led 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj Leni. Bříško už hezky vykukuje. :dizzy_face:
jj, Antonín. :wink:
15. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
čao fim, no vykukuje - přímo už čouhá, je to mazec, i ty týdny jak letí - už bych ale brala jaro, zima už mě nebaví a celkově se těším víc :wink: :slight_smile:
15. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
Fim ještě poslední věc, kdy byly první pohyby.V albu to máš spojený s datumem utz tak ti nevím kdy to bylo?
15. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
To pak budeš hrdě vystrkovat pupík v šatičkách, viď?
1. pohyby? Budu muset asi najít. :wink:
15. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
Já už chci taky jaro.Mám zimu ráda ale když svítí sluníčko a nejsou takový mrazy. A hlavně nemůžeme tak často ven :frowning2:
15. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
no nevím , nevím, abych neměla větší prsa jak celej pupík :grinning: :grinning:
To by bylo moc brzo - bylo to vidět jen na utz. Já je cítila tak v 19tt....?
tak já tam napíšu aspoň ty týdny
15. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
jj, přesně tak, včera jsem byla s tou sousedkou venku s kočárem a mazec, to se fakt vůbec nedá jet, to je síla a to má kočík s velkejma kolama
15. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
jo ty chceš datum? Tak napiš 24.5.2008 :wink:
15. led 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
kač: my máme druhý TP 20.6.2009 - když už teda přepisuješ tabulku :wink:
15. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.