• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Lenu je to děs, a to já sem na vesnici kde se sníh neuklízí, takže od baráku na hlavní je to dobrý páč si to uklidíme ale na tý hlavní? Mazec!
Fim no to jsem chtěla, jsme se trochu nepochopily :sweat_smile:
15. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
jj, zlatý suchý silnice, sluníčko a klídek pohodička pěkně venku, co???
15. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
to teda jo, hlavně se někde zastavit a opalovat :sunglasses: Tak jsem ti to opravila :wink:
15. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
hodná holka :sunglasses:
15. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
no ještě potřebuju pohyby od Bez a pak někoho kdo mi to dá do malování, mě ze z pc odstěhovalo nevím kam :astonished:
15. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
řikám hodná holka a přitom žádnou změnu nevidím :grinning: jo a ještě něco ,miminek taky jen 1 :wink: :slight_smile:
15. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
:grinning: to už jsem poznala dřív. Lenu ty by jsi uměla z toho udělat ty obrázky?
15. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Kač, já nevím co myslíš?? z čeho obrázky :fearful:
15. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
no poslala bych ti excel s těma našema tabulkama a ty by jsi mi z toho v malování udělala obrázky, když tak bych ti řekla jak. Jestli si netroufáš, tak já počkám na Niku až bude na příjmu
15. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
jéžiškote, to chceš po mně toho moc, já jsem ráda, že si něco na PC udělám, ale totot, to asi ne :confused: :sweat_smile: - raději počkáme na Nikču, ta je expert :wink: :slight_smile:
15. led 2009 ve 14:38  • Odpověz
:grinning: tak jo
15. led 2009 ve 14:38  • Odpověz
15. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
no tak já si jdu na chvíli zdřímnout, nějak mě bolí hlavička a pak zase do služby :sunglasses:
Papa
15. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahojky holky,

chválim Lenu, že přidala bříško!!! :wink: Máš ho krásný, malinký :wink:

Já byla dneska poprvý na těhu cviču... Teď jsem dožehlila a jdu uklízet.. Asi se za mnou dneska staví kolegyně z práce, tak abych nebyla za čuně... :wink:

Kači, tabulky mi klíďo pošli, na atlasovej mejl, ju??? Hele, a znamená něco, že mam pupík dole???
15. led 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
hoj nikčo, ty jsi byla cvičit???, a jak???? já jsem si včera řekla dr. o potvrzení na cvičení a plavání, tak se taky chystám poprvé :wink: , břicho nemám malý, to se jenom zdá, je fakt už dost veliký :slight_smile:
15. led 2009 v 15:29  • Odpověz
Máme cvíčo přímo na porodnici, protahovaly jsme se, cvičily na míčích (ale nebyla to taková sranda jako v Poděbradech :grinning: ), pak jsme protahovaly kyčle, posilovaly pánevní dno a tak... Docela dobrý... Hlavně aspoň nějakej pohyb pod dohledem...
15. led 2009 v 15:35  • Odpověz
Jé cvíčo to jsem měla moc ráda a hlavně když tam měl být i taťka :grinning: to pak byla sranda :wink:
Niku tak já ti to posílám, zkoušela jsem to ještě v jednom prográmku ale tam to nejde tak dobře. Stačí jen ta druhá a třetí,děkuji :slight_smile:
15. led 2009 v 16:38  • Odpověz
Kačko, máš to hotový... :wink:
15. led 2009 v 16:50  • Odpověz
Niku děkuji,já už to mám taky hotový - aktualizováno :wink:
15. led 2009 v 17:03  • Odpověz
Dneska nikde nikdo???? :confused:

Dala jsem se do uklízení, už mam hotovej prach a jdu luxovat a vytírat.. Odpoledne se chci natáhnout k TV - m,am nahráno hafo filmů a ještě jsem ani jeden nezkoukla... Mezitim ale etě musim do města - na poště mam balíček (zase věcičky pro Fildu :wink: ) a musim koupit žárovičky do bodovek.. Nějak nám praskají mršky... :wink:
16. led 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj já tu pokukuju :wink:
Nelík je nemocná má rýmu a kašle tak nejdeme ven a spinká v postýlce. :frowning2:

Jsem včera třídila věci a už nějaký vyřazovala a zakázala jsem si cokoliv pro Nelu kupovat bo má oblečení jak na paterčata :grinning:

V neděli se jedeme kouknout na 14dní staré miminko a ve čtvrtek do Podolí na čerstvé mímo.
16. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
hojda, tak já jsem dneska byla ve městě, v domnění, že seženu, nějaký ucházející se plavky - no bohužel :frowning2: , budu se muset nějak vejít do těch svých :sweat_smile: :dizzy_face:
jinak jsem taky dneska měla uklízecí a prací a čeká mě žehlící brigáda, ale v poho :wink: :slight_smile:
naložila jsem masiko ( žraločí ploutve), na zítra k obídkuv-vto bude mňamka :slight_smile:

Nikčo: my taky máme cvíčo na porodnici, tak to bude asi takový stejně podobný :wink: :slight_smile:

tak si užijte krásný víkend a papapapapúapa
16. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
jo a Kačí kluk to bude po tátovi Jaroslav, já jen pro úplnodt tabulky - teda bez porodu, ten fakt zatím nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
lenu já odplavala těhu taky v klasických plavkách akorát mi už ke konce trochu byla malá podprda :grinning:

hezký víkend
16. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
no právě ta podprda, to budu všude honit :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj, Lenu já mám těhu plavky a chci je prodat, tak kdyby ti byly a měla by jsi zájem pošlu ti foto. Jsou z CaA(Rodeo) velikost je psaná 36/38 a prsa jsem měla c-d a vešly se v pohodě. Jsou světle zelené s lístečkama a kytičkama.
16. led 2009 v 17:14  • Odpověz
jo sou v celku :wink:
16. led 2009 v 17:15  • Odpověz
hojda, tak my mame pre istotu zapalene ocko, no co uz..
monu s tymi vecami ani nehovor.. ja som uz vyradila 56ky, 62 je Ninke ltt, niektore veci uz ma 68, aj ked zalezi aky vyrobca.. tiez niektora 62 je jej velka a niektora68 uplne natesno :sweat_smile:
my chceme zacat plavat tak za dva tri mesiace s malinkou :slight_smile: tesim
baby len si uzite to upratovanie, ja teraz nestiham pomaly ani raz tyzdenne, je to peklo
16. led 2009 v 18:01  • Odpověz
Jé ahojky Bez, včera jsem aktualizovala tabulky a všimla jsem si, že u tebe nemám datum prvních pohybů :slight_smile: Vzpoměla by jsi si ještě kdy to bylo? :sweat_smile:

Jinak s tím úklidem je to pravda,jsem ráda,když stihnu uvařit aby se měl ještě kdo o Sáru starat :grinning:
16. led 2009 v 18:17  • Odpověz
Kačko, tak si myslim, že teď nebude Lenu podprda c-d stačit... :wink: Co Lenu? Kdepa sme teď? e-f??? :sweat_smile:

Manža usnul, je utahanej z práce, tak se jdu ospršit... Jsem dneska po tom uklízení taky nějaká hotová... Kdyby aspoň dávali něco pěknýho v TV, sou tam samý hovadiny... :unamused: Asi kouknu, co dávaj v kině, že bysme o víkendu vyrazili...
16. led 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.