• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Tááák jedem v neděli na tu 3D Cestu na měsíc... To jsem zvědavá, jaký to bude :wink: Ještě jsem na 3D filmu nebyla... Snad bude mít manža radost, až se vzbudí :slight_smile:
16. led 2009 v 19:47  • Odpověz
ahojte..... ked uz spominate plavanie, kedy sa moze zacat s babatko zacat plavat?.... svokra je telocvikarka a uz sa tesi ked malu zoberie na plavaren, ale tiez nevie kedy uz bude moct.... oni v skole nemaju klasicky chlorovanu vodu, ale "dezinfikuju" solou - maju slanu vodu :wink:

bez....ja tu mam teraz az az upratane, ale mamina zajtra odchadza :frowning2: , tak tu bude iny bordel :grinning: ...lebo ked mala spi, tak som rada ak navarim, ozehlim, alebo si schrupnem snou :wink:

niku...izbicku mate krasne nachystanu :dizzy_face:
16. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
kac prve pohyby boli v 18tt :wink: pamatam, lebo kamoska mala vtedy svadbu a ninka ju vtedy kopla
miri plavanie s mimi od 3 mesiacov.. ty stihas varit?? wow moj obdiv.. :astonished: ja cez den s ninkou nestiham absolutne nic, cakam, kym pride peto z prace
16. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
bez a přesně den by jsi náhodou nevěděla? jestli ne napíšu aspoň tt :wink:
Co vím já tak plavání od 3.měs jo ale ne ve velkém bazéně, dělá se to buď ve vaně nebo takovém menším bazénku,je tam vždy jedna maminka s miminkiem. Chtěli jsme na to taky chodit ale tady někde poblíž to nedělají až v praze :frowning2:
16. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
kac 7.6.2008 :wink:
u nas je toho plavania az az, prave ze si neviem vybrat.. v jednom maju morsku vodu, v druhom mozu byt s mimi obaja rodicia, v tretom je dobra cena a po plavani moznost vyuzit aj saunu a pod.. :sweat_smile:
17. led 2009 v 07:53  • Odpověz
Bez dík. Tak já bych se rozhodovala podle toho aby tam mohli být oba rodiče :sunglasses:
17. led 2009 v 11:16  • Odpověz
kati len ked to plavanie je cez den, takze peto by tam s nami aj tak asi nechodil :sweat_smile:
17. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
U nás se chodí na plavání s mimi tušim od 6. měsíce... Taky budeme chodit, bez váhání...
17. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
Holky maminy, poraďte... Většinou v noci mi vytíká mlezivo, ale nevim, jestli je normální, že z pravýho prsu je zbarveno do červena-hněda ... Nevíte některá jestli je to normální?
19. led 2009 v 10:12  • Odpověz
Niku normální to myslím je ale nejsem si jistá tou barvou? Zkus zavolat dr a zeptat se jí na to, to bude nejjistější.

A jak se jinak máte? My jsme byli včera po dlouhé době na procházce a to dokonce sám lenivej manža nás vytáhl ven. Dneska půjdeme určo zase, je tu nádherně :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj Kačko, zítra si jdu pro PN, tak se zeptam... Snad to nic nebude, na netu jsem se zase dočetla věci... :unamused:

Já se teď jdu zkulturnit a vyrazit do města něco nakoupit... Je tam krásně, 5 stupňů nad nulou, sluníčko.. Nádhera!!! :dizzy_face:
19. led 2009 v 10:29  • Odpověz
Niku u nás je taky tak, nádhera konečně :sunglasses:
Určo to nic nebude, rozhodně je to normální že se to svává, mě se to párkrát stalo taky ale měla jsem to spíš takový nažloutlý.
19. led 2009 v 10:32  • Odpověz
No neni to úplně krev, spíš taková směska, nažloutlý je to taky... Ale radši se na to zeptam... Mžná je to tim, jak v noci spim... Spim na prsou :sweat_smile:
19. led 2009 v 10:36  • Odpověz
niku...aj mne tieklo mlezivo, ale je pravda ze bolo bielo-zltkaste :unamused:

inak ja mam od soboty laktacnu krizu.... ale mala tym akosi netrpi, len teraz ked mi uz opet nabieha mliecko, tak sa obziera a opet vracka......ide mi to presne podla tabulky - v 6tom tyzdni byva ako prva a my sme akurat 6ty tyzden :confounded:

elenka ma od vcera vecera "svoju snuru"...najskor nam o 22tej ovracala postel, o 4tej deku v detskej a aj seba, o 7mej sa pokakala az na chrbatik a o 9tej sa precikala az na svoju plachtu...som zvedava co nas dnes este caka :grinning: ...teraz spinka, ale ucicikat som ju musela v satke
19. led 2009 v 10:36  • Odpověz
Miru to máš doma pěkný kolotoč :grinning: asi neděláš nic jiného než že pereš viď :wink: Zaplať pánbůh, že u nás už tohle období máme za sebou. My se ode dneška budeme učit co se dělá s nočníkem a taky se budeme koupat ve veliký vaně v sedátku a s hračkama,už se na to těším :grinning:
19. led 2009 v 10:39  • Odpověz
kac...veru....periem skoro stale...susiak ani neskladam..uz sa tesim ked uz bude pekne a teplo a budem susievat na loggii....nastastie ma mamina presvedcila, ze okrem plienok netreba nic zehlit :grinning:

no idem....musim malu zobudit na papanie...ona sa sama preberie len v noci a aj to vecsinou po 6h spanku....ale uspavat ju musime... a vy mate take spave deti co sa papania tyka? :confused:
19. led 2009 v 10:55  • Odpověz
miru jo, Sáru bylo skoro nemožné vzbudit na jídlo ale jen v noci, proto po domluvě s dr spí selou noc už od necelých 2 měsíců :wink:
19. led 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
hojda, tak jsem mezi vámi:slight_smile:
no plavky jsem nesehnala, co měli byla hrůza, ty co by docela šly tak mi byli krátký na tělo - ( to byli vcelku) - tož problém největší - takže si myslím, že i ty tvoje Kačí, by mi byli na tělo krátký :unamused: - je to děs - prsa mám zatím C, takže ty další písmenka v abecedě mě teprve čekaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak jsme bylli v sobotu na plese, no bylo to super a vydržela jsem až do půl 3 , tancovali jsme , bavili jsme se - no nemělo to chybu - v pátek mě čeká další :wink: :slight_smile:
dneska budu fotit věcičky co už máme pro prcka, tak pak hodím do alba :wink: :slight_smile:
19. led 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj Lenu, tak to jsem zvědavá co už pro prcka máte :slight_smile: A jestli chceš můžu ti ty plavky poslat, můžeš je zkusit a uvidíš, maximálně je pošleš zpátky :wink:
19. led 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
máš je v albu???? kdyžtak je tam nějak vyfoť, ať je vidím a zkus změřit dýlku :wink: :slight_smile:
19. led 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj Praha taky krásně až se Nelík vzbudí jdeme ven :slight_smile:
Kači jaké kupujete to sedátko do vany mě se líbí tohle
http://www.malvik.cz/Vse-ke-koupani/sedatka-do-vany-185/OK-Baby-Flipper-Evolution
19. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
Monu to se mi taky líbí,ty novjejší barvy ale příjde mi to zbytečně drahé na takovou věc,koupili jsme tohle http://www.pacipaci.cz/665-sedatko-do-vany-aquababy.html
lenu dám to do alba později teď nemám čas,dám vědět až tam bude a změřím :wink:
19. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
ahojte
tak ja mam problemy s pc, tak preto neprispievam, ale uz by sme koncom tyzdna mali mat novy notebook, tak by som tu mala byt castejsie :wink:
my sa mame dobre, akurat som bola minuly tyzden chora, mala som vysoke horucky....no a zacal mi tvrdnut jeden prsnik, tak som sa bala, ze stratim mieko. dr mi povedala ze mam maleho prikladat co najcasejsie, tak som ho prikladala niekedy aj po 1hod. no a od vtedy to ma chudak nejako hore dole....takze som rada, ak mi po jedle cydrzi 2-3hod. spat.
uz som si aj myslela, ze coked mam slabe mliecko, ci netreba vikiho dokrmovat. len neviem ako to zisti. inac on pekne pribera....a o dlzke ani nehovorim-ma 58cm :sweat_smile: uz kopa vaci su nam male... :sweat_smile:

viki nam zacina vydavat zvuky, a to hlavne po kupani, tak sa z neeho s karolom vytesujeme :grinning: :grinning: :grinning: normalne ako keby nam chcel nieco povedat :wink:
19. led 2009 v 17:34  • Odpověz
jeej...andy....aj nasa vydava zvuky hlavne po kupani....ale uz asi 3 tyzdne - asi to bude klasicka ukecana zenska :grinning: :grinning: ...ale uz obcas keca aj ked sa snou hrame s hrackami...najradsej ma hrkajuceho plysove slimacika a miluje zvonkohry....no a obzeranie bytu je jej najoblubenejsia cinnost :wink: ....a ked nic nezabera, tak prichadza na rad odzmolkovac :grinning: :grinning: - znie to asi divne, ale jeho zvuk ju vie uzasne upokojit :sweat_smile:
20. led 2009 v 09:05  • Odpověz
Byla jsem si u Dr. pro tu PN, vycházky mam od 06:00 do 22:00, takže pohodička.. Ptala jsem se ho na to mlezivo a říkal, že se to může stát, že se tim nemam nechat znepokojovat... I mamka to včera nadhodila v práci mezi sestřičkama a taky řikaly, že se to kolikrát stává i maminám s mlíkem... Asi jak se to tam všechno roztahuje... Každopádně si budu dávat pozor jak spim, protože někdy ležim na prsou plnou vahou těla...
20. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak vcerajsok bol suvix proti dnesku...vcera som veci len nahadzala do pracky...ale koberec sa neda :grinning: :grinning: .... cestou z kupelne, kde som elenke umyvala pokakanu ritku, sa elenka rozhodla este opet kakat - len skoda, ze rovno nad bezovym kobercom :grinning: :grinning: ....no zabava predsa musi byt :wink:
20. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
ahojda, tak to je super jak už ty mimča začnou vydávat zvuky, chtěj si prostě pokecat , no :grinning: :grinning:
miru: jj, u nich to je nejlepší, je jim jedno kde jsou , když prostě musí tak musí :grinning: :grinning: :grinning:
nikčo: tak to máš v pohodě, takovouhle krásnou dobu na vycházky :wink: :slight_smile: :grinning: - to je super

já jsem byla ve městě na nákupech a koupila jsem si černé kalhoty( na plesy) co mě ještě čekaj a sportovní kalhoty celkem za 550kč, tak mám velkou radost
jo a abych nezapomněla tak v tescu, pro prcka slaboulinkou bavlněnou deku, do kočárku za 80kč - to se potom hezky nakupuje :slight_smile:
20. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
Niku tak vidíš, hele a teď mi došlo ty spíš jako na břiše nebo jak jako že si ležiš na prsou :astonished: no vycházky máš nádherný, to já je měla úplně na prd.

Miru to asi značkuje jako pejsek :sweat_smile: :sweat_smile: Co kdyby přišel nějaký sourozenec,tak mu musí být hned jasné kdo tam u vás velí :grinning:

Lenu jdu na ty plavky :wink:
20. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
Lenu tak foto je v albu,kdyby jsi chtěla víc pošlu emailem a ty rozměry jsou-od rozkroku pod prsa 46 cm(ale je to rovný,jsou hodně elastitcké takže bříško se ti vejde určo) a pod prsama 32cm a od bříška nahoru přez prsa 17cm (zase ber v úvahu že je to bez těch prsou :grinning: )
20. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
tak jsem hodila fotečky do alba, toho co už máme:slight_smile:))
20. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.