• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
kačí já to proměřím a dám vědět, ju?? :wink:
20. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
jj,kdyby jsi chtěla tak ti je klíďo pošlu aby jsi si je zkusila
20. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
no máte samý hezký věcičky, vypadá to,že by jste toho kluka co? :sweat_smile: Sárinka má taky botky pumy ale bílé,dneska jí je chválil můj zubař :sunglasses:
20. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
jj, jak říkám, my jsme plně připraveni na kluka, tak doufám, že tam je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
botky puma kupoval taťka, ale už někdy před rokem páč byli se slevou a hrozně moc se mu líbily :wink: :slight_smile:
20. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
my jsme je dostaly od mojí mámy,prej aby sára už od mala měla dobrej vkus :grinning: :grinning: Je fakt,že levný zrovinka nejsou :unamused:
20. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jééé Lenu, krásný věcičky!!! Jsem zvědavá, jestli tam máte opravdu klučíka!!! Kdyže se to dozvíme???

Kačko, spim zajímavě... Na bříšku úplně ne, ale hodně na boku jooo... Takže si skoro úplně ležim na prsou... :sweat_smile: Vždycky jsem spávala na břiše, jinak jsem to neuměla, takže teď mam problém... :sunglasses:
20. led 2009 v 18:23  • Odpověz
Niku jo ták, ja už myslela že i teď spíš na břiše :grinning:
Lenu ale to by jste porušili řadu :angry: :grinning:
20. led 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
čauvajs, to jsem tady brzo, co??? :grinning: :grinning:
jsem vstala s manžou a už se mi nechce sppát, páč jdu v 8.30 na kosmetiku :dizzy_face:
no kdy se dozvíme copak máme v bříšku??? tak jestli to půjde dobře tak 11.2 na UTZ a pak 4.3 na 3D :wink:
no jo porušila řadu, ale co mám dělat, třeba Gan bude mít holčičku a porodí náhodně dřív :wink: :slight_smile:
21. led 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
nikul já spávala v těhu úplně stejně jak ty až mě kolikrát mimino v noci budilo že jsem ho už asi přilehla :grinning:
no jo za chvilku budeme vědět co máte všichni v bříškách :dizzy_face:

Fakt to všichni chcete vědět? Moje známá včera porodila věděli, že čekají holčičku a ještě se malá neotočila takže rodili plánovaným císařem. A podle mě kdyby tušili císaře nikdy si to nedají říct co to bude aby měli aspoň malinko překvápko. :dizzy_face:
21. led 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj Monu já bych to nevydržela to nevědět, ale byla bych ochotná si to nechat pro sebe :wink:
Lenu tak jak, už si se poměřila s těma plavkama :sunglasses:
21. led 2009 v 10:27  • Odpověz
čus babulky,
jdu vás zase malinko zkontrolovat :wink:

My bychom to měli vědět 9.2. (jdeme na kontrolu a 3D, máme ho v ordinaci), ale pořád malinko váháme, jestli si to nechat, nenechat říct. Ale asi to nevydržíme :wink: Jediná šance by byla, že by se nám dítko zakrylo, jako Monči Nelinka :grinning:

Jinak už máme jasno v kočárkách, uffff.

Dnes je mi děsně, jak je vám? Bolí mě hlava, bříško...Nejradši zalézt do postele...

Nikul: spíme stejně :sunglasses: Taky jsem břichospáč :grinning:
21. led 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojky Gan, to je dost,že si se na nás taky přišla podívat,jak se máte?

Holky já jsem taky břichospáč ale v těhu jsem se bála :sunglasses:
21. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
no čau Gan, je dost, že přijdeš babule, tak jestli se vám ten váš poklad ukáže tak to budete vědět o 2 dny dřív jak my:slight_smile:
jo mimochodem čeká se na tvé bříško:slight_smile:) já po neustálém bombardování "našich mamin" už dodala :grinning: :grinning:
no mně je dneska fajn, jen mi občas dneska píchne v pravém podbřišku, ale jinak super
tak povídej jaký kočárek, jste vybraly???
21. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
ha , tak jsem mrkla do aba Gan a už vím jaký kočík, je pěkný fakt moc, viděli jste ho ve skutečnosti??????

já jsem velký spáč, to jo, ale dlouho se vrtím než se uvelebím a tak ani nevím ja vlastně spím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo Gan, dle dr. jsem vážně v 18tt (což fakt nechápu), když ty jseš taky :astonished: :dizzy_face: - no to je jedno, ale je to mazec jak to letí, páč dle tabulek jsme vstoupili do 5 m :astonished: :grinning:
21. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky Kači,
koukala jsem do albíčka, Sárinka je celá maminka, krásně přibírá a roste do krásy :wink:
No a já nespím úplně na břichu, tak jako na boku, s nohou pokrčenou, takže tak napůl :grinning:

Lenu, břuch už mám vyfocenej, jen ho nějak dostat na net. Do fabriky foťák nepropašuju (přísné kontroly na bráně...), a doma nám vyhořel totálně počítač, takže dokud nebude nový, fóti nepřidám.... :rolling_eyes:
Jsem Ti říkala, že jsi o ca. týden dopředu :grinning: :grinning: Přiznej si, kdy jste řádili na konci září :dizzy_face: Vstup do pátého měsíce oslavuju v sobotu (17+6 :grinning: ), je to fakt děsný, jak to frčí :grinning:

Kočárek jsme podrobili důkladné kontrole tento víkend, byli jsme v Praze v Babyparku. Je sice těžší, ale do našeho terénu jsme holt museli udělat kompromis, chtěla jsem nafukovací kola, relativně veliký, ale přední otáčecí o 360st., trojkombinaci, a hlavně velikou korbičku. A myslím, že jsme vybrali snad dobře. Objednávat budeme tak v půlce března....

Na UTZ se moc těšíme, uvidíme, jestli se odtajní ten náš poklad :wink:
21. led 2009 ve 14:52  • Odpověz
Gan s tím kočárkem,nechci ti to jako vymlouvat,záleží jaký terén máte ale do terénu bych nebrala nic co má otočná kola,i když ten váš ma dvě tak nevim. Záleží jak moc jste ho v obchodě zkoušeli, já jsem taky původně chtěla takový podobný a dneska jsem ráda,že mám kola stabilní, velký a nafukovací :wink:
21. led 2009 v 15:05  • Odpověz
Kači, oni ty přední kola jsou aretovací :wink: A veliký a nafukovací taky... Tak snad to bude fajn, bohužel neznám nikoho, kdo by tento kočík měl, abych ho mohla testnout v terénu, ale to víš, že jsme zvažovali všechno...Zase jsme dost i ve městě, takže jsem chtěla i otočný...
21. led 2009 v 15:12  • Odpověz
Gan tak to jo, my to zkoušeli tak,že jsme prudce zatočili a kočárek šel k zemi. Ale když máš aretovací tak to jo,to se dá. Hele tak si dej foťák do podprdy tam tě snad nekontrolujou ne?
21. led 2009 v 15:15  • Odpověz
Kač, to je dobrej nápad, ale za ty nervičky to asi nestojí....Ale pro vaši představu, mám to bříško obrovský!!!!! Asi jako zralej vodní meloun, prostě fakt celkem veliký. Na těch fotečkách to ani tak nevypadá, ale takhle po obědě, když si sednu za stůl, tak se nestačím při pohledu dolů divit.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 15:22  • Odpověz
Gan tak doufám,že se ti někdy podaří dát ty fotky do alba aby jsme ten melounek taky viděly :grinning:
21. led 2009 v 17:24  • Odpověz
Jen se přidávám diskuzi ohledně kočárků.
Já mám Chicco do města a už jsme s ním byli i v lese a ve sněhu a vůbec to nebyl problém.Jel pěkně.
V terénu si kolečka zafiksuju a ale ve městě bych se bez těch otočných neobešla. :wink:
A jako velký spor´ták si budu kupovat trojkolku. Máma s ní jezdila 4 roky a nikdy se nepřevrátila a to že v ní brácha řádil :grinning:
21. led 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
tak my máme taky jasno, jdeme do kočárku Herqules a chci 3 kolku, se zafixováním předních kol - zkoušela jsem ji jenom v obchodech, a to se mi jevilo dobře - ale to je holt každýho názor, někdo je má rád někdo upřednostňuje 4 kolky :wink: :slight_smile:
21. led 2009 v 18:04  • Odpověz
kociky?....tak ja som zo svojim velmi spokojna.....da sa snim "tancovat" na balkone, vobec sa neprevrhava na strany a predne koliesko sa da tiez zaaretovat....kolieska su zo studenej gumy - teraz sice "praskaju" na kamienkoch z posypu, ale inak idu velmi tichucko

ja sa idem supnut opet dopostielky :astonished: :wink:
22. led 2009 v 07:16  • Odpověz
autor
ahojda, díky miru za hodnocení 3 kolky, to je super, že jste spokojení :wink: :slight_smile: - chci se tě zeptat, máš na fotce velice hezké povlečení jednobarevné žluté - máš ho kupované, anebo šité??? :dizzy_face:
22. led 2009 v 09:10  • Odpověz
Já sem byla taky rozhodnutá,že chci 3 kolku ale meněla jsem nikoho kdo by ji měl a pak právě v tom obchodě...ale asi to bude o tom, že všechny máte vybráno s aretací, to bude podlemě to důležité a ten co se mi líbil to neměl :frowning2: ale jmse spokojeni s tím co máme,drandíme i po zoraném poli :grinning:
22. led 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj tak máme dnes přesně 4 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem šla ráno k mudr neb jsme měli jít na převážení a Nelína má rýmu a kašle a bylo tam asi 20 dětí.Takže jsme se vytočili a máme přijít před 1 hodinou. :wink:

Ještě že mám tu odsávačku na vysavač, chudinka vůbec by nespala jak má ucpaný nosík. :wink:

Je Sára má zítra půl roku Kači dostane aspoˇm půl dortu?
:sunglasses:
22. led 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
však jo , tak to mám být - ať dětičky poznaj terén :wink: :slight_smile:
kačí: tak plavky si nevemu- byli by mi malé - kámoška mi sehnala o číslo větší od nějaké známé - ale mockrát díky

jinak se pro dnešek loučím- odjíždím do Zlína na otevření autosalonu Land Rover - je tam i raut, tak už se moc těším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - papapapapa
22. led 2009 v 11:04  • Odpověz
Kači, koukám, že máte podobný terén, jako my, zorané pole... :grinning: Uvidíme, co na jaře zasejou... :sunglasses:

Monu, koukala jsem, že plánujete CasualPlay (jestli se nepletu), ten jsme chtěli taky, 4kolku, ale má strašně malou korbičku hlubokého kočárku, proto jsme ji nakonec nevybrali, jinak se mi moooooc líbí :wink:

krásný den babulky!
22. led 2009 v 11:08  • Odpověz
Gan korbička 2008 je ještě dobrá ale ta pro rok 2009 je snad pro první měsíc mimina ten kdo
to navrhl byl šílenec :grinning:
Já mám velkou korbu v toho Chicca do března se mi tam v pohodě Nela vleze
:wink: a pak chci právě už jen sporťák Casualplay.
22. led 2009 v 11:19  • Odpověz
Jojo, přesně tak Monu, my chceme rovnou trojkombinaci, i kvůli autosedačce, tak jsme to procházeli, a i ta korbička 2008 nic moc, natož ta nová, to máš pravdu. My máme navíc termín v červnu, takže ještě v zimě 2009 určo budeme v korbičce, no a MaxiCosi ji má fakt docela dost velkou.

Ve Španělsku maj asi prd zimy a malý děti :grinning: :wink:

Nelinka má krásnej šáteček, a navíc má takovej děsně rozumnej výraz :grinning: :sunglasses:
22. led 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.