• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Já se koukala i na ten Váš, ale nevidím tam žádnou ruční brzdu a tu bych chtěla :wink: Ale jinak je taky moc pěkný a dost podobný Casulplay.

Jo s tou korbou máš pravdu, jen aby Vám dítko vydrželo v hlubobém přes zimu, známá musela dát kluka ve 4 měsíci do sporťáku neb neviděl ven a strašně jí tam řval :grinning:
22. led 2009 v 11:38  • Odpověz
No to je fakt, synovec taky od ca. 5. měsíce nechtěl v korbičce být. No uvidíme.

Ruční brzdu nemá, no nemůžeme mít všechno, viď :wink:
22. led 2009 v 11:42  • Odpověz
Já frčím k tej mudr zase.
Budu večer.
pa pa
22. led 2009 v 11:44  • Odpověz
Gan třeba se pak někdy potkáme na půl cesty na poli :grinning: :grinning:
Lenu neva zkusím je střelit jinde :sunglasses: Pěkně se tam napapejte :wink:

Ještě k těm kočárkům,my máme trojkombinaci a budeme mít jeden na furt :wink: Je dost velký,takže nemáme problém s místem :dizzy_face:
22. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
A to sem zase slyšelá já,že ty ruční brzdy se dost často porouchávaj,no nevim-nemáme takže nemůžu posoudit :fearful:
22. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem zase cvičit... Ale účast je teda slabá, byly jsme tam 2 + cvičitelka...

Zítra se jedu podívat do práce, má tam přijet i ta kolegyně co porodila 3 měsíce před termínem... Má přijet i s malou, tak si to nemůžu nechat ujít :wink:

Náš kočárek taky ruční brzdu nemá... Už se těšim, až ho přivezem, nemůžu se na něj dočkat!

Gan, co to CD??? :wink:

Jdu se naobědvat, uvařila jsem si bramboračku, k tomu si pustim House a dneska už budu jeeen odpočívat :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
lenu...je to kupovane - baldachyn+mantinel+obliecky...a aj dalsie obliecky sme tam kupili....bolo to za dobru cenu a ja som chcela take "ciste" :wink:

http://www.emozzione.sk/
22. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
bez...mam este na teba otazku ohladne vrchnych gatiek z BL.... ake su UNI?...vsimla som si ze predavas, tak chcem vediet ake mas skusenosti :wink:
22. led 2009 v 15:28  • Odpověz
ahojte
tak kocik???nas ma tiez pohyblivekolieska v predu, tiez sa daju zaaretovat, vyuzila som to hlavne v snehu, v tedy isiel kocik krasne rovno, no a na suchej ceste su kolieska uvolnene, takze ak chcem kocik viem pekne jednou rukou otoci o 360°.zatial sme s nim velmi spokojní.

no tehulky, musim povedat, ze mate krasne bruska. a som zvedava aj na brusko gan....

no idem supnut nejake fotecky....aby ste sa mohli pokochat :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 16:05  • Odpověz
miri take obyc.. mne sa viac osvedcili haipa daipa aj pulky aj flisky.. :wink:
babulky tehulky vam to ale svedci :slight_smile:
a maminy krasne deticky mate :dizzy_face:
22. led 2009 v 16:37  • Odpověz
A bez krásné fotečky :dizzy_face: dětičky se nán fakt povedli :dizzy_face:
manžek přišel s nápaden že když se nám povedla takováhle Nelinka že bychom si mohli udělat hned další miminko :grinning:
22. led 2009 v 16:40  • Odpověz
dobre ranko....tak tato noc bola ozaj zvlastna....mala vecer zaspinkala sama a hned po kupani a papani, a v noci si preto vypztala 2x, ale normalne potom tiez zaspinkala v postielke a sama......je to uzasne a mohlo by to tak pokracovat, ale mne tuto noc normalne chybalo nase tulkanie pri zaspavani :sweat_smile: ....teraz este spinka, asi ju zmorilo prebalovanie o 5 tej rano :grinning: - pri umyvani pokakanej ritky som bola zasiahnuta dalsou "palbou" ja, tak som zobudila draheho nech ju dokonci, aby som sa mohla umyt - ked uz bola mala oblecena, tak som prisla a pozeram, ze jej zabudol dat postolky a pravdaze aj napudrovat, tak odznova :grinning: :grinning: ...mala len kukala co sa deje.... to je tak - zobud chlapa v hlbokej "noci" a chci aby to spravil dobre....asi preto mozeme kojit len my....oni by si mozno dali vankus na hlavu a spali dalej :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 08:27  • Odpověz
monu diiik
miri nechcem ti do toho kafrat, kukla som tvoje fotku na FB a kde mas malu zaviazanu v satke, mas ju {vraj} zle.. kolienka by mali byt vyssie ako ritka :wink: {som muuudra ako radio, lebo som bola u poradkyne nosenia, vies :sweat_smile: }
23. led 2009 v 10:30  • Odpověz
hej viem...sa este len ucime.....a vzdy si to musim podotahovat :wink:
23. led 2009 v 10:51  • Odpověz
inak aby ste aj ostatne neboli ukratene, tak par foto je aj tu novych :wink:
23. led 2009 v 10:58  • Odpověz
Jééé, teď mi volali z obchodu, že jim přišel ten nás kočárek!!! Zítra dopoledne pro něj jedeme!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2009 v 11:44  • Odpověz
Vzkaz od Sárinky : hurá,dnes je mi půl roku !! K polovičním narozeninám jsem dostala takovou divnou věc, něco vám o ní napíšu. Máma tomu říká nočník ale s nocí to nemá nic společného. Nejdřív mě s tím seznamovala a říkala mi jak se na tom sedí, to by ještě šlo. Ale při třetím kontaktu s nočníkem na mě dělala aa, ale to dělá vždy když se vykakám do plínky. Když už 10min. opakovala aa,tak jsem si řekla, dobře,když to chce uklízet tak prosim a bylo to. Máma měla hroznou radost a říkala,že jsem šikulka :grinning:

Niku tak nám pak dej foto ať se můžeme pokochat s tebou :sunglasses:
23. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jééé, krásnej vzkaz od Sárinky!!! Je to šikulka!!!

Byla jsem se dneska podívat v práci... Přijela tam ta kolegyně, co porodila 3 měsíce před termínem... Malý bude skoro 5 měsíců a má 4 kg... Je úžasná, taková panenka :wink: Byli jsme z ní unešený...

Kočárek nafotim a v neděli sem hodim... Jedu zítra večer do Prahy na koncert - asi na poslední kulturní akci před porodem... :wink:
23. led 2009 ve 22:27  • Odpověz
Niku tak hlavně na sebe dávej poroz a užij te si to, myslím,že to nebude poslední jen před porodem :sunglasses: :sweat_smile:
23. led 2009 ve 23:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak už máme kočárek doma... Dala jsem pár fotek do alba... Je nádhernej!!! I Čikovi se líbí!!!

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=211614&vReferer=%2Fphotos%2Fnikulka83

Koncert super, užila jsem si to skvěle...
25. led 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj niku kočárek je fakt pěkný :dizzy_face:
25. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
čauvajs, nikčo kočík je fakt super - kliďo se vsadím, že už jsi ho doma testla a jezdila, viď? :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2009 v 19:23  • Odpověz
jeej niku presne ten som chcela aj ja :grinning:
kac dik za pozdrav od sarinky, odkaz jej, ze je herecka :grinning:
26. led 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahojky niku, máte moc krásný kočárek. Koukám,že máme podobný vkus ale zase na druhou stranu komu by se ty kytičky nelíbily že?? :sunglasses: :grinning:
26. led 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
ahojda, nějak nám dneska nefungoval net :unamused:
krásně jsme se za to s prckem dneska vyspali až do 10:30 :grinning: - no jo víkend byl náročnej :slight_smile:
dneska se chystám na první těhu cvičení., tak jsem zvědavá - akorát ho máme tady až odpolko - tak pak dám vědět.
26. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
čauky, no koukám, že dnes žádná účast :astonished:
jdu poreferovat o včerejším cvíču: byla to sranda, trvalo 2h, ale z toho jsme cvičili dohromady tak 30 min., jinak se všechno prokecalo - to víte ženský, všechno nás zajímá :grinning: - lámali jsme se tam smíchy, bylo nás 5 a fakt super, další cvíčo mám za 14 dní - už teď se těším.
Jinak zítra mě čeká těhu plavání, tak na to jsem taky zvědavá :wink: a odpolko těhu prohlídka u obvoďáka :wink:
27. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj mamči a těhule :sunglasses:

My jsme byli dneska v poradně, čípek je tuhý, uzavřený, CS 0, malej je pořád podélně, 5.2. jdeme na velkej UTZ... Na kontrolu jdu už po 14 dnech... Nojo, už se to blíží... Naštěstí dneska nebylo v poradně narváno, takže jsem byla docela rychle hotová!!!

Já už jim 4 dny bramboračku, protože se mi nechce vařit pro sebe - nebo spíš nemam nápady... Zítra budu dělat halušky, ty má rád i David...

Jinak jsem byla včera požádána, jestli pujdu sestřence za svědkyni - svatba bude 29.8., tak jsem zvědavá, jak to uděláme s prckem... Bude to už náročnější, ne jak doteď, že jsme se sebrali a vypadli kam chtěli...
27. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
jé nikčo to jemazec 31tt, toto letí seš nějak jak kámoška , oni mají termín 22.3
jj, jinak s tím vařením tě docela chápu - dneska udělám dušenou mrkev a bude mít i manža k véče - jinak pro sebe většinou nevařím a něco si je tak vemu :sweat_smile:
27. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
Lenu, jojo konec 31 tt.. Letí to jak ďas.. Byla jsem dneska na nákupu v Kauflandu a odchytili mě tam T-Mobiláci a prej, jéééé vy budete ale mlaďounká maminka!!! A na ně, že 26 let neni málo.. A oni se divili, že mi je 26, že vypadam o hodně mladší... Zase... Si každej myslí, že je mi tak 19 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Dušenou mrkvičku bych si taky dala, díky za inspiraci... David by jí nezval do pusy, takže si jí udělam jen pro sebe... On tu vařenou zeleninu nesnáší...
27. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
no vidíš, mladá mamino, taky to má svý výhody :wink: :slight_smile:
včera jak jsme vyšli z nemocnice tak jela paní s úplně stejným kočíkem co máte vy a holky hnedka jééé ten je krásnej, tak jsem zamachrovala a hned jsem jim pověděla značku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.