• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
moj len obcas...ale aj to musi byt prechladnuty....to bud naneho cmukam alebo v krajnom pripade ho zacnem kopat :grinning:
29. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz
Týýýjo, Niky, to jsem si prve nevšimla. Tak to ti gratuluji k rodičovství. Tyhle lidi obdivuju, že se nebojí o svoje peníze. Ale jestli jdou opravdu tam kam mají, tak je to mooooc pěkná věc.

Jinak manža je taky marod - machroval v práci s klimatizací a teď je na umření. Takže vlastně i na zabití. :unamused: Poprvé jsem ráda, že odjel na školení. :angry:
29. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz
Jmenuje se Saran... http://novyhumanismus.cz/adopce/zobrazit_dite.php?id=20548

Je to přes nadaci Heleny Houdový, takže o to strach nemam :slight_smile:
29. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz
To je šílený, oni sami nemají co do h..y a mají tolik dětí. :confounded: To mě vždycky tak zamrzí. (Snad mi rozumíte jak to myslím...)
29. kvě 2008 v 10:42  • Odpověz
fim: Oni za to nemůžou... Přebírají vzorce od předků a nemají šanci se z toho vymanit :frowning2:
29. kvě 2008 v 11:58  • Odpověz
autor
hojda , makám jako šroub na bytečku nemám moc času, ale jen jsem mrkla a přečtla pár řádků
niku: ty bláho, zírám - ses ani nepochlubila, že máš dcerku :wink: , gratuluju

no jo musím makati, ať už konečně bydlíme tak papappaapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj holky, konečně jsem dorazila od toho dr. Pocity mám smíšený, ale jakože snad dobrý. Prvně v životě jsem viděla svoje vajíčka :slight_smile: . Pan doktor je moc fajn. Jen je to oproti bývalé dr. fakt velká změna, z čehož jsem trošku vykolejená. Všechno hrozně zkoumá, řeší a tak, ale určitě je to dobře. Takže tak. Mám moc práce, tak se zase loučím. pa
29. kvě 2008 ve 13:17  • Odpověz
muco a co? je to dobre alebo?
29. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz
Niky: to je pravda s těma vzorcema. U nich to je prostě normální a nepřemýšlí nad tím, že by se dalo usnadnit obživu rodiny právě nižším počtem dětí. Tak aspoň, že se jim dá takhle pomoct. :wink:

Muci: tak to je fajn, že jsi změnila doktora k lepšímu. Nejdřív si tě asi pořádně proklepne a za chvilku snad budeš moudřejší. I když bych ráda, kdyby to byl jen planý poplach a miminko si tě brzy našlo samo. :dizzy_face:
29. kvě 2008 ve 13:57  • Odpověz
bez: na to, v jaký fázi cyklu jsem, mám nízkou děložní sliznici, což musíme dát dopořádku. V příštím cyklu k němu půjdu 3x na krev, udělají mi testy a uvidíme, co dál.
29. kvě 2008 ve 14:18  • Odpověz
muco tak fajn, ze to nie je nieco strasne zavazne :wink:
29. kvě 2008 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj, tak jsem dorazila z nákupu :wink:

Muco tak doufám že brzy budeš jak vyoraná myš :wink:

Ještě musím na poštu takže zatím zdar, jinak u nás sluníčko nesvítí ale je pěkně dusno a vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 ve 14:43  • Odpověz
Týýý brďo, vy dneska ale makáte. Já mám za chvilku doučko. A jinak finišuju s dupajdama. :slight_smile:
29. kvě 2008 v 16:38  • Odpověz
fim a co sa doucujes? ci ty doucujes?? :wink:
ja sa chystam na tu rozlucku so slobodou, len ma zacalo boliet brucho, tak dufam, ze nebude zlaty klinec vecera moje blvanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 v 16:39  • Odpověz
Bez: doučovala jsem jednoho klučinu matiku a chemii, ale dneska to mělo být naposledy a nakonec ani nedorazil, pže ho skolila alergie. Takže pohoda. :slight_smile:
Já už bych se nic učit nechtěla - určo ještě pár let nee, ještě jsem toho přesycená ze školy a užívám si té svobody, kdy mě nikdo nezkouší. Časem by to třeba něco chtěla, ale teď je na mě ještě brzo. :wink:
29. kvě 2008 ve 20:16  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
30. kvě 2008 v 07:54  • Odpověz
bre ranko :slight_smile:
30. kvě 2008 v 08:01  • Odpověz
dneska už asi všichni víkendují :slight_smile:
30. kvě 2008 v 08:04  • Odpověz
muco asi jo, my tiez za chvilku vyrazame k svokrovcom
30. kvě 2008 v 08:39  • Odpověz
autor
hoj holky, odjíždím pryč do PL, ale mám chvilinku tak jsem sem mrkla
včera jksem zapomněla pogratulovat Monu k titulu - tak alespoň dodatečně, GRATULUJI :grinning: :grinning:
muci: tak to je paráda, že je Dr. fajn, a že se stará tak to má být - určo pak budou i lepší výsledky ve všem :wink: :slight_smile:

jinak hlásím u nás slunečno, vedro, fouká slabý vítr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 09:06  • Odpověz
čus lenu: já fakt nevím, jak ty to děláš, ale vždycky, když se objevíš, přijde mi to jako smršť :grinning:
30. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz
autor
no jo to jsem celá já :grinning: :grinning: :grinning:
jak se daří při pátku??? přítel je pryč, nebo dorazí na víkend??
30. kvě 2008 v 09:09  • Odpověz
zítra by snad měl dorazit, tak už se na něj těším :slight_smile: , co fotka?
30. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
no jo fotka?? :grinning:
jsem na jiném PC, tak tady žádnou nemám, změním snad příště - když to teda půjde :grinning:
takhle se vám nelíbím :grinning: :grinning: :grinning:

kde jsou holky Nikula, GAn???
30. kvě 2008 v 09:13  • Odpověz
nedá se to přímo nazvat tak, že bys se mi nelíbila, ale víš co, viď? :wink:
gan má buď hodně práce, nebo během dnů doma zjistila, že je jí bez koně líp a nikulka asi dospívá k podobnýmu závěru, až odejdeš, taky vypadnu
30. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
jj, no není to ale škoda??? vynechávat koníka - já vím, že občas už to leze na mozek, ale přeci jenom jsou věci, který řeknu raději tady, než jinde,..... asi víš co tím myslím, viď??? :wink: :slight_smile:

no kdybych se náhodou zdejchla tak se předem omlouvám, že to bude bez rozloučení páč, to asi vyletím jak vrtule :wink: :slight_smile: :grinning:

co víkend??? jdete na baráček?? už budete finišovat??
30. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
Jdu pogratulovat Nikulce k Saranovi a Klárce k novému dr. :wink:
30. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
autor
no hoj rez - mamino, jedna??? jak se daří?? už jste velký, ne??? kopete???
30. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
lenu: ti nevím, když si budeme chtít napsat, tak si napíšeme, stejně už se to tu ale rozpadá, holky těhulky mají v hlavě jiné věci a zbytek asi dospěl k tomu, že každodenní plácání o snažení přestává pomalu bavit
jj, na baráček se chystáme, rozhodně ještě nefinišujeme, ale snad to nějak doplácáme :slight_smile:

ahoj rez: nikulka má holčičku :wink:
30. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz
Lenu, jsme největší :grinning: a právě proto už nekopeme. Teda jak kdy no, on je Bořa nevyzpytatelný :sweat_smile:. Příští týden jdeme na 3D, tak snad se nám ukáže v celé kráse.
Kam vyletíš jak vrtule sím tě? :grinning:
30. kvě 2008 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.