• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: U nás žádnej takovej nejezdí... (myslim červej+kyti)... Jenom béžová a červená tříkolka... :grinning: Taky už se těšim až vyjedu... David z něj byl nadšenej, řikal, že je to lepší než auto... No a mamina ho nechtěla dát z ruky :grinning:
27. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
Vybíram malýmu nějaký džínový lacláče :wink:
27. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
čauky babulky, koukám, že kecáte :wink:

na 1. těhu plavčo jdem v pondělí, tak jsem zvědavá a těším se... a rozhodli jsme, že si teda 100% necháme říct, co to teda nosím, tak 9.2. už budem (možná) vědět :wink:

Nikčo, krásnej kočík :wink:

Lenu, ty nakupuješ jak ďas :fearful: krásný věcičky. Taky už musím začít koukat :wink:
27. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
čao :slight_smile:
jsem právě děsně naprdlá a zklamaná, právě jsem se dozvěděla, že firmu Herqules postihla také celosvětová krize a kočárky na letošní rok byli pozastaveny :frowning2: - tak teď nevím co dělat, páč to je můj favorit už kolik let, chjo - tak se s manžou domluvím a buď koupíme honem rychle ještě kolekci 2008 a nebo nás čeká velké vybírání - což bude nejtěžší, páč i manžovi se děsně líbí, hlavně že má kotoučový brzdy a ruční brzdu :slight_smile: . Ach jo.

Gan: já moc nenakupuju, jen něco co je od Nextu jsem koupila, zbytek mám funglovky to jo, ale vše mo 39kč, je to z té firmy jak jsem tam ještě před 3 lety dělala - když byli vždycky slevy a mně se to líbilo tak jsem to za těch pár peníků koupila - jinak moc nakupovat nebudu, páč teda už se všichni těšej až budou nakupovat hlavně segra, takže se těšíme na 11.2 až nám řeknou co to je :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
jinak jsem teda ,mrkla po nějakejch postýlkách, no máme jasno akorát v tom, že musí být buková a stabilní :grinning:

líbí se nám tato, ale ta cena :confused:
http://www.lemberk.cz/detska-postylka-cinderella-buk-123x63/
27. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
Leni, to je mi líto s tím kočíkem! Ale třeba budou skladem ve větších prodejnách! Ještě nezoufej!

Jinak krásná postýlka, taky už začínáme pokukovat, všichni říkali, že se do 3000 vejdu i s matrací, a mně se líbí podobné jako Tobě, i cenově... :confounded:
např. http://www.abaobchod.cz/product/postylka-scarlett-vanilka--buk-stahovaci-suplik-547/
27. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
no Gan to se asi do 3tis. nevejdeme, co?? :confused: :sweat_smile:
zase chci kvalitní, no uvidíme co vykoumáme :wink:
27. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
no Leni, asi ne...mám na to stejný názor, chceme stabilní, stahovací bočnici, navíc se šuplíkem, na kolečkách...chjo, 3000 určo ne :unamused:
leda že bychom si ji samy sťukly :grinning: :grinning: :grinning:

a už kopete???
27. led 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
noGan už jsem si říkala jestli nejsem divná ale zatím nic necítím, žádný kopanečky , pohyby nic -ale přes ten špek, co bych taky chtěla, že :grinning: :grinning:
a vy??? už jo????
tak tu postýlku raději koupím, páč kdybych ji měla stloukat já, tak to by byla fakt krásná :grinning: :grinning:

jinak manža už psal, že koupíme kočárek z loňské kolekce , prostě ho chce taky no - tak to vypadá, že pomalu vyjedeme nějakej shánět, páč v tomto případě nemá smysl čekat. Jink jsem psala ještě výhradnímu dovozci co a jak, tak jestli se mi ozvou tak dám vědět.
27. led 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak držím palce s kočárkem, to je fakt, na co čekat... :wink: to by mě ani nenapadlo, koho všeho se ta krize dotkne... :confounded:

No já už začala pozorovat něco jako bublinky dost brzy, na začátku 17tt, 15.1. jsem si už byla jistá a v pátek už to cítil ráno i Myšák :wink: Teď už kope hezky, a celkem i často, no rozhodně to není jako že by to bylo vidět na břiše, ale cítit to je... Ale kolegyňka začala něco cítit až v 22tt, takže je to asi dost různý - a nebude to špekem, to bych to cítila až kolem 30tt... :fearful: :wink:
27. led 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám že dnes jsou jen těhulky :wink: Ale to neva, aspoň si vzpomenu jaký to bylo hezký když jsme kupovali kočárek my.
Gan datum pohybů jsem si napsala a ještě jsem se tě chtěla zeptat jestli už máte vybraná jména?
Lenu hezkou jste vybrali postýlku,ještě až bude doma a načančáš ji viď :sweat_smile:
A říká se ,že od prvních pohybů je TP 5 měsíců,tak si to spočítejte,v tom případě by asi byla Gan dříve :sunglasses:
27. led 2009 v 16:48  • Odpověz
veru veru...vraj prvorodicky si maju k prvym pohybom priratat 20t a bude to presny datum alebo priblizny..... na som mala podla toho porodit 10 a nakoniec eli vytiahli 12

inak ja mam prave malu v satke, skacem na fitlopte a pisem tento odkaz :grinning: ....mala ma dnes iny rezim, lebo tu bola cely den svagrina so synom mladsim od eli o 18 dni a ten ked zacne plakat, tak aj susedia cez cestu ho museli pocut :grinning:
27. led 2009 v 17:31  • Odpověz
Jé miru to znám když přijede kamarádka,má o 14 dní mladší holčičku a ta když spustí to je něco,to se Sára ihned probudí a začne taky i když normálně ubrečená není :sunglasses:
27. led 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj to bude paráda až se zase potkáme a naše dětičky spustí všechny naráz :grinning:
27. led 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
jé čau maminy, :slight_smile:
tak já teda nevím, kdy porodím, když necítím stále žádné pohyby, (nebo to alespoň nevím), jen mi občas někde v podbřišku hodně zabolí :sweat_smile:
tak musím mrknout po kočíku a začne se objednávat, nedá se nic dělat, když zrovinka na tuhle firmu dopadla ta krize :unamused:

ty jo to by bylo žůžovní, kdyby jsme se vážně jednou sešli i s prckama a oni třeba naráz spustily, to by byl mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a propo nevíte někdo, kdy se zakládalo první téma???? už to nějaký ten pátek bude, né?? :wink:
27. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
Lenu, s pohybama si nedělej hlavu, já si byla jistá, že jsou to ony až cca. ve 21 tt... Takže máš čas... Zato teď Filípek řádí jako ďábel, bříško mi skáče jako blázen... :grinning:

Sraz s mimčama by byl supeeer!!! :wink:

A kdy bylo první téma??? To nevim, já se připojila až na začátku ledna 08, holky jsem asi od listopadu/prosince sledovala, ale přidala se až dýl... Že by to bylo původně Snažíme se podzim-zima?

Kačko, nevíš?
27. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
Potkame se :wink: , lenu a gan odrodí, miru a bez dofrčí ze slováče a v září uděláme sraz :grinning:

Scházíme se 3 kamarádky i s prckama my, 5měsíční a 6 měsíční mímina a to je rachot :grinning:
Ale jsou to všechno hodné dětičky takže si i popovídáme ale je fakt že si i něco řekneme :dizzy_face:
Zítra jdeme na oběd a je to super.
27. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
jj, myslím že první bylo Snažíme se podzim zima. Teda aspoň tam jsem začínala já, nevím jestli bylo něco před tím, asi ne.

A s tím srazem jsem pro, počkáme na holky až to budou mít všechno za se bou a sejdeme se, myslím, že září je ideální :grinning:
27. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
jo já myslím taky podzim zima :dizzy_face:

Jo tak se berem za slovo v září se uvidíme. :sunglasses:
27. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
jéé ahojda, vy jste tady včera ještě byi :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :slight_smile:
tak bohužel mám potvrzenou informaci od výhradního dovozce pro ČR, kočárky letos nebudou :frowning2:
takže je to jasný, musíme sehnat letošní kolekci a bude to tento - tím jsem si jistá, doufám, ale že ho seženeme komplet jak ho chceme :wink:
http://www.petto.cz/shop/galerie2.php?gf=2299
28. led 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj těhule a maminy - koukám, že všichni krásně prospíváte.... :slight_smile:
Co Mucík? Pořád fandim, tak nevím, jestli úspěšně. :confused: :dizzy_face:
28. led 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
holky mě mrskne, zelenej už neseženu, už ho nikde nemají, všichni čekali nanovou kolekci a tyto ze staré jsou již vyprodané :frowning2: :unamused: - nevím co mám dělat - ještě ho možná seženu v modrý barvě, ale nevím to jistě :cry:

http://www.mimishop.cz/delfinek/detail.php?zbozi=223507
líbí se vám v modrý?????
28. led 2009 v 10:44  • Odpověz
Leni, ten je nádhernej! :dizzy_face: Mně se teda ta modrá líbí mooooc. A jsou někde i fotky s hlubokou korbou? :confused: Já ho vždycky viděla jen jako sporťák. :sweat_smile:
28. led 2009 v 11:21  • Odpověz
Ale jak na něj koukám - jde to přední kolečko i zaaretovat? Nikde o tom nepíšou a nejsem si jistá, že by to bylo dobrý, kdyby to nešlo. :sweat_smile: Já mám taky trojkolku, schválně jsem chtěla otočné kolečko a ve finále ho mám zaaretované pořád. :sunglasses: Jiným třeba uvolněné vyhovuje, ale ve sněhu se stím prostě jezdit třeba nedá. :wink:
28. led 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky holky,
Leni, kočík je super! Snad ho seženete.... To by mě nenapadlo, že krize postihne i kočárky :frowning2:

Maminy, co je lepší do porodnice? Košile nebo pyžámko? Nebo je to jedno?
28. led 2009 v 11:57  • Odpověz
NIku - nejlepší je vzít si jejich erár, páč ty košile pěkně lítaj - jednu zakrvácíš, pak zas od mleziva..... Aspoň si nezničíš svoji. Jinak já si koupila právě jednu košili a jedno pyžámko - obojí s rozepínáním. :wink:
28. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky,
Lenu ten zelenej je lepří ale ta modrá nní úplně špatná :sunglasses:
Niku je asi jedno jestli pyžámko nebo košili ale když košili tak určo kojící nebo odepínací, v kurzu nám říkali že by seč košile neměla vyhrnovat protože si můžeš na prsa přenést nějakou infekci nebo bacil. Mě teda stašila jedna košile na celý pobyt :grinning:
28. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
koukám,že dneska píšu jak trotl :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
holky čaao, tak jsem poprvé těhu plavat, no bomba a pak jsme si šli sednout na nějakou mňamku a poté jsem letěla k dr. na těhu prohlídku ( k obvodnímu) a víte co mi řekla??? že prej jestli čekám jen 1 nebo 2 děti - prej mám tak velkou dělohu - co tím chtěla jako říct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak co se týká kočíku, tak v čechách zelenej už neseženu :frowning2: , modrý ještě mají:slight_smile:
ae hodná duše GAN ho našla v PL - tam ho mají a jestli budou ochotni mi ho poslat to musím zjistit a jinak hned objednávám :wink: :slight_smile: -ale řeknu vám jsou to nervy, 3 roky po něm čučím a když už jsem konečně těhu tak přijde krize :confounded:

Nikčo: nová foti, super, jsi koča

Fim: tento kočík se jmenuje Raptor 3 spin a má přeední kolečko na aretaci :wink: :slight_smile: apro tebe ho přikládám i s korbou :slight_smile: :wink:

já ho našla taky v PL - jestli ho teda mají

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=702
28. led 2009 v 16:27  • Odpověz
Lenu asi ses jí líbila :sweat_smile: :grinning: no sem zvědavá,jak ti to s tím kočárkem dopadne, ale je to k naštvání viď že zrovinka teď s tím jsou problémy :angry:
28. led 2009 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.