• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Nojo, já si nevšimla :astonished: Niku ty jsi byla někde u profíka viď :wink: :grinning:
28. led 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
to já jsem taky zvědavá jak to dopadne, už jsem psala do PL, ale jestli mě nepochopěj tak už jsem sehnala přes kámošku, její kámošku, která pochází z PL, aby tam zavolala, páč já PL moc neumím a přeci jen, kdo ví co bych si pak objednala:slight_smile:))
28. led 2009 v 17:12  • Odpověz
to jo Lenu aby ti pak neposlali třeba kočár ke koňům :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a letim na cvičení.. Snad tam dneska nebudu sama :grinning:

Kači, no... u profíka... U pokojíku a ten profík se jmenuje "moje dlouhá ruka" :wink:

Ale k profíkovi chcem jít nafotit bříško... 3.3. jdu k holiči, tak pak hnedka - jestli v tý době nebude už Filda na světě! :wink: Snad to stihneme, chceme ještě vydržet až bude pepík větší :wink:
29. led 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
bréé ránko:slight_smile:
tak jsem opět na příjmu, jdu vám sdělit info, ohledně našeho kočíku - tak jsem teda obmeilovala snad všechny net. adresy v čechách, kde měli náš kočík, bohužel bez úspěchu, takže jsem se pustila do hledání na PL servru, našla jsem hov a včera večer jak přijel manža tak jsem mu to ukazovala, chtěli jsme ho zrovna objednat, ale něco jsme tam nepochopili, přeci jen" polština" ( rozumíme hodně, ale něco je alchímie:slight_smile:
nakonec manža zavolal svýmu kamarádovi do PL a poprosil ho, aby nám ho objednal, takže jestli všechno dopadlo dobře to zatím nevím, uvidíme až se Jacek ozve. Bože jeden kočár a takovýhle trauma:slight_smile:
ale jak říkám, přeci se ho nevzdám, když po něm toik let toužím :wink: :slight_smile:

no jinak hodná Gan , ho taky našla v PL, ale naonec jsem zjistila, že jí odepsaly, že mají jen raptor, ne raptor 3 spin - tam je právě rozdíl v tom, že se to přední kolečko nedá zaaretovat a to já chci:slight_smile:
ale holka to je hodná :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
jo abych nezapomněla, včera večer ( asi po tom všem) -jsem cítila ASI první pohyby, myslím si to, takový divný bublání - no nevim ja to říct, ale všichni už to znáte tak asi víte:slight_smile:
snad to bylo ono, ráno jsem to cítila taky - ale prdy to nebyli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 10:47  • Odpověz
lenu neboj...ono casom zistis, ze to co si citila boli alebo neboli pohyby

ja som vcera bola na kontrole u mojho porodnika..... vsetko mam OK, ale vzhladom na to, ze minuly tyzden som sa rozkrvacala, opet, mi dal pre istotu HA....lebo vraj nesmiem otehotniet najlepsie aspon 5r, ale keby som to nevydrzala a testy by dopadli dobre tak mozno uz o 3r by sme sa mohli zacat snazit :cry: ....a to sme chceli na surodencovi pracovat uz o 1,5r.....no co...som rada ze mame zatial aspon nasu krasnu a zdravu elenku...ved aj to bol zazrak pri tom mojom bordeli v bruchu :dizzy_face:

hej....pobavte sa: dnes prisiel elenke list do vlastnych ruk...tak som sa zasmiala a opytala postarky ako ho ma podpisat, ked ma necelych 7t :grinning: :grinning: :grinning: .....sa zasmiala aj ona a povedala,ze ved nejaku packu by tu uz dala
29. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit,Sárinka spí venku v kočárku a jelikož je tam krásně předpokládám že mám do 4 hod. čas :sunglasses:
Lenu budu držet palce aby to dopadlo dobře :slight_smile:
Niku tak to jsi šikovná :dizzy_face:
Miru, když takhle přišel Sárince dopis tak na mě pošťačka volala přez plot, že Sára má první poštu a taky jsme se pobavili :grinning:
29. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj , mi byli celý den venku, když bylo tak krásně.
Zítra by mohlo být taky :dizzy_face:

Lenu tak snad se zadaří a kočárek bude :dizzy_face:

miru elenka se taky podařila i když jste nic nevěděli, tak proč by ne i druhé krásné a zdravé miminko. :dizzy_face:

Kači Nelík taky super spí venku :sunglasses:

my bychom chtěli druhý taky tak za 2 roky abych pak zůstala rovnou na druhé mateřské :sunglasses:

2.2. se jdeme fotit k profíkovi tak jsem zvědavá co s toho bude :wink:
29. led 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
hojda babule,
tak jak to tak vypadá budu asi bez kočíku - bohužel ani v PL ho nemají, ach jo :wink: - jsem moc zklamaná. Včera jsme s manžou obeslali ještě asi 40 mailů do ostatních zemí, jestli náhodou nemají - zatím vše bez úspěchu - trojkolku nemají snad nikde :unamused: - manža je fakt skvělej, že se snaží a stále to nevzdává :dizzy_face: a semnou to vydrží - páč už jsem to i ořvala :cry:
jinak je 18-22.3 veletrh " pro dítě" v brně - tak se tam pojedem podívat, páč tam bude nad 80 firem vystavovat své zboží - tak ať víme co a jak a holt asi budeme muset hledat novou variantu kočíku - no nejsem z toho vůbec nadšená :unamused:

jinak vá všem přeju krásný víkend, u nás vypadá že bude hnusně - páč teďkom je úplně zataženo :confounded:
30. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky holky,

tak koukam, že i Lenu má dneska e-e den....
Hned ráno jsem se dozvěděla, že mi umřela teta - byla hodně nemocná, ale pořád jsme doufali, že se to zlepší... Trochu už jsem to rozdýchala, snažim se myslet na Filípka, abych to na něj nepřenesla... :cry:

Pak mi volali holky z práce, že 3 od nás z kanclu propustili... Šéfku a moje 2 podřízený (navíc šlo ve středu 40 lidí - dělníků)... Prej je to první vlna...

Pak mi přišel balíček - objednávala jsem košilky do porodnice, měly stát 765, pošta chtěla 1139... I na faktuře bylo 765... Tak jsem volala do toho obchodu a prý se stala chyba, asi se někdo překlepl, takže mi ten rozdíl vrátí na účet. Aspoň, že tak...

Jsem zvědavá, co mě ještě dneska čeká... Fakt den se samejma jobovkama :frowning2:
30. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
ahoj nikčo, je mi to s tetou - ooravdu mysli na malýho a drž se :pensive:
někdy se ty dny prostě po.......
jinak ta krize to je děs, postihlo to i manži firmu a budeme muset propouštět, chjo - hrozná to doba :unamused:
30. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky,
Niku to mě mrzí :frowning2: dávej na sebe pozor :pensive: :wink:

U nás bylo dneska taky blbě. Sárinka měla nějaký bolení bříška,takže od půl 6 do 8 než šla spinkat nezavřela pusu. Holky to byl kravál a mě jí bylo tak líto :frowning2: Pořád jsem s ní chodila a blbla aby se ty prdíky uvolnily a ono pořád nic, to vám byla taková beznaděj....ale už je dobře, namazala jsem jí pupík,napapala se a spí jako andílek :sunglasses:
30. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
hojda
niku drz sa, mysli na nieco pekne :unamused:
jo u nas s krizou zatial ok, len uvidim ako manza, keby on prisiel o pracu, taksme v keli, ja by som aj isla spat do prace, ale zarabam take smiesne peniaze, ze by sme z toho zaplatili akurat tak hypo, byt a mozno by nam ostalo na suchy chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem jdu trochu pozvednout náladu, páč koukám, že po pátku nic moc :unamused:
no víkend byl docela dobrej, dnešek byl super - jeli jsme s manžou do Hlinska na Veselý kopec do skanzenu, nemělo to chybu, trocha pohybu a čerstvý vzduch - udělalo své - skvělá nálada :wink: :slight_smile:

no jinak s tím kočíkem je to naprd, stále - tak jsem zasedla včera k PC a hledala a porovnávala ( no je to těžký) , ale zatím jsem našla toto jako snad dalšího možného nástupce
http://www.babyportal.cz/komplet-jane-slalom-pro-formula-strata-stylon-vzor-2008

tak se zatím opatrujte a paaapa
1. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj, tak u nás byl víkend taky hetký. Sárinka začala říkat baba a dede txeakže teď nedělá nic jiného než žvatlá :grinning: :grinning:
Lenu tenhle kočárek byl můj favorit mezi tříkolkama, takže ti ho schvaluju :wink:
2. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
ahojte bambulky
tak dlho som nebola....mali sme nabyty týzden, k tomu este zabijacka....

no kac, tak to musi byt radost, ze sarinka uz vyslovuje prve slova. u nas viki uz as skeri jedna radost a dokonca uz vydava aj take zvuky...a to dost casto, hlavne po kupani. takze aj my sa vytesujeme z novych pokrokov :grinning: :grinning:

lenu co sa tyka kocika, mohla by som ti to pozriet na madarskych strankach nakolko viem po madarsky a mohla by som aj do niektorych predajni napisat mail....len neviem teraz o ktory kocik mas zaujem. je to ten prvy zeleny alebo uz modry????? skusim nieco pozriet, a dam ti vediet.
2. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
ahojda holky,
andy: to by jsi byla zlatá - jedná se o Herqules raptor 3 spin ( prostě přední kolečko otočné), vložená taška, nánožník, vše v barvě black - limet
ale obávám se, že neuspěju ani tam, páč když už ho někde mají tak nemají s příslušenstvím :unamused:

kaci: tak první pohyby to byli ten minulý týden :wink: - od té doby jsou denně, ale manža je zatím ještě necítil :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
Čau pusinky! Jdu vás pozdravit!!!

My byli o víkendu na výstavě kočiček - to víte, to bylo něco pro mě... kočičí mámu... I když mam nejradši obyčejný kočičky Ale byly tam fakt parádní kousky...
Pak jsme lepili bordury do pokojíčku, až stáhnu fotky, hodim je na střechu... Včera jsem ještě objednala záclonu a závěsy, musíme etě do Ikey dokoupit resty a všechno bude připravený. Nějak mi začíná docházet, že za chvíli tu nebudeme sami...

Taky jsem dneska vyfotila pupík, teď už tak zběsile neroste, spíš se tvaruje... S váhou jsem na tom +9 kg.

Za hoďku mi začíná první předporodní kurz - nejdřív budeme cvičit a pak hoďku vykládat... Jsem zvědavá, co se dozvim novýho a jaký nový maminy poznam... :slight_smile:
2. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
Lenu paráda, já už jsem si to napsala ten minulej tejden :wink: :sunglasses:
Niku tak si to užij a těším se na fotečky :slight_smile:
Andy, jo je to paráda, vždycky když začne a ještě se u toho směje derou se mi slzy do očí :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky holky, ještě jsem nestáhla ty fotky...

Včera jsme na kurzech "probírali" těhotenství a porod (zatim video, příště bude povídání)... Říkali nám, jaký vyšetření nás ještě čekají (důležitý je prý stěr z pochvy ve 36 tt - hlavně kvůli přítomnosti streptokoka...), co si máme vzít do porodnice (prý hlavně žádný loďák všechno dostaneme), taky mluvili o porodních plánech a tak... Zajímavý povídání... Bylo nás tam 9, fajn maminy ... Nakonec to celý trvalo přes 2 a půl hodiny!

Dneska přijedou holky z práce, tak jsem zvědavá na nejnovější drby - maj to tam teď chudinky drsný... Zítra je ke mně "objednaná" sestřenka - chce informace ohledně fotografa a kameramana, co nám natáčeli svatbu.

A ve čtvrtek hurá na velkej UTZ!!! :dizzy_face:
3. únor 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
bréé dopolko, tak já jsem se dnes krásně vyspinkala, vstávala jsem v 11h :grinning: :grinning: :grinning:
to je mazec, co??? no jo já za to nemůžu :dizzy_face:
jinak včera přišla jedna dobrá informace, někde z Německa, že tam snad mají náš kočárek se vším všudy - tak mám radost, ale nechci se radovat moc předčasně - páč víte jak to je:slight_smile:
no já dneska musím myslet na kámošku, páč jim vyšly blbě výsledky z tripple testů a tak dneska jely s manžou do H.K. na plodovou vodu - moc jim držím pěsti, páč jsou skoro v 5 m :pensive: ( takže chápete)

kači: ale já to u tebe v tý tabulce nějak nevidím????:??? :astonished:

jo a ještě jedna věc, řeším komodu na přebalovaní pro mimčo, ale takovou, aby mi potom zůstala normálně v obýváku a oddělala jsem jenom horní tu desku. Tak se chci zeptat (zkušených mamin) jaký máte rozměry?
3. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky,
Lenu já to mám zatím u sebe,v albu jsem to ještě neopravila a napravím to neboj :wink: :sunglasses:
Co se týče komody,řešila jsem to podobně jak máš v plánu. Jednak se mi moc líbila ta co prodávaj v ikee http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S19842534
ale nakonec kvůli financím jsme koupili obyč která má rozměry 86x46, jedna police bez dvířek, otevírací dvířka a v ní dvě police. Nahoře máme na dýlku přebalovací podložku.
3. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
ahojda, no tak to je fajn, já chci tu širší přebalovací podložku, tak ten vršek, aby byl nějak širší :wink: :slight_smile:
něco snad s truhlářem vymyslíme :wink: :slight_smile:

jinak je teda u nás dneska pěkně hnusně, ani se mi nic nechce dělat, ale začala jsem aspoň vařit :wink:
3. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
U nás taky nic moc ale aspoň není zima,jen fouká děsnej vítr už od včera. Musím na poštu poslat kosmetiku co jsem prodala a vůbec se mi nechce,kdyby aspoň co nejdřív přijel tchán abych nemusela brát Sáru sebou :frowning2: :sunglasses:
3. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
Nazdárek kočky, tak kooukám, že pokroky jsou všude - jak u dětiček, tak u těhulek - znát. To je príma.
Já si včera koupila časák a je tam celý 1. rok miminka, jaké dělá právě pokroky měsíc po měsíci. A je to včetně porodu, takže i pro těhulky. :wink: Je to speciál k Miminku. Někdo si možná řekne, že nic extra novýho se nedozvěděl - to ani já ne, ale v něčem přeci jen a to nejdůležitější mám aspoň na jednom místě. :slight_smile:

Lenu - ten kočárek je fakt bomba. Úplně závidím tohle vybírání. A i to těhulkování - někdy bych se do těch časů těšení a příprav vrátila. I když je Toníček zlatíčko. :dizzy_face: Momentálně jsme v etapě, kdy by si ukousl ruku - kdyby měl čím. :grinning:
Niku - týýý jo, to tak letí. Škoda, že jste tak daleko, hned bych udělala nálet na miminka a chovala a chovala. :dizzy_face: To naše se snad už takhle velký narodilo, už si ho ani malinkatýho nepamatuju. :zipper_mouth: :grinning:
3. únor 2009 v 16:52  • Odpověz
Jéje Fim, já si teda asi pořád budu pamatovat jakej drobeček ze mě vykoukl :grinning: Ale aspoň je vidět jak krásně roste. Normálně teď jsme byly na poště,za náma stál nějakej pán ve frontě a Sára po něm pokukovala a bylo vidět jak se asi stydí nebo co :sunglasses:
3. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně hodila na střechu pokojíček s bordurkama http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=266999&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Fim, jsi srdečně zvána... Přijeď si pochovat Filípka... I ostatní holky jsou zvány :grinning: Stejně budeme muset někdy udělat srazík i se špuntama :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
ahojda, tak jsem hnedka mrkla k nikče do alba :wink: - máte to tam moc hezký, to se bude Fildovi líbit :slight_smile: , fakt takový útulný
já mám jít dneska do bazénu na těhu cvíčo, ale asi na to prdím, páč na mě zřejmě něco leze - od rána furt pšikám, nerada bych byla opět nastydlá :unamused: - u nás je furt pod mrakem, a tak mě ani nic neba :confounded:
už, aby bylo jaro a svítilo sluníčko den co den, to je hnedka jinačí :dizzy_face:

a propo ještě se zeptám ( opět zkušenějších), chtěla bych si koupit těhu knížku, ale aby tam bylo snad všechno :grinning: - poradíte jakou?????????????????????????

jj, srazík, ten jestli bude, tak to bude vážně mazec :wink: :slight_smile: :grinning:
4. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
Lenu, já mam tuhle http://www.kosmas.cz/knihy/132008/kniha-o-tehotenstvi-a-porodu/ a jsem s ní spokojená...
A teď jsem si objednala tuhle http://www.kosmas.cz/knihy/132008/kniha-o-tehotenstvi-a-porodu/ , tak jsem zvědavá... A šikovná je i ta příručka z prenatal boxíku... Já si furt kupuju nějaký čtení... Sice se nic novýho nedozvim, ale baví mě to :slight_smile:

Radši lež, ať se ti to nerozjede... Taky už se těšim na jaro.. To navlíkání do bund a tak už mě štve...
4. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.