• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Jejda, jsem tam dala 2x stejnej odkaz... :sweat_smile:
Ten druhej má být http://knihy.abz.cz/prodej/nejstastnejsi-miminko-v-okoli
4. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojda,
Lenu ležet a manža ať ti přinese pomeranče :sunglasses: :grinning: Co se týče knížek měla jsem tyhle a byla jsem s něma moc spokojená http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=179664&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
4. únor 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
jéé holky díky moc, budu se muset vypravit do knihy a něco koupit, ať to mám pěkně kdyžtak na očích.
no a abych vám dopověděla můj příběh s kočíkem tak teď už na 100% jsem bez něj - už není fakt nikde - v tý trojkolce, chjo
Takže mám 2 další typy: jeden je Casualplay S4 a druhý Jane Slalom pro - tak jsem se opět pustila do podrobného študování těchto dvou kočíků, no je to mazec, už jsem i zjistila, že oba budou zastoupeny na VVB toho 20.3 takže tam se teprve rozhodne. Jinak budu ráda, když i vy se přidáte a na tyto kočíky mi něco napíšete.
Tak se zatím mějte , já jdu prouzdat dál po netu :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 17:32  • Odpověz
Lenu můj názor je že casualplay se mi moc nelíbí. Jane se mi moc líbí jak už jsem psala.Zkoušelajsem ho v krámu a i u kamarádky s ročním dítkem. Velmi dobře se ovládá jednou rukou,je s ním moc spokojená akorát říkala,že když najíždí na obrubník tak musí opatrně aby se jí to nezvrhlo do strany a není moc do terénu takže na chatu pořídili druhý. Víc ti asi neporadím...Nejlepší je si to zkusit do vlastní ruky :grinning:

Jo a kdyby jsi chtěla některou z těch knížek tak se můžeme domluvit :wink:
4. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
já měla tuto knížku na těhu a je moc pěkná

http://www.rebo.cz/rebodet.asp?id=3314

A pak toto nakladatelství má krásné knížky :dizzy_face:

http://www.grada.cz/katalog/kniha/vyvoj-miminka-pred-narozenim_4476/

Jinak mi se máme fajn nelík objevila že má nohy tak si je pořád drží a chytá :grinning:
Já měla včera šílenou střevní a žaludeční katastrofu :frowning2: ale snad je to už pryč.

Jo srazík bude a ohledně kočárků já také hledám a trošičku váhám to Jané je taky ok, ale ne kolekce 08 je tam plastová stříška a známá jezdila rok s plenkou na střeše :grinning:

Jdu Vám kouknout do albíček jestli jsou tam nové fotečky
5. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
ahojda, no tak já teda nevím - jsem na váškách, už jsem vlítla i do nějakých diskuzí na netu ohledně těch kočíků, ale je to těžký, dvacet lidí je vždy spokojeno a 10 si něco najde - já vážně nevím :frowning2: :unamused:
no a koukám, že knížek je taky hafo, takže se zavřu do knihy a budu študovat a uvidíme s čím nakonec odejdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

monu: to jsi hezky napsala: nelík zjistila že má nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - to mě pobavilo - stejně to jsou myšpulíni
5. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
Lenu mě taky někdo říkal že to Chicco co mám je špatný, ale já jsem s ním moc spokojená. Je lehounký korba je velká, krásně se ovládá a sporťák je super.

Kamarádka m á Casuplay a nemůže se ho vynachválit bydlí na vesnici a je spokojená byli s ním i na horách a bez problému prej žádné převracení.

Jen nevím u Casu prej je kratší zádová opěrka a Jané vím že, se tam krásně vlezl i můj brácha ve 4 letech a ve 3 tam i spal :grinning: Příští týden obejdu pár obchodů a prostě tam Nelínu dám a uvidím.
5. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
jj, právě o tý opěrce u casualu jsem taky slyšela, chjo - já chci HQ :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj,
tak Lenu už jsem ti to v tom albu opravila :wink:

A poprosím maminky napište mi míry vašich drobečků ve 3.měsících ať v tom máme pořádek :sunglasses: :grinning:

My jsme dnes byly na 6 ti měs. prohlídce, Sára váží 7130g, měří 65 cm a prej je pořád na před ale to nevadí,prej naopak aspoň bude co nevidět chodit.Paní dr. se smála, že Sára lozí po zádech a ne na bříšku :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme po velkym UTZ. Malej je v poho, roste hezky proporcionálně, je hlavičkou dolů a váží 1950 g.
Znova nám potvrdili chlapečka :wink: Prej je to tam na 100%!
TP mi šoupli na 9.4., ale stejně myslim, že to bude dřív (co jsem slyšela, jsou nejpřesnější ty UTZ z kraje těhu)...
Jdu mu poslat za odměnu do bříška šlehačkovej zákusek, ať nám hezky přibývá :slight_smile:
5. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
Niku no tak to je paráda :grinning: To jsem ráda,že se máte tak dobře. Filípek už má porodní váhu Sárinky :grinning: :grinning: Šmankote taky bych si dala nějakou dobrotu.....honí mě mlsná tak se asi proběhnu kolem baráku :sunglasses:
5. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
bréé ránko, jsem tu jako ranní ptáče :grinning:
nikčo: tak to je super, že je všechno jak má být, stejně je to mazec, že za pár týdnů bude Filda na světě - :confused: :wink: :slight_smile:
kač: no tak teď to Sárka dohání, co neměla při porodu, má teď - je to holka šikovná :slight_smile:

já jdu péct dort ( proto jsem tak brzy vzhůru), manži holka má narozky - ještě musím jet do města pro něco a kytku :wink: :slight_smile:
6. únor 2009 v 08:09  • Odpověz
Niku no krasne :slight_smile: nech sa fildovi pekne rastie
kac miery poslem az 16. ideme na poradnu aj na ockovanie.. juuu bojim bojim
inak vas sledujem, len nejako nestiham pisat :sweat_smile: babula si robi co chce, uz sme strasne veliki, teraz aj schudla, lebo sa strasne natiahla.. uz nosime 68, take ze velkost na 2-4 mesiace z H&M je nam vsetko male :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj,
tak Monu už jsem ti to opravila ještě to dám do alba.
Bez pošli až budeš vědět a neboj,jen se připrav na pořádný křik :grinning:

Ty děti hrozně rostou,já už mám jeden menší pytel plný oblečení co už Sáře není, akorát my teda teď máme 68 ale taky už ne na dlouho :sunglasses:
6. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
dort je upečen a vypadá fakt dobře - snad i tak bude chutnat :grinning:

jinak zítra je Veroniky a pokud se nepletu tak tu jednu máme:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takže Nikčo:
Všechno nej , nej k tvému svátku,
hodně štěstí, zdravíčka
ať se na Svět stále směješ
To ti přeje Lenička :dizzy_face: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
Jééééééééééééé, děkuju Leni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty si naše basnířka... Stejně bys to měla zapisovat a vydat sbírku... :sunglasses:

Jinak vás všechny zdraví Mucinka!!! :slight_smile:
6. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
Já dopekla buchtu teď, ještě jí musim naplnit krémem... Pak mě čaká krabí salát (večer přijde sestřenka s přítelem, tak aby neumřeli hlady) a ještě musim vymyslet něco k obídku...
Pořád mam chuť na tu mrkev, ale ta přijde na pořadí asi příští tejden...
6. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
já zítra dělám k obídku těstoviny a kuřecí masíčko s nivovo-smetanovou omáčkou :wink: :slight_smile:

naše mucina, holka jedna zlatá - pořád na ní nepřestávám myslet a pořád stále držím prstíky :wink: :slight_smile: - takže Muci jestli mě slyšíš, přeji a posílám hodně moc pozitivní energie :wink: :slight_smile:

jinak všem přeju krásný, ničím nerušený víkend a pozdravujte vaše zlatíčka :wink: :slight_smile: :grinning:
6. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj mi tu děláte chutě a my byli na kyčlích a pro obrovský hlad jsem si dala 2 chlebíčky v bufáči :grinning:

mucika moc pozdravujem :slight_smile:

Já jsem dnes konečně roztřídila moje oblečení a těhulkovské uklidila na dno skříně :dizzy_face: ale zavzpomínala jsem si kdy jsem si co kupovala a kdy co měla na sobě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Přeju krásný vikend mi frčíme na moravu :sunglasses:
6. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj prosím pamatujete si tu někdo kde se objednával Femigard bez poštovného?
dĚKUJU.
7. únor 2009 v 15:27  • Odpověz
huraaa...konecne mozem aspon nieco napisat....hoci ozaj neviem co, taka som z toho vykolajena :grinning: .....niezeby bola elenka zla...ona je velmi dobrucka, ale ja radsej poupratujem, navarim, ozehlim,... akoby som pisala.....ale aspon vas priebezne citam (obcas :sweat_smile: )... elenka a tatino sa momentalne vzajomne v posteli hypnotizuju, takze ja som uz stihla porobit co bolo treba a zrazu mam cas :fearful: :grinning: :astonished: ....inak uz mame 5kg a 60cm, nosime uz 68, lebo sa nam nozky nezmestia do 62 :wink: .....to cislovanie je nejake zmetene, lebo pochybujem ze eli vydrzia tie 68 do pol roka - hahaha

chcem sa spytat mamin....aj vam tak strasne hnisa rana po ockovani TBC?....co stym robit? :rolling_eyes:
8. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj miru nám očkování nehnisalo. :wink:

Myslím že se s tím má jít k doktorce a ta jí to propíchne ono Vás totiž nenaočkují Hexou pokud to nebude mít zahojené.
A pak jsem někde četla že po tom propíchnutí se to má potírat peroxidem který to líp zahojí :wink:
8. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak nam to praska po kazdom kupani samo a peroxidom to dezinfikujem automaticky.....vzdy tam ostane prazdna jamka :frowning2: ....no uvidim...pockam este par dni ako sa to vyvinie
8. únor 2009 v 18:34  • Odpověz
Aha tak to jo tak pak se asi zeptej u mudr co s tím. :wink:
8. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
miri nam to nahnisalo, samo prasklo a bolo.. teraz to uz ma celkom pekne zahojene, uz ma len taky cerveny fliacik :wink: nepotierali sme to nicim
8. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky babulky,

jsem na skok v práci, tak se jdu na vás kouknout.

Jsem po kontrole u Dr., vše je v pořádku, ale vzhledem k tomu, že mívám časté záněty, tak už mě nechává definitivně doma.

Jinak jsme dnes byli na UTZ, dala jsem fóťu do albíka, a přidala jsem i bříško :wink:

Nevím, kdy se zase ukážu, tak vám všem přeju ať krásně rostete a prospíváte!

Niku, jsem ostuda, vůbec nekoukám do kalendáře, takže Ti přeju všechno nej nej nej, ať Filípek krásně roste v bříšku a nezlobí maminku!!!

Lenu, dej mi vědět, co se ve středu dozvíte! Jsem zvědavka :wink:

Mucínka mooc pozdravujte, doufám, že se má dobře!!!

Tak zatím páček, a doufám, že brzy zase tu! :dizzy_face:
9. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj jé Gan takže chlapeček jo?
Gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
Gan děkuju!!!! Jéééé a chlapeček??? Krásný!!!!! :wink: Takže řada by seděla, teď uvidíme, s čim přijde Lenu... Podle pořadí na ní fakt vychází holčička, tak jsem zvědavá!!! :slight_smile:
9. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahojte
my sme boli v piatok na poradni, viki ma 5250g, dlzku neviem, nemerali, ale uz minule mal 62, takze je uz urcite dlhsi. inac vsetko bolo ok, o mesiac ho budu ockovat, tak sa uz do predu tesim :sweat_smile:

mirka, aj nam to hnisalo, prasklo samo, a inac ze vraj to ma zahnisat, pretoze to je znakom toho, ze telo si vytvara protilatky, len musis davat pozor, aby sa ten hnis nedostal malej do ust alebo do oka, uz neviem presne preco, vysvetlovala mi to detska dr.
a my sme to tiez nicim nepotierali, len som to vzdy po kupani vycistila vatovymi tycinkami.

niku, dodatocne prajem vsetko najlepsie k meninam :slight_smile: :wink:

gan, jeeej dalsi chlapcek :slight_smile: :wink: gratulujem :dizzy_face:

lenu, tak na ten mali z madarska mi neodpovedali, takze asi z toho nic nebude. takze ti asi nepomozem. a aj ja som uz zvedava, co mas skryte v brusku ty!!!!!!!!!!!
9. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ještě něco - Gan, CD dorazilo!!! Fotky jsou supeeeeeer!!!!! :wink:

Přidala jsem do albíka nějaký bříškatý fotečky - pouze home made... Rozmýšlim se, jestli jít někam k profi, ale je to docela drahý, tak nevim...
9. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.