• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
hojda babule, tak jsem vyžehila a teď si dělám obídek :wink: :slight_smile:
koukám, že tu byla Gan :dizzy_face: , a v bříšku má chlapečka :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: - já to teda nevidím, já jsem na toto antitalent :slight_smile: - no ale to vypadá, že na mě fakt čeká ta holčina :grinning: -tak já nevím, no ve středu snad budu chytřejší, ale až odpolko takže vám to sem hnedka písnu až přijdu od dr. :wink:

no andy: neva, jsi hodná, ještě mám 2 obchody v PL - dneska jsem mluvila s jedním a ty ho nemají, takže mám ještě 2 šance pak už bohužel - ale jsi hodná, za snahu :wink: :slight_smile:
9. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
jo a niku, shlídla jsem fotečky , super ty ani k žádnýmu profi chodit nemusíš, sama máš moc hezký fotky :wink: :slight_smile:
9. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás byl víkend pracovní takže jsem se nedostala ani k pc.
Niku dodatečně všechno nej nej a fotky jsou moooc krásný, pupík už je pořádnej co :grinning: :grinning:

Gan gratuluju k chlapečkovi,je fajn že se drží řada,je to až neuvěřitelné jak nám to vychází co? :sunglasses:

Lenu určitě hned napiš,fakt jsem napnutá jestli to bude na střídačku i dál :wink:

Sárinka spinká venku tak já si jdu udělat obídek a čeká mě žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jo a nám to nehnisalo tak bohužel nevím :frowning2:
9. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
hojda, tak jsem si byla včera zacvičit na těhu cvíču, bylo to dobrý, ale bylo nás tam 9 a to už bylo moc :unamused: , tělocvična je malinká :sweat_smile:
dneska jdu do kadeřka ( mám to nějaký dlouhý) a pak na nehtíky :wink: :slight_smile:
a zítra , zítra konečně na UTZ - tak doufám, že se to dozvíme :wink: :slight_smile:
10. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno,
teda holky u nás je sníh :astonished: :unamused: Ještě včera jsem zahajovala práce na zahrádce,bylo azuro,8 stupňů a dneska ráno jsem teda byla velmi překvapená.
Já jdu zítra ke kadeřníkovi taky,už se těším nebyla jsem tam ani nepamatuju :sunglasses: Ale moje ségra se učí na kadeřnici,takže když něco potřebuju tak si řeknu jí :wink:
10. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
tak jsem dala spát Sárinku,myslela jsem že pokecám a tady je mrtvo :frowning2:
No nic aspoň mám čas na úklid :wink:
10. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
Čusík holky,
Lenu, koukej mimču domlouvat, ať dá zítra pěkně nožky od sebe :slight_smile:
Včera jsme na kurzech brali patologie a pak doby porodní... Jak jsem se doteď porodu nebála, tak se bát začínam... PA o tom mluvila hezky, ale mně teprve teď došlo, že už je to za chvíli Říkala, že 90% porodu je u nás v hlavě... Učily jsme se dýchat, tlačit... Docela zajímavý, jsem zvědavá na realitu... :sunglasses:
Jedem s manžou vybírat presovač.. Ten jak se nám rozbil prý je neopravitelný, takže nám vrátí penízky.. Zatim je favorit tenhle http://www.elektro-nakupy.cz/kat-espresso-delonghi-esam-2600
Už mam absťák po dobrym kafíčku
10. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
Jo, a byla jsem dneska v poradně... CS mam stále 0, 21.2. nastupuju na MD :slight_smile: Příště mi už budou natáčet na monitor... :slight_smile:
10. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
jéé Nikčo, tak my máme tenhle presovač, ale ve stříbrné barvě, kafčo je z toho mňamka :grinning: - hlavní je , že je na zrnkovou kávu, kterou si saám namele :wink:
http://www.obchodni-dum.cz/krups-ea8080pe-espresseria-automatic-cerne/54844/
10. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
Niku musím říc,že mě nejvíc pomohl nácvik dýchání.Když jsem se toho pak držela a dýchala poctivě dalo se to zvládnout :wink:

A presovač máme tenhle http://www.elektro-kuchyne.cz/espresso-aeg-ea-150-crema
ale asi jsou lepší ty co si melou kávu samy :wink:
10. únor 2009 v 17:36  • Odpověz
Lenu, my už Krups nechceme... (měli jsme Krups x2070 - rok a pár měsíců šel a pak se rozbil) Chceme, aby mlel a sám i to kafe dávkoval, aby z toho nebyl bordel...
V krámech jsme samozřejmě nic nesehnali, ten jak chceme měli, ale o 3-5000 Kč dražší než na netu... Takže ho objednáme z netu...
10. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj
Nikul porodu se neboj :wink: přežili jsme to všechny :sunglasses: já už se docela těším na další :wink:
Já uplatnila moudro mojí kamarádky, která rodila 40 hodin "Čekej tu nejhorší bolest na světě a uvidíš že to nebude zas tak hrozné" :wink:

Kači jak píšeš mě se taky z kurzů hodilo nácvik dýchání (moc mi pomohlo) a pak tlačení :slight_smile:

Lenu jsem fakt zvědavá co máš v bříšku, ale třeba to bude stydlivka jako to naše překvapení a bude napínat
:grinning:

Já se musím pochlubit dneska jsem koupila Casuaplay S4 za 6400Kč minimálně používaný a moc zachovalý :dizzy_face:
10. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
Monu tlačení taky ale ve finále jsem zjistila,že to nacvičovat ani není potřeba. Prostě nádech a..... a je to :sunglasses: :grinning:
10. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
mne pri normalnom porode tiez velmi pomahalo dychanie.....ale ja som tak dychala nonstop, kedze som na zaciatku dostala konske davky vyvolavaciek.....podla toho co liezlo z ctg-cka som mala jednu sustavnu kontrakciu....aj lekar mi povedal, ked som trhala od bolesti vankus, ze vidi ako ma to musi boliet a ze si mozem zakricat :grinning: :grinning: ..ale ja som uz ani na to nemala silu.....a ked som uz nevladala existovat, tak prisla lekarka s epiduralom..... bola to pre mna spasa...a ked som sa pytala kedy mi ho pichnu, tak lekar mi zahlasil, ze mi ho asi nepichnu.....som myslela, ze ho zahrdusim :sweat_smile: ....ale hned dodal, ze preto, lebo asi pojdem íned na cisarsky (ten som si strasne priala pocas tych strasnych bolesti)....iank som sa strasne rychlo zotavila....po prichode domov som uz mala krasnu jazvu a ziadne bolesti.....najviac neprijemne na SC bola transfuzia
10. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak já jsem dneska nemohla ani dospat, jsem úplně napnutá co to v tom bříšku mám :slight_smile: :grinning: - už aby bylo odpolko :wink:
no jinak k tomu porodu, já se zatím ničeho nebojím, jak chodím nato cvíčo, tak tam trénujeme hlavně dýchání, což říkají, že je nejdůležitější, že jim přijdou na sál maminy, které nechodily na cvíčo a pa nevědí, jak mají dýchat a porod je o to horší a delší - ale vždy všechny porodí, to je jasný :wink: :slight_smile: ( ven to stejně musí, takže asi tak :grinning: )

no my máme presovač od vánoc, jsem s ním max. spokojená, je to novinka od krupsu a krásně namele kávu a žádný bordel z toho není - a pokud se rozbije ( což nikdy nikdo neví) tak tam je záruka 2 roky :wink: :slight_smile:

monu: tak casual vyhrál, a co ta opěrka zad,jak se ti zdá?????? no každopádně tě budu bombardovat informacema, když neseženu ten svůj vysněnej ( stále jsem to nevzdala)
11. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj Lenu no taky čekáme na odpo až napíšeš co to je :dizzy_face:

Opěrka se mi zdá dobrá, je to opravdu prostorný kočárek Nelinka je v něm spokojená :dizzy_face:
Jsem u našich a tak s ním tu jezdím :sunglasses:
Krásně se ovládá fakt bych řekla že i líp než Jané.Jo a jako supr výhodu beru že nemusíš přes celý kočár dávat pláštěnku, ale jenom jí připínáš na boudičku.
11. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
no já jsem jané asi vzdala, všude čtu že za ty peníze nic moc - na to , že stojí okolo 20 tis. sada tak by neměl být tak poruchový, casual se mi líbí asi víc - ale já nevím ještě jsem si ho nikde nevyzkoušela :sweat_smile: - hlavně , aby se vám s ním dobře jezdilo a Nelča byla spokojená :wink: :slight_smile:
11. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
tak frkni někam do obchodu a proje´d to tam :grinning: . Já vím není to sice jako venku ale aspoň trošku získáš přehled.
Jo a Casual má na všechno náhradní díly a s Jané byl problém když se něco pokazilo.

Dala jsem Nelu spinkat ven a je tam už skoro půl metru sněhu :sunglasses:
11. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
jo tak tady taky celej den chumelí, hrůza a fouká vítr :rolling_eyes: a já už chtěla jaro :sweat_smile:

upekla jsem kuřecí křidýlka, tak si dlábneme k obídku :wink: :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
Lenu pěkně se napapejte adej pak vědět co miminko.
Na co se cítíš holka nebo kluk? Já necítila nic :confused: ale tajně jsem hrozně chtěla holčičku :dizzy_face:
11. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky!!! Lenu, hned jak to budeš vědět, piš SMS!!! Já jsem zvědavá jak stará bába!!!
Já jsem vzhůru od 7, nechtělo se mi spát. Už mam uúečenej chleba, teď vařim dušenou mrkev (konečně :dizzy_face: ), květákovou polívku a půjdu ještě upéct slanej štrůdl... Filda se bude mít!!! A jinak budu celej den ležet. Trochu mi píchá v bříšku, už od včera, tak to chce asi klid... Ten sníh mě štve, taky už se těšim na jaro... :unamused:

Já blbec dneska koukala na youtube na porod... No hustý, sice hezký, ale hustý... A když vylezlo mimi, tak jsem měla fakt nakrajíčku... Už se na to těšim, ale i se bojim, ale to je asi přirozenej pocit... :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj Nikul odpočívej lapni si magnezium a nic nedělej :wink:

Neboj je to přirozené :wink: já se trochu taky bála, ale zároveń se už strašně tešila na mimi a pak na porodním sále jsem se ptala jestli bych nemohla ještě domů, že jako ještě nechci rodit :grinning:
11. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
ahojda babule, tak jsem přijela od dr., stavila se v Tescu na nákup a koupila tatkovi jedno malé překvapení - aby až večer dojde dom věděl co ho čeká v bříšku :grinning: - no řadu neporuším, vypadá to, že tam je holčička :wink: :slight_smile: :grinning:

no já to tak podvědomě tušila, páč mám obličej samej pupen :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
Jéééé, Lenu, krásný!!!!! Musíš napsat, co na to manža :wink:

Řada nepřerušena! To se jen tak nevidí!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahojky!

Leni, gratuluji k holčičce, i když ta je v podstatě až do porodu nejistá :grinning: Hlavně, že jste v pořádku, dej vědět, co na to taťka :wink:

Nikčo, no po čtvrt roce to je dost, že CD dorazilo...... :zipper_mouth: :grinning:

Jinak všechny moooocinko zdravím, koukám na vás na mobilu (počítač stále není.... :angry: )!!

Papa
11. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
jj, holky zlatý slza zamáčknuta, ale byli to si pište a jaký - velký - jsem se z toho dostala a už si s ADÉLKOU povídám :grinning:
11. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
Lenu, cože??? Co to bylo velký? Nějak nechápu :sweat_smile: :wink:
11. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
Jé gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Další holčička paráda. :sunglasses:
11. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
slzy nikčo, slzy byli velký
11. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.