• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ale slzy radosti, ne? :slight_smile:
11. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
prostě trochu , no jak to říct zklamání???????????????? chtěla jsem, moc jsem si přála kluka, no - ale jo já to beru, nemůžeme si vybírat - takovejch nás bylo víc, co jsme chtěli něco a máme to druhý :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
Lenu, vy jste chtěli klučíka viď? A už kecáte s Adélkou! :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
Jo taaak... Tak dyť víš, že já chtěla původně víc holčičku... :wink:
11. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
Kdyby se mi narodila teď holčička, tak bych asi koukala jako puk :grinning: Už se těšim na chlapáka... Ale manža má za úkol podruhý udělat holčičku, aby sme měli páreček :wink:
11. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
Já si taky myslela, že bude holčička. S klukem jsem nepočítala :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
Nikčo :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsme se tak domluvili... :sunglasses:
11. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
Leni, jak moc to bylo u vás vidět?
11. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
jj, já vím - jenomže víte ja to je, když chcete a pak, no zklamání bylo neříkám, že ne - manža ještě není doma tak neví :frowning2: , ale on bude šťastnej, to vím on by byl kdykoliv páč je rád, že se nám to vůbec podařilo - víte jak to myslím?

mám na ICQ Mucinku, babule jedny, mám vás pmoc pozdravovat :wink: :slight_smile:
11. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
gan: tak teď se uvidí, jak jsou ty chlapi šikovný... U nás mají skoro všichni okolo holčičky, takže má za úkol chodit pro rady :sunglasses: Si z toho děláme furt srandičky!!! :slight_smile: Ale rozdejchala bych i dva kluky... Ale po jedný holčičce toužim, to je jasný... Jako skoro každá ženská...
11. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
Lenu, chápu. :wink:
Pozdravuj Mucinku!!!! Moc moc moc!!!
11. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
Taky zdravim Mucinku!!!! :dizzy_face:
11. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
Nikčo přesně tak, prostě tu svou princeznu krásnou :wink: Akorát u vás se asi teda dveře netrhnou, až budou chodit sousedi pro rady, jak na kluka :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
holky jo zdraví vás taky, ale nepřijde - já jsem říkal, že to všichni chápeme :wink: :slight_smile:
má se ale fajn :dizzy_face:
11. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
chápeme, chápeme, ale smutno je :pensive:
11. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
jj, tak tak - vzpomínáme na Poděbray, nedá se zapomenout a rádi by jsme se zase sešly...............
11. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
jj, Poděbrady... :grinning:
Mimochodem Leni, jak to vypadá s kočíkem???
11. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
holka co ti mám povídat, dokonce jsem zvedla i telefon a pokecala si s Polákama asi 3 obchody, ale bez úspěchu, i ten od tebe neuspěl - prý už nemají - nebudou.
Dneska se ještě ozvali ze Svýcarska z jednoho obchodu, žeho snad maí či co, tak jsem jim hnedka lámanou něminou npsala ať už ho honem balej a posílaí k nám:slight_smile: tak uvidíme :wink:
11. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
ach jo, to je hrůza. A jestli jsem pochopila, tak jako "náhradu" - i když teda pořád držím pěsti, aby nebyla potřeba - chcete Casual? Ten se mi taky moc líbí! Tak uvidíte, no...

Manža nadává, že vysedávám u PC, když je doma, tak já mizím, doufám, že zase brzy papa!!! Krásně se mi s vámi kecalo babulky!!! Kdy že je to ten srazík???? :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
Tyjo, to je taky něco s tim kočárkem... Držim pěsti, ať vyjde to Švýcarsko!!! Malá se pak bude chlubit, odkud ho měla :sunglasses:
Musíme se pak srazit i s mimčama, to by byl dobrej hukot :grinning:
11. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
jj, asi tak když nebudete tento -což je ostatně poslední šance - (páč jak říkám holky beze srandy jsem pro něj udělala maximum , 40 mailů rozeslanej) tak ten casual, no má ho nově Monu, takže bude terčem mých věčných otázek:slight_smile:
11. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
holky sraz bejt musí, to je věc jasná a neberte to na lehkou váhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobrou :slight_smile:
11. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
lenu.....sa vytesuj z dievcatka :wink: .....ani nevies kolko radosti nam robi Elenka....je to titinkova pusinka :grinning: ..... a dievcatka su aj sikovnejsie ako chlapci :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
Lenu já jsem taky hrozně chtěla kluka a taky jsem z toho byla pryč když mi pan dr řek, že je tam holka. I slzičky proběhly. Moje máma mě ale z toho dostala když řekla, že kluka umí každej chlap ale udělat dírku do dírky umí jenom machr :grinning: :grinning: Takže čest manželovi, HLAVNÍ je že jste v pořádku a Adélku zdravíme.

Dnes jsem toho měla moc takže jdu spinkat a doufám, že zítra tady někdo bude.

P.S. ve psích smečkách to funguje tak, že časem feny hárají ve stjnou dobu. Tak to vypadá že v naší smečce zase držíme pořadí :sunglasses: Aspoň si můžeme být jisté,že na Mucíka někde čeká hošan :wink:
11. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
Kačko, na Mucíka čeká holčička :wink: Gan je poslední a čeká kluka :sunglasses:
12. únor 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
bréé ránko, tak vám jdu říct jak včera :slight_smile:
manža přijel okolo 20:30, tak hnedka celej zvědavej a žhavej se ptal, jsem se mu pověsila na krk a říkám, že čekáme holčičku a on hnedka, že je to krásný že nás bude mít 2 :grinning: , ale já jsem se neudržela a začalaj sem cabit, to prostě samo, nešlo to zastavit - holky já nejsem magor, ale prostě jsem snila celej život o jednom dítěti a to o klučíkovi - no nic. :slight_smile: A pak jsem mu ukázala ty malinkatý růžový baleínky co jsem koupila v Tescu - no byl nadšenej - ale asi taky ze mě úplně hotovej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no a n hned, že to bude Lenička a já že Leničku nechci, že to bude Adélka - chudák, on by mi v tu chvíli slíbil i třeba Viloménu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no holky mazec, zamávalo to semnou - ale teďka už s Adélkou kecáme a je nám fajn :slight_smile:

kači: jsem se musela smát, nad tím co jsi psala o tom co řekla tvoje mamka:slight_smile:, to je hezký :slight_smile:
holt si nevybereme :dizzy_face:
12. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
ale zapomněla jsem vám řct, že mi ráno udělal radost jeden mail ze Švýcarska, kočík mají, poslali fakturu a jakmile zaplatím, posílají nám kočíkkk - jupííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
takže černo - zelený Herqules bude náš :slight_smile:
12. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
Lenu, gratuluju ke kočíku!!!! Tak vidíš, hned je den veselejší :wink:
Na srazíku ti pujčim našeho Fildu, ty mi pujčíš Adélku a bude to :sunglasses: Manža vás bude opatrovat a bude na vás pyšnej!!! (náš táta byl úplně spokojenej, že má mamku a 2 dcerušky - chtěl i vnučku :sunglasses: )

Tak šup šup, nakup nějaký šatičky, ať má malá k čemu nosit ty balerínky!!!

Mam za sebou šílenou noc... Třeštila mi hlava... Ráno v 6 už jsem to nevydržela a šla si zobnout paralen... Teď jsem přišla ze cvíča a nákupů a jdu dělat pizzu - tchýňojc si ji u mě objednali... Ve 2 přijde pokecat sestřenka.. Snad se stihnu aspoň naobědvat... :sweat_smile:
12. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
čauvajs, nikčo jj já vím, náš táta měl taky 2 holky ( nás) a přežil:slight_smile:
uvidíme, no ještě jedu na ten 3D ultrazvuk za 14 dní, ale myslím, že holčina už je jasná:slight_smile:

nikčo: já taky dělala pizzu předevčírem a nic moc to těsto, měla jsem ho někde z netu, když budeš mít chvilku písni mi ten tvůj recept - zřejmě bude supr, když přijdou tchánovci :grinning:
12. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahojte
tak vcera som uz nemala cas nakuknut, ale bola som strasne zvedava co ma lenu v brusku. No lenu gratulujem, a tisko ti zavidim, ja som straaasne chcela dievcatko a ani som o chlapcekovi neuvazovala. dokonca som si z domu doniesla moje detske saticky, pekne som ich vyprala ozehlila, no a na UTz mi povedali ze je to chlapcek, tak som ostala taka zarazena, ale uz vecer bolo vsetko v poriadku a od tej doby som sa strasne tesila, ze budeme mat chlapceka, a teraz si to uz ani neviem predtsavit, ake by to bolo mat to vytuzene dievcatko. Ale ako citam, tak ste sa uz skamaratili s Adelkou :slight_smile: :wink:
a este gratulujem ku kociku :wink:

viki mi teraz spinka, tak pokukujem po nete. ale nejak som utahana, pojdem si aj ja lahnut, pretoze maly zaspal az okolo polnoci a v noci tiez nespal bohvie ako.....takze spanok musim dohnat cez den.

tak pizzu sme mali aj mi nedavno, ale zas by som si ju dala, ale ja som dnes robila francuzske zemiaky s domacou klobaskou, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.