• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Lenu, no nebylo by to překvapení, kdyby se ještě z holčičky vyloupl chlapeček :wink: Několika holkám se to stalo :wink:
Recept máš v IP :wink:
12. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
hodná holka nikčo - určo vyzkouším

andy: no jak tak koukám, tak každý jsme chtěli něco jiného
Kač chtěla klučíka a má Sárinku :slight_smile:
Ty holčinu a máš Viktorka
atd....
prostě je to příroda :slight_smile:

ale teď už se moc těším, napsla jsem tu novinu našim a ségřa a naši hnedka volali, mamka je moc šťastná - chtěla vnučku, zatím má jen vnuka a táta se smál :wink: - říkali, že třeba ještě z toho může vzniknout klučík, že uvidíme za těch 14 dní, ale to je jedno - ať je tam co je - hlavní je že je to naše a jsme zdraví :wink: :slight_smile: :grinning:

já dostala chuť na žemlovku, tak jí právě peču :dizzy_face: - jednou za čas přijde vhod :slight_smile:
12. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Niku já jsem na tom stejně,probudila jsem se ráno s bolestí hlavy a drží mě to celej den :cry: Takže nic moc.
Lenu tak chtěla jsi kluka a kočík,tak budeš mít krásnou Adélku ve vysněném kočíku, super že jsi ho sehnala :grinning:

Jo a jinak,jak byl i manža zklamanej,tak dneska by už neměnil,taky říká "ještě že vás mám dvě holky" :grinning:

Jdu se zase na táhnout..........
12. únor 2009 v 17:04  • Odpověz
jejeeej lenu bude mat dievcatko :dizzy_face:
baby pozrite na co som sa dnes dala http://www.baby-web.sk/Clanky/a2194-Tak-to-ja-ona.aspx
12. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj
Lenu já myslím, že manžel taky chtěl kluka (ALE NIKDY TO TEDA NEŘEKL) mohl by ho tahat na ty svoje čundry a do lesa a na chaty, ale když se nám narodila malá byl šťastný jak blecha. :dizzy_face: A teď se v malou úplně zbožnuje :dizzy_face:

Mě vytoužená holčička vyšla takže já jsem šťastná. :dizzy_face:

A jelikož chceme druhý tak se hold bude snažit udělat tentokrát toho kluka no :grinning:
12. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
bez...konecne ta aj vidim.....vcera som kukala v spravach, ale videla som len janku :slight_smile: .....ake to bolo? ...ako si sa tam vlastne dostala?.....ja v lete mienim dojcit kludne aj na lavicke (prikryta satkou na nosenie), pretoze sa koli jedlu, ktore mam "so sebou" nebudem predsa vracat domov :sunglasses: :grinning:

my ideme dnes na uvitanie do zivota....tak som zvedava ako to mala zvladne...teraz, ked ma celu spalnu pre seba drichme, ale v noci po dojceni hodinu zobronila a potom zacala az revat, tak skoncila u nas v posteli....tam spala pravdaze bez problemov.....vydierac jeden krpaty :angry:
13. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj,
teda bez než jsem tě našla,proč jsi tak vzadu??
Miru tak nám pak ukaž foto jak jste elenku vyparádili :wink:
Monu manža zase chtěl parťáka do garáže, ale když jsem mu řekla že i holka mu může pomáhat tak změnil názor :grinning:
13. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
bréé dopolko,
tak jsem mrkla na odkaz od Bez - no jestli se nepletu tak sedíš na zemi, vzadu?????????????????? ty jo a to jako půl Slovenska šlo kojit společně :astonished: :grinning: - ale fotka to je super
miru: vítání občánků, to je mazec - ukaž fotky vaší princezny :wink: :slight_smile:

my jdeme dneska na ples, bude nás velká parta18 lidí :dizzy_face: , takže mazec
a jeliož je dneska Valentýn a ta´tka si vzpomněl, koupil kytičku mně a Adélce malinkatého bílého plyšáka medvěda v papírové tašce :slight_smile: - jj , myslí na nás a už jí říká taky Adélko, takže jsem asi vyhrála co se jména týká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takže krásný den a celý víkend všem přeju já , my :wink:
14. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
Hezký den,
tak já vám přeju hezkého valentýna,pěkně si to užijte :sunglasses:

Já jsem taky dostala kytičku a protože se manžovi líbí vlny,tak jsem si pro něj nechala udělat trvalou :sweat_smile:
14. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
tak som konecne pridala nejake nove fotky :slight_smile: ....lenu, a pekne si povsimaj, ako sa da dievcatko vzdy krasne poobliekat :grinning:

kac.....foto prosim(e) :wink:
14. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
ahojda, tak jsme po plese - bylo to opět super, zábava do 3 do rána :slight_smile: a vyhráli jsme hasičák :grinning: :grinning: :grinning:

Kači: no neke, chci vidět fotečku, páč manža je taky na kudrliny a já mu kdysi dávno tak před 5 lety řekla, že si dám trvalou až jednou porodím :grinning: - no ono se to pomalu blíží takže :grinning: - jsem zvědavá, hlavně jak ti chytla, atd....
15. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
kac si dobra, mna nenasla ani moja mama :slight_smile:
lenu jojo, ale na foteni u sary saudkovej bolo viac cesiek :wink:
tiez zelame krasneho valentina, trochu oneskorene, ze :sweat_smile:
lenu co je hasicak? :astonished:
15. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
bez: hasičák, je ten přístroj ( červený), jak je povinný ve všech budovách, všude ( kdyby hořelo) - já nevím jak se to řekne slovensky :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, koukám,že dnes je mrtvo :sunglasses:

Lenu nebyli jste náhodou na hasičském plese :grinning: :grinning: :grinning: ale výhra dobrá,normálně to není zrovna nejlevnější :sweat_smile:

Bez chvíli mi to trvalo ale našla. Chtěla jsem jít taky ale nějak mi to uteklo :wink:

Foto vám dám jakmile se mi podaří nějaká rozumná fotka, a Lenu nejlepší je si zajít do obyč kadeřnictví kde mají ještě starší techniky a záruka že to chytne je troufnu si říct i 100%, paní mi dokonce říkala,že vůbec není pravda,že by to nechytlo třeba v těhu,že si jí normálně dělala a vždy jí to chytlo. Navíc já mám hodně pevné vlasy,tak mi tam paní pro jistotu dala té vodičky hooodně-vylila mi tu misku na hlavu :grinning: :grinning:
A je to šíleně praktické,ráno to prohrábnu a je to,popř. stáhnu lehce do gumičky.
16. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj já tu kukám :wink:
Nelína chrní na bylkoně bo velku sněží a ven půjdem odpoledne.

V sobotu odjíždíme na hory tak tu sepisuju co všechno musíme nabalit :sunglasses: no bude toho asi víc než dřív :grinning:

Kači no fotku sem dej :slight_smile:
16. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky holky, Kači... Šup sem s fotečkou!!! Jsem taky zvědavá :wink:

Monu, jedete poprvý s malou??? My chceme jet řpes Silvestra... :slight_smile:
16. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
Niku jo poprvé s malou to bude věcí :unamused:
16. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak to já pak přijdu pro rady... Nebyla jsem na horách od školy, tak bych ani nevěděla, co sbalit sobě :grinning:
16. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
Jo klidně ti to pak pošlu :grinning:
Což já a manža a brácha bereme jen pár věcí a lyže, ale pro malou mlíka a příkrmy a oblečení a hlavně kočár.Jsem zvědavá na mažela při nakládání auta. Ho trefí až uvidí tu hromadu co musí narvat do našeho autíčka :grinning:
16. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
:grinning: A kam razíte? My bysme měli do Krkonoš :wink: Ale to je ještě hooodně daleko... Ale kolega z práce pro nás předběžně jeden pokoj rezervoval, tak uvidíme...
16. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
čauvajs, jsem byla na nákupu a už mě ven nedostanou:slight_smile:, fuj tam je hnusně, furt sněží, je to mokrý a blbě se v tom jezdí :unamused: - jsem si říkala, že až budeme vozit v kočíku, tak to bude mazec, vůbec se s tím kočíkem prohrabat( no když bude hnus , vyhraje asi autí :slight_smile: )

kačí: no byli na hasičským :grinning: - jj, manža říkal, že to stojí okolo 2500Kč - je to ten velkej
jinak jsem zvědavá na tu fotku tak šup sem s ní a to ze všech stran :grinning:
a taky řekni, co na to manža?? byl asi úplně hotovej co?? :wink: :slight_smile:

jsem právě doobědvala- jsem si koupila chlebíčky se šunkou - mňamka :grinning:
vařit budu až odpolko, a to buřtgulášek :wink: :slight_smile:
16. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
Tak Sárinka chrní, já jsem po obídku měla jsem filé s kaší mňam, jdu tročku poklidit a pak se teda pokusím nějak vyfotit a dám vám foto do alba

My byli na horách na vánoce a moc jsem to neřešila, kočár zůstal doma, vzala jsem 4 trička,2 tepláky - vždycky jsem to přemáchla v umyvadle, jednu lahev a postel a bylo to.
16. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
tak holky máte mě v albu u Sáry od 6 ti měsíců :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
Niku jedeme do německa :sunglasses: je to kousek i do rakouska takže asi zajedeme i tam :sunglasses:

Lenu co tak aktuální foto pupíku :dizzy_face:

No Kačenko bych tě ani nepoznala změna to teda je :slight_smile:
16. únor 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
kačííí: no bomba, krásný, fakt to musel být manža hotovej :wink: :slight_smile:

monu: jj, už se chystám nafotit další várku bžuchu - tak to sem pak hodím, zaím vydržať :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
Dobré ráno,

jj,manža je z toho hotovej.Pořád mi sahá na hlavu a hraje si s mýma vlasama :sunglasses:
Dneska je u nás krásně, je spousta sněhu a svítí nádherně sluníčko takže půjdeme na procházku :grinning:

Lenu jsem zvědavá na tvůj pupík :sweat_smile:
17. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
bréé ránkko, no pupík už to moc není, ale pořádnej bžuch :grinning: - to je síla jak to rychle teďkom roste - už chci aby bylo 4.3, my jeli na 3d ultrazvuk a pak hurá nakupování - do tý doby chci počkat -no kdyby náhodou, naše Adélka měla ještě pindíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo inak babule, dneska mně manža zaplatil kočík, takže snad do 14 dnů bude tady :slight_smile: :slight_smile: - už se moc těším

u nás teďkom nechumelí, ale včera celý den a večer a byl to mazec, jela jsem do Boskovic cca 70km a cesta hrůza a pak za kámoškou a u ní jsem zapadla, tak přijel manža a vytáhnul mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sněhu tu je ale haba - kuk :slight_smile:
17. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
Lenu včera ve zprávách říkali že u vás ze střech sundavali hasiči rampouchy tak jsem si hned na tebe vzpoměla :slight_smile: To je super,že jsi nakonec ten kočárek sehnala, až bude doma tak nám musíš dát foto :wink:
U nás je taky úplně bílo a je to krásný když svítí sluníčko ale stejně se těším na jaro. O víkendu jsme koupili nový zahradní nábytek, za 18.000,- takže už se strašně těším až si u něj dáme kafíčko :sunglasses:
17. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
jůůů, no to je to co mi chybí, jaro, teplo, sluníčko, prostě pohodička, a sednout na zahradu a relax - no už aby to bylo, mně se nic nechce - je tam zima, furt nabalená, chjo :unamused:
i když teda na jaro budu muset nakoupit nějakou garderóbu - abych vůbec měla včem vylézt :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
Lenu ty to máš ještě dobrý ale já musím oblíkat dva a to už mě hergot nebaví :sunglasses:
17. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.