• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj řešíte garderobu jo?
Já dneska objednala nějaké věcičky Nelince na léto z Nextu. :dizzy_face: Oni tam mají tak rozkošný věcičky.

Lenu jo jak píše Kačka ještě to je fajn 2v1, ale až budeš ráno oblékat sebe a pak miminko to je větší sranda.
17. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
no jo, asi máte pravdu holky, ale i tak oblékat 2v1 je mazec, ale to znáte - vždyt jste si tím taky nakonec prošly :grinning: :grinning: ; :grinning:

jinak u nás už taky svítí - takhle za oknem je to krásný :slight_smile:
17. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
já když si uvědomím že půjdeme ven nebo někam pojedeme tak se mě ujímá nevolnost. Představím si Sáru jak po zádech leze prač a nenechá se oblíkat a když jí dávám do kombinézy tak řve a ječí jak siréna,totoho řvu já abych jí překřičela. No prostě cirkus :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahojte dievcata....vidim ze riesite problemy ako aj ja :grinning: .....Elenka miluje obliekanie asi tak velmi ako Sarinka :grinning: :grinning: ....no ked uz vyzera ako "lizatko" (tak ju nazval manzel), tak je ticho a hned zaspava......ale aj ja mam po porode problem s vecami....vsetko mi je strasne velkeee, lebo takto pred rokom som mala +11kg.....pocas tehu som pribrala len 2kg ale od porodu je uz dole 13 a stale to ide dole....len rifle su mi dobre...ostatne nohavice mam ako po starsom surodencovi :confounded: ....no co, ale aspon mam par kil dole :wink:
17. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
Miru aspoň neřešíš kila po porodu a krásně to jde dolů :wink:

Nelína taky strašně řve když ji oblékám :angry: jak já se těším na léto plenku šatičky a jedeme :dizzy_face:
17. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
bréé ránko, nikde nikdo :astonished:
jsem dneska opět dlouho spinkala :slight_smile: , odpolko se chystám na těhu plavání, tak se těším, až se protáhnu :slight_smile:

teda holky docela jste mě pobavily s těma prckama, a já si myslela, že jako když máte holčičky jaká je to pohoda, s oblíkáním, že je to s úsměvem - prostě parádnice od mala :wink: :slight_smile:
ale nejvíc mě dojala Kačka se Sárkou, živě jsem si představila jak to u vás vypadá, když se tam překřikujete - no už se těším na tu naše princeznu Adélku :grinning: :grinning: :grinning:

miru: jak to, že takto hubneš?? to jde vážně samo??? a propo všichni jste zhubly po porodu nějak v tom 6nedělí - já mám docela strach, aby mi to nezůstalo :frowning2: :wink: :slight_smile:
18. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
Čus já jen nakukuju neb peru žehlím skládám a přebaluju peřiny :rolling_eyes:
Lenu no první asi 2 měsíce to je ok ano si ještě moc oblékání neuvědomují, ale pak je to fakt boj.
:grinning:

Je těhu plávání je super vid? Při druhým budu určitě chodit zase ten luxus si dopřeju :dizzy_face:
Já už se těším na společné plavčo s Nelíkem začínáme už 2.3.
18. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky,
Lenu pohoda to je,je to přesně jak psala miru. Nejdřív 20 min kravál jak na jatkách a pak andílek kterýho by každej snědl láskou :grinning: :grinning:
Já jsem nejvíc shodila opravdu v tom šestinedělí,na konci mi zbývalo cca 3kg a dneska půl roku po mám -2kg. Doufám,že to ještě maličko popoleze. Moje kamarádka byla půl roku po -5kg a to přibrala jako já 16 kg.
Navíc manža mi vždycky vyhrožoval, že nad 50kg můžu mít jen v těhu a týden po porodu se ptal jako jestli už mám těch svejch 48 :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
Monu tak Sára je asi divná ale ona řve při oblíkání od narození. Když jí nechám chvilku nahatou promění se v čertíka a řádí jak blázen. No má z toho děsnou radost :grinning:
18. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
Kači mě až od toho 3 měsíce. :wink:
A být nahatá taky má ráda. :sunglasses:
18. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj kočičky, všechny vás zdravim. Včera jsem tu nebyla, pobolívalo mi zase to bříško, tak jsem ležela... Došla jsem na nákup, rychlostí tak kilometr za hodinu... Dneska je to lepší, tak uvidim, jestli to zase nezačne, až se vydam na cestu do města.... Mam na poště záclonu a závěsy do pokojíčku, tak tam prostě dojít musim

Jinak, kamarádce a bývalý spolužačce v jednom se před hoďkou narodil chlapeček Měla mojí mamku u porodu A to jsme si včera plánovaly, jak pujdem zítra cvičit No, což o to... Já pujdu... A stavim se je navštívit... Copa se nosí maminám do porodnice jako dáreček??? Poraďte!!!

Já vařim, manža si poručil fazolovou polívku, tak ta už je a době zapékám brambůrky s brokolicí....
18. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
niku dávej na sebe už bacha :wink:
Já do porodnice nosím mamince něco malýho dobrýho na zub a miminku nějakou hračku, já jsem ujetá na Lamaze, takže tutu. :dizzy_face:
18. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
Niku už žádný dlohý výlety :wink: A raději rychlostí 2 km za hodinu.
Mě nosili ovoce,nějaký sladkosti a dětem asi nějakou tu drobnost buď na hraní,nebo bačkůrky....co já vím asi něco takovýho
18. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
hojda, dnes odjíždím s manžou do Prahy, takže tu nebudu - mějte se krásně a zítra se ozvu papaapapapa
19. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
hojda, som sa dlho neukazala, zasa ma trapi zaludok a travenie ako take, v utorok som skoncila v nemocke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na nic mi neprisli, tak mam len prisnu dietu.. :sweat_smile:
kac poprosim do tabulky, v pondelok sme mali na poradni 61cm a 6580g :wink:
niku mna v porodnici potesilo hocico.. napr slivkovy {svestkovy} kompot, lebo po nom sa dobre chodi na velku, co vyzaduju koli kontrolnemu utz maternice, pudincek a pod.. dietatku nejaku hrkalku alebo hryzatko, tych nie je nikdy dost :slight_smile:
19. únor 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj,
tak koukám že to tady nějak vázne.
Bez údaje jsem zapsala, vypadá to, že Ninuška všechny svými mírami převálcovala :grinning: :grinning: Bez a baštíš pravidelně nebo to flákáš :unamused: Opatruj se :wink:

Tak já běžím něco dělat,zase se stavím odpo jestli tu někdo bude, pa :sunglasses:
20. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj kočky, jsem ostuda, já vím..... tak vás aspoň vyvedu z omylu, že NInka všechny převálcovala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tonda měl ve 3 měsících 6,95 a délku teda nevím. Ale myslím tak 65 cm. :wink:
Včera jsme byli na čtyřměsíční a už má 7,95 a podle oblečení tak 68 cm. :sweat_smile:
20. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
Fim ahoj,tak díky a já napíšu těch 65 cm ale jestli kecáš :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak hotovo,už je to všechno. Pak už jen Miru a Andy až budou vědět :wink:
20. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
kac nejem pravidelne, to sa da pri takom zivle?? :astonished:
fim, no ja som ninke musela dat body ze velkost 6-9mesiacov, neviem, ako to vyrabaju :rolling_eyes:
20. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
bez holt musíš nechat chvíli dítě řvát a nebo první co udělat když usne tak se najíst. Já to tak taky dělám, jinak už bych byla kost a kůže :wink:
20. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
Týýýjo, Káťo, právě že nekecam. Je to síla. A u velikostí značených věkem se akorát vždycky rozčílim. I naše dětská teda prohlásila už ve 3M, že je jak půlroční. Nojo, ale co mám jako dělat. Se mám zbláznit? :sweat_smile: :grinning: Hlavně, že je zdravej. :dizzy_face:
20. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
No vždyť v pohodě, aspoň to bude pořádnej kus chlapa :dizzy_face:
Moje kamarádka má o 14 mladší holčičku než je Sára a ta už má přez 9kg a asi 75 cm. Taky je veliká ale má být po kom :wink:
20. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
Čus holky mi jseme se konečně dostali z teplot po očkování a jdeme balit na hory :sunglasses:

Dětičky ať pěkně rostou mi se snad dostanem v půl roce na 7 kg.
V poradně byl chlapeček o 14 dni starší a měl 11 kg :wink:
20. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
Mončí, tak si hory pěkně užijte. :slight_smile: S tou připomínkou z poradny jsi mi udělala radost. :wink:
20. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
No jsem zvědavá snad to bude ok :sunglasses:
Já myslím že jaká váha je do roka úplně jedno. Oni stejně jak začnou prťata chdit všechno vyběhaj :grinning: A my s nima :grinning:
20. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
ahojda maminy :slight_smile:
tak jsem tu a tady nikdo, jak to tak vypadá - no dneska se chystáme na ten bowling - s lehkýma koulema je povolen i mně, tak mám radost - páč jsme přeci těhotný a ne nemocný, pokud mi nic není - ,můžu v klídku hrát :wink: :slight_smile:
zítra si ještě užiju manži a v neděli osiřím :sweat_smile: :pensive: - na celý týden budu bez manži - chjo, ale nedá se nic dělat, budu se alespoň věnovat kámoškám okolo :grinning:
20. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
Lenuuuuuuuu, já byla v těhu taky na bowlingu, a to si pamatuju naprosto přesně kdy - 11.10. :sunglasses: A hrála jsem taky JEN s lehkýma koulema. Tak bacha a buď na sebe a mimíse moc a moc opatrná. :astonished: :dizzy_face:
20. únor 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
jj, Fim jak říkám v poho - už se těším :slight_smile:
20. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
Lenu nechci strašit, ale mi si pamatuju, že bouling mudr. říkala že nehrát . :wink:
Já tedy nehrála vůbec ani s těma úplně lehkýma koulema :wink:

Tak tu balím ty věci na týden a jsem zvědavá jak toto narvem do auta :grinning:
20. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.