• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Já se na týden loučím :sunglasses:
Mějte se krásně :slight_smile:
20. únor 2009 v 18:21  • Odpověz
Týjo, tady je ale pusto :astonished:

Přeji krásné pondělní ráno! A především hodně štěstíčka a zdravíčka Lenu k sobotnímu svátku, ať mimi krásně roste a vše je jak má být! :dizzy_face:

Monu, ať na těch horách nezapadnete :wink:
23. únor 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
bréé ránko, nikdo nikde :astonished:
no tak já jjsem už druhý sama :unamused: , manža mi teda odjel, chjo no , ještě že mám alespoň každý den nějakou činnost nebo návštěvu :grinning:
dneska mě čeká cvíčo, no to se zase nasmějeme :wink: :slight_smile:

jinak díky všem za přáníčka :slight_smile:
23. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
hojda, já zírám nikde nikdo :astonished:
kde jste všichni??????

Gan: už nakupuješ??? a co už máte?? nafoť a hoď to do albíka, ať se můžeme kochat :wink: :slight_smile:
24. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem zpátky z poradny... CS stále 0, dělali mi poprvý monitor.. Filípkovi krásně tlouklo srdíčko, kopal do sondy... Dělali mi odběry na HIV2 a stěr z pochvy na toho beťáka... Teď už budeme chodit do poradny po týdnu.

Holky, nafoťte nový pupíky, ať můžeme srovnávat :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj,tak já se hlásím po víkendu.
Manža má dnes narozeniny tak jsme o víkendu slavili a včera jsem to tady po tom mejdanu musela uklidit :grinning: Mimojiné mi Sárá včera pozvracela sedačku takže jsem čistila a čistila :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Lenu dodatečně taky vše nej k svátečku :slight_smile:
Niku už 35tt :astonished: :astonished: :grinning: Já už se tak těším na Fildu :sunglasses: S kým si vlastně domluvená,ýe dáš vědět až bude na světě??

Pupíky sem,na obdiv. A ne že je zase schováte pod trička, víme kdo že?? :sunglasses:
24. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
hele jo, já tentokrát nafotila bez oblečení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jdu to stáhnout z mobilu:slight_smile:))
24. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
čauky :wink:
PC šlape, tak to nesmím zakřiknout, ťuk ťuk ťuk...

Leni, moc nenakupuju, mám toho malinko, je to tak na 2 fotky, ale večer udělám a přidám :wink: Pupendo musí fotit Myšák, tak ho večer zmermomocním a vyfotím, snad nepraskne čočka :grinning: :grinning:

Kač, že přejeme též vše nej taťkovi :wink:

Nikčo, tyjo, finále...35tt, to je neskutečný. Za chvilku je Filípek venku, tipuju ho na vtipálka, vykoukne 1.4. :grinning:
Jináč jsem koukala na fóti pokojíčku, super barvičky :wink: všechno připravený, načančaný, otestovaný od Čikíska :grinning: Naši ťunťové do postýlky naštěstí nevyskočí, jinak je mi jasný, že by ji hnedle zabrali :dizzy_face:
24. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
hele jo, máte to tam:slight_smile:, ale nelekněte se , ten pupendo nějak rychle roste :grinning: :grinning: :grinning:
už se těším příští týden na 3 + 4D :wink:

Gan: a kočík je teda jasnej Maxi .... :wink:

nám už kočík někde jede, má přijít cca ve čtvrtek, tak se moc těšímmm :dizzy_face:
24. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
Lenu, krásný pupendo :wink: I když tě nejspíš teda trumfnu, my rostem fakt děsně...No večer to semka šoupnu.

Koukala jsem, že vám vyšel kočík, to je super, teď si to drandí směr ČR :wink: to je cestovatel :slight_smile: My máme nesjpíš jasno, počkáme ještě na kontrolu 16.3. (jestli pindík neupadne :grinning: ) a budeme objednávat asi ten šedomodrej...

My byli na 3D u naší Dr., a nebylo nic moc vidět, tak říkala, že to zkusíme ještě příště, tak jsem zvědavá, byla jsem z toho celkem zklamaná, no kdyžtak zkusím ještě jinde, no...Tak snad to u vás bude lepší, a uvidíte princeznu se vší parádou :grinning:
24. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
JJ, z kočíku mám obrovskou radost, doufám, že přijde ten co chci a špatně jsme se nedomluvili :grinning:

no jsem zvědavá co to 3D bude, páč musíme jet za ním trochu dál, u nás tady nikde není - tak aby jsme z toho něco měli :wink: :slight_smile: - máme si vzít flashku tak uvidíme a pak nám dají DVD - naschvál mě objednali až na 23-24tt, že s tím mají nej zkušenosti, tak uvidíme jestli se nám ta naše kočka ukáže :slight_smile:

jinak včera na cvíču jsem se už zapsala na předporodní kurzy s manžou, berou po 8 lidech (krát2 - s manžou) do skupiny, tak jsem se objednala na květen a byla jsem už 6 :astonished: - což mě překvapilo - no jo silný ročníky :grinning:
24. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
Nojo, finále se blíží... Pokojíček je připravenej, taška do porodnice je sbalená... Nejradši bych, kdyby Filda vykouknul do půlce března... :wink: Aby nebyl moc velkej... Ale on se rozhodne podle sebe... Zatim to na porod nevypadá...

Dám vám pak vědět všem SMSkou, nebojte :slight_smile: A vy to pak můžete hodit sem, pro holky ze Slovenska :slight_smile:

Lenu, to je malý bříško :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Gan a co termín porodu??? už ti ho nějak pozměnily?????????????? u nás to je zajímavý nejdřív 25.6 pak 20.6. a teďkom už zase 25.6. :grinning: - takže tak - ale raději bych rodila dřív :dizzy_face:

Nikčo: to je mazec, stejně jak to letí - pár dnů a Filda bude na světě

Hele holky, jen tak pro zajímavost, nepsaly jste si přibližně kolik jste utratily za své drahé přírustky??
Já se do toho pomalu pouštím, vždycky u všeho si to píšu - jen tak pro nás, aby jsme věděli :wink:
24. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Nikčo - malý???????????????????????? je obrovský, fakt - je to mazec, když si představímještě 4 měsíce, tak budu faktjak balón :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
lenu, no mě přijde malý :slight_smile: když se teď kouknu na svý fotky před těhu, tak se divim, že jsem měla tak plochý bříško :wink: Výdaje jsme si nepsali, ale odhadem je to něco přes 40.000 Kč...
24. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
Lenu, já mám stále jeden termín, a to 28.6., podle UTZ je sice junior o týden dopředu (asi dlouhánek po tatínkovi :wink: ), ale s termínem mi dr. nehýbala, stále stejnej stanovenej dle MS.

Já zatím výdaje nepočítala, ale plánuju, tak pak můžem srovnávat :wink: asi to bude darda, no ještěže jsou hodní babičky a dědečkové... :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
mě lenu tvoje bříško taky nepřijde zas tak velký, no uvidíš to moje :wink:
24. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak já večer zase dokvačím, teď se chystám do školy :grinning:
Tak hezký den,
papa
24. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
jé Gan, ty jsi se vlasdtně dala na tu vejsku, viď????? no to jsi šikulda :wink: :slight_smile:
tak jo, večer mrknu, jak jsi na tom se svým bříškem :wink:
24. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jé jsem vás propásla :frowning2: Musela jsem krmit dravou zvěř :sunglasses:
Gan to ani nevím že jsi se pustila do studií,tak ať se ti daří a nezlob soudružku čitelku :grinning: :grinning:
Lenu pupík pěknej,taky mi příjde,že ho máš menší ale ono to ještě příjde. U Niku se mi to taky tak zdálo nejdřív malinkej a pak najednou pěknej pupík :grinning:
Doufám,že vás večír chytnu
24. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
Holky, jak děláte žemlovku??? Máte nějakej dobrej recept? Mam na ní chuť a nikdy jsem jí nedělala... Zítra k obídku by bodla :wink:
24. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
Niku já jí ještě nedělala,takže bohužel neporadím. Ale když nevím jak na něco tak čerpám tady www.vareni.cz
24. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Kači, už jsem si něco našla, tak snad to bude poživatelný... My jí nikdy ani nedělali doma, nemáme moc rádi sladký jídla (myslim naší rodinu, David sladký jídla miluje), ale teď mam na ní fakt chuť... Jedla jsem jí jen v jídelně na gymplu :sweat_smile:

Jdu se zušlechtit a pádim na cvíčo a poslední lekci kurzu... :slight_smile:

Zatim papa!!!
24. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
nikčo já dělala žemlovku minulý týden, a byla mnamózní, úplně skvělá - i manža baštil jak utrženej

postup píšu:
do mléka namočím rohlíky nakrájené na kolečka, nechám aby se nasákly a pak trochu vymáčknu (aby z nich to mléko neteklo) a začnu skládat do vymazané mísy, na to nastrouhám jablíčka, dám skořicový cukr, rozinky, a já dávám ještě tvaroh (smíchaný s jedním žloutkem a cukrem dle chuti), navrch dám zase rozmočené rohlíky, pokladu plátky másla a navrch dám vyšlehaný sníh z bílků ochucený cukrem dle chuti. Hotovo a dám zapéct - no výborný, zase bych si dala :grinning:
24. únor 2009 v 15:20  • Odpověz
ty jo Lenu to si napíšu, ale na mě by to bylo asi moc sladký nebo není?? :wink:
24. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
vůbec to není sladký, musíš s cukrem přiměřeně - prostě tak jak máš ráda:slight_smile:

kde jste?????????????? se řeklo večer :grinning: :grinning: :grinning:

já byla u segruše, chtěla nabarvit hlavu a taky tu byl truhlář a mám hotovou stěnu v chodbě na kabáty a komodu :wink: :slight_smile:
teď už jen ten obývák a byt je komplet :wink:
teda kromě pokoje, ale ten až jednou, až bude Aduš větší :wink: :slight_smile:
24. únor 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
tak, aby jste věděli tak já na vás prdííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
jsem zde :grinning:
Lenu, nestíhám dřív!!! Ale opisuju si recept na žemlovku a přidávám břuch do albíčka :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
hojda
teda kocandy, vam to pekne odsypa.. bruska rastu jedna radost :grinning:
jo niku ty to uz mas fakt za par :astonished: to to letiiiiiiiiii
ja som vydavky za vybavicku nepocitala, teraz si uz nepamatam, co kolko stalo :sweat_smile:
25. únor 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
bréé ránko,
jsem dneska ranní ptáče, páč jedu v 10h na kosmetiku a sousedka má nemocnýho syna a ten brečel ( spíš řval) už od 6:30, sousedí nám spolu ložnice, takže mazec :wink: :slight_smile:

gan: no pozdě, ae přece, vyrovnala jsi to tou žemlovkou :grinning: , bříško máš pěkný, žádný veliký :wink:

bez: ahojda, a jak vy sepořád máte :dizzy_face: , já se jen tak ptala, jestli si to z vás někdo nepsal - já začnu, ale qsi se pak nebudu stačit divit :grinning:
25. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.