• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Čau kočky. Pozdravuje vás Miruschka. :dizzy_face: Včera jsem ji zahlídla na jedné diskuzi, tak jsem neodolala a aspoň ji pozdravila. Plánuje cestování, zrovna mluvila o Americe. :wink:
25. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
Čau holky, tak žemlovka už je v troubě a sbíhají se mi sliny :wink: Venku je nádherně - že by konečně jaro??? Včera jsme na kurzu dostali DVD o kojení, tak se na to asi dneska mrknu... Má to asi 45 minut, tak si budu muset vyšetřit čas...
V úterý jdu konečně k holiči, naposledy před porodem... A chtěla bych nějakou změnu... Ale ne zas radikální, spíš si to necham na jaro a léto víc zesvětlit... Ať má Filda čupr maminku :slight_smile:
25. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
niku len chod, ja som to nestihla, bola som objednana ku kadernicke v den ninkinho narodenia :grinning: tak som jej uz len zavolala, ze nemozem prist na melir lebo rodim :dizzy_face:
fim jejda a ako sa ma?
25. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Niku, já snad nevěřím vlastním očím. :astonished: :grinning: Týýýjo Filda už bude brzy venku. :slight_smile: Škoda, že bydlíte tak daleko, hned bych se vtírla na ňuchání. :dizzy_face:
Bezí - už je s tím tak nějak smířená, občas to na ni padne, to je jasný.... a chystá se teda cestovat, když nemůže utrácet za miminko. :wink:
25. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
ahojda, tak jsem doma z plavání - dneska jsme si to užili - jiná cvičitelka ( teda 2) a bylo to jiný, no super - rychle to uteklo
u nás teda sluníčko nesvítí :frowning2: , ale pomalu to všechno taje - už aby ten sníh byl pryč, páč je všude samá voda :unamused:

fim: že mirusch pozdravujeme, myslím, že dělá holka dobře, upne se na cestování a bude jí líp :wink:
25. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz
Čau holky, teda tady to žije :wink:
Jdu vás jen pozdravit a mažu na cvíčo... Teda, chtěla jsem jít pěšky, ale trochu mi píchá v bříškum, tak jedu autem a po cvíču aspoň sjedu na nákup :slight_smile:
Holky, mně teď nějak děsně rychle stoupá váha... :unamused: Ale jim pořád stejně, oteklá taky nejsem (nebo si nepřipadam)... To budu mít za chvíli 20 kg nahoře... :frowning2: (zatim 12 a kousek, ale fakt mam poslední 2 týdny 2 kg nahoře...) :confounded:
26. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky,

Niku to je dobře,teď už di dělá zásoby Filípek
26. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Holky, nevíte kde by se dala koupit matrace do oválnýho košíku pro miminko? Chtěla bych do něj novou, ale nevim kde to sehnat...
26. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
ty jo Niku někde jsem to viděla ale kdyby jsi mě zabila tak nevím. Zkusím se podívat ale teď mi začíná kultovní Esmeralda :grinning: :grinning: :sweat_smile: tak potom dám vědět
26. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
niku...ak nezozenies original, tak si kup molitan a vystrihni si .....my sme to tak riesili do kolisky, kedze ten povodny matrac mal 25r :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co sa vyhy tyka, tak sa neboj, ona pojde dole sama......inak ja som za poslednych 6t pred porodom nic nepribrala - uz mi mala nic nedovolila zjest

kacenka....ty si vravela, ze ti mala tak dobre prespala v noci uz ked bola mala....ako si to ale robila s mliekom?.... ked sa mala nezobudi do 7h od kojenia, tak mam prsia ako pamela, ale straaasne ma bolia, tlacia a hlavne tecu a ani tampony mi nepomozu.....robim to tak, ze malu nadojcim v spanku...nastastie sa to uz da....ked bola mensia, tak ma uplne odignorovala - to som sedela v obyvacke o 3tej v noci, kukala telku a odsavala mlieko.....a pritom rozpravala na malu a cakala ze sa zobudi :grinning: ......inokedy sa pekne budi, ale posledne noci su opet "spave"

a vikimu k jeho prvemu sviatku vsetko naj :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
No, tak jsem to vyřešila tak, že jsem objednala malou obdélníkovou matraci a pak jí upravíme do oválu... Chtěla jsem jen molitan, ale všude prodávají jen desky 2m na 1m.... :confounded: A za tu chtí 1000 Kč... Ta matrace stála 200 Kč, stejně bude malej v tom košíku jen pár prvních měsíců...

Holky, jako od úterka mi ta váha vylítla o 2 kg... Co to jako je??? :astonished:
27. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojky holky...tak ja se vam jdu sem vetrit...a taky se pochlubit..ze uz to mam skoro mesic za sebou...a patrim k vam maminam....nektere si treba na mne vzpomenete :wink:

Jinak neni to tak lehky...jak se to zdalo..kdyz bylo mimi v brisku...ale vsechno se zvladne...kdyz se chce!!!Tak vam tady vsem preji hodne krasnych chvil s mimisky....a Lenu a Niky skvely a bezproblemovy porod a zdrava miminka. :wink:

PS:...Niky..neboj..ja pribrala do 8 mesice 6kg..a v 9 jsem dobrala 7kg!!!!...a z porodky jsem odchazela o 23kg lehci :wink:
27. únor 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojda :slight_smile:
jdu vás pozdravit, včera jsem tu ani nebyla - páč jsem byla u kámošky, pak pro synovce ve školce a nakonec na AJ - večer jsem padla za vlast :wink: :slight_smile:

Niku: no jo, co naděláme - asi si tam ty prckové dělají tukové zásoby, aby tam těch posledních pár týdnů-dnů nebyli o nic ochuzeni, vím že je to mazec , ale pro Fildu vše, tak to vydrž pak to určo schodíš :wink: :slight_smile: :grinning:

Teufelchen: gratuluju k narození Sama, (mrkla jsem do alba), je to kus chlapa :wink: - přeju hlavně hodně zdraví a ať vám dělá jenom radost :slight_smile:
27. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahoj,
tak koukám,že o víkendu mrtvo :unamused:

Miru já jsem bohužel nekojila takže o to jsem to měla lehčí ale jinak bych odsávala a skladovala :sunglasses:

Niku chtěla jsem ti poradit zajít do nějakého odchodu kde dělají matrace na míru a nechat si tam kus molitanu uříznout ale zbláznil se nám pc tak jsem se dostala až dnes :sweat_smile:

Ahoj Teu, to víš že si na tebe pamatujeme. Gratuluju k Samíkovi,je to krásnej kluk, tak ať z něj máte jen radost :grinning:
1. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
ahojda
miri a ked par noci vydrzis, tak sa ti bude tvorit menej mliecka.. ci potom cez den ti chyba? ja kojim ken 2x v noci :wink:
jej tou jasne, ze pamatame, gratulujeme k samikovi :dizzy_face:
niku z kil si nic nerob, sak od niekial musis cerpat tuk na mliecko :slight_smile:
1. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky tak jsme spátky a zvládli jsme to super. :sunglasses:
Nelinka byla zlatíčko, sněhu až moc a lyžovačka úžasná. :dizzy_face:
Už se těším až postavíme Nelíka taky na lyže :sunglasses:
2. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
JÉ Nikul má přesně za měsíc termín :dizzy_face:
2. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj,

No jo Niku za měsíc tu máme Fildu a věřím, že to uteče jak voda :sunglasses:

Monu manža už se taky těší až bude Sárinku učit, v kolika letech by jste chtěli s Nelíkem začít?
2. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj jsme zpět a plavčo bylo super.

Jsme se přihlásili s Nelíkem do soutěže budete PROSÍM hlasovat?

http://www.lovelababy.cz/hledej
2. bře 2009 v 16:19  • Odpověz
Tak jsme pod přezdívkou Monik.
Díky
2. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
:slight_smile:
hojda, tak jsem se na vás přišla mrknout, no manža přijel v neděli totálně vyřízenej, nachcípanej, takže je doma a léčí se, má zánět průdušnice - tak to je divoký :unamused: , zítra jsme měli jt na 3D, ale zrušila jsem to, amanža by z toho nic neměl, ale hnedka nás objednala o týden později na 11.3 :wink: :slight_smile: - tak už se těším :slight_smile:

monu: potvrzuji, že jsem hlasovala - tak doufám, že z toho něco bude a propo může se hlasovat několikrát????????????? :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem byla dneska na kontrole u dr., vše je v pořádku, mimčo si poslechl, krásně mu bušelo srdíčko, a celkově jsem přibrala už 5kg :sweat_smile: - no jo, co se dá dělat, vždyť jenom prsa mám o 2 čísla větší :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky holky, já mam za sebou takovej fofr den... Ráno jsem byla u holiče (zase jsem krásná!!! :sweat_smile: ) a pak mě čekala poradna... Mam zvýšenou bílkovinu v moči, ale tlak je OK, tak to prý nic neni... Toho Beta streptokoka taky nemam, ale mam nějakýho enterokoka faecalis, kterej neni pro mimi nebezpečnej a teď prej nemá smysl ho léčit... Žádný potíže nemam, takže snad je to OK... No, jsme zabetonovaný, CS 0.
Horší to bylo s monitorem, malej se pořád vrtěl, kopal do sondy a utíkal pryč, takže křivka byla nesouvislá, nedalo se z ní nic vyčíst :confounded: ...

Takže jsem si měla přijít za 2 hoďky znova (tentokrát do porodnice, protože Dr. končily ordinační hodiny)... Tam už to bylo dobrý, sice se pořád vrtěl, sondu jsme drželi přitlačenou rukou a křivka vyšla krásně... Ozvy kolem 140, při pohybu 160... Ale fakt jsem se začínala bát, jestli neni něco v nepořádku...

Nojo no, když holt má Filda dneska akčnejší den... :wink:

Moni, taky jsem pro vás hlasovala :wink:

A sranda byla, že při tom prvnim monitoru mi dala sestřička na čtení červencovou Betynku... Jí otevřu, a kouká tam na mě Monu s manželem :dizzy_face: Jééééééééééééé :wink:
3. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
4. bře 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj Nikul ale my byli v mamince o Betynce nevím :wink:
4. bře 2009 v 17:10  • Odpověz
Jééé, tak to byla Maminka.... :wink:
4. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
čauky, koukám, že tady žádná účast pomalu není :astonished:
no jo sníh pomalu roztál, tak jsou mainy asivenku s mimčama, co :wink: :slight_smile:
nikča už asi jen polehává a šetří se a my co máme do cíle ještě pár týdnů si zatím asi užíváme :grinning:
dneska přišel kočík a už je i proclenej :wink: :slight_smile: , tak hnedka zítra až půjde manža do práce, tak se na něj půjdeme spolu mrknout - mám ho ve firmě, páč doma ho teda nechci :wink: :slight_smile: - pověry, znáte to :wink: :slight_smile:

tak se pěkně opatrujte a něco sem napište :grinning:
5. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj,
Lenu tak nám ho vyfoť ať ho vidíme v reálu když už docestoval tak z daleka :sunglasses: Máš radost viď že jsi ho nakonec sehnala :wink:

My jsme byly se Sárinkou včera v praze. Byly jsme u mámy v práci a šly jsme na oběd a nákupy, máma za nás utratila spoustu peňez hlavně teda za Sáru, ale bylo to hezký. Prej si to zase někdy zopakujem. Jediný co me na tý praze štve,je že tam kde my potřebujeme nejsou v metru vátahy takže jsem kočárek tahala po eskalátorech :frowning2:
5. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
ty jo Kači, tak to jsi dobrá - já jet do Prahy tak nejen že se ztratím :grinning: , ale taky nebudu vědět kde co a jak :unamused: Prahu prostě neznám, manža jo - :slight_smile:
je tak to mohlo být supr, hodná to babička :wink:

jj, jen co zítra kočík obhlídnu, začnu ho fotit - už se nemůžu dočkat :wink: :slight_smile:

jedu na Aj a musím ve městě něco koupit malýmu sousedovi, zítra má 1rok a musím mu něco koupit, furt mi něco dávají :wink: :slight_smile: , co zbylo sousedce, ( kalhotky jednorázový do porodnice, kloboučky do podprdy, malý pleny, a růžový zimní overal na Adélku :wink: :slight_smile: )
5. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj maminy s miminama jsou asi venku a maminy s bříškama nakupují co?

Lenu kočík vyfoť a ukaž.
Snad jste všechny v pořádku :dizzy_face: pozdravujeme miminka ty venku i ty uvnitř.
6. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
ahojte
ospravedlnujem sa, ze sem neprikladam aktualne info o nas, ale citam vas, aj ked cas reagovat nemam...pretoze potajomky sa vradam na svagrov e pc, no a na druhy tyzden uz budeme mat notebook, takze ked budem mat casu, asi vzdy budem sediet na nete :sweat_smile:

Takze hlasim, ze Viktorko na tri mesiace mal 5950g a 65cm. boli sme aj na ockovani, chuda malinke tak plackal, a brali mu aj krvicku z prsteka....no a na vecer mal od ockovania zvysenu teplotu...a cely den bol taky uplakany, takze sme ho museli nosit na rukach. ale uz je vsetko ok.
fotky prilozim, ale ich este musim zmensit...inac viki je uz riadny betar, smeje sa od ucha k uchu, a robi pokroky zo dna na den...

tehulky, uz sa velmi tesim na vase nove prirastky....
lenu, no aky je ten kocik???podla predstav??
9. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.