• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
hojda holky, tak nám nešel net od neděle, ale už zase fachčí, tak jsem hnedka nahodila pár fotek do alba našeho kočíku, tak mrkněte :wink: , no já jsem nadšená, je fakt super, musím ale ještě vychytat některý věci, se to nezdá, ale je to alchimie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
hojda hojda mamulenky
my sme dnes boli v poradni mame 7040g, no proste modelka z ninky asi nebude :grinning: tiez nas ockovali, dostala len prvu davku, lebo sa jej dlho hojilo tbc ockovanie
lenu kocik je paradny :grinning:
9. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky ,

Bez no tak to máte krásnou váhu :dizzy_face: .
My jdeme 24.3.na 3 hexu a 3 prevenar a půl roční prohlídku a jsem zvědavá jestli jsme taky už na 7kg :sunglasses:

lenu kočík super miminku se bude jezdit :dizzy_face:

Já už tento víkend zazimuju hlubokou korbu a budeme jezdit v tříkolce sice ještě ve fusaku, ale Nelína chce pořád sedět a koukat tak jí uděláme radost.Snad už nebude sněžit :grinning:
10. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
hojda, monu sníh hlásí ještě na příští týden, ale doufám, že se spletly a nebude :wink: :slight_smile:

jj, jsem si oddechla stím kočárkem, za 14 dní jedeme do toho Brna na veletrh, tam už koupíme postýlku a pomalu ostatní :wink: - něja to utíká, vždyť už pomalu za 3m rodím :sweat_smile: :grinning:

holky zítra jedeme s manžou na 3+4D tak už se moc těšíme, dám pak vědět jestli jsme stále holčičkou :slight_smile: :grinning:

jo aještě jedna věc, příští týden mě čeká test na cukrovku, dejte rady čeho se mám raději už teĎ VYVAROVAT!
10. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky moje,
tak nám minulý týden klekl počítač, je celý nějaký rozbitý, pořád nám naskakuje nouzový režim a nejde net takže se připojuju z mobilu. Doufám, že se máte dobře a jste v pořádku. U nás je vše ok, Sárinka je ďáblík, pořád něco vyvádí a asi to vypadá že se pokouší lozit tak si užíváme poslední klidné dny než se rozběhne po bytě :grinning:
Doufám, že pc bude brzy v pořádku abych za vámi mohla,už mám absťák.

Tak papa
10. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, jestli je vše v pořádku, tak snad jo...
Lenu - kočárek je parádní. Jak jsi ho nakonec pořídila? Přes snet nebo v kameňáku? A ta pláštěnka je bezva, že má ty odrazový pruhy. :wink:
My máme v neděli už pět měsíců. Letí to děsně rychle. :sweat_smile:
Monu - a malá sedí sama nebo s oporou? U nás by sporťák na sezení ještě nehrozil - jak není zašprclej z každý strany, tak se mi hroutí. :grinning: Jinak si to ale dovedu představit- ty děti jsou nedočkavý, aby jim něco neuniklo. Tonda už kvůli tomu zminimalizoval denní spánek, aby mu něco neušlo.
Jinak myslím, že my už máme blízko k 9 kg. :sweat_smile:
Kačí - tak to si ten klid užívej plnýmmi doušky, pak už nebude. :dizzy_face: A co byteček? Už je to komplet hotový nebo ještě dozařizujete? :wink:
10. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
fim sama nesedí jen na mě nebo když jí na chvilku dám v kočárku tu střední polohu :wink: . Ale ležet teda už moc nechce. :angry:
10. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak konečně se to tu zase trošku rozjelo...
Hlásim, že jsme pořád 2v1, trochu už pobolívá bříško, tak doufam, že se tam už něco připravuje :slight_smile: Už bych rodila :dizzy_face:

Dala jsem do albíka aktuální pupík, za týden jsem nepřibrala ani deko, takže jsem spokojená... A to papam úplně normálně... Ve čtvrtek jdu do poradny a na monitor, tak snad malej nebude zlobit jako posledně a nechá se hezky natočit :slight_smile:

Výbavičku už mam vypranou a nažehlenou, pokojíček je přichystanej, tak teď už jen čekáme...

Máte nějakej spešl koš na jednorázovky????
10. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
:slight_smile: no hojda, je dost že jste taky všichni dorazily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fim: kočík mám až sze Švýcarska, tam ho ještě měly, tak mi ho poslaly - jj, pláštěnka nemá chybu, páč jak píšeš má odrazka a taky má vepředu jak je boudička , zip - takže když přestane pršet tak se to může rozepnout a nikde ta vode nestače do kočárku a ni na něj( těžko se to vysvětluje) - prostě jedním slove jsem nadšená :slight_smile:

ty jo, holky to letí, už máte pomalu půlroční dítka, Sára zachvilku vyběhne a Nelinka bude ve sporťáku, já jen zírám - to je fakt mazec a co nás vůbec v nejbližší době čeká je Niku Filda :wink: - no jo letí to
10. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
nazdárek, nikde nikdo :astonished:
a já jdu s tím, abych vám už na 100% řekla, že čekáme holčičku - dnes na 3D potvrzeno a do albíku, přikládám pár foteček :wink: :slight_smile:
skvělej pocit, bylo to supr, že tam byl manža bylo taky skvělý, páč byl úplně dojatej, malá má před obličejíčkem pupeční šňůru, tak jsme museli párkrát počkat, aby nám dovolila že jí můžeme natočit :grinning: ( jsem ráda, že je
vše v pořádku a šňůra není omotaná okolo krku)
a taky jsem hnedka jsem dostala od manži kytičku v květináči :slight_smile:
11. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jééé, Adélka je krásná!!! Je to úžasný, co dneska technika dokáže :wink: Taky mě ten 3D UTZ dostal - vidět to, co mám v bříšku... jako hotový miminko :wink:

Dneska mi přijede navštívit kamarádka z VŠ a zítra máme slezinu z práce... Už se na všechny tak těšim, neviděla jsem je přes měsíc...

Zítra nás čeká cvíčo a hned po něm KO... Tak snad už se dozvim, že se to TAM připravuje k porodu :sunglasses:
11. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky,

Lenu tak když je to jistý, ještě jednou gratulace k holčičce. Adélka je moc hezká asi po tobě viď :wink: a kočárek je super, akorát mi příjde že je nízko nebo ty jsi tak vysoká? Já už si to moc nepamatuju :sunglasses: :grinning:

Niku tak nám napiš info co a jak to s vámi vypadá :grinning:
11. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
jj, tak tak
kači : měřím 170cm + podpadky tak 3cm :grinning: , on je takovej nižší,ale ne úplně, rukověť jde dát ještě daleko výš :wink: :slight_smile: - no holt se musíme zase setkat :wink: :slight_smile: :grinning:
11. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj Lenu gratulujeme oficiálně k Adélce :dizzy_face:

Nikul no dej vědět ani se nenadějem a bude tu krásná zpráva že už :dizzy_face:

Dneska je Nelinka moc hodná tak jsem si konečně přetřídila skříň a zjistila že si vůbec nemusím asi 5 let kupovat kalhoty :grinning:

Jo jo srazíček bude jen musíte porodit abychom si mohli poňufat miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mějte se hezky :slight_smile:
11. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
jéé Monu, já už třídim hadry asi půl roku a vůbec se mi do toho nechce :unamused: , nejhorší je, že to nosit už stejně nebudu ( bych si mohla otevřít hrabák:slight_smile: - ach jo, to je děs -tiše závidím, že to máš hotovo :grinning:

jj, nikča to má zapár, jak se vůbec těšíš na porod mamino????
11. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
Víte kolik let trvá průměrné ženě než vyhodí svoji oblíbenou věc co už nenosí? :grinning:

Lenu no už to bylo fakt hustý už mi to všechno padalo :wink: a našla jsem mezi tím vším i těhu věci ještě :grinning:
U našich je bazárek tak to tam všechno udám doufám :wink:
11. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
Jo tiše vám závidím ten 3 a 4D ultrazvuk já z něj byla šíleně zklamaná a úplně rozhozená. Nemáme z něj jedinnou hezkou fotku a video je taky o ničem. Miminko tam vůbec nebylo vidět a i Robert z toho nebyl právě ok.

Malá tam měla pořád otevřenou pusu a mudr. se ještě smála, že to ještě neviděla aby se miminko tak smálo. No a já se do porodu modlila aby mělo miminko normální pusinku :frowning2:

U druhýho nikam nejdu a dnes je mi líto že jsem tý doktorce něco neřekla :angry:
11. bře 2009 v 16:31  • Odpověz
Lenu, na porod už se těšim! Ještě tak před 3 týdny jsem měla strach, ale teď už to neřešim, bolest se nějak přežije, hlavně, aby všechno dopadlo dobře...
Už se nemůžu dočkat toho, až budu mít Filípka v náručí.... Každej večer na to myslim a přeju si, aby to bylo co nejdřív... Bojim se přenášení, snad nás mine...
11. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
tak my na 3D nebyli a ani mě nenapadlo tam jít, čekali jsme až na reální miminko :sunglasses:

Lenu tak to jo, to asi jen já u toho kočáru vypadám jak když vozím starší ségru :grinning: :grinning: :grinning:

Monu tak kolik?? Mě cca 3 roky :wink:

Niku nezapomeň se o tom pobolívání zmínit na KO, třeba to má něco společného s Filípkovým nástupem :wink: :sweat_smile:
11. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
no jo Kači, ale ty jsi prdeček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - alespoň budeš pro Sárku a okolí mladá, krásná mamina
a propo co trvalá?? po pár týdnech?? drží?????
11. bře 2009 v 18:20  • Odpověz
kači jako kdy druhý? :wink:

Ráda bych rodila když budou Nelince 3 roky, ale možná i dřív :sunglasses:
11. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
Lenu už to není ončo, takovej třetí den už je to na prd ale když si umyju hlavu tak zase dobrý :sunglasses:

Monu ty seš tím druhám mimčem nějaká posedlá :grinning: :grinning: Já jsem se ptala na to jak si psala kolik trvá ženská než vyhodí svoji oblíbenou věc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky od Dr... CS 0, tlak i moč OK, monitor ukázkovej... Další KO za týden... Ani jsem se neptala, jestli už se tam něco děje, abych nebyla nervozní... Ale příští týden se zeptam :wink:
Na monitoru, co snímá dělohu, jsem měla hodnoty od 20 do 30.

Noc byla šílená.. Malej krásně spal, ale mně to nešlo... Nic mi nebolelo, na WC jsem byla jednou, ale nešlo mi pořádně zabrat... Koukala jsem po půlhodinách na budíka... Takže jsem docela hotová a to jdeme večer na bowling...
12. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
jéé niku, ty už jseš připravená, viď?? ty se máš - já už se taky docela těším :grinning:
tak uvidíš třeba už příští týden porodíš a budeš mít Fildu u sebe - stejně je to mazec, jak to všechno utíká :wink: :slight_smile: , kdepak je naše první setkání v Praze :astonished: :wink: :slight_smile:

já jedu odpolko na anglinu, ani se mi moc dneska nechce, ale vydržím,jsem si to zaplatila až do 4.6 :astonished: :grinning:
nejvíc se ae těším an příští víkend na ten BVV , už se těším až budeme s manžou nakupovat pro tu naši princeznu :slight_smile:
12. bře 2009 v 15:26  • Odpověz
Je Kači no to zas né :wink:

Tak je to 7 let :grinning:

Niku neboj ono se to jedenkrát narodit musí a ještě ráda si zavzpomínáš jaké to bylo když byli mimina v bříšku.
Ale přeju ať to máte co njerychleji za sebou a jste oba ok
:dizzy_face:
12. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
hojda
jeeej lenu tak adelka, no to som zvedava, ako vam to s gan vyjde, ze kto pojde von skor, ci dodrzite nasu peknu tradiciu striedania chlalanov a dievcat
babulky nemate nejakeho znameho v anglicku, co pojde niekedy teraz spat? :sweat_smile:
a 4D mame naadherne, aj fotky, aj DVD, este stale ich mame na chladnicke a ukazujeme ich ninke, ze takto vyzerala ked bola v brusku :slight_smile:
12. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj....vzdy ked vas docitam a chcem nieco napisat, tak sa mala zarakom zobudi.....aj teraz pravdaze.... ale posadila som si ju do kresielka a zahra sa chvilku aj sama....vcera sme mali velku oslavu - Elenka uz ma 3 mesiaciky :grinning: ....je velmi sikovna...mame dobry rezim.....v noci sa musim budit ja na dojcenie a nie krpata, ze je hladna (ja sa zobudim na mokre a studene tricko :angry: )...papame dobre a vela, ale aj tak sme nejaky chuducky - to bude asi tym ze sme dlhy...v pondelok ideme do poradne, tak uvidime co nam doktorka povie

niku...drzim palce....hlavne uz od dveri pytaj epidural :grinning: :grinning: ....ja doteraz pametam ako som zbozne kukala na tu lekarku co mi ho prisla pichnut a aj tak nepichla :unamused: ....ale ten pocit stastnej narkozy bol tiez super :grinning:

maminy neviem ako vy, ale ja uz mam od konca sestonedelia menzes...ma ide slak trafit....ved plne dojcim... lekar vravi, ze to sa obcas stava....ale preco mneeee....asi som fakt divna :sweat_smile:

idem pridat nejake nove foto....hadam nieco vyberiem
13. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
jéé ahojda, tak jak se máte maminy ze Slovenska :grinning:

miru: koukala jsem do albumku, no Elenka je boží a ty kukadla, ty má fakt obrovský, no a celkově jste veliký:slight_smile:, hlavně je boží ta 4 fotka zezadu:slight_smile: - je to mazec jak to letí :wink:

no já doufám, že když uřž nám to takto celou dobu vychází arodíme dětičky pěkně napřeskáčku, kluk, holka,.....tak že už to s Gan vydržíme a pěkně popořádku odrodíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - je to mazec , páč teda jsme od sebe jen 3 dny :wink:

jinak já dneska peču buchtu, odpolko přijde segruše na pokec a podívat se na Adélku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojky holky, Včerejší bowling byl fajn, pokecala jsem s kolegama a kolegyňkama... Domů jsme dorazili v 11... Cestou jsme se stavili u Mekáče, protože jsme měli šííílenej hlad... Takže jsem se v půlnoci cpala Chicken Rollem a hranolkama :sweat_smile: No co... Jednou se to nepo.... Pak jsem usnula u TV, takže jsem se do postele dostala ve 2 ráno Ale jsem jako rybička :sunglasses:

Miru, Elenka je boží! Epi prozatím neplánuju, ale uvidíme, co bude, až to přijde :wink:

Fakt se nám tady ty dětičky daří, co? :wink:
13. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
elenka ma naozaj velke kukadla...a ked sa cuduje, tak este ich aj puli a spuli pri tom pusinku ..... robi uzasne xichtiky....inak slintame uz mesiac a na hornych dasinkeach uz jasne vidiet zubky...k prerezaniu nam uz ozaj vela nechyba, ale ja dufam ze to nebude az tak skoro :sweat_smile:
13. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.