• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
ty jo Nikčo, hned bych si taky dala něco od MC nebo KFC - já to miluju i když se to moc nemá - ještě že nejbližší je od nás v H.K. :grinning: :grinning: :grinning: - hlavní je, že jsi se řádně pobavila s kolegama a užila si to:slight_smile:

tady dneska je pěkně hnusně, zase začalo pršet :frowning2: - ale hlavně že není sníh
13. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
tu od rana snezi...je to na trafenie :frowning2:
13. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
Lenu, já jsem taky ráda, že ty fast foody tady nemáme... Jsou jenom v Plzni, takže pohodička.. Já mam radši KFC, ale naštěstí dělají u Meka ten Roll, což je jako Twister... Hamburgry mi nechutnají...

Jdu dodělat úklid, už mam utřenej prach, vyluxováno a ještě mě čeká vytření celýho bytu... To je největší fuška :unamused:

U nás je černo a sem tam prosvitne sluníčko... A fouká ee vítr.... Pršelo včera celej večer :unamused: Já už chci jaro... :pensive:
13. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
jsem byla na nákupu a chytl mě ten největší slejvák, fakt mazec - sice jsem byla autem, ale než jsem to naskládala do auta tak jsem byla plně mokrá :unamused: :grinning:

jj, já osobně nejraději mám taky KFC a přesně jak píšeš twister a colleslaw salát :dizzy_face:

jj, taky už mám po úklidu, a čeká mě vytírání a žehlení, ale to se mi zatím vůbec nechce - s tím břichem se ohejbat, vám řeknu žádnej med :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky :wink: teda Niku už 39 týden :sunglasses: krásnou zprávičku můžeme čekat každým dnem co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jak se cítíš?
15. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
ahojda, tak jsme byli včera s manžou v H.K. v inestaru na české komedii Líbáš jao bůh, fakt jsme se nasmáli, bylo to supr - vřele doporučuju :wink: :slight_smile:
předtím jsme se stavili v babyexpertu a manža už nevydržel a tak jsme koupili autosedačku od Romera - Britax - krásnou tmavě zelenou s tmavě růžovým - no hned jsme v tom viděla naši princeznu v růžovým :wink: :grinning: a pa přebalovák na komodu (tu mi nejdřív musí truhlář vyrobit) :wink: :slight_smile: - takže jsme postoupili o krůček dál :wink: :slight_smile:
ještě je toho ale dost co se má koupit - však to znáte jak to je:slight_smile:

u nás dneska prší skoro celý den, takže nic moc :unamused:
15. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
zdravím...
omlouvám se že jsem sem tak vpadla...
10.03.2009 se nám narodila holčička prosím o pomoc v hlasování...
budeme z toho mít jen to že bude vytisklá v novinách jako miminko týdne a schovám jí to na památku...

http://kladensky.denik.cz/miminka/mimina20090313.html - hlasuj pro kristýnka roušalová :wink:
15. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
ahoj bublinko, tak já se přidala a poslala vám hlas - gratuluju k narození princezny :wink: :slight_smile:
15. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahojky Monu, cítim se fajn... Poslíčci už jsou tady, malej tlačí na spodek, ale jinak fajn... Už se těšim, až to na mě přijde... :grinning: Jsem zvědavá, jak budu mluvit po několikahodinovejch bolestech, ale ven stejně někdy musí, takže se na to mooooc těšim :wink: Už aby to bylo :slight_smile:
15. bře 2009 v 17:28  • Odpověz
juuu niku, ze 39tt :astonished: to to uletelo, za par dni je tu filda, neuveritelne :grinning:
mna chytila taka nostalgia, kamoska je tehu a ma termin 10.11. :dizzy_face:
miri nasa slinta uz vyse 2mesiacov, zuby su vykreslene aj horne aj dolne a nie a nie sa prerezat.. musela som nakupit dalsie dve sady podbradnikov, lebo som nestihala prat :sweat_smile:
15. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
inak dodavam info o vahe a vyske v 3. mes - 5700g a 64 cm.....

podbradniky aj my mame vo viacerych exemplaroch, a ked nie je po ruke podbradnik, tak pozivame moje tricko :grinning:
16. bře 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky holky, přidala jsem do alba břuch :wink:
V noci se mi zase zdálo, že se Filda narodil... Měl 4600 g... To se doufam nesplní... :sunglasses:
16. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
krásný den všem,
nikčo víš že ti docela závidím? já už bych taky docela rodila, ne že by to nebylo krásný to těhu , ale prostě jak je venku krásně jarně, tak už to láká vyjet s kočíkem :wink: (a gór teď , když jsem se s ním o víkendu učila :grinning: )

holky zeptám se, kupovali jste si někdo ohřívačku lahví??????? mně se to jeví jako docela dobrá věc, ale nevím -nechala bych si od zkušených mamin poradit :wink: :slight_smile:

já jedu do města musím na poštu, do banky a vyzvednout si novou záclonu do kuchyně :wink:
16. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
Leni, ani se nenaděješ a pojedeš do porodky... Uvidíš... Uteklo to šíííleně rychle... Těhu se mi líbí, ale víc se těšim, až bude malej na světě a budeme jezdit s kočárkem na procházky... A v létě na zahradu.. Snad nás čeká hezký léto...

Ohřívačku nemam a asi ani nebudu pořizovat... Zatim... Stejně jako sterilizátor... Ale ráda si necham poradit od zkušených maminek :slight_smile:

Taky razim na poštu, tak zatim papa!!!
16. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Čus ohřívačku máme :wink: sterilizátor ne :wink: láhve dávám do myčky na ten dlouhý horký program a je to ok.

Niku bříško hezký :dizzy_face:

Frčíme ven :sunglasses:
16. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj,
tak my konečně máme opravenej pc tak můžu za vámi.
Holky sterilizátor určitě, já mám takovej do mikrovlnky od tefalu a rozhodně je to lepší než to všechno vařit ve vodě na sporáku. Minimálně je to pohodlnější a není kolem toho takovej čurbes. Ohřívačku jsme používali hodně, pí dr. říkala že kojeneckou vodu převařovat nemusím takže jsem jen ohřívala. Dneska už ohříváme v mikrovlnce, takže už ho nepotřebuju, ale tam kde není mikrovlnka ho vozíme s sebou protože je to i na kašičky.

Koukala jsem že jste psaly o zubech, Sára taky slintá už od 3. měsíce, zoubky jsou ale jak píše Bez tak ne a ne ven, ale mám takový pocit že to dlouho trvat nebude protože poslední dobou je Sára dost protivná.
16. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
Niku teda moooc krásnej pupík :grinning: :grinning: :sunglasses:
16. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
my sterilizator mame....avent expres....dam tam vodu a zapne...samo sa to spravi a ja potom uz len vyberiem.,... a aj ohrievacku mame.....obe sme vyuzili hlavne, ked som prisla z nemocnice a odsavala mlieko, lebo som mala ragaty a mala sa nechcela prisat cez klobuciky......a iste vyuzijeme aj neskor :wink: ... a aj hracky tam sterilizujem - len tie kvalitne....tie nekvalitne sa tam rozpustili :slight_smile:

niku ...pupok uz je riadny....taky na prasknutie :grinning: :grinning:

inak mame velke bobo....a rovno dve...boli sme dnes na ockovani...elenka revala poctivo a zli boli sestricka a tato...mama tulkala az po, lebo by asi odpadla, keby ju mala drzat a vidiet ihlu :cry:
16. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
jééé ahoj, dneska byla účast :wink:

no já se právě rozhoduju na tu ohřívačku, asi ji pořídíme :pensive: -stejně je to mazec takových věcí dneska :astonished: :grinning:
sterilizátor ne, páč právě máme taky myčku a jsou takoý nástavce na koj. lahvev- a spec. program - takže tu neřeším :wink: :slight_smile: - ale díky za vaše náměty :grinning:

jinak mám radost, páč je u nás nádherně, koupila jsem si tu novou záclonu a hned jsem umyla okno v kuchyni a vyprala a pověsila - tak máme zase novou kuchyň :grinning:
Aduška byla hodná, já dávala pozor :wink: :slight_smile:
16. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
ahojte
tak my ohrievacku ani sterilizator nemame a nejak mi to ani nechyba, tiez zohrievam v mikrovlnke. a co sa sterilizacie tyka, nesterilizujem flasku kazdy den....a zatial sa nic nestalo, iba flasku poriadne vyumyvam...
niku, tak to tu uz budem nakukovat kazdy den, ci sa filipko nahodou nenarodil.

dasienka ma uz aj viki tvrde, tiez strasne slinta a vopchava si do pusi celu ruku, az sa mu niekedy prevrati zaludok. idem sa pohrat s fotkami a nieco prilozim kym viktorko spi.
mirka a tebe sa elenka v noci nezobudi????mne viki papa kazde3-4hod,takze mi prsniky netecu :grinning:
16. bře 2009 v 17:02  • Odpověz
tak my myčku nemáme takže sterilizítor byl jasnej, do půl roku jsem sterilizovala všechno poctivě, i dudlíky a např kousátka a teď už jen lahve cca 1x za měsíc pro jistotu,jinak jen myju vodou.
16. bře 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahojky babule!

Zase jsem tu dlouho nebyla, ale čtu poctivě!!!

Nikčo, ty to máš už za pár!!! To je neskutečný. Trošku závidím, už se začínám moooc těšit na prďolku, až bude s námi (i když mě všichni varují, že budu vzpomínat, jak byl v bříšku :wink: )

My byli dnes na kontrole, mimís v pořádku, a je to fakt kluk :grinning: Cukrovku nemám, hurá, ale hodnoty na hranici, takže si mám stejně dávat bacha...A dostala jsem pokáráno, páč už mám 9kg nahoře... :cry: Miru, potřebuju od tebe radu, ty jsi tak krásně nepřibírala, jaks to dělala? Asi pomůže jen sešít pusu... :zipper_mouth:

No a pomalinku začínám plánovat, co teda je všechno potřeba koupit, no fakt je toho hafo, to je hrůza. Dnes se nám ozval truhlář, který bude dělat pokojíček, v květnu by to snad mohlo být hotovo :wink:, už jsem vybrala i postýlku (to bylo dilema, nechtěla jsem zas tak drahou, ale nakonec vyhrála ne zrovna nejlevnější, no...), kočík budem objednávat snad do konce měsíce (mimochodem jsem naštvaná, díky stoupajícímu euru je o ca. 4000,- dražší než v lednu!!! :angry:)...

Oblečeníčko zatím moc neřeším, hodně toho tak různě dostáváme, tak to budu řešit asi na poslední chvíli, co bude chybět...

Monu, hlasovala jsem :wink: Tak snad to pomůže :dizzy_face:
16. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky u nás prší tak jsme doma a Nelinka spinká na balkoně.

Včera jsme dostali pozvánku na vítání občánků a tak si s manželem a Nelinkou 28.3. uděláme hezký den jen sami pro sebe :dizzy_face:

Ahoj Gan to je fajn že se ukážeš a víme že jste ok :dizzy_face:Z váhy si nic nedělej tak přibereš no teď máš aspoň krásný důvod

Nikul drž se :dizzy_face: já tě špehuju i na dubnovkách a jsem zvědavá kdy Filípek vykukne :dizzy_face:

Jinak jsem hodně využila termosku, nalila převařenou vodu nehala ji vychladit a už jsem nemusela pokaždé rychle chladit vodu :wink:
17. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
ahojda,tak jsem byla dneska u kadeřnice a mám zase novou hlavu.-), melírky a střih spíš sestřih :grinning:

Gan: čauvajs, tak vám pindík neupadl, tak to je super :wink: , my snad tu naši řadu i dodržíme :slight_smile:
hned jsem najela k tobě do alba a omrkla ho, moc hezký :dizzy_face: - máte výhodu, že můžete taky hezky udělat pokojík, já to budu mít v obýváku - a pokojík budeme dělat až dýl - je na druhý straně bytu a prostě v baráčku to je jiný, no :wink: :slight_smile:

monu: tak 28 jedu do Pl na nákupy, tak budu ,myslet na to jak Nelču pěkně přivítají do rodného města :wink: :slight_smile:

no mě ta cukrovka čeká zítra, tak jsem zvědavá - docela se bojím :confounded:
17. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
gan...nepriberala som preto, lebo mam zrastene creva s maternicou....takze odkedy sa mala hrala na futbalistu, tak ma stale prehanalo a mala si ziviny brala z mojich zasob....musim povedat, ze sa mi tak zredukovali moje zasoby na zadku a nohach, ze mam vsetky nohavice take velke, az mam pudlo medzi kolenami....ale ruky a tvar som mala riadne "nafuknutu"...ale to mi spadlo po 6t od porodu - vsetka nadbytocna voda sa odplavila..... takze bud rada, ze priberas, ja som mala velku obavu, lebo sme nevedeli preco ma tak stale prehana.....na to prisli az pri cisarskom

andy...maly je rozkosny.....a ty na co uz pouzivas flase?.....inak mne sa mala moc v noci nebudi...to skor ja sa zobudim ako ona
17. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
No jo no, ale kdyby ta váha aspoň šplhala, když ona skáče... :pensive:

Leni, taky si to zařizování užívám :wink: Doposud jsme bydleli v 1+kk, pak chvilku v podnájmu ve 2+kk, takže jsem nadšená...a navíc máme super truhláře, takže o to je to lepší :wink:

Miru, :fearful: no asi lepší přibírat, ale Elenka je šikulka, jak si našla zásoby :wink: Třeba Mimyšákovi taky domluvím, ať si to bere odjinud než z jídla, že je z čeho :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahojte
tak pred kocikovanim sem este nakuknem :wink:
ahojky gan, nejak som ta tu dlho nevidela,...sice aj moja navstevnost je tu dost biedna :grinning: to uz mas26tt???to ale leti!!!!!!!!!!! :slight_smile:

mirka, flasku pouzivam na cajik, zo zaciatku som mu ho davala lyzickou, ale potom som zacala kojit cez klobucik, takze uz som mu potom automaticky dala cajik z flasky.

tak ja idem :wink:
17. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Andy, to víš, když se sečte moje návštěvnost s tvojí, tak se tu sejdem tak jednou za 20 týdnů, takže příště už budu mít mimi venku :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
gan: ty jo jsem se tě chtěla akorát zeptat na jméno a koukám, že máte v záloze 3 :slight_smile:
doufám teda jako, že přijdeš dřív než až po porodu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
Lenu, nemáme jen tři, k Šimonovi, Sebastianovi (Filípek už je škrtlej :wink: ) přidej Michala, Tobiase, a ještě nějaká další...Vůbec nevíme :sweat_smile:

Přijdu dřív než po porodu, jen se nepotkám s Andy :wink: Vždyť vidíš, jak jsem třeba dneska pilná :grinning:
17. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.