• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahojky, všechny zdravim!!! Stále 2v1 :sunglasses: Nebojte, já vám hnedka písnu SMSky až to bude :wink:
Ale dneska se nám v dubnu narodily první dvě miminka :dizzy_face: Mazec!
Teď jsem byla se sestřenkou ve městě, vybírat podprdu na svatbu a potkali jsme tu mou spolužačku, co rodila před měsícem... Tak jsem si podrncala kočárek, pokecaly jsme... Malej se zlatej... :dizzy_face:
17. bře 2009 v 16:00  • Odpověz
No nazdárek skoromamino :wink:
Vy jste teda vtipnej duben, sama termín v březnu a první mimča 17.3. :wink:
17. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
no gan: koukám nejste žádní troškaři :grinning: :grinning: , mně se líbí Sebík a Tobiáš :wink: :slight_smile: - ale vzhledem k vašemu příjmení mně tam jdou všechny kromě Michala :unamused: - toť pouze můj názor :wink:

jj, nikčo uteče to jako voda a budeš vozit svůj kočík, a co nevěsta vybrala si????
jo a propo koukala jsem do vaší diskuze avšichni tam nějak pečete ty úžasný pudinkáče, myslíš že by to těsto šlo udělat i bez té trouby?????????????????? bych je taky prubla, ale nemám pekárnu
17. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
Gan: kdyby už si Filda vzpomněl, že chce na svět, tak bych se faaakt nezlobila :wink:

Lenu: nevybrala... ale nechala si ji objednat... ona je moc hubená a všechny jí plandaly :grinning:
a těsto určo bez pekárny jde taky... no problem...

házim odkaz http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=38724
17. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
lenu, to manžovi říkat nebudu (páč se teda nejmenuje Oskar :wink: :grinning: ale Michal)...A jaké jméno nakonec vyhraje teda fakt netušíme, je to děs...

Nikčo, věřím, i já už bych to měla nejraději za sebou, natož za tři měsíce, že... :dizzy_face:
17. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
jé ta buchta vypadá dobře :sunglasses:

niku bude to rychlé neboj hlásí změnu počasí :wink:
17. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
monu: ale ochlazení.... :unamused: radši bych změnu k teplíčku... dneska teda bylo krásně a teď se i vyjasnilo... a to má zase sněžit... bych se z toho picla...

gan: to jsem zvědavá, jaký to jméno nakonec vyberete :wink:
17. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
v porodnici bude teplíčko a bude se líp ležet když bude hnusně :wink:
Já to tak měla a když mě pouštěli bylo krásně a celkem i teplo :dizzy_face:
17. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
nikulka porodí, a bude jaro :wink:

nikčo, to my taky, fakt pořád vybíráme a vybíráme, a nemůžem rozhodnout... :zipper_mouth:
17. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
mě se líbí ten Tobias :wink:a pak Richard, Filip, Tomáš
17. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
jej...pudingac....tak ten sa u nas pecie uz niekolko rokov a je fakt super

andy...aky caj davas malemu?....porad :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
mirka, tak najcastejsie fenyklovy od hipp, a mam aj caj na dobru noc, ale nejak mu to nechutna, a ked nema stolicu dlhsie tak pije obycajny harmancekovy, a ked ho prehana, tak slabucky pigi caj.
a ty elenke nedavas caj?????
17. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
nie nedavam....vraj jej staci mlieko, ale teraz ked mam menzes, tak jej mozem dat trosku vody, alebo rusky caj..... feniklovy mi zakazala, vraj z toho mala eli koliky - ja som pila na dojcenie a tam bol fenikel a ked mala z toho koliku, tak som ju este doliala feniklom a potom bola uplne utrapena.....takzie ziaden fenikel a harmancek nemam davat, lebo inak ju vraj bude prehanat....mne eli kaka pekne, kazdy den aj 2-3x....malokedy raz....
18. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
ovečky :dizzy_face:
18. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
nazdárek,
tak mám zasebou hnusný test na těhu cukrovku jako od rána 6:45 - 9:45 jsme tam museli být, fakt mazec, 3*mě píchali do prstíku - děs :sweat_smile: , výsledky budou odpolko tak si mám zavolat - doufám, že to bude v poho :wink:

Gan: tak to jsi mě jako dostala, že se jako omlouvám taťkovi, ale prostě Oskar je lepší než Michal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jako jako jinak úspěch , dneska alespoň každá něco napsala - chválím :grinning:

kdo to tady přišel REZ???????????????????????????? není možná, jak se máš mamino, co Tobík, nový kočík atd... koukej nám sem taky něco napsat :slight_smile:
18. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
Leni, odpouštím ti, ale manžovi to říkat raději vůbec nebudu :grinning: :grinning: :grinning:

čauves rez, vy už jste obříci!!! :astonished: :dizzy_face:

mimochodem, říkala jsem manžovi, že u vás tady jako vede Tobias, tak říkal, že to fakt není špatný :wink:
18. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Gan: já si vážně myslela, že manža je Oskar :grinning: - nic mu neříkej to je jasný :wink:
Tobík je supr jméno, tomu fandím a ještě teda Sebíkovi :wink: :slight_smile:

Nikčo. tak ten pudinkáč prubnu a uvidíme :wink:
18. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Mně dneska přišly fotečky, co jsem si nechala vyvolat a tak jsem si hezky zavzpomínala... Byl tam i náš první srazík, pak fotky od Kačenky a nakonec Poděbrady... Už jsou hezky založnený v albu...

Tak snad k nim co nevidět přibydou další koníkový...

Zítra mam cvíčo a pak hned monitor a KO.
18. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
Nazdárek. :slight_smile:
Tak jak se cítí naše brzká skoromamina? A samozřejmě i ty ostatní? Všechno v pohodě? :wink:
18. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
zdaaar
ja si prosim recept na pudingaaaac
andy ty davas cajik??? a na co preboha???? okrem toho tie hippacke su s cukrom :astonished: :astonished: harmancekovy je alergen :astonished: :astonished: :astonished:
nikuuu tak co, kedy pride filda medzi nas? ako sa citis?
my sme dnes hviezdili, ninka 4x cikala do lavorika :grinning:
18. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
Holky ahojte, já teď vůbec nestíhám chodit na net. Malej už se velice silně pohybuje, už to připomíná lezení, pořád kojím, ale už přidávám i UM a baštíme zeleninu, všecko mu jede.
Nikulce držím palec, ať je porod krásný a rychlý.
Len a ty netvrď, že nevíte, co čekáte :grinning:.
A co snažilky?Jak to jde?
A miminka?
Jinak já dávm čajík taky, ale jenom Hami, ten je fenyklový, ale především bio čaj s laktózou, ty jsou všemošné druhy. Jmenují se baBIO nebo Čiperka a jsou fakt dobrý :wink:.
19. bře 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
no nazdárek, jsme si mohla myslet , jsem zase jednou nakoukne REZ a hned mám sprdunk - no jo jdu to pozměnit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , Rez a ty nestíháš chodit na net? - tak to už je co říct, páč ty máš snad nejvíc příspěvků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já už mám dneska za sebou i kosmetiku, takže pohodička - venku je pěkně hnusně, místo jara snad budou vánoce - opět chumelí :frowning2:

bez: recept na pudinkáč je otrochu výš, dávala ho tam nikča 17.3 v 16:24 :wink:
19. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
Lenu, no vidíš, že to jde, tak gratuluju :dizzy_face:.
Už zdaleka nemám nejvíc příspěvků řekla bych. Nechodím ani do společnýho termínu, to se nedá.
Tobiášek má teď nejhezčí období, už nechci aby rostl. Je s ním strašná sranda.
Co je s Muco?Ví o ní někdo?
19. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
A Gan, líbí se mi všechna jména co tam mám, ale jsem zásadně proti Tobiasovi a Šimonovi jako :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Šimon bude náš druhej. Hele a co Simon?To se ti nelíbí?Když chceš Tobiase bez háčků :grinning:
19. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
A břicha vám závidím jako, si to fakt užívejte, že jo maminy? :wink:
19. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
Kačko, Sári ještě nemá zuby?To Tobísovi vylezly hned dva před 6. měsícem.
19. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojky sluníčka... Vás tu zase bylo... Jako za starejch časů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem po KO, monitor vpořádku (Filda dostal na konci škytavku, tak to bylo docela srandovní), CS 0, na porod to zatim nevypadá... Takže asi fakt čeká na toho 2.4. jak jsem mu hned na začátku těhu naplánovala... Doufam, že se to pak hne rychle dopředu...

Tady už je aprílový počasí.. Když jsem šla z poradny, tak chumelilo jako blázen... A teď svítí sluníčko... Blázinec... :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj ahoj,
no koukám dneska jset se rozkecaly :grinning: :grinning:

Rez asi si dává načas, mě taky vyrostly až těsně před rokem :sunglasses:

U nás sněhu hromada ale svítí sluníčko, za chvíli jedeme na návštěvu tak já dorazím večer jestli tu někdo bude.
19. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
hojda, tak jsem si udělala dneska radost jela jsem do Takka a koupila jsem si džísku, bílý kalhoty (něco jako rifle), šál, a triko - no paráda toť vše za pouhých 1500Kč :astonished: :slight_smile: , tak doufám, že se do toho už celý těhu vejdu :wink:
v sobotu si chci ještě v Brně koupit botky - no chci přivítat jaro a ono to vypadá zase na zimu :frowning2:
u nás naštěstí není sníh, ale celý den jsou přeháňky - chvilku svítí slunko a chvilku chumelí - jako právě ted :sweat_smile:

nikčo: ta vidíš jakýho máš hodnýho synka - jednou mu řekneš, že má vylézt 2.4 - tak co by se namáhal dřív- když mamča řekla :wink: :slight_smile: :grinning:

kač: cože ti jako vyrostlo před rokem??????????????????? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - to zní zajímavě :slight_smile:
19. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
uff ze na 3. strane, baby kde sa flakate :wink:
no tak mne zistili ozajstny nabeh na cukrovku 2. typu, idem este na nejake vysetrenie inzulinu zo sera, takze hura dieta, zidne sladke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ninka normalne pekne cika do lavorika, vcera dokonca dala aj kaku, som na nu pysna, len som zvedava, dokedy ju to bude bavit :slight_smile: vcera sme boli na kurze baby signs, je to zaujimave
no niku, kde je ten filda? zeby az 2.4.? :wink:
zubky sa nam tlacia, ale zatial nevyliezli, uz pred 3tyzdnami som myslela, ze budu a stale nic
20. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.