• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
bez...torsku porozpravaj ako bolo...ze ci je to azaj take super a sa mi oplati kupit si tie materiale
20. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
Niku, buď v klidu, já taky měla pořád CS 0, říkali, že do konce srpna neporodím a podívej jak brzo vylezl :grinning:. Přenášet nebudeš, zkus ti umýt a vysát auto nebo něco uklidit a bude raz dva venku :grinning:. Ale na chlapa raděj nespěchej, pak by z toho mohl mít trauma na celý život :grinning: :grinning: :grinning:. A jak je ti?Připadáš si jak hnusná obrovská oteklá koule nebo jako krásná těhule?
Kačko, však jo, někomu narostou později a buď ráda, páč včera mě Tobeš třikrát kousl do toho smaýho prsa :angry:.
Bez, mi chceš jako říct, že malá už jede do nočníku jako? :astonished: :astonished: :astonished:
20. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj jste se rozkecali :wink:

Nikul nic?
20. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
čauvajs :dizzy_face:
takže co, nikču máme celou???? asi jo, ona by nám jinak určo dala vědět :wink: :slight_smile: , že
já jsem se pustila do kuchtění obídku, dneska budu poprvé dělat dukátové buchtičky - tak mi držte pěsti :wink: :slight_smile:
jinak u nás je hnus počas, ráno byla dokonce námraza, ale poprašek sněhu už naštěstí roztál
:slight_smile:

zítra hurá do Brna na ten veletrh, tak kdyby jste někdo razily tak dejte vědět :wink: :slight_smile: - už se těším na nákupy pro Adušku :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
u nás taky hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nikul tu od rána nebyla ani v dubnovkách :wink:
20. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
Kunrik, že by Filda vyslyšel přání? :grinning:
20. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
byl by jarńátko :dizzy_face: kluk hodný
20. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
prej kunrik místo kurnik :grinning:
20. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
to ne to se mi nezdá, to by dala vědět, že se už chudák někde potí :wink:
20. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
možná se potí, ale spánkem nebo úklidem :grinning:
20. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
jo jo někde vychrupuje :wink: ale z diskuze zmizela včera odpo :wink:
20. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
lenu mě ani nenapadlo se ozvat Vám :sunglasses:nebyl čas, až po porodu :grinning:
20. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
nemate na niekto mobil..len taka kontrolna sms :grinning: ....ja som tak parkrat andy napisala a hned sa potom zjavila :wink:

elenka mala vcera zvysenu teplotku a bola strasne mrzuta....sme sa cely cas tulili, nedalo sa jej spinkat a ani o hru nemala velky zaujem.....a vraj po prvom ockovani je to velmi vynimocne, tak preco opet my? :frowning2: ....vecer uz bola strasne znicena a zaspinkala pri papani...dnes je to ale opet to krasne, vesele a dobrucke babo :dizzy_face:

...a z toho pocasia mi uz ulne hrabe...takze aj keby ma malo odfuknut tak dnes uz von ideme...hlavne ze tam nesnezi :wink:
20. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
ježiš nestrašte :grinning:
20. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahoj miru mi měli teplotu po každém očkování :wink:

rez aspoň by to měla za sebou :sunglasses:
20. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Miru,neklubou se jí zoubky?Vyrůst můžou až později, ale už to mohlo začít...
20. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
monu...tak to som rada ze nie som sama....a ako ste to zvladli...nam na to pomohol paralen sus....ale tu pollyzicku papala asi 15 min :slight_smile:
20. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
zubky ma uz krasne vyrisovane.....slinta ako pejko a hryze do vsetkeho co sa jej dostane do ruk....dufam ze jej este ostanu tam kde su :grinning:
20. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
miru paralenové čípky ty nám zaberou vždy :wink:
20. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak to je ono :wink:
I když jak říkáš, může to být po tom očkování. Dala si jí Nurofenek?
rez kolik máte zubů? mi nic :sunglasses:
nikul objevena - uklízela :grinning:
20. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
Monu dva, vyrýsovaly se mu na valentýna a teď už je má velikánský :grinning:
20. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
a my sme jej uz v duchu pomahali tlacit :grinning: ....ted vy aspon viete ake to je.....la pozanm len strasnu bolest a potom vykupenie anestezou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
miru :grinning:
20. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
A co jsem říkala, že spí nebo gruntuje :grinning:
20. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
já se loučím Nelík je vzhůru jdeme papat a ven :sunglasses:
20. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
Čauky, koukam, že je po mně sháňka :dizzy_face: Prd, nerodim... Do 10 jsem spala a pak jsem nakupovala a uklízela... Filda vyleze, až se mu bude chtít... Je rozumnej... Přece se nenarodí do tak hnusnýho počasí... A chce, aby si maminka ještě užila víkend - čekají nás oslavy a grilovačka... :slight_smile:

Rez: přijdu si jako hnusná oteklá koule :wink: Fuuuuuj!!!
20. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
:slight_smile: tak já ještě popřeju všem krásný a ničím nerušený víkend - pappapapa :slight_smile:
20. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
Ty ještě můžeš spát? Tak to si užij, fakt. Vychutnej si každou minutku navíc :grinning:. Grilovačka ve sněhu?To bude zajímavý :grinning:
20. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.