• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Spim jako dřívko... :slight_smile: Na WC chodim max. 1x a spát do 10 mi nedělá problém - spíš naopak :wink:
Jojo, bude grilovačka - my v teplíčku a ošéfuje to tchán... Beru si nealko vínečko, mam ho tu už od Vánoc, tak ho konečně ztrestam, i když ta chuť se s normálním vínem srovnat nedá... :angry:
20. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
juu nikul ze do 10 spat :grinning: uzi si to este
miri no ta istruktorka bola trosku odveci, v podstate som sa az tak vela noveho nedozvedela, nejake rady ako zacat, ako postupovat, ako si vybrat znaky, s ktorymi zacat a tak
rez no trosku sa pokusame o bkm, malej sa zatial uzasne dari, som z nej uplne hotova
miri my sme nastastie po ockovani nic nemali, bola len trosku nervoznejsia, dali sme viburkol a bol klud :wink:
lenu zajtra zreferujes, co bolo na veltrhu?
20. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak jsme zase na 3. straně :astonished:
Hlásim se 2v1 :sunglasses: Jedeme na oslavu, ukážu se asi až zítra večer... Kdyby něco, písnu SMS... :slight_smile:
21. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
bez...a kto ti poradil to homeopatikum?..... musim sa spitat svojej deckej co a ako....lebo ona mi poradila paralen pre deti.... moj detsky lekar zas robil akupunkturu, takze ja takymto veciam verim, ale nemozem to povedat nahlas pred mojou sestrenicou+ jej rodicia a mojou svagrinou = lekari!!!...pricom vsetci co mi robili doteraz akupunkturu boli lekari a moj dospelacky lekar zas robi s homeopatikami.....ja tomu davam prednost a drzim "hubu a krok" pred vyssie spomenutymi....idem ...elenka uz buva 3,5h....dame papat, pohrame sa a pojde na prechadzku s babkou .... ja si zatial hodim slofika :wink: ....manzel je na vikend prec
21. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
niku pekne sa zabav
miri ten viburkol mi poradila kamoska :wink:
21. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
Dobré ranko!!! Teda spíš dopoledne, co???

Tak včerejší oslava se vydařila, i když teda Plzeň mohla vyhrát ten hokej... Ale i tak se to povedlo :slight_smile: Akorát byla sranda s tchánem - vždycky, když dala Plzeň gól, tak utíkal řvát na balkón, aby prej nelekal Filípka :wink: I cestu autem jsem v poho v noci zvládla, a to jsem ještě rozvážela...

Manža je na squashi, já vařim knedlo-vepřo-zelo a ještě ho toho jdu teď žehlit. Odpoledne nás čeká další oslava... :grinning:
22. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky konečně jsme doma, byli jsme na jihu na návštěvě. :sunglasses:

Nikul tak pořád 2v1? :wink:

Tak jsem dneska oslavili půl rok Nelinky. :dizzy_face: Ach jo ono to tak letí. :dizzy_face:

Asi nám leze zub bo dnes jsme vstávali ve 4 ráno a už jsme nespinkali a jen poplakávali. :frowning2:

Mějte se krásně snad tu zítra někdo bude :sunglasses:
22. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
ahojda, se hlásím po víkendu :slight_smile:
takže v sobotu jsme byli na tom veletrhu, no vám povím to byl mazec, tam bylo lidí - no děs, kdo sháněl kočík měl největší šanci, páč teda těch firem, značek - no paráda. Ale já jsem ráda, že my už jsme vybírat nemuseli, páč by mě z toho asi mrsklo :wink: :slight_smile: No pořídili jsme akorát zavinovačku do autosedačky, deku do kočárku a pak nějaký blbůstky, to co jsem chtěla tam nikde nebylo - říkám převážně ty kočíky a autosedačky a to už obojí máme. Ale by to tam pěkný. Pak jsme jeli do Olympie, tamjsem si koupila botičky a pak ještě jedny v Pumě na léto :wink: :slight_smile: - bylo moc hezky tak jsme si to užili.

No dneska razim k zubaři do Šumperka, ještě jedna návštěva před porodem - tak to v SU omrknu a třeba něco pořídím :wink: :slight_smile:
Rozhodla jsem se po všech pátrání a vyzpovídání kámošky pro kojenecké lahvičky Tomee Tipee - je to anglická značka, hodně uznávaná páč jsou prý pro mimča k nerozpoznání od mámina prsu :wink: - tak uvidíme a k tomu poříídím i ohřívačku :wink: - a bude další věc za námi :grinning:
tady je odkaz např.
http://www.slune-cz.cz/tommee-tippee-kojenecka-lahev-c2n-150ml-1ks/
23. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
Čau kočky, tak koukám, těhulky zatím vcelku, vesele se nakupuje a Nelince už teda leze zub, jo? Ty jo ty jo, to jsou starosti - kdo by si to před rokem pomyslel, jak se tady bude těhulit a maminkovat o 106. :dizzy_face:
A co Klárka? Ještě čekají na snažení nebo už to aspoń rozjeli na 200% ? Moc jí držím pěsti, ať jí to taky brzy vyjde.
To moje zvíře je už zase na břiše a neví jak zpátky. Se za chvíli asi picnu. :sunglasses:
Jo a Lenu - Tommee Tippee máme taky a nemůžu si je vynachválit. Jen si říkám, jestli to není zbytečně takhle dopředu kupovat i tu ohřívačku. Třeba budeš kojit, ne? Budu ti fandit. :wink:
23. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
hoj fim :grinning:
tak jsem koukala jakýho máte doma už chlapáka :wink: :slight_smile: - jj, dětičky rostou :slight_smile:
tak to jsem ráda, že jsi taky spokojená s tomee tipee - já no jasně chci kojit, tojo, ale když třeba budu pryč a odstříkám mlíko tak aby to tady manža zvlád :wink: :slight_smile:
23. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
já používám Avent a ohřívačku mám a ještě jsem ji nepoužila :wink:
23. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
No to je fakt, to mě s mým nekojením nenapadlo. :grinning:
23. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
hoj monu:slight_smile:
vážně, ještě jsi ji nepoužila??? :astonished: :grinning: - tak já teda nevím - chjo, proč je toho tolik a pak člověk neví :sweat_smile: :dizzy_face:
23. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
Kdyby na tom aspoň nerejžovali.... a ty plánuješ často někam jezdit? Jestli by v případě nouze nestačila vodní lázeň? Jinak na tvoření UM se mi osvědčilo ohřát vodu v mikrovlnce a pak nasypat sušený, takže tam ohřívačku určo nepotřebuješ. :wink:
23. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
jsem ji měla vzít na hory ale samozřejmě jsem ji zapoměla :grinning:
Třeba takové látkové lehátko do vany jsem taky ještě nepoužila pořád nám vyhovuje to pěnový :grinning:
23. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
fim jo jo já ji mám převařenou pořád v termosce a jen si nalévám kolik potřebuju :sunglasses:
23. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
:sweat_smile: Moni, já už min. měsíc nepřevařuju - kupuju kojeneckou a to musí stačit. :wink: Tak ji jen přihřeju a jedeme. e to rychlovka.
A jak jsi teda ohřívala MM?
23. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
neohřívala :wink: kojila a odstříkat mi nešlo takže krmit nikdo jiný nemohl :sunglasses:
23. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky, hlásim se pořád 2 v 1... :wink: Zase jsem chrápala do 10... :sweat_smile:
Všechny plánovaný akce máme už za sebou, takže můžeme rodit... :wink:
23. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
niku...a od tohto momentu sa ti to bude zdat nekonecnost :grinning: :grinning:... aj ja som si tak povedala, ked uz bolo vsetko uplne hotove a potom som sa len gulala hore dole....najhorsie bolo to vstavanie aj 10x za noc na wc :angry:

ja pouzivam avent system a som snim spokojna....premyslala som aj nad TT, ale sa mi nezmestili do ohrievacky co som uz mala a aj sa mi zle drzala v ruke ta mala flastiscka

ake cajiky davate?...rez tu vravela babio a cprku...a vy?
23. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
Hmmmmm, já měla všechno tak nějak nachystan, ale pořád bylo co dolaďovat. Zrovna včera jsem si vzpomněla, jak jsem manžela úkolovala s kontrakcema, kam má rozvěsit jaký obrázek do pokojíčku. :grinning: Ale důležitý věcy samo byly hotový. Je fakt, že nás Toník překvapil - myslela jsem, že to bude na doktorech, kdy mě prostě říznou a on se začal hlásit sám. :dizzy_face:
Niku - já jsme vždycky tak hotová, když je někde kolem těhulka, co má užuž termín. :dizzy_face: Jsem na novošky úplně ulítlá, co se Toník narodil. :grinning:
Já dávám momentálně broskvový čaj od Hami a pak šťávičky od Hami ředěné vodou nebo vodu z uvařené mrkve. :wink:
23. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
Týýýý jo, já jsem zvíře - věcy. :sweat_smile: Píšu s čerstvě nalakovanýma nehtama, abych vypadala trochu jako člověk, tak se sosutředim, abych si to nerozmázla jako to umím, a píšu zvěrstva. :grinning:
23. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj,
tak u nás víkend proběhl jako vždy v pořádku. Sárinka už druhý den nechce po obědě spát,takže předpokládám že z ní bude brzy pizizubka.
Jinak já tu ohřívačku koupila raději do předu s tím, že kdyby nebyla potřeba tak jí zase prodám, no a nakonec jsme ji používali docela dlouho. Vodu nepřevařujeme už od šestinedělí, kupujeme aquilu a dr v nemocnici říkala, že se převařovat nemusí.
Čajík kupuji od Hami pro celkovou pohodu a teď se chystám vyzkoušet od Sunaru Zelený čaj.
23. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
miru: já chodim v noci na WC maximálně 1x :wink: Nějak mě ty těhu-potíže míjejí... Zato ale chodim často přes den :wink:

Zítra jdu do poradny, ale pochybuju, že se ten muj nález nějak hnul... Fakt se porodně poslední dny necítim :wink:
23. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
Niku neboj to se z minuty na minutu změní :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
ozi fim, ty si maleho nekojila?
ja teda ohrievacku zatial nepotrebujem, uvidime, ked zacneme s prikrmami, dokedy sa mi bude darit kojit, ale zatial netreba.. :wink:
fim dobraaa, ze nalakovane nechty, ja ich mam takeee skaredeeee
baby maminky, dokedy po porode vypadavaju vlasy? ja len, ci mi vobec nieco ostane na hlave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
Bez zůstane neboj, mě to přestalo tak před měsícem. Pro jistotu jsem si koupila v lékárně vitamíny Panthenol,je to na vlasy nehty a kůži
23. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
kac dik za tip
este om sa ta chcela opytat, ako si spokojna s tou trvalou, chcela som si aj ja dat, ale kadernicka ma odpisala, ze mam take tazke vlasy, ze mi to vydrzi tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
já mám taky pevný vlasy ale řekla jsem to kadeřnici a ona mi to pořádně namočila tou vodičkou ještě než mi to natočila takže dobrý a drží to pořád. Teda když si umyju vlasy tak dva dny je to dobrý pak už se to začíná rovnat.
23. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
kac mne sa teraz brutal mastia vlasy, ale kazdy den ich umyvat sa mi nechce.. dala som si aj melir, ze farba ich vysusi a prdlajs.. tak skusim tu trvalu, uvidim, maximalne pridem o vlasy :grinning:
23. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.