• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Bez to snad ne, a když tak si kup ten Pantenol :grinning: :grinning: :grinning: je to fakt dobrý :wink:
23. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
jé holky tak díky za radu - sice z toho nejsem moc chytrá :wink: , co mimčo to originál , ale já to nějak vyřeším - mě totiž zarazilo to, že se nemá jídlo atd . ohčívat v mikrovlnce- jako já vím ty vlny atd... ale přeci jen - jsem z toho fakt magor :grinning: :grinning:

u zubáka dobrý, ještě jednou před porodem se sejdeme - abych měla vše O.K.
jinak jsem právě přišla ze cvíča - to byla lahoda dneska - už se těším ve ST na plavko :wink: :slight_smile:
23. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
bez...mne zacali padat vlasy uderom 3tieho mesiaca po porode...mna na to pripravila mamina...pred elenkinymi 3mesacninami mi nevypadol ani vlasok...a teraz mi tak padaju, ze som upchala odtok po jednom umyti :confounded:

brutalne ma boli hlava...to mam za to, ze zabudam jest :frowning2:
23. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Lenu já to slyšela taky,takže jsem raději používala ohřívač, nebo jak psala Monu převařenou vodu do termosky ale když je čerstvá tak zase musíš chladit, to si nevybereš. Jak říkám já byla s ohřívačem nad míru spokojená a mikrovlnku používáme až teď a to ještě jen nezbytně....
23. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
bréé dopolko, tady nikdo :astonished:
kači: tak díkas :wink: :slight_smile: , já to objednám komplet a bude :dizzy_face:

dneska jsem dostala chuť na obalované žampionky, tak jdu na ně - včera jsem je koupila - tak doufám, že přežijeme :grinning:
24. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj cholky!

Jsem po KO. Monitor ukázkovej, a hlavně.... Čípek se zkracuje a otvírá!!! :dizzy_face: Ve čtvrtek byl CS 0, dneska už CS 5!!! Takže konečně se něco děje!!! Když neporodim, mam další KO za týden... Teď teda po tom vyšetření krvácim (i mi na to upozornil), tak to snad rychle přejde!!!

Jdu vá dočíst :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
ty jo nikčo vůbec zatím nevím co znaenají ty čísla :sweat_smile: , ale asi to vypadá dobře - zřejmě tady bude Filda co by dup :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
niku jeeej cs 5 som nemala ani 3di pred porodom :grinning:
lenu to je cervikal skore, vyjadruje spotrebovanie krcka maternice.. ked je spotrebovany, to uz je vlastne porod..
24. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
Čao no nikul super zprávičky já myslím že do víkendu nevydržíš :dizzy_face:

Já měla CS 5 měíc před porodem :grinning:
24. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
monu, no pro mě je to super zpráva, když jsem měla doteď 0... :wink: Dnes ani zítra rodit nemůžu, to hraje Plzeň hokej... Takže od čtvrtka má malej propustku
24. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
aha, jsem chytřejší-děkuji :wink: :slight_smile:
ni nikčo - kdyžtak nějakej ten zápas propásneš, no :wink: a nebo budeš fildu zadržovat až do konce zápasu :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
což o mě nejde... ale tatínek musí vidět zápasy.. já bez toho přežiju :sunglasses:
ale ono to snad tak horký nebude... :wink:
24. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
no právě buď je prostě uvidíš a pojedeš hned po nich nebo už neuvidíš jak na potvoru nic :grinning:

manža taky musel stihnout oslavit narozeniny a pak jsme hned jeli :wink:

Jsem dnes úplně mimo normoš jsem usnula s malou to se mi naposledy stalo v těhu a v šestinedělí :rolling_eyes:
24. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
Já bych taky chtěla spát odpoledne, ale já to prostě neumim... Šlo mi to akorát na začátku těhu, když jsem přišla z práce.... Teď se mi teda chce, ale neumim si lehnout a zkusit to... :sweat_smile:
24. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
tak to zkus s polosedě třeba u telky :wink:
24. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
to bych musela vypnout PC... :sweat_smile: ten mě tu pořád svádí :grinning:
24. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
mě taky ale celkem odolávám bo mám dítě vzhůru :sunglasses:
24. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj,
no tak konečně nějaká změna, hurá :grinning: :grinning: Já ani nevím kolik jsem to měla, je možný, že mi to nikdo nikdy takhle neřekl?? Já vždy jen slyšela, že je všechno v pořádku a na porod to ještě není :sunglasses:
24. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj tu nikdo
:confused:
25. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
Já tu jsem, 2v1 :wink:
25. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
Čus tebe kontoluju v dubnovkách :wink:
25. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
ahojda, tak já jsem tu už taky, dneska jsem od rána hlídala synovce :wink: - teď už jsem ho odvezla na AJ :wink:
taky jsem upletla velikonoční věněc ( z časopisu Albert)- zítra jdu navštívit holky z práce, tak abych jim něco přivezla a bylo to už k velikonocům :wink: :slight_smile: - doprostřed dám vejce čokoládový a složim jim básničku - mají v práci nástěnku :grinning: :grinning: - to budou čučet :dizzy_face:

jinak jsem včera byla u segry a odnesla jsem si plnou velkou tašku (takovou plážovku) kojeneckého oblečení, co mi nastřádala, pokoupila na Adušku - no mazec, takže já už nic nekupuju :wink: :slight_smile: :grinning: - se v tom vyžívala samý supr kousky - takže budeme jenom bílo - růžový :grinning: .Teď už vážně doufám, že to bude holka a nevykoukne na nás kluk :grinning: :grinning:

nikčo: každý den si říkám, jestli UŽ nebo ne - včera v noci byla u nás hrozná bouřka, ta jsem si říkala - že při bouřkách bývá nejvíc porodů :wink: :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
a propo nikčo: vy máte psa?????????????? :astonished: :astonished: :astonished:
jsem myslela jen čika
25. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
lenu: naši mají čivavu Čakyho :slight_smile: A bydlí vedle, takže když jsou v práci, venčíme my :slight_smile:
u nás buřina nebyla :unamused: takže porod ee...
25. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
áááá , tak to jo :wink: :slight_smile:
třeba Filda čeká na apríla :grinning:
25. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
hojda, jsem si přivstala - jedu na UP za holkama
u nás opět sněžilo - tudíž poprašek sněhu tam je, se snad toho jara nedočkáme, či co :astonished: :rolling_eyes:
26. bře 2009 v 07:48  • Odpověz
tu nadherne svieti slniecka a nefuuuuka.....takze dnes to konecne vyzera na prechadzku....pri tom vetre som radsej neriskovala - moje usi by to nezvladli a moja hlava testala 2 dni aj bez nafukania do usi :angry:
26. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
kde jste? :astonished:
jsem přijela doma tu nikde nikdo :slight_smile:
26. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
lenu no tu sme, dieta konecne zaspalo, nevidane, ale asi naschval, lebo sme mali ist von.. asi ju budem musiet zobudit.. :sweat_smile:
tu pred chvilou snezilo, teraz poprcha a rano svietilo slnko :astonished: vsehochut
26. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
Vy jste toho zas nekacly, héérdek, kdo to má čas dočítat :grinning:
26. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.