• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Tak to půjde jak pomásle, mě voda nešla a nešla :angry:
27. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
mne vodu pichly.....neviem preco, ale bola to riadna cvachtanica ked sa vyvalila :grinning:
27. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
mi ji taky pichly ale moc už jí tam nebylo :wink:
27. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
Áááááá, Nikčooooooooooooooooo!
Myslím na Tebe, to je síla, normálně se klepuuuuuuu!!!!
27. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
jeeejda akurat som na Niku rano myslela, ze nemozem zabudnut kuknut na ceskeho kona :grinning:
a je to tuuuuuuu :grinning: nech sa dlho netrapi a filda nech je sup sup na svete.. :dizzy_face:
mne voda praskla rano 5.50 a buba sa narodila az vecer 20.03
27. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
hojda, právě jsem přijela ze Šumperka, svítila mi nějaká kontrolka, ae už je to O:K: :slight_smile:

a hnedka běžím sem, náup je ještě v taškách :grinning: , ty jo tak Filda vykoukne buď dneska nebo zítra - to je mazec, nemůžu to něja pobrat - furt o tom mluvíme a najednou to je tady a já jsem mimo :wink: :slight_smile:
tak to jsem zvědavá na sebe :grinning: - nebudu vědět co dřív jestli se s mát, brečet nebo tlačit :slight_smile: :grinning:
27. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
no halo, stale nic? chuda niku, myslim na nu :dizzy_face:
27. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
myslím, že to bude až večer - nevím, v dubnovkách psala, že jestli nic , tak v 7h večer jí dají kapačku nebo co
27. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
ahojte
tak ja sem nakuknem, no a dobre spravicky - nikulka veeeeelmi myslim na teba a drzim palceky, nech to ide rychlo, aby si sa netrapila :wink:

my sa mame dobre, vikimu sa uz upravil rezim, v noci nie je tak dlho hore ako predtym, uz sa len rychlo napapa a hned spinka dalej. a cez den mi spi len doobedu 1 hod a poobede spi 2 - 3 hod, takze si pri nom stiham urobit to co potrebujem,
pridala som aj par fotiek, takze sa mozte popozerat :wink:
a chcem sa spytat, ked kojite kedy zacnete s prikrmovanim....myslim tym zeleninkou, ovocim a kasickami....
27. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
to ju ale dost dlho nechaju, ked jej uz rano odtiekla plodofka.. to jej uz davaju aj atb, aby sa malemu nic nestalo :sweat_smile:
27. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
nikča psala , že jí odtekla plodovka jako ze zhora (nebo co) a dole , že jí ji napichovaly - ale moc tomu nerozumím, jsem v tomto oproti vám pozadu :wink:
27. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
ahoj andy: tak jse mrkla na malýho - no on už to je docela velikej chlap - to je mazec jak to utíká , ale je krásnej :wink: :slight_smile:
27. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
nikča psala do dubnovek - je to tady:

NIKULKA:::::
...ohledne otvirani nic moc pokrok... Kontra po 3 minutach,boli jak prase,ale asi zatim slabej odvar... Tak snad se zacnu otevirat... Uz aby to bylo za nama!
:::::NIKULKA
27. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
ty jo mazec - myslím na ni , na holku jedu :wink:
27. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
jéje, no snad ji nebude Filda dlouho trápit...držíme palečky!!! :wink:
27. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
chuda moje :unamused:
27. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
bude ještě dneska kluk jeden :slight_smile:
27. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
snad máš pravdu moni :wink:
27. bře 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
:slight_smile: to jo , sázím na to, že Filda je do 22°°h venku :wink:
27. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
jsem právě osiřela manža odjel na celý víkend do PL :unamused: , na zítra už mám program na celý den, a na Ne musím něco vymyslet :wink: :slight_smile:

Gan: jak jste na tom, co kočík - objednán? a co máte dál? a kdy máte další kontrolu? všechno chci vědět :grinning:
jo a termín máš pořád jen ten jeden 28.6
27. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
Leni :wink: kočík objednán, měl by dorazit příští týden. Ještě máme objednanou postýlku, a nábytek do dětského pokoje, od truhláře. Jinak z ostatního jsem nekoupila ještě vůbec nic, věcičky kupují zatím jen rodina :wink: Vše mě ještě čeká. Pomalu se sháním po nějakém seznamu, co je nutné mít do porodky pro prcka, no a jak se jednou vydám na nákupy, tak se peněženko třes :grinning: (jen aby měla čím, že :sweat_smile: )

No a kontrola je 15.4. (sono, krevní testy), tak uvidíme, co se dozvím. Termín pořád jedinej :wink:

A jak ty? Vy jste byli teď, tak taky za 4 týdny? Už se taky těšíš? Já si to teda zatím celkem užívám, nic mě nebolí, vyspím se, ale jak už odsud mají všichni prcky doma v postýlce a dnes ta Nikulka, tak už bych taky mohla rodit :wink:
27. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
jj, tak my máme zadáno u truhláře, aby doděla ten obývák, musíme koupit postýlku, věcičky už zatím kupovat nebudu žádný, páč toho máme nějak moc :wink: :slight_smile:
na kontrolu jdeme 1.4 - teď jsme dlouho nebyli, tak uvidíme co a jak, ja ta naše očka zase vyrostla :wink: :slight_smile: - já už se taky těšíma docela bych šla rodit - páč teda pupek už mám pořádnej :grinning:
no na seznam do porodky jsem koukala , u nás na stránkách nemocnice :wink: :
http://porodnice.czechian.net/porod.htm
http://www.nemocnice.czechian.net/mam.htm
se mi zdá, že to mají docela pěkně udělaný

jinak jsme dneska s Járou koukali na pleny atd.... - ale to koupíme až bude ta komoda, abych to měla kam dávat :slight_smile:
no a musím koupit ještě povlečení do postýlky, je toho docela dost co prcek potřebuje - jak píšeš , peněženko - třes se :grinning:
27. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
mrknu na to, díky za tip!
Já měla za to, že jste byli teď na kontrole, ale to byl asi 3D, viď? No jo, ta moje hlava, mozek v břiše... :sweat_smile:

O břuchu mi ani nemluv, už nevím, kam porostu, jsem jak slonice. 10kg nahoře, pupek jak s dvojčatama, a 3 měsíce přede mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak jsem opravdu dneska nic neudělala, ale bohužel ne díky Niku - na tu jsem v jednu chvíli díky Toníčkovi úúúplně zapomněla. :frowning2: Až teď ve mě hrklo, když jsem ho uložila, že se tady vlastně rodíííííí. Ale zatím teda nic, ju? Ještě v noci mrknu. :dizzy_face: Jen ať se moc netrápí, kočka jedna. A Fífa ať je v pořádku, to je jasný. :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
hahaha....velky pupok vas este len caka :grinning: :grinning: :grinning: ....pockajte az sa budete citit ako velky nemotorny slon, ktoremu zobrali mocak a musi curat kazdu chvilu :grinning: :grinning: ...a z postele sa budete dostavat len tak, ze najskoj spustite nohy, aby vam prevazilo zbytok tela :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a pri kazdom otoceni sa zobudite, lebo je to az fuska sa otocit..a nie len seba, ale aj manzela!!!
27. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
no miru: to je teda povzbuzující :grinning: :grinning: :grinning: , něco více šik a sexy bys tam neměla :grinning: :grinning: :grinning:

gan: jj, to bylo 3D :wink:
27. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
no halo, tak stale nic? :astonished: sak nemozem ist ani spat :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
mi hovor....aj ja cakam :grinning: .....ale aspon sa venuje uprave svojho tela...hoci je tak zdestuovane, ze to chce celkom novy zaklad :rolling_eyes:
27. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
teda miru, to jsou teda slova! Se fakt těším :grinning: :grinning: :grinning:

Nikčo, myslíme na tebe!!!!!
27. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
idem uz spat...chudak pocitac...od rana som ho nevypla :sweat_smile:

gan...vravim len pravdu.... ale aj tak to bolo pekne....ale uz som rada, ze ten moj zazrak je tu a da ho mozem cumlat :grinning:
27. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.