• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
NIKULKA:::::
Hura! Tak uz konecne vim,jak vypada mamka s tatkou zvenku. Jmenuji se Filipek Chochola,narodil jsem se ve 22:10 vazim 3kg,merim 49cm. Vsichni tri jsme v poradku!
:::::NIKULKA
28. bře 2009 v 06:39  • Odpověz
jooooj....niku....gratulujeme.....si sa dobre natrapila, ale vysledok stoji isto za to :wink: .....nech mate krasny spolocny zivot a nech to teda neskonci len pri cisle 3 :dizzy_face:
28. bře 2009 v 06:41  • Odpověz
autor
tak holky, ani pomalu spát jsem nemohla :wink: - furt jsem myslela na nikču a pak když napsala , no radost obrovská

Nikčo: dratuluju moc, jsi šikulka, přeju vám třem moc a moc zdravíčka, štěstíčka a lásky.

ZÁVIDÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
28. bře 2009 v 06:56  • Odpověz
Nikul MOOOOOCCCCC GRATULUJEME. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hodně zdravíčka a lásky přejeme Filípkovi.
28. bře 2009 v 07:17  • Odpověz
Mamince s tatínkem balhopřejeme a Filípkovi přejeme spoustu zdravíčka, lásky a spokojenosti v životě. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj kočandy!!! Jdu vás rychle pozdravit! Mamka má denní, tak píšu od nich :slight_smile: Dočítat budu doma...
Máme se fajn, malej je zlatíčko, právě se vyhřává v inkubátoru... Dopoledne jsme se spolu váleli v posteli a ani nezabrečel... Fotečky přidam až nás pustí, nemam tu kablík...
28. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
juuuuuu Nikuuu, gratulujeme k ocakavanemu Filipkovi, nech sa mu u vas straaasne moc paci :grinning: :dizzy_face:
28. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
jé nikčo, ty máš teda elánu, pár hodin po porodu a už jseš na PC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už se těším na fotečky Fildy a veškeré vyprávění :wink: :slight_smile:
28. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Holky, přidala jsem pár fotek Filípka - jen tak narychlo.. Až budem doma, dam další :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=325444
29. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky Niki!
Filípek je teda kus chlapa!!! Je slaďoučkej, a řekla bych podobnej na tebe, viď?

Jsi šikulka, ještě jednou moc moc gratuluju!!!
29. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
Tééééééda Niku, takhle vyrovnaně a spokojeně bych chtěla po porodu taky vypadat. :slight_smile: Jste nááádherná rodinka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
Gan, já nevim... pusu a bradu má úplně jako David... Ale táta řiká, že je celej já... No uvidíme, jak se dál vyloupne..

Fim: Já vůbec zdrchaná nejsem - naopak... Mam děsně energie, ani to šití mě nebolí..

Filda je teď pod světýlkem, začíná trochu žloutnout... Tak se jdu naobědvat¨!!!

Papa holky!!! :slight_smile:
29. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
No Niki, podle fóti těžko soudit, každopádně je ale fešák! :sunglasses:
To je dobře, že je ti takhle fajn, budeš dávat tipy, jak na to :wink: :wink:
Dobrou chuť a krásný den!
29. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
jéé ahojda, jdu se náhodou mrknout a tady máme novýho člena :wink: :slight_smile:
Nikčo: Filda je krásnej, dle mě celej TY!! Nosík rozhodně :slight_smile: Ty jo tak na rady jak bejt fit hned po porodu , mít plno elánu a energie - přijdu rozhodně taky :wink: :slight_smile: :grinning:

Jinak čekám dneska na manžu, až se mi vrátí ze srazu L:R. - už mám uklizeno, navařeno, vytřeno :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
čauky leni, závidíme pohodovou novou maminu, viď? :wink:

Jdu taky něco uvařit, Myšák seká dříví, tak ať má hodně síly :grinning: :sunglasses:
29. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tož to já si taky ráda nechám poradit - pro příště. :grinning: Doufám, že tentokrát už to vyjde. :sunglasses:
29. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
holky, mrkám po netu a nevím nevím - poraďte:slight_smile:
chci objednat polštářek a peřinku do postýlky a nevím jestli 120*60 nebo 135*90, co máte vy??????????????????????
29. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
niku maly je uuplne naaadhernyyyy :grinning: a veru sa pripajam, ze takto vyzerat den po porode, pritom som mala celkom pohodovy porod :wink:
lenu vankusik a perinku nebude mala potrebovat az do jedneho roka.. nam kupila babina, ale nepouzivame ju :slight_smile:
29. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
hojda, jj bez já vím, ae když už mám povlečení, tak to nechci nechat prázdný :wink: :slight_smile: - takže spíš tak pro parádu, ale už vím, že budu kupovat 135*90 :wink: :slight_smile:

a kdypak nám pustí domů Nikču? ve středu? většinou jsou v porodnici 4 dny, že?
30. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
niku.....filipko je chutnucky...ta pusina je uplne dokonala.....a ani pokrceny nie je :wink: ..... dokonca aj vaso uznal, ze je krasny...a tomu sa pacila len nasa elenka :grinning: :grinning: .....ja som den po porode vyzerala strasne...isli zomna 3 hadicky a bola som biela ako stena.....a kedze sa to lekarom nezdalo, tak mi stale brali krv na obraz .... najskor mi dali transfuziu a potom mi ju brali....hihihi :grinning: :grinning: :grinning:

od vcera ma desne boli hlava....je strasne nizky tlak....ale dnes ma uz stupajucu tendenciu, takze uz bude OK.... inak mam uz "cestovatelsku horucku" - v sobotu si po nas pride moj tatino a budeme 4t u mojich rodicov :dizzy_face: ..... veeeelmi sa tesim.....a nie len ja.....moja mamina robi veci, co na dome nikdy nestihla dokoncit...napriklad bratove okno ma po 16r konecne klucku :grinning:, hostovska je vymalovana a postielka po mne je ako nova,....
30. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
lenu...ja mam 90*130 a pouzivam to uz od zaciatku.....len v zime som davala pod to este aj deku, lebo ten paplonik nebol "!rozchodeny" a nepriliehal v tych tuhych mrazoch akoby mal
30. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
jéé miru tak to se máš, rozmazlovaná od rodičů - toho si řádně užij:slight_smile:
jen prosím o vysvětlení co je paplonik :confused: :sweat_smile: , chjo já jsem asi magor to nevím
30. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj všem :sunglasses:

Niku, moc vám gratulujeme. Přejeme všechno nej,Filípkovi pohodový život a vám aby dělak jen samou radost :grinning: Je to teda fešák, a musím říct, že se uměl narodit, narodil se ve stejný den jako Sárinka :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj
my taky používáme peřinu od narození jen polštář teda na :wink:
30. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
My peřinu taky od narození,když byla maličká tak byla ještě v zavinovačce, ale to bylo kvůli udržení teploty. Bez polštáře spíme celá rodina :wink: :grinning:
30. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jo a ohledně vzhledu po porodu, raději bych to na světlo nevytahovala :sweat_smile: :sweat_smile: ale myslím, že to je určitě normální když se všechny ty hormony vzbouří kdo by nevypadal nijak zvlášť že?? Teda aspoň mě přišlo že jsem oteklá jak ropucha a flekatá jak dalmatin :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
jéé tak j ještě ani neporodila a flekatá jsem furt, ta naše kočka mně teda dává :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsem opět něco nafotila a hned jsem to hodila do alba, takže :wink: :slight_smile: ,
ještě musím nafotit sebe - to zase příště :wink:
30. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
hojdaaaa
idem sa pochvalit, Ninka ma prvy zub :dizzy_face:
30. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
Tak jsme zpátky z procházky.

bez už jo? :dizzy_face: my budeme asi do roky bezzuba :grinning:

Mě po porodu tchánovci říkali že vypadám jak po dovolené :grinning:
30. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
GRATULUJU K FILÍPEČKOVI :wink:
My jsme měli krušný víkend, Tobinek je moc nemocný, takže jsem Filípka prošvihla v přímým přenosu.
A gratuluju k zubu :wink:
30. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.