• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
onu no jo, u nas v rodine lezu zuby dost skoro.. a uz sa mi zda, ze ide aj druhy
rez a co je malemu rockerovi? dufam, nic vazne :astonished:
31. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
mam otazku....krvacate mimo 6nedelia?....ja som uz mala MS a teraz 2,5t som spinila a 1,5t uz krvacam normalne .... to su 4t nosenia vloziek a uz ma to se**.....a kazdy mi vravi ze som vyrazne bleda :rolling_eyes: .....ak ste take mali, ako ste to riesili?.... ja skusim ist ku lekarovi a uvidim...ale nadsena nie som :unamused:
31. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
ahojda, tak u nás je dneska tak krásně, že si to úplně vychutnávám - už bych ale měla naši Adélku u sebe, a šla ven s kočárkem - to úplně láká :wink: :slight_smile: :grinning: - no jo ale ještě 12týdnů musím vydržet :dizzy_face:

bez: to jefakt hukot, už máte zub - a snad leze druhý jo???,? já zírám :slight_smile:
rez: copak nějaká chřipajzna :unamused: , ať jste brzo zdraví
31. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
jo a co je to ten PAPLONIK???? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
prostě nevím, no :confounded:
31. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
a propo, kdypak nám pustěj dom naši novopečenou maminu????????????????????? :slight_smile:
dnes, zítra???????????? :grinning:
31. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj lenu no snad dneska jestli je Filípek ok a nemá třeba žloutenku :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
31. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
Holčičky pošlete to kam to jen půjde bylo by to super kdyby to prošlo ne?
:slight_smile:
31. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
úoslušně hlásím, že jsem vyplnila a odeslala :wink: :slight_smile:
31. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
Adélka bude jednou ráda :dizzy_face:
31. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
to jo, to určo :wink: :slight_smile:
31. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
paplonik = perina pre male dieta
31. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
dobré ránko :slight_smile:
já právě s nídám a chystám se k dr. na další prohlídku, doufám teda , že UTZ, už jsme dlouho nebyli - tak aby jsme věděli jak už je ta naše Adelka veliká :wink:

miru: děkuji, zase jsem o něco chytřejší :grinning:

tak zatím, pak budu informovat
1. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
Holky moje! Hlásíme se z domova :dizzy_face:
1. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj Lenu tak hned pak podej info :dizzy_face:

Já jdu dnes dělat okna :angry:
1. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Nikulinko, tak co?Jak se cítíš?
Tobís už je lepší, ale má antibiotika, dvě noci jsme probrečeli, byla to hrůza. Dneska už spal ale celou noc a je bez teplot. Nejhorší je ta bezmoc, když víte, že nemáte tomu brečícímu prckovi jak pomoct.
1. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj Niku a Filípku :dizzy_face:
Tak ja válčíte ?

Co porod? :wink:
1. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Malej je zlatej, krásně papá, akorát v noci nějak nechce spinkat... :unamused: Vydrží tak hoďku po jídle a začne brečet.. Ale přes den je hodňoučkej... Porod dlouhej, ale hned jak byl malej venku, tak jsem řikala, že chci druhý (při kontrakcích jsem totiž D. řikala, že druhý mimi nechci :sweat_smile: )
Bolesti byly pekelný, už jsem asi v půl 8 večer chtěla epidural, protože jsem se moc neotvírala a chtěla jsem si odfrknout... Už tam byl i Dr., co by ho píchnul... Volal sestřičku a když mě vyšetřili, zjistili, že se cm pohnuly a na epi je pozdě... no... tlačení byla už "pohoda"... za čtvrt hoďky byl malej venku... trošku zlobil s dýcháním (museli mu odsát vodu, asi se napil), chvíli se mu nechtělo, ale trvalo to naštěstí jen chviličku.. přitom ozvy byly celou dobu v poho...
1. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
niku jeeej tak uz sa zabydlujete s fildou doma :grinning: fajn porod, jaka frajerka, ze si vydrzala bez epi :wink:
rez tak nech ste cim skor fit.. chudacik maly :confused:
1. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky, máte postýlky (nebo teda matrace) ve vodorovný pozici, nebo je máte u hlavy vyvýšený?
1. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
já mám rovnou
1. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
niku my sme polohovali matrac, lebo ninka dost na zaciatku grckala.. mali sme dve hrube knihy pod matracom :wink:
1. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
jééé ahojda mamino, tak vás pěkně vítám s Fífou doma :wink: :slight_smile:

já jsem se konečně vrátila od dr. - UTZ nebyl až 23.4, no jo no - vydržíme :grinning:
jinak všechno v pořádku, čípek se nezkracuje, výsledky na těhu cukrovku dopadly na výbornou - mám si prý těhu užívat a neuklízet - no je vidět, že je to chlap :wink: :grinning: - mě to jaro prostě baví a láká k úklidu :wink: :slight_smile: , celkem mám nahoře +6kg, to je jako mazec :grinning:
1. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
nikčo ty se připrav jako novopečená mamina na neustálé bombardování otázek :grinning: :grinning: :grinning: - stejně to musí být bájo, mít už doma toho svýho prcka a kochat se, mazlit se, ááááách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - no jo vydržím :dizzy_face:

jdu vařit, chci udělat plněný papriky :wink:
1. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
lenu, je to nepopsatelnej pocit - za chvíli ho poznáš :dizzy_face:
Děkujeme za přáníčko - dneska na nás čekalo ve schránce - ty seš zlatá :wink:

A přidala jsem do albíka fotky Filípka... Zítra ráno plánuju vlézt na váhu a vyfotit pupík... Poslední pupík... :wink:
1. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
téda nikčo, moc hezký fóťi - ta poslední c čikem je krásná - co vůbec čiko na malýho?????????????

takže břicho je pryč :astonished: - ty jo, :confused:
a není polsední pupík, ještě určo bude :wink: :slight_smile:
1. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Niku a jak se cítíš?Si moc zašitá? Počkej, on tě dlouho odpočívat nenechá, za chvilku bude vyžadovat pozornost a nebude tolik spát :grinning:
1. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
lenu: úplně pryč neni, ale neni to nejhorší... akorát je to teď takovej měkkoch :sweat_smile:

rez: jsem šitá jen maličko, od včerejška i sedim.. krvácim už jen trochu... takže relativně dobrý :slight_smile:
1. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Holky, kojila jste některá s kloboučky?
1. dub 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
bréé ránko, dneska musím jet na prodejnu - páč otevíráme novou a manža tam chce s něčím pomoct :wink: :slight_smile: - je tam nádherně, krásně svítí sluníčko - jak vám všem závidím, že vezmete ty svoje miminka a půjdete na procházku :slight_smile:

nikčo: moje švagrová kojila celou dobu jenom s kloboučkama :wink: - jinak by se malá nenajedla :grinning:
2. dub 2009 v 07:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.