• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj Nikuk já kojila :wink: .Ty taky?

A proč je používáš?
2. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
JSEM TĚ PŘEČETLA V DUBNOVKÁCH.

Hlavně je co nejdřív odbourej .Já to neudělala a malá mi pak nechtěla prsa :frowning2: .
A říká se že časem když nemá mimi přímý kontakt s prsem nedělá se kvalitní mléko. A u nás se to potvrdilo bo jsme přestali příbírat. A šlo se na nutrilon :frowning2:

Takže začni kojit a po chvilce tan klobouček vem. :wink:
2. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
niku no ja kojim normalne, nastastie sa mi bradavky velmi rychlo po porode dali do poriadku.. mastila som ich tou mastickou z DM, len nejake 2-3tyzdne.. az teraz neviem co budem robit, dnes ma ninka tak zahryzla tym jednym zubom, auuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
Monu, no právě přemejšlim, jak a kdy je odbourat... Ono mu to s nima tak krásně jde.... Co myslíš, když ten první měsíc budem kojit s tim a pak to zkoušet sundavat? On to bez toho prostě neumí...

Byli jsme na první prochajdě s kočárkem - paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Akorát malej úplně vytuhnul, tak ho jdu zbudit, protože od 12 nepapal... Zítra jdeme pediatričce :slight_smile:
2. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
nikul vydrž tak 14 dni a pak to pomalu během kojení sundávej. :wink:

Ta naše malá mrška dokonce v měsíci poznala, že jsem si dala klobouček Avent místo její oblíbení Medei. To byl řev :grinning: Fakt bacha na to oni jsou strašně vyčůraní.

Neboj oni se to miminkové naučí i bez toho. :wink: Filípek je šikula a chlap bude silný a zvládne to i bez něj
2. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
mne sa mala vobec nechcela prisat cez klobuciky, tak som musela odsavat a davat z flase....ale akonahle sa mi zahojili bradavky, tak som kojila uplne bez problemov......a aj teraz ked jej nechuti mlieko, alebo je unavena a nechce sa jej tahat a ja si musim mliekom odstriekat, tak jej ho dam potom z flase a ziadny problem...ci flasa alebo prsnik....obe su fain :slight_smile:
2. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
Tak jsem přidala fotky z dnešního kočárkování... Vyjeli jsme na půl hoďky a nakonec jsme byli skoro 2 Bylo nádherně a malej spinkal... A je pěkně utahanej... Spí jak zabitej, probudil se na koupání a papání (a přitom usnul... ) My byli taky utahaný, takže jsme všichni padli a spali

Vyfotila jsem poporodní břicho http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2599075&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F ... Mam dole 8,5 kg, 6 mi ještě zbývá... Ale zatim nemam ani hlad, ani moc času na jídlo myslet, takže to snad rychle shodim... Dneska jsem už kočárkovala v předtěhu kalhotech (džíny teda etě nedam) a zapnu i kabátek

Mlíka už mam 4 lahvičky v mrazáku... Teče mi proudem.. No mazec... Jdu krmit dravou zvěř :wink:
2. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
niku...aj mne tak strasne tieklo mlieko a aj teraz sa mi obcas stane, ze sa mi prsia strasne naleju a je to na nevydrzanie a cakam len kym mala sa zobudi...a aked je to najhorsie, tak ju bud zobudim, alebo si ho odsajem....

ja mam dnes uz uplnu cestovnu horucku.... zajtra pride po mna a elenku moj tatino a ideme ku nasiiim...nebola som tam od septembra :wink:
3. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj taky je u Vás tak krásně?

Miru já taky frčím na velikonoce k našim :wink:

Niku počasí na první procházky Vám vyšlo nadherně. :dizzy_face:

Já už vyndala z kočárku fusak neb byla Nela včera hodně spocená a budeme už drandit krásně v tříkolce :sunglasses:
3. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
bréé poledne,
tady je taky nádherně, úplně ukázkově jarně - šla bych taky ven s kočíkem :unamused: :wink:

my zítra zahajujeme s manžou první letošní grilovačku, masíko mám naložený a sýry na gril připravený :wink: , ještě koupit zeleninu a hurá na věc :grinning:

tak si všichni hezky užijte víkendu , rodiny a rodičů a v PO paa :dizzy_face:
3. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj děvčátka!

My dneska byli u pediatričky, Filda jí počůral... Je zdravoučkej a pěknoučkej Musíme se objednat na sono kyčlí a ve 3 měsících na neurologii, aby ho zkoukli kvůli tomu problému s dýcháním těsně po porodu... Tak snad bude vše OK...

Dvakrát jsme kočárkovali, noc byla taky lepší... Akorát mě teda štve, že mi kolikrát usne u prsu a za hodinu pak zase řve hlady... Co s tim? Dneska vypil na jeden zátah 70 ml... Před chvílí dal 75 ml :slight_smile: Si ho před a po každym kojením vážim, takže mam přehled. ZKusila jsem mu vzít ten klobouček, ale se zlou jsem se potázala...
3. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
hihihi niku...elenka tak ocikala ortopeda :grinning: ......co sa tyka toho zaspavania, aj ela to robila...men si prsia....vzdy ked zaspi, tak ho zdvihni, pripadne pockaj kym odgrgne a daj k druhemu (aj 4-5x).....mne pomaha aj steklenie na licku.... ja si musim velakrat prsnik drzat a tak ju zaroven malickom steklim - je to hlavne v noci, ked mrnka, ze je hladna, ale oci neotvori a po prvotnom nasyteni vytuhne...ale potrapim ju chvilku a potom pospi pekne dlho :wink:
3. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
miru, to všechno dělam, ale když spí,tak spí :wink: To ho lochtam za ouškem, pod krčkem, krkáme, vážíme se, ale nic ho neprobudí... Ale teď už je to lepší - trápilo mě to, když vypil málo... Ráno vytáhl za 8 minut 45 ml... A v noci jsme kojili jen 2x - jednou vypil 75 ml a podruhý 65 ml, takže pohoda... Každej den přibírá...

Za včerejšek jsem kojila jen 8x, protože už dával velký dávky...

Akorát tak půl hoďky po jídle plaká, protože ho bolí bříško... :unamused:
4. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Cholky, už jsme 2x papali bez kloboučků :slight_smile: Zkoušeli jsme to s mamkou a ona mi ho tam vždycky přirazila, takže se chytl i bez toho! Vyžahl 45 ml... Pak jsme šli ven, a potom vypil 70 ml :slight_smile: To bude otesánek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
A dali jsme ho na bříško a normálně krásně zvedal hlavinku a i jí umšl otočit ze strany na stranu... Jsem nevěděla, že to miminka umí :slight_smile: Teď tu na mně spinká, brouček :slight_smile:
4. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Dneska jsme byli celý den v Zoo a super Nelinka koukala :dizzy_face:

Nikul no super bez kloboučků :wink:

Jestli ho bolí bříško vyzkoušej ty probiotické kapky :wink:

Přeju všem krásný víkend
4. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
krásné nedělní dopoledne :wink:
nikčo: tak paráda, však ono to půjde - Filda bude velkej jedlík :slight_smile:

jsem po včerejšku trochu přismahlá (ruce a dekolt) - jsme seděli od rána venku, manža dělal o autě, já si svoje taky uklidila , pak veget, pohodička, grilovačka no úplný blaho - jen ta naše princezna mi chyběla - jsem totiž větrala kočík, ale bohužel zatím prázdnej :unamused: :slight_smile: :grinning:
pomalu se pustím do praní věciček , ať mám alespoň něco zasebou :wink: :slight_smile:

tak pa a hezkou neděli všem :slight_smile:
5. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky holky!
Malej drandí venku s našima, odpoledne bude drandit s tchýňojcma a večer přijdou prababičky na koupání. Pořád samá návštěva :slight_smile:
Naučila jsem malýho spát se mnou v posteli... :sweat_smile: V noci nechce být sám a jen co si ho vemu k sobě, je klid :slight_smile: To jsem ho naučila príma věc! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: A pijeme pořád bez klóbrců, už se umíme přisát sami... Už máme víc než porodní váhu a je to pěkně znát na tvářičkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Monu, ty kapky jsou až od 1. měsíce, co jsem koukala... Ale přišla jsem na to, že stačí si ho vzít do postele a je klid... Tak nevim, jestli to hraje, nebo mu dělá dobře to teplíčko... Asi ho zkusim večer přikrt peřinkou v košíčku a uvidíme... Jinak kojíme 2x za noc, což je paráda... :slight_smile:
5. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
tý jo Nikčo - to je servis, ještě že ty babičky a dědové jsou :grinning: :grinning: :grinning:
jj, pěknou věc, jsi si ho naučila do postýlky brát - no nevím, nevím - raději rychle odnaučit, páč to bude čím dál horší - se mi to radí, viď??? jsem zvědavá na sebe :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Lenu, já si to taky řikala... Že ho do postele brát nebudem... No, řikala jsem si víc věcí, který teď nedodržuju... Ono to prostě nejde... Jsou to andílkové :dizzy_face:
5. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
Holky, udělala jsem Fildovi webový album http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek/

Čekáme na prababičky až přijdou na to koupání... Filda už je vzhůru, tak snad brzo dorazí...
5. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahoj jdu Vás pozdravit a frčíme ven mám tu naše tak jsme pořád někde :wink:

Nikul Nelína s náma taky chrněla v posteli první 2 měsíce a pak krásně začala v postýlce. :dizzy_face:
Myslím že se v tý velký postýlce sama bála :wink:

Mějte se krásně Těhule bacha na sebe tý jo ještě 10 týdnů a jsou tu další miminka :dizzy_face:
A miminka ať si užívají sluníčka
6. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojte....tak sme teda od soboty u babky....mala je strasne spokojna...ma tu rozne vzruchy ruchy.....v postielke spinka len v noci...cez den je stale v kociku na terase alebo v zahrade....vcera dokonca opekala /a potom smrdela od ohna :grinning: /.....dokonca ma dnes cervene opalene licka :sunglasses: .....dnes sme boli u babkz a dedka v praci....babka ju ukazala ozaj vsetkym....taka pysna ozaj este nebola :dizzy_face: ....a to som elenku ozaj vyparadila - pravdaze do satociek :wink: ....ludia jej typovali az 8m.....na vsetkzch sa usmievala a vobec sa nebala
6. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
bréé dopoledne
tak já teďkom trochu nestíhám, lítám všudemožně, pomáhám manžovi s novou prodejnou, atd....
dneska jsem doma, tak mám velký úklid - ložnice, povlíkám, větrám, peru, uklízím - no znáte to - venku už je tak nádherně, že to všechno láká :wink: :slight_smile:

dlouho jsem tu neviděla Gan - a Kačku :astonished: :sweat_smile:

jinak jsem si včera u nás ve městě vybrala postýlku pro Adélku, bukovou (jak jsem potřebovala), polohovací rošt, a jedna bočnice, jde dát dolů - cena trochu vyšší, ale co nadělám, že :slight_smile: :grinning:

na další věci čekám, mám objednáno přes net, ale zatím nic :wink: :slight_smile:

nikčo: na albumek mrknu, díky za poslání - stejně týjo, jak ty to všechno stíháš :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky! Tak kdo dneska rodí?

Já se včera vyspala - padla jsem už v 7 večer... Malýho mi nosil manža nebo mamka jen na kojení... Už jsem byla unavená, sem tam se mi motala hlava, tak jsem dobíjela energii... Malej byl zlatej, papal ve 23:15, pak ve 3:30 a potom v 7:00... Takže noc super
Pořád odsáváme tu rýmičku, kapeme kapičky, tak snad se toho rychle zbaví...

Radost mi dělá váha!!! Nkdy mně moc hubnout nešlo, a teď už mi zbývájí jen 3 kila z těch 14,5 do původní váhy... A to jim rohlíky i čokoládu :dizzy_face:
8. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
čauky,
nikčo: tak to tiše závidím a gratuluju zároveň, krásně ti jde váha dolů :wink: :slight_smile:

já jsem dneska měla náikupčí, takže jsem si šla pro postýlku (včera ji prodali) :grinning: , neva už mám objednanou další a zase mi ji prodají sestavenou :wink: :slight_smile: , pak jsem koupila druhé nádherné povlečení s kytičkama (no do toho obýváku, úplně super), taky teploměr do vody , kartáček a hřebínek a bodyčko (bílý lemovaný žlutě) :dizzy_face:

je tam tak krásně, že už bych fakt vozila - takže až to teďka všechno povyperu a dopřipravím, tak se hlásím , že bych jako porodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
Dneska jsme byli poprvý u tchýňojc... Pohoda, malej se tam nadlábl, teď dospává v autosedačce a pujdeme koupat...

Pár novách fotek http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek/#album

A jedno video http://www.youtube.com/watch?v=dXIsOY6lm3Q

Už řveme tak jdeme koupat :slight_smile: Pak nakouknu :slight_smile:
8. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
krásné a slunečné ráno přeje ústí:slight_smile:

tak jsem shlídla fotečky, Filda je fešák:slight_smile: - Nikčo co to máš za zavinovačku tu modrou???????????? moc hezká :dizzy_face:
9. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
a video_ koukám, že Filda se protáh a chtěl spát dál a ne žádný koupání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
lenu: no vydržel ještě 5 minut a pak se zase probudil a šlo se na to :slight_smile:
zavinovačku mam od nás z krámu - zn. Renka styl...

Dneska jsem malýmu odsála z nosánku takovejch nudliček... Snad už se tý rýmy brzo zbaví... Jéé, má hlad, jdu kojit :slight_smile:
9. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.