• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
andy robia sa dva screeningy.. jeden ten NT {nuchalna translucencia}, mali by ti brat aj krv aj utz, kde by mal doki skontrolovat siju a nosne kostky, to sa robi do 13+6.. dalsi sa robi do myslim 20tt, to ti beru dalsiu krv a vola sa to AFP testy alebo aj tripple testy.. oba su na zistenie roznych vrodenych a genetickych vad, nie vsak vsetkych
2. čer 2008 v 11:27  • Odpověz
mě dělali screening a tripple až v 16 týdnu. :wink:
2. čer 2008 v 11:28  • Odpověz
mňe sa tiez o*ratili chute......teraz meso ňemozem aňi citit......a zijem hlavňe ňa zeleňiňe..... aj ja sa tesim ňa jahody..... maňzel ide zajtra ku ňasim (z treňciňa je do *ratislavy *lizsie ako z presova :wink: ).....a ked sa *ude vo stvrtok vracat, tak mi mamiňka posle v preňosňej chladňcke jahodky.....mňaaam......iňak mi prave zaciňa *yt zle.... ňechutimy, ale musim jest.... zatial som ňepri*rala aňi deko :slight_smile:
2. čer 2008 v 11:30  • Odpověz
ahoj bez
ale robi sa to pomocou normalneho UTZ pristeoja alebo je na to urceny specialny pristroj. Pretoze mne uz bral lekar krv v 12ttna vrodene vady - sledoval rubeolu, toxoplazmozu,......a vsetko vyslo ok.no a na nasledujuci pondelok idem na krv, to budem uz 14+5tt a asi ma posle na UTZ.

a bez ty sa ako mas???este ti byva zle????
2. čer 2008 v 11:31  • Odpověz
ahoj monu, no nejak sme sa tehulky tu zisli, ze????? :slight_smile:
mirka, ani ja som zatial nepribrala, a pritom mi ani nebolo zle. jem normalne davky ako predtym, neprezieram sa....
avy ste kolko pribrali????
2. čer 2008 v 11:34  • Odpověz
zuzka je v miňuse :grinning: :grinning: ...to *y som *rala aj ja :wink:
2. čer 2008 v 11:42  • Odpověz
andy no normalnym utz, len by to mal robit odbornik, tiez som bola na tom v sukromnom stredisku
mne je zle stale, aj vcera som vracala, len tak, asi z tepla, este som nenabrala vsetko naspat, ale brusko uz mam poriadne, uz mam aj prve tehu gate
2. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
joj, tak to musi byt neprijemne, ked ti je stale zle....to si musela poriadne schudnut ak si este v minuse :wink: no neboj priberies asi len tolko, kolko si bude vyzadovat babatko.

minule som bola na poradni a jedna mlada romka mala take mini brusko a prisla za lekarom, ze uz ma bolesti. A ja ze asi predcasne bude rodit....spytala som sa jej, ze v ktorom je mesiaci a ona ze o 2 tyzdne ma termin, no tak som vygulala oci, pretoze podla jej bruska by som usudzovala, ze je vo 4 - 5 mesiaci. a povedala, ze pribrala len 5 kil. bolo to uz jej 3 tehu a ze stale pribrala len tolko malo a porodila deti s vahami 3600g. tak to som sa poriadne cudovala.

ja sa tiez bojim toho, ze strane priberie, pretoze moja mamka so mnou pribrala 24kg...tak to ja by som uz bola sko nejaka slonica...optimalnych je asi tych 8-10kg, nie???
2. čer 2008 v 11:57  • Odpověz
hruuuuza......koli prsiam sa ňezmestim do 4 svojich o*lu*eňych tuňik (mam ich doslova a do pismeňa zlisovaňe!!!) .....a *rucho mi tiez z ňich trci :angry: ......este mesiac ho totizto plaňujem tajit.......v stredu idem ku kaderiňicke s kamaratkou a oňa chcela ist po o*chodoch.....sa mi to teraz veru hodi......
2. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz
No jinak všichni pracujou. já jsem přibrala už 6 kilo a už se do ničeho původního nevlezu. Když jsem přišla dnes po týdnu do práce koukali :sweat_smile: . Ale žeprej to mám všechno v břichu. No nevím. :grinning:
2. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz
andy neviem ako je to s tym priberanim, ja len dufam, ze to vsetko hned nedobehnem akonahle mi zacne byt lepsie... ale moja strava pozostava z hrianok a sem tam nieco normalne ako salat a pod, takze zatial priberanie hrozi len s miminka
miri ja mam nastastie letne veci dost volne, ale podprdy su mi skoro vsetky male... v sobotu ideme na svadbu a asi si budem musiet kupit novu podprsenku, aby som nevyzerala ako looser
monu ved to je pekne akurat 6kg nie? ti aj tak zavidim, ze sa citis dobre
2. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz
ja mam tiez vela volňych triciek.....ale toto *oli take predlzeňe...a*y mi zadok ňekrical z *ezovych gati......ku riflom mam dostastok triciek....leň si musim kupit ňove rifle :unamused:
2. čer 2008 ve 13:29  • Odpověz
no jestli bude pořád takto vedro já už moc rifle neunosím bude to chtít nějaké volné plátáky a sukýnky. :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2008 ve 14:11  • Odpověz
huraaaa......mame novu klavesnicu......je uplne ina.....dufam, ze sa snou rychlo zzijem :wink:
2. čer 2008 v 16:14  • Odpověz
monu ja mam tiez prve tehu gate take lanove z manga
miru super, konecne mas moznost sa vyjadrit :grinning:
2. čer 2008 v 16:44  • Odpověz
bez...nafot.....nech vidime aj my :wink:
2. čer 2008 v 16:45  • Odpověz
miri no mala by som aj moje obrovske brucho :grinning: len tym, ze su tie gate tmavo hnede tak asi na fotke nebude nic moc vidiet :sweat_smile:
2. čer 2008 v 17:12  • Odpověz
skus...a pripadne posli mne na mail :wink:
2. čer 2008 v 17:14  • Odpověz
miri tak neodpfotim, baterka vo fotaku zomrela, takze musim nabit
2. čer 2008 v 17:18  • Odpověz
2. čer 2008 v 17:23  • Odpověz
miri jasneee :grinning:
inak kde mame snazilky? to vsetky tak urputne makaju?
2. čer 2008 v 17:27  • Odpověz
asi hej....ja cakam na veceru.....drahy ma nervy zo skusky, tak sa pustil miesto ucenia do varenia :grinning: ...... alebo mu zacala liezt hore krkom moja zelenina :sweat_smile:

prisiel ti uz vankus?
2. čer 2008 v 17:30  • Odpověz
miri jasne, vankus je doma uz asi tyzden, aj som si na nom pekne pospala, len ho nechem malemu prepotit, musim este nahovorit mamku, aby mi nan usila navliecku
a co to ma vaso za skusky?
2. čer 2008 v 17:37  • Odpověz
ma autorizacnu skusku.......ak ju spravi, bude uz "kompletny" architekt = s vlastnou peciatkou.......doteraz musel pracovat pod dozorom....... musel tam predlozit svoje portfolio + 5r praxe.......nieco ako u lekarov atestacia.....

idem papat...lebo sa bude hnevat :sweat_smile:
2. čer 2008 v 17:41  • Odpověz
miri jojo, to by mal robit aj peto ako geodet, takze viem
bru chut, ja este cakam na peta
2. čer 2008 v 17:42  • Odpověz
Dobré raníčko, kočandy...

U mě nic nového... http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
3. čer 2008 v 07:33  • Odpověz
ahoj niku, tak kedy bola ovu? alebo este cakas?
3. čer 2008 v 07:39  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
u mně taky žádná změna, prostě si to tak pomalu šinu ........ http://www.fertilityfriend.com/home/1d6945
3. čer 2008 v 07:53  • Odpověz
Ahojky bez, já jí pořád čekam... Tenhle týden, až vylítnou teploty na 36.8, je tady :grinning:
3. čer 2008 v 08:05  • Odpověz
kdo si počká ............... :grinning:
3. čer 2008 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.