• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj holky :slight_smile:

My po dalším plavání a už se krásně potápíme :dizzy_face:

Niku malý je super :dizzy_face:

Lenu počkej jak to uteče :wink:

No je tu krásně tak razíme na velikonoce na moravu. :sunglasses:

Krásné velikonoce
9. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj, Kač se hlásí a žije :wink:

Jdu se k vám trochu rozveselit,v noci nám umřel pejsek kterýho jsem měla 13 let :frowning2:
A před 14 dny zase babička,takže jsem neměla moc náladu.

Teď vás trošku zanedbávám ale to nejde sedět u pc když je venku tak nádherně, jsme se Sárou celej den venku,chvíli spí v kočárku,pak procházka jídlo a zase ven :sunglasses:

Niku Filípek je teda pěknej spáč co jsem tak viděla na fotkách a videu, jestli pak mu to dlouho vydrží. Vzpoměla jsem si, že když jsem byla u laktační poradkyně, tak mi říkala, že miminko se do syta napije v prvních 20 minutách, takže pak už jen cucá a může se stát že se přepije. A když během chviličky vypije hodně, jako že hltá tak se mají dělat třeba půl minutové pauzy. A bolavé bradavky se mají "překojit" aby se dětem nekazil sací reflex a nezvykaly si na kloboučky, takže já to překojila i když mi to pak bylo prd platný a vy jste šikulky že jste to tak hezky zvládli :dizzy_face: :dizzy_face:

No mě teď čeká nepříjemné uklízení pelíšku a mističek,jdu do toho abych už to měla schovaný. Jo a až bude ošklivěji tak přidám zase nějaké foto, byly jsme na vítání občánků a jak drandíme v kočáru po zahradě.

Přeju prima den a zase se ukážu :wink:

P.S. Lenu teď už budu sledovat tebe :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jo Niku ještě jsem zapoměla,Filípek se narodil ve stejný den jako Sára, oba jsou 27. :sunglasses:
9. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
jéé ahoj Kači,
tak to nic moc zprávy, ale nedá se nic dělat život jde dál. vím, že je to těžký, ale třeba si nějakýho pejska zase pořídíte a bude vám dělat společnost :wink:

jinakjak je teďkom krásně, tak jsem taky pořád někde v trapu, i když já teda pracovně - v úterý otevíráme tu novou prodejnu, tak je furt co dělat-pomoct holt musím :wink: :slight_smile: :grinning: -ale já mám zatím furt dost elánu :wink: :slight_smile:

jj, teďkom jsem na řadě já s Gan . tak uvidíme, která dřív, ale jestli my jsme pořád holky :grinning: , tak první bych měla rodit já, aby jsme neporušily tu naši řadu :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
:astonished: :astonished: za celý den nikdo :grinning:
no jo komu by se chtělo sedět doma, že :wink:

tak já vám všem popřeju jenom , hezké volno, krásné velikonoce a pořádný výprask :grinning: papapa
10. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
Brý ráno, prdelky...

V noci jsme krmili po 4 a půl hod., takže bomba! Ale nervíky jsme si vybrali před půlnocí.. - malej řval jak ďas a nechtěl přestat... Už jsem myslela, že se zcvoknu - přitom to bylo tak hoďku, ale já jsem byla děsně utahaná a ospalá.. No, aspoň, že spí v noci jak zabitej...

Odpoledne se jdem kouknout na svatbu - jedna příbuzná se vdává... A pak do porodky poděkovat tomu Dr. a kouknout se na Sorathii...

Jo, a jsme mediální hvězdy! Jsme v novinách... Na netu se to objeví v tejdnu, tak pak hodim odkaz...

Kači, to s babičkou a pejskem je mi líto... :cry: Budete si pořizovat novýho pejska?

Jdu vařit, snad mě mládě nechá...
11. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Tak mi mládě ukradla mamka... :slight_smile: Takže mam volno na vaření... Manža mi mění gumy na autě, takže jsem doma sama!! :slight_smile:
11. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
Holky, kde je vám konec??? :confused:
13. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak jste si užily velikonoce?
Téda Niku, ty vůbec nevypadáš jako novopečená maminka. Zatím co tvá zpráva, tak bledá závist. Jak to všechno stíháš a děláš? :grinning:
Takže teď se čeká na polovinu června nejdřív? To jsem zvědavá, jak to vyjde s tím pořadím holka - kluk. :sunglasses:
Ale když si vzpomenu, jak jsme většina z nás čekala na // a už máme ty poklady u sebe nebo na cestě..... :dizzy_face: To už ani není pravda.
Jen Mucík asi nic, co? Jak se má? :dizzy_face: Jak jsou na tom s prckem? Víte někdo něco? :confused:
14. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
:slight_smile:
ahojda, tak vás opět zdravím:slight_smile:
já jsem teďkom furt v práci, takže tu budu minim. :unamused: , ale stejně j krásně a všichni někde lítáte s kočárkama venku - to já si holt musím ještě počkat :wink: :slight_smile:
z čeho mám ale radost, je že se vejdu do 3/4 kalhot , který jsem nosila před těh, jen je mám třeba víc pod bžuchem :grinning: :grinning:

na velikonoce jsme byli na hrado-zámku - Staré hrady u Jičína, výborný - krásný soukromý zámek :wink:

tak se zatím opatrujte a papapaapapapapapapa my 2 :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj tak jak jste prožili velikonoce?

My byli na moravě bylo krásně :dizzy_face:

Jinak nic moc ztratila jsem hlas od soboty nemluvím a leze mi osmička, kterou mi naštěstí vyndají už 28.4. ale kombinace fakt super. :angry:
Ještě že Nela má jenom rýmu a jde odsávat. :wink:

Lenu hlavně se šetři s tou prací hlavně opatrně. :slight_smile:

Niku no krásně Vám to jde :slight_smile:

Fim no vy taky krásně rostete, až se zase potkáme ty naše děti nám utečou a Sára je povede :grinning:
14. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Že Niku vypadá jak profimatka? všechno v malíku - včetně domácnosti.... ještě ke všemu štíhloňka. Prostě závist. :sunglasses:
15. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
huraaaa...konecne nam ide net....zavislost moja neopustaj ma :grinning: :grinning:

inak nemam nic take nove....teda okrem toho, ze v nedelu sme mali krstiny a eli cely cas na farara gulala oci a vyplazovala mu jazyk....plakat zacala, az ked som jej po tom vsetkom davala ciapocku na hlavicku :wink:

fim, nezavid....to si len musis zorganizovat cas :wink:
15. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
fim já to taky zvládala hned od porodnice. :wink:

A to mi ještě dodnes s Nelinkou nikdo jiný než já nebyl venku.Teda jo manža asi 3 krát :grinning:
15. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Fim, prd profimatka :sunglasses: Filda je prostě hodnej a pomáhá mamka i manža :wink:
15. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
čauvajs, profimatky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jj, jsem na sebe opatrná - asi :grinning: , já se cítím stále v poho tak nevím :slight_smile:

včera nám přišla postýlka, tak jsme si pro ni zajeli (už pěkně pro složenou), koupili jsme matraci (pohanka - kokos) a nebesa - tak teďkom už jenom ten porod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no vlastně, ještě musím začít prát - zítra mám volno tak asi začnu - jsem ostuda co - se mi do toho nechce :sweat_smile: :dizzy_face:

a kdepak je Gan????????????????????, nevím nic nového. co pr'dola atd........
15. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
No tak to je tu těch profimatek víc. :grinning: Moni, možná mi to před mým vlastním porodem tak nepřišlo, sama jsem od sebe očekávala, že mě nic nepřekvapí a pak jsem čučela jak telátko. :sweat_smile:
No my máme dneska půl roku a zatím vozila jednou moje mamka, asi 3x manžel a pak občas sousedka. Takže taky žádná sláva. Dost mě to mrzí a hlavně by se občas šiklo. :unamused:
15. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
fim :grinning: :grinning: :grinning:
Gratulace k půl ročku :dizzy_face:
To byl for.J :grinning: eště štěstí že máme hodná miminka že?

No já čekala po porodu, že nebudu stíhat vařit uklízet a vůbec se o sebe postarat a ono to šlo nějak samo.
Někdo říká jak je šílené šestinedělí aa mě to teda vůbec nepřišlo.
15. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky maminky a skoromamko :slight_smile:

Tak jsem se zase po dlouhé době konečně dostala k tomu, abych vás přišla pozdravit - to počásko mě strašně zaměstnává :wink:

U nás vše v pořádku, včera jsme byli na kontrole, už máme ca 1,5kg, ale nechtěli jsme se vůbec fotit, obě ručičky jsme zkřížili před obličejem a nic s ním nehlo :sunglasses: Jinak si v bříšku stále vesele sedí, tzn. hlavičku pod žebrama a prdelkou na močáku :wink: No snad se umoudří, prý máme čas do 36tt, aby se otočil.

Jinak nám dorazila postýlka :wink: Je krásná, ještě matraci, povlečení a miminko :grinning: :grinning: No a kočík bude v půlce května, nějak se to zdržuje, tak snad to vše stihnou a nedorazí v červenci :grinning:

Leni, já sice prát mimi věci už začla, ale to je tak všechno, pro změnu se mi nechce do žehlení.......... :sweat_smile: S touhle morálkou ze mě asi taková profimamina nebude :fearful:
16. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
hihihi....zdravim vsetky profi maminy....aj ja sa musim priznat, ze akosi vsetko stiham....dokonca kazdy ned vytrem podlahy /neznasam tie chuchvalce prachu/.....gan a co sa tyka zehlenia, tak to je super....nie ako muzove velke tricka.....toto len prilozis zehlicku a mas vyzehlene :grinning: :grinning: ....mna asi chyta hnisava angina, dufam, ye sa umudri a ustupi /iked ten hnis na mandliach naznacuje nieco ine :frowning2: /
16. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
čauvajs :wink:
no je dost, že přišla taky paní Gan mezi nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - koukum, že postýlky nám přišly stejně a čekáme tedy jen na ty porody :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem jinak dneska mimořádně doma a od rána jen uklízím, vytírám podlahy, peru, vařím no mazec, je to znát, když nejsem doma :wink: :slight_smile:
ještě je ale u nás krásně, zatím neprší jak hlásí tak uvidíme:slight_smile:

jj, jinak to teda letí, jsme se s Gan přehoply a máme na začátku trojku
:astonished: :grinning: , ještě 9-10 týdnů a přivítáme další mimča - já osobně se už moc těším :dizzy_face: :wink: :slight_smile: - a taťka taky

ode dneška za týden , máme konečně kontrolu na UTZ, tak doufám, že ta naše princezna se ukáže a nebude jak mímos od Gan :grinning: - a propo už máte to jméno, vybraný???????????????????????????????????????????
16. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
Čao holky byli jsme na plavču a te´d když Nelinka chrní mám chvilku.

No ahoj Gan se taky že ukážeš. :slight_smile:

Hele těhule komu vůbec dáte vědět, že už mimina jsou venku?
Když tak můžete klidně mě. Já tu totiž ještě nepsala žádné info o narozeném miminku.
:frowning2:
16. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
no vidíš monu: tak aby ti to nebylo líto, tak pošli do IP tel. č. a dáme vědět :wink: :slight_smile: :grinning:

už se u nás nějak zvedá vítr, ale stále svítí :slight_smile:
a jinak mám vše hotovo, uff jsem si mákla
16. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Tak jsme doma z KO - malej se jim moc líbí, hlavně to jak přibírá - má 3630 g. Pupíček máme zahojenej, tak se o něj už nemusíme starat a máme začít po koupání přetahovat pindíka (to mě překvapilo, protože jsem četla, že se to dělá až o hodně dýl - nevíte?) Dostali jsme vitamíny K a D a jiný kapičky do očíčka (teče mu... když nezaberou, budeme muset na oční - vim ale, že zaberou - musim myslet pozitivně).

Jako pršet ať začne až večer! My chcem jít v 5 na pizzu na zahrádku, takže :angry: :angry: :angry:
16. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
lenu posílám :dizzy_face:

niku no krásně přibíráte, my měli Vaši váhu v 8 týdnech, ale Filípek je chlap :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
o přetahování toho my moc nevíme, ale Rez by mohla :wink:
16. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
monu: mám zapsáno - beru tě za slovo, budu tě vyloženě SMskama bombardovat :grinning: :grinning:

nikčo: tak ani já bohužel nevím nic o přetáhování pindíka, (teda jen trochu) - ale to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jj, my máme dneska rodinnou ženskou sešlost taky v 17h, tak chceme bejt venku u tety na zahradě - bábí s dědou totiž slaví Zlatou svatbu - tak jim chystáme oslavu :wink: :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tady jste samý matky od holčiček, co? :slight_smile: Rez a Andy by mohly poradit...

A nevíte někdo co vůbec Mandy? Ta už tu dlooouuuuho nebyla, co?
16. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
jo a ještě Fim má klučíka :wink: -

a Gan - ta ho teprve bude mít, ale víš jak - to byl vždycky naše dobrá matka knihomolka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
No čauky!

Se omlouvám, vím, že to tu flákám... :sweat_smile:

Leni, ne asi, trojka na začátku, za chvilku to tu bude! Taky už se těším, i když občas si říkám - hlavně když jsem unavená a můžu si kdykoliv lehnout - jak to budem zvládat :wink: Naštěstí naše profimaminy určo poradí, že? :wink:

Jména: no zrovna vede Tobiáš a Michal, a musím říct, že nejhorší je se radit s rodinnými příslušníky, to je někdy na zabití. Tomu se nelíbí to, tomu zas ono, pořád nějaký komentáře, fakt někdy k vzteku. Tak uvidíme, jestli ještě nějaká varianta přibude :slight_smile: Snad ne a jedno už konečně vyberem. Jinak náš klučík je teda 100% klučík, včera na UTZ opravdu jasně potvrzeno :wink:

Miru, k tomu žehlení, u mě je asi nejhorší se do toho vždycky pustit, pak už to vždycky nějak uteče v pohodě, navíc mám ráda vůni vyžehleného a vypraného prádla, ale prostě donutit se do toho, no hrůza.
Doufám, že přemůžeš angínu a ne ona tebe!

Nikčo, taky mi to přijde nějak brzo, myslela jsem, že až když začne čůrat jinam než do plenek, tak se začíná přetahovat :confused: No ale vím prd, asi čím dřív, tím líp...Tak dej vědět, ať jsem taky poučená :wink:

Monu, já budu sms posílat určo lenu a nikče, tak pošli do IP tel.č. a rozhodně tě zahrnu do seznamu! Kdyby třeba lenča zrovna taky rodila a nikča se flákala s kočárkem po venku :wink:
16. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.