• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
haha, snažilka knihomolka to jo, ale ne matka knihomolka :wink: takže prrrrr, jo? :grinning:
16. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
gan vykašlete se na ostatní, je to Vaše dítko, my měli úplně jiná jména a nakonec jsme dali jiná nikomu to neřekly a bylo to překvápko. :dizzy_face:

uááá já už se těším na sms typu už mi asi odešla zátka, praskla mi voda, mám kontra co 8 minut, odjíždíme směr porodnice a už jsme tři a vše je ok dětičky jsou nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no nic jdeme ven a já pak k zubákovi kdy mi jako už vytrhnou ten zub :angry:
16. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
gan: snažilka - neneneeneneen, tuto etapu už máš zasebou:slight_smile: - skoro matka sedí nejvíc :grinning:

hele na rodinu s jménama nedej - bych musela dát jméno po sobě - což teda jako NE!!!! prostě jsem si dala dle sebe, manžovi se líbí a na ostatní prdím :sweat_smile: :grinning:
se jenom bojím, aby se z nás ještě nevyklubal kluk :zipper_mouth:
16. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
jojo děvčátka, já vím, že se mám na ostatní vykašlat. Vždycky si říkám, jak na ně prdím, ale vnitřně mě to tak nějak rozhodí. Nejlíp jsi to vyřešila ty, Mončo, prostě si vybrat s manžou a nikomu ani muk. Tak jsme to měli udělat! Tak to tak uděláme při druhým :wink:

Leni, u holčičky to asi nikdy není na 100%, že? :grinning: :sweat_smile:
16. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
no jo, jsem napnutá jak kšandy, fakt mám všechno růžový, jako mazec, vyloženě holčičí - tak doufám, že teda holky jsme :grinning:

Gan: v poho, beru cokoliv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsem se právě domluvila s mamčou, je teďkom doma - že mi vypere a vyžehlí všechn věci pro malou :wink: :slight_smile: - tak to mám velkou radost :dizzy_face:
16. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Lenu, tak to tam snad v pondělí nejpozději máš :wink:

Jinak holky, vím, že tu toto téma již bylo, ale kupovaly jste dopředu odsávačku? Chtěla bych asi lahvičky od Aventu se sterilizátorem, no a teď teda váhám, jestli nakoupit vše dopředu nebo až podle toho, jak budu kojit...A jakou značku, ach jo, fakt nevím. :rolling_eyes:

Niki ty jsi si nějakou odsávajdu chválila - prozradíš jakou? :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahojda.
Gan a co vám brání to tak ještě udělat? Vybráno ještě na 100% nemáte, tak si vyberte a ostatním řekněte, že to bude překvapení, pže vám to akorát ztěžovali. :wink: My to taky měli jako překvápko, když už se propálilo, že to bude kluk. :slight_smile:
Niku - předkožku mi Mudra říkala přetahovat u koupání jen lehoučce, jak to půjde. Tak jsem tak činila, ale stejně mi to nešlo. A akorát včera na půlroční prohlídce (máme 8 900g :sweat_smile: ) mu to táák přetáhla, ani jsem nestihla mrknout okem natož něco říct. :angry: Ale dobrý, breknul a hned dobrý, pak si vzpomněl, tak byl malounko lítostivej, ale chvilinku. A večer jsem mu to chtěla zas přetáhnout, že když už to má teda uvolněný, ať to tak zůstane, a nešlo mi to. Ale nechtěla jsem to rvát, když byl ještě bolavej. :wink: Tak uvidíme, jak to bude dál...
Holky, s tou trojkou na začátku to už poletí - to pak může být i v 38tt a to jsou vlastně jen dva měsíce. :dizzy_face: Si vemte, jak rychle vždycky utekly prázdniny. :grinning: To těšení vám závidím, bylo to kráááásný. :dizzy_face:
17. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj já se hlásím už bez osmičky mi ho včera rovnou vyrval. :angry:

No mám dva stehy a díru jak do ... ,ale jsem napapaná práškama tak to jde :grinning:
17. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
Gan: být tebou, tak si třeba očíhnu, kde se to dá u vás koupit za nejrozumnější peníz, příp. pouze koupit (nevím, jaký tam máte výběr obchodů pro dětičky a těhule) a v případě nouze poslat manžu. Dopředu bych to nekupovala. :wink:
17. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky!

Fim, my to budeme zkoušet taky po koupání jak to pujde - žádný násilí... Četla jsem hodně názorů, takže budu věřit naší Dr. a pomalu to zkoušet. Jí to šlo docela dobře...

Gan, mam tuhle http://www.medela.cz/produkty/harmony.php a nemůžu říct slovo proti. Za 5 minut odsaju i těch 150 ml. Vyzkoušela jsem si jí v porodce a pak si jí koupila. Sterilizátor nemam, normálně všechno vyvařuju v horký vodě...
17. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
čauvajs,
právě mi přišel balík s koje¨n. lahvičkama a ohřívačka a sada na manikůru :wink: - značka tomee tippe - tak mám radost - fakt to vypadá jak prso :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
jo a odsávačku mám taky, medela - elektrická :wink: - snad to bude fajn, tu mám od sousedky
17. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
čauky bambulky, díky za tipy!

Tak s odsávačkou asi počkám, Niku za jak dlouho ti přišla kdybych ji objednala až po příchodu z porodky? No sterilizátor nevím, taky jsem chtěla vyvářet, i když např. v Aventu je 6 lahviček, dudlíčky a savičky za minutku hotovo... :confused: Tak nevím. No a lahvičky jsem chtěla buď Avent, nebo taky Tomee Tippe, jenže zase bych chtěla vše od jedné značky - abych mohla např. z odsávačky odsát do lahviček, které pasují a nemusela mlíčko přelévat...Ježíši to je věda tohle, a v knihách neporadí a neporadí :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, ty jedeš, to už máš pomalu všechno, viď? Ty jsi byla vždycky holka šikovná! :sunglasses:

Fim, no my jsme všechny tipy na jména všemuž prozradili, ale máš pravdu, že konečný rozhodnutí nikomu neřekneme, dozví se to, až když bude malý na světě :wink:

Monu - au au, taky se chystám k zubaři, a i když mě nic nezlobí, vždycky si něco najde, bojim bojim :zipper_mouth:

Jinak všem přeji krásný víkend, i když teda podstatně chladnější než ten minulý, i když u nás je sice chladno a sprchlo, ale ten vzdoušek :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
Mně tu odsávačku koupili ve zdravotnických potřebách. Takže pohoda.
Nemůžu moc psát, právě kojíme a levou rukou mi to nejde :sweat_smile:
17. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
Tak jsme si dneska udělali s manžou radost a koupili si k narozkám in-liny... :dizzy_face: Sice je mam až za měsíc a kousek, ale co... http://www.bartsport.cz/damske-koleckove-brusle/k2-andra-09
Snad si nezlámu nohy :wink: Jsem snad 14 let nebruslila! :slight_smile:
17. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
Tak jsme si dneska udělali s manžou radost a koupili si k narozkám in-liny... :dizzy_face: Sice je mam až za 15 dní, ale co... Měli je zrovinka v akci v Gigáči ... http://www.bartsport.cz/damske-koleckove-brusle/k2-andra-09
Snad si nezlámu nohy :wink: Jsem snad 14 let nebruslila! :slight_smile:
17. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz
Jééé, ono se mi to poslalo poprvý blbě... :sweat_smile: Jsem myslela, že je březen :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 22:51  • Odpověz
autor
hezkou podvečerní neděli přeji :grinning:
tak se chystám opět zítra do práce, tak nevím jestli stihnu mrknout
tak o víkendu u nás bylo krásně a vůbec nesprchlo - trochu v sobotu foukalo, ale jinak pohodička

nikčo: inliny hezký, já je mám, ale teďkom už se na ně nepostavím
:unamused: - to si nerisknu a manža mě ani nepustí :wink: - tak až po těhu :slight_smile:

gan: no vcelku jsem šikovná :grinning: - páč jsem dneska nabalila bagáž Adelčiných věcí a poslala celej loďák k našim, mamča vše vypere , vyžehlí - já už jenom narovnám na místo :wink: :slight_smile: :grinning: (to se mi povedlo), chybí už jen kosmetika (to nebudu nijak přehánět, pleny a buď košík nebo kolébku do ložnice na spaní) jinak už to je snad všechno :wink: :slight_smile: - píšu seznam, ale ještě jsem ho ani nesečetla (raději) :wink: :slight_smile:
19. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
ahojte....teraz vas riadne zanedbavam....je to nielen krasnym pocasim a terasou /kam sa hrabe nas balkon :grinning: /, ale aj tym, ze od piatka sa liecim antibiotikami a od dnes aj mala :frowning2: ....hned rano som jej namerala 38,4 a vcera to nebola ona.....dnes sa chce ku mne len tulkat.....nastastie mam super detskeho lekara....len skoda ye ho nemame aj u nas doma.......malej sa sice nepaci - ziapala tak poriadne, ze ani spachtlickou hrdlo nemusel pozerat, lebo si ho pozrel pri tom placi :sweat_smile: ....potom kukol mne a ortiel bol hotovi.....
20. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahojky,
tady nikdo, užíváte sluníčka :sunglasses:

Já měla dnes den blbec, celé dopoledne jsem dělala seminárku do školy, jen tak tak jsem to stihla poslat a ve dvě jsem šupajdila na němčinu, kde jsem měla mít prezentaci. Ta byla posunutá na příště, a ke všemu mi tu seminárku, kterou jsem smolila od rána, vrátil bez udání důvodu k přepracování...No tak jsem aspoň zasadila okrasné trávy kolem bazénu a teď sice unavená, ale aspoň s pocitem dobře odvedené práce (aspoň na té zahrádce :wink: ) jdu s pejskama na procházku...

Leni: vždyť to říkám, nejšikovnější :slight_smile: Já už seznam mám, už i sečtený, ještě teda nemáme vše, ale je to darda...I když u nás to nastoupalo tím nábytkem do pokojíčku...No stejně... :fearful: :zipper_mouth:

Miru: to je mi líto, tak přeci jen tě nemoc přemohla, a navíc i Elenka :frowning2: Tak doufám, že budete brzy zdravé!!!

Nikčo, březen jako duben :wink: Bylo to zajímavý, jednou za měsíc, jednou za 14 dní :grinning: Takže těhotenství koukám není nejhorší, šestinedělí je horší :grinning:

Tak si krásně užívejte sluníčka a zase papa! :sunglasses:
21. dub 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
čauky :grinning:
Gan: no mazec, bych byla taky pěkně vytočená, se s tím děláš a oni ti to vrátí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , cccc - děs, no ale je vidět, že to bereš sportovně a hlavu jsi si vyčistila na čerstvém vzduchu :grinning:
Jo a jestli to není moc tajný, tak mi písni kolk vás to "zlatíčko" už vyšlo - jen tak pro porovnání - já to dopíšu a dám vědět, jak jsme na tom my - i když teda pokojík neděláme
:wink:
jinak já teďkom opět mailnko nestíhám, takže se neúčastním netového dýchánku :dizzy_face: - se to snad zlepší, i když koukám, že maminy jsou stejně venku a užívají sluníčka :wink: :slight_smile:
21. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
Čau kočky!
Gan, nojo... Já vůbec nemam přehled, co je za den a kolikátýho je... Tragédie :slight_smile: Máte se na co těšit! :slight_smile:

My většinu odpoledne couráme venku, včera měl manža a taťka narozky, takže jsme měli posezení...
Filda už má skoro 4 kg a už pozoruje věci...

Dala jsem videa na Youtube http://www.youtube.com/watch?v=MmscLbTTqJk
http://www.youtube.com/watch?v=Y5psjRL1y7Y
22. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj ahoj,
tak jsem se zase na vás po dlouhý době přišla podívat.
Na zahradě mám práce,že nevím kudy kam, do toho Sárinka, čertík malej a nevím kde mi hlava stojí. Pořád je protivná jak aprílové počasí a zuby nikde, už si začínám myslet že bude bezzubá na furt. Už se začíná i sama krmit, moc toho už ani nenaspí, takže mám tak málo času ale ještě pořád zvládám všechno i zahradu.

Niku jinak nového pejska zatím neplánujeme, uvidíme jak na tom bude Sárinka, třeba dostane překvapení od ježíška. Koukala jsem na Fildu, je to pěknej fešák a šilkulka.

Lenu a Gan tak už se vám to krátí což :sunglasses: To jsem zvědavá jak to dopadne když jste skoro na stejno, ale myslím, že máme takovou kliku že řadu neporušíte :grinning: :grinning:

No mějte se krásně, užívejte si sluníčka a já jdu zase kopat na záhonky než se Sára vzbudí.
Papa
22. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holčičky,

no tak zub už přestává bolet a tak jsem zvědavá kdy najdu odvahu se zase obědnat na ty další :grinning:

Katko je hodně práce kolem baráku co? Přidej nějaké aktuální fotečky Sáry.Jo zuby ty taky nemáme, ale já je měla až v roce takže klid :wink:

Miru Vy se brzo uzdravte ať neležíte v pěkném počasí doma :slight_smile:

Niku Filípek je úžasný :dizzy_face: Musím taky Nelu natočit jak povídá a ukázat Vám to :slight_smile:

Těhule opatrujte se.
pa.pa
22. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
ahojte.....tak uz je nam obom dobre...hoci dnes eli asi bude nahnevana :sweat_smile: ....ideme na kontrolu a odrazu nam lekar pichne uska......zla bude babka, lebo ja by som pri pohlade na to ako jej to robi bud odpadla, ale mu to nedovolila :pensive: .....hoci len tento lekar mi mohol brat krv.....inak mi bolo fakt zle....a robil mi aj akupunkturu.... vlastne aj preto chcem aby on prepichol eli uska, lebo vie presne kde sa aky bod nachadza

niku.....filipko je roztomili...aj my mame kopu videi.....len ich nedavam nikde...len to jedno co mam na facebooku

monu....tie zubky mas super....to eli ma kuse do prstov ako sa patri...nastastie prsniky vie ze su len na sanie :wink:

gan....zavidim ti tvoju flegmaticku povahu.....to mne sa este teraz sniva o skole.....uz si obcas hovorim, ze sa musim tym vyucujucim postavit v tom sne :grinning:

lenu....ty oddychuj kym este mozes!!!

kacenka....to mas uz pekne sidlo doma :dizzy_face:

a andy sa kde flaka :fearful:
23. dub 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
ahojda babule,
tak se hlásím :slight_smile: , dnes jsme byli na UTZ - takže jsme pořád za holku :slight_smile: , pindík nenarost :grinning: , vážíme 1744g, vše se vyvíjí v pořádku a hlavičku už máme dole :wink: , TP 24.6. - tak uvidíme je to v rozmezí 20-25.6 :dizzy_face:

Gan: ještě jednpu díkas za balíček, jsi holka hodná
Monu: bud ráda, že jsi po 8, já mám venku obě taky zašité díry po nich a je mi fajn :wink: :slight_smile:
Kači: jj, závidím zahrádku, veget na terásce, atd.... - aspoň nemáš čas myslet na to co se událo a jsi na čerstvým vzduchu s malou :wink:
Nikčo: mazec, jak to letí - s Fífou jsi se už určo naprosto zžila, viď??? :wink: :slight_smile:

no jinak se strašně těším a tu naší cácorku, jak jinak :wink: :slight_smile: - takže za 2 měsíce, čekejme další nadílku do našeho klanu Mušketýrů :grinning:
23. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
Já už se těšim na miminká!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Za chvíli tu budou :wink:

Filda je dneska hodňoučkej, skoro pořád spinká a když ne, tak kouká a nebrečí :slight_smile:

A přidala jsem pár fotek ze včerejška - koupání, spinkání v postýlce a tak...

http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek/#album
23. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
Jóó Lenu kdyby veget na terásce - reju,kopu,sázím,pleju a zastřihuju... :sunglasses: No prostě Přemek Podlaha by čuměl jak vyvoraná myš :grinning: :grinning: :grinning:
A kudy chodím tudy přemýšlím jaká potvůrka chlupatá by se k nám chodila. Už je jistý, že to bude nějaký střední pejsek, hodně aktivní a bude se jmenovat Matěj nebo Charles, podle toho co se k němu bude hodit. Kdyby jste měli nějaký tip tak dejte vědět.Pro mě je favorit zlatý retrívr ale manža nechce pejska který má sklony ke žravosti, tím už jsme jednou prošli :wink:

Pusinky jsem strhaná jak rolník, jdu spinkat. Pá
P.S nějaké foto určo přidám jakmile je dostanu do pc, rozbil se nám foťák tak musím sehnat čtečku karet.
23. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
krásnou neděli přeju :slight_smile:
včera jsme měli od firmy cyklovýlet, ale asi 4 jsme šli pěšky :wink: - celkem 19km - večer jsem byla úplně vyřízená a v noci jsem málem nedolezla ani na záchod :grinning: , teďkom už jse se rozhýbala, ale byla to síla - a bylo to fajn :wink:
teď už mě do porodu žádný velký tůry nečekají, už jen příprava na Adélku - na kterou se těšíme čím dál víc, zřejmě celá rodina :wink: :slight_smile:

tak pěkně odpočívejte, užívejte sluníčka a papapaa
26. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
Teda Leni, máš můj obdiv, to já už se teda spíš valím, než abych ještě jezdila na kole... :fearful: :grinning:

Jinak přeji krásné pondělí, koukám, že jste všechny užívali s drobečkama slunného víkendu, jen ten vítr byl včera na prd... :angry:

Kač: sklony ke žravosti mají asi všichni pejsci, ne? :wink: Držím pěsti, ať dobře vyberete, no je fakt, že k mimču je zlatý retrívr ideální :wink: Pak ještě bernský salašník nebo retrívru podobný howavart, no výběr je veliký :wink:
27. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.