• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahojky,
Gan díky za tip, Howavart je taky dobrej. Musím nějak manžu zpracovat :wink:
Lenu ty jsi taky aktivní jako já, viď. Já vlastně loni touhle dobou plela jahody s pupíkem před sebou :sweat_smile:

Jinak u nás to snad konečně vypadá že bude nějaký zub na světě, dneska jsem si všimla, že má Sárinka takovou malinkou prasklinku na dásních. Teď se zase vzbudila s děsným pláčem, už asi po 3 takže budeme mít asi veselou noc, no aspoň vám můžu napsat :grinning: :grinning:
Jdu si rychle lehnout,než se zase vzbudí, tak sladké sny a těhule opatrujte se :sunglasses:
28. dub 2009 v 00:07  • Odpověz
Čau mamky a skoromamky:slight_smile:

Dotaz, dávaly jste mimísům k MM ještě nějakj čajík? Třeba fenyklovej nebo tak? Každej mi řiká něco jinýho... :confused:
28. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj
niku a proč chceš dávat čaj?
Já ho nedávala zato jsem ho pila já a to fenyklový.

Nela nechce čaj do teď vypije max 100 denně.
28. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
monu, já se ptam, protože jsem slyšela, že se v horku může dávat.. aby mi pak furt nevisel na prsu... :slight_smile: a jedna dr.řikala, že se maj učit pít z flaky, aby to uměli, kdyby něco... ???
28. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
já myslím taky, že v horku potřebují trošku osvěžit. Nám seděl nejvíc obyč fenykl.teď granulované.

Jsem myslela, že Vás trápí prdíky. :wink:
28. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
niku...mne lekarka uplne zakazala podavat feniklovy caj, lebo malu z toho vraj najviac naduvalo a aj mne zakazala pit, harmancekovy je dobry len na na kakanie /pri normalnom hovienku sposobuje hnacku/....mam aspon od humanny, ale od 4. mesiaca.....nema rada caje a place, ale ked bola teraz chora, tak si ho aspon trosku cucla, ale aj tak ho nepila s radostou.....inak mam teraz menej mlieka - ked bola chora, tak slabucko papala a sa mi prirodzene znizila jeho produkcia :frowning2:
28. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee

ospravedlnujem sa, ze sem voibec nechodim, ale nejak voibec nemam cas na net, a ked aj chvilku mam tak sa snazim vybavit dolezitejsie veci.
Inak sem tam som k vam nakukla nieco precitala, ale uz nie som vobec v obraze co tu preberate, aj keby som rada bola. akurat si rychlo pozrem ako vase deticky rastu a tehulkam bruska. Inak nikulka, filipko je roztomily :slight_smile:

u nas je vsetko ok. viktorko krasne rastie, je velky nezbednik, zatial este stale kojim. no cez den mi spi velmi malo, asi tak 3x po 40 min, ale zato vecer mi jz vzdy spi o 19tej a rano vstavame tiez neskoro, tak okolo 8-9tej.no a v noci mi este vzdy vstava tak po 3-4 hoidinach.

co sa tyka cajika, ja ho davam dodnes, najprv pil fenyklovy a teraz davam taky bilinkovy.harmancek som davala ked nemal dlhsie stolicu.
uz co to aj ochutnavame, ale je to este len take lizanie a vypluvanie....

tak ja sa este niekedy ukazem, zatial papa a davajte pozor na svoje deturence :wink:
29. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky! Díky za rady.

Já ten čajík zkusim a uvidim... Pokud mu to bude vadit, tak přestanem... Prdíky zlobí :confounded: Včera jsme měli v půl 8 hysterák... Bolelo ho bříško, asi nejvíc co jsme zatim zažili... Takže jsme cvičili nožičkama, masírovali Pupíkem a nahřejvali třešničkama... Trvalo to asi 45 minut a pak byl klid... Ono to taky asi způsobilo to, že v 6 se děsně nacpal - vycucl 170 za 15 minut ťunťa jeden... Takže jsem mu začala dávat před kojenim Větrníček... Ráno si krásně poprďával, tak snad to pomůže... Už vážíme 4,3 kg! :sunglasses:

Teď na mně spí, když ho dam do postýlky, tak začne koukat a kňourat.

A krásně už pobroukává! Si spolu povídáme a on odpovídá - ale co mu to dá práce.. Až se mu z toho třese bradička, jak moc se snaží A myslim, že první pořádnej úsměv je za rohem - už se uculuje, a hlavně očíčka mu vždycky svítí :wink:

A hele, jak krásně medituje v kočárku http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek/#IMG_2290.JPG
29. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Teda Andy, Viki už je velikej! :dizzy_face: Krásnej chlapeček, moc vám to spolu sluší!!!
29. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
hojdaaa
niku a preco by si mala davat cajik? predne mliecko staci na zahnatie smadu a zasa nie su take teploty, aby si fildu musela stopovat este cajikom.. okrem toho, prevarena voda je lepsie
granulove caje vooobec, pretoze vsetky obsahuju minim 80percent cukru, ktory sa ma detom davat az od 1. roka, ked tak nejaky zalievany
my sa inak mame fajn, buduci tyzden uz 6. mesiacov, vobec sa mi nechce do prikrmov :stuck_out_tongue_closed_eyes: zuby zatial dva, ale horne jednotky pojde tak do tyzdna - dvoch.. noci mame strasne, ninka je hore kazde 1,5 az 2 hodky
29. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
Bez, chci zkusit čajík před kojenim kvůli bolavýmu bříšku... Kolikrát se po jídle tak kroutí, že je mi ho líto. Já piju fenyklovej čaj, ale to moc nefunguje...
29. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
niku to radsej skus kvapky espumisan aj nejaky sab simplex ci ako sa to vola baby dost odporucaju :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
niku nám pomohli jedině tyto kapky

http://www.lekarna.cz/probioticke-kapky-pro-deti-5ml/#utm_source=zbozi.cz&utm_medium=xml-ppc

ale měla jsem je ze slovenska za 9 euro :slight_smile: .
U nás je prodávají strašně draho vydřiduši.
30. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
monu, taky jsem na ně koukala... a jak se to dá objednat ze slovenska? Neni pak nějak drahý poštovný?

nám ten čajík zatuim krásně zabírá... žádný bolení, krásně střílí, tak mam radost... cukr v něm neni, jen laktoza...
30. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
niku sak ti mozem objednat a poslat :wink: laktoza je mliecny cukor, ktory je v kravskom mlieku, takze tiez mozny alergen :sweat_smile: sorry ja sa dost bojim, lebo z petovej strany maju aj vselijake atopicke ekzemy a pod, takze si davam strasny pozor
30. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
no mě je vozí známí tak jestli je chceš dej info :wink:
30. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
my nikdo na nic alergický nejsme, takže to zatim neřešim a jsem v klidu...

jakou trvanlivost mají ty kapky?
30. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
já mám jedny ještě doma a ty jsou do 9/2010

jinak vystačí na měsíc :wink:
30. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahujky, tak my jsme doma z oslavy... Vydrželi jsme tam dlouho a byli jsme tak hooodný... Všichni z něj byli unešení a on se tááák pozitivně předvedl... Broukal, neplakal, koukal, spinkal v cestovní postýlce... No andílek...
Tady jsem dala zase pár fotek http://nikulka83.rajce.idnes.cz
Já prostě neodolávam a fotim :slight_smile:

Monu, někde jsem četla, že se ty kapky musí převážet v lednici, že se jinak zkazí ty kultury.. To je blbost?
1. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
ahojte....my zajtra cestujeme po mesiaci stravenom u nasich domov.....uz teraz je mi smutno....by som tu hned ostala :sweat_smile:
2. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
ahojda tak prodloužený víkend za námi a hurá do dalšího týdne - my jsme byli s manžou na výletě vw Stuttgartu v německu, bylo to fajn byli jsme v muzeu porsche,cesta v poho - jen jsme pořád zastavovali na čůrání :grinning: :grinning:

dneska volno - takže jsem prala, žehlila, vytírala,......... ale mám to zase hotovo a odpolko siesta venku , umytí autí , opečení klobásek, pokec - no prostě nádhera - jen už bych chtěla mít tu naši kočku u sebe, začíná být nějaká těžká :sweat_smile: , a já jak slonice :grinning: :grinning:

tak se zatím mějte, já se zase ozvu papappa
3. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jak se máte těhule týjo zase Vám to poskočilo co? :dizzy_face:

My měli škaredou střevní chřipku všichni tři a tak se musíme dojíst bo jsme všichni zhubly.
Ale jsme už ok :wink:

Miru já jedu k našim v červnu na 14 dní a taky se nemůžu dočkat.A taky mám v plánu jít na ty zuby tak aby byla Nelinka s našima.

Nikul jo měli by být v chladu

Mějte se krásně a opatrujte se
5. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojte ovenky, co je nového?
5. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
čauky babule,
tak jak se vede??? my se máme dobře, pořád rosteme, bžuch už mám jak balon, ale je mi fajn - pořád chodím do práce, a tak jsem v jednom kole :slight_smile: :sweat_smile: , ale v poho - elánu mám zatím dost. Akorát už mi začínají občas natíkat nohy, teda jako kotníky :angry: - , ale co bych asi chtěla od 33tt, že :grinning:

jinak se snad dokopu k tomu, abych nafotila nějaké fotky a hodila aktuální pupek do alba - to snad nějak zvládnu než porodím

všichni se mějte moc krásně, užívejte sluníčka a vašich zlatíček - já se zase ozvu
5. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Chodíš do práce?Tak už nechoď a odpočívej, kdy nastupuješ MD?
5. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
jjo zůstaň doma.

Jé Gan nová fotka. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
jeeej...nelinka je strasne rozkosna :dizzy_face:

elenka bola vcera strasne zmetena a ztoho zla.....hladala tych ludi, co okolo nej posledny mesiac stale behali a zrazu tu neboli...dnes to uz bolo Ok

lenu...zacni sa setrit, lebo ak ti opuchaju nohy, tak velmi rychlo mozes skoncit v nemocnici....ked som tam lezala pred porodom, tak tam bola aj taka!!!...nechcem ta strasit, ale naozaj si daj pozor :rolling_eyes:
5. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Choj holky, která šátkujete? Máte nějakej tip na dobrej šátek? :wink:
5. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
No gan fotky máte nádherné :dizzy_face:

Nikul my máme egro nosítko
5. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky babulky!

Nikčo, taky plánuji šátek, ještě teda nevím jaký, tak si nechám ráda poradit, tak tipy sem :wink:

Jinak jsem do albíčka přidala erotický fóti našeho prďolky v bříšku, tak jukněte, dlouho je tam nenechám, páč jsou jako dost sprostý :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, babko, šetři se!!! To je cyklovýlet sem, práce tam, pak nemáš otíkat! Mně se teda otoky zatím vyhýbají, zato jsem sebou už moc hezky švihla :wink: Naštěstí ne úplně, stačila jsem si sama kleknout, tak to bylo dobrý...Ale jak je venku tepleji, na sluníčko nesmím, a už vůbec rejt maliny a tahat pytle s mulčovací kůrou, že :sweat_smile:

To nám to roste, Filda už je tu víc jak měsíc, to je fofr :astonished: A jaká máme všechna miminka činaná!!! :sunglasses:
5. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.