• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
gan...fotky su uzasneeee :wink:
6. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Tyjo Gan, tobě to tam sekne :dizzy_face: Krásná těhulka! A konečně vidim Oskara :grinning:
Fakt super fotky!
6. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak už jsem vybrala šátek. http://www.detskybioshop.cz/detsky-bio-shop/eshop/24-i-Noseni-deti-i/0/5/1882-MaM-ECO-ART-satek-5-1-m

Dobrý jsou i Vatanai, ale ten MaM se mi bude hodit ke kočárku :wink:
6. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
čau holky,
ty jo neblázněte ono to zase nijak hrozný s těma nohama :wink: , natíkají jen občas a trochu ne každý den - vpráci být musím, převážně stejně sedím- dohled zatím musí být :wink: :slight_smile: :grinning:
vždyť už mě znáte, musím něco dělat, nebo někde lítat :grinning:
už se těším na víkend - jedeme na akci od Land roveru , budeme spát autí (kdo má teda udělaný spaní) - my jo a bude to skvělý :wink: :slight_smile: - parta, grilovačka, atd............................

dneska jsme byli v poradně, zatím jsem víc nepřibrala - stále 9kg :dizzy_face: - tak jsem měla velikou radost :wink: , jinak prý máme pohodové těhotenství, jsme zdraví, v pořádku, čípek stále namístě a nezkracuje se :wink: :slight_smile: , TP 24.6

ty jo, vy budete šátkovat??? :astonished: :grinning: :grinning: - mně se líbí něcio jako šátek , ale šátek to úplně není - jestli najdu hodím odkaz :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahoj babulky! Já už se tááák těšim na nový miminka! Už se to blíží :slight_smile:
Tašky už máte sbalený? Hlavně nezapomeňte na tlustý ponožky :grinning: :grinning:

Postupně rozšiřuju Filíkovo galerii, tak můžete kouknout :wink:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/
8. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
hej hej...hrube ponozky su zaklad :grinning:.....

my budeme mat dnes vzruso den...elenkin bratranec denis ma dnes krst.....tak sa vsetci pekne vyobliekame, aby sme ako krsni rodicia reprezentovali a elenka bude za krasnu babiku....pravda, ak sa vycasi...rano tu poprsalo....ved preco nie - kedze som vcera umyla okna :rolling_eyes: .....ale hlasia teplo, tak uvidime :sunglasses:
9. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
dobre ranko......mirka bola dobra a dostala notebook :grinning: :grinning: :grinning: .......

inak sme mali strasne zaspavanie vcera vecer.....eli revala, akoby ju drali z koze a kusatka skoroprisli o zivot :sweat_smile: ....zaspala az po desiatej.....asi nam uz ozaj lezu zubale.....a to dnes este ideme ockovat :confounded:
11. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky,

dlouho jsem tu nebyla tak na vás musím mrknout,hlavně abych nepropásla nějakou změnu :sweat_smile:
Takže v rychlosti, už máme jeden zub,Sárinka se snaží chodit a už s námi snídá koblihy,chleba s máslem a občas jí někdo dá i to co nesmí třeba jako párek :grinning: No je to čertidlo, už se umí pěkně vztekat když se jí něco nelíbí.

Gan strašně mě mrzí že jsem nestihla tvoje foto :frowning2: :frowning2:

Niku, šátek MaM máme taky, je strašně super,Sára se v něm nechává ráda nosit a navíc jsme k němu dostali dráčkovskou čepici :sunglasses:
11. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak sme spet z ockoívania.....elenka bola odvazna.....skoro ani neplakala....ale schudla :cry: ....pred mesiacom vazila 6400g, ale na inej v ahe, minuly tyzden 6350 a dnes 6300....zajtra ma 5mesiacov a my musime zacat s prikrmom :confounded: .....som sa tesila, ze mame este mesiac cas

kacenka....aj nasa sa uz vie certit....su to bosorky
11. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
:slight_smile: hoj babule, jdu vás jenom pozdravit - máme se fajn, vše v pořádku :wink: :slight_smile:

nikčo: prosímtě, mám dotaz jak je velký ten košík na mimi co máte doma- je totiž více rozměrů a já chci jen ten menší :wink:
11. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Achujky Leni, je to zhruba 90x45...
12. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahojte....tak sme dnes zvladli prvu mrkvicku.....povodne mala dodstat len 2 lyzicky, ale zjedla asi 4....tvarila sa vseliako, ale otvarala usta a pytala si sama....som zvedava ci jej to tak bude smakovat aj dalej....vcera sme jej dali 1.x aj jablckovu stavu a po nej normalne natahovala rucicky a poctivo otvarala pusinku do koran :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak jsme zpěz ze 6týdenní prohlídky... Máme 56 cm, 5010 g (Dr. divila, jestli je to možný ), malej se předvedl a ani nebrečel... Ukázal jak umí broukat a pozorovat hračky
Všechno máme v pořádku, akorát ten vylezlej pupíček je prej pupečníková kýla Takže jdu studovat na net, z čeho to je a tak... Říkala, že by to mělo být v pohodě, akorát kdyby hoooodně brečel, měl to zamodralý a tvrdý, tak máme jet hned na chirurgii...

Nevíte jak se to udělá?
12. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Niku my to měli taky, dr. říkala,že při každým přebalování máme na pupík chvíli tlačit a časem to zmizí samo.Pokud teda nenastane ta druhá varianta.
13. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já jsem dneska doma - páč ráno jsem byla na kosmetice, peru, dokonce jsem se už pošoupla k tomu, že jsem vyprala Adélce povlečení :wink: :slight_smile: , vařím fazolovou polívčičku a odpolko máme ten kurz v porodnici s otcem - tak uvidíme co a jak :wink:

nikčo : fakt jen 45??? všude mají tak 65 šířku a dýlku okolo těch 90 - potřebuju něco malýho do tý naší ložničky :fearful:
jinak jsem shlídla album Fildy, no fotíte o 106 :slight_smile: , malej je krásnej a koukám, že mu i chutná :grinning:

tak se opatrujte a já se zase uzvu papapa
13. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Kač, jaká druhá varianta? :confused:

Leni, 45 má ta matrace, celkově má na šířku 60. :slight_smile:

Dneska se malej celej den směje, tak snad mu to vydrží i na večer. Včera večer furt brečel, až to ve 22 zalomil a spal až do 4.
13. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
No kdyby to zmodralo a ztvrdlo tak na chíru. Zatlačovali jsme to a cca do dní to bylo ok
13. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
do 14 dní :grinning: (Sárinka mi vypla numlock)
13. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak já to zkusim zatlačovat. Asi jen lehounce, viď? :sweat_smile:
Má jí jen drobnou, tak snad nám taky rychle zmizí... Malej se vzbudil, houpu ve fišerce, tak snad bude večer klidnej...
13. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Bré ranko, malej je od včera zase v původní formě - nebo snad v ještě lepší. buď měl fakt spurt nebo to udělal ten Sabík, kterej jsem mu začala dávat... Večer po koupání chvíli spal, pak teda trošku brečel, ale pochování ho uklidnilo a bylo to i hlady. Ve 21.45 se najedl, dala jsem ho ho košíčku, odvezla do ložnice a normálně v něm spal až doteď!!!!!! Takže vydržel spát celých 8 hodin!!!
Ani jedna vstávačka v noci! Paráda! Kdyby mu to tak chtělo vydržet!

A když jsem šla spát já, našla jsem u Fildy v košíčku krabičku s dárečkem za něj - náušnice a řetízek s přívěskem :dizzy_face:
No včerejšek byl prostě bezva den!!!
14. kvě 2009 v 05:43  • Odpověz
autor
čáo, tak se hlásím zase z práce :grinning:
nikčo: díkas za info, našla jsem na netu košík za 1000Kč, tak mi ho paní posílá - mám radost, za levný nákup :wink: , takže ještě ty pleny a osmetiku a snad finiš :wink: :slight_smile:
jéé to muselo bejt krásný, najít dáreček za prďolku - taťka je zlato, to je jasný
:wink:

jinak my byli včera na tom kurzu, no já bych pohořela - resuscitace mi nějak nešla, miminko furt modralo a ne a ne zrůžovět(ještě že je to jen model :grinning: ) - ale bylo to zajímavý a poučný a mám jasno v tom, že si od naší nemocnice půjčím za ten měsíční oplatek 150Kč ten monitor dechu -kterej jim kontroluje čsú, vždy po 1a půl dostanou nový, takže to je v poho :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Leni, z tebe bude doktorka... :wink: Monitor určo, je to super, pro jistotu... Jsem s nim klidnější.
A super koupě košíčku - já ho měla za 1500, včetně nebes, povlečení, peřinky a ploštářku a 2 prostěradel. On v něm spí v noci, postýlka zatim slouží spíš na den a jako místo na hraní s kolotočem :wink:
14. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Malej je dneska zlatej... Máme snad jeden z nejlepších dnů za celých 7 týdnů... Skoro nebrečí, a když už, tak protože chce papat... Jinak vůbec. Povídá, směje se, spinká... No, andílek :wink: Dokonce jsme spolu pekli domácí pizzu, seděl v kuchyni ve fišerce a pozoroval mě... Kéž by mu to vydrželo :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky holky!!!

Dala jsem na net 3 Filípkovo úsměvy, co se podařily natočit. Akorát kvalita je horší, natáčela jsem to foťákem z televize.
http://www.youtube.com/watch?v=AnO0CaCUmsA
http://www.youtube.com/watch?v=2qY_036unLw
http://www.youtube.com/watch?v=78JOS9uAoQ0
15. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Čao jsem tu na skok. :wink:

Nelinka se dneska začala plazit a hned je to něčem jiném dokonce se za mnou připlazila do kuchyně. :dizzy_face:

Je to miláček zítra jde-jede své první Prčice.No teda už druhé minulý rok jsem ji ještě tahala já v bříšku :grinning:
No jé holky už 35 týden :slight_smile: tak to už vlastně můžeme očekávat radostné zprávy

Nikul malý je šikulka a je hodné miminko jako je Nelinka. :dizzy_face:

Kači už jsem zvědavá na nové fotky.Sára musí být už velká a úžasná holčička co?

Fim a Bez kde jste?

Miru Elenka už taky 5 měsíců. :slight_smile:
To strašně letí.
Příští víkend máme obr sraz zářijovek 2008 a tak když klapne ubytování a tak doufám že se potkáme i my.

Mějte se krásně a pěkný víkend
15. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojky maminky a těhulko :wink:

Tak jsem zpět z prohlídky, a představte si, že má malej už 2700g :fearful: Se picnu. Doktorka ohodnotila můj pupík jako opravdu velkej, a pro jistotu musím ještě na glukózovej profil...Chjo...A omezit ovoce a sacharidy vůbec, jinak to bude malej otesánek :dizzy_face:

Jinak jsme hlavičkou dolů, a zdraví jako buci :sunglasses: TP zůstává 28.6.09, a ode dneška jsem na mateřské :wink:

Tak to by bylo o nás, jdu vás dočíst :wink:
18. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že se to táááák přiblížilo...... za chvíli tu budou snad jen samé maminy. :dizzy_face: Teda krom Mucí, ale ta sem už dlouho nechodí. Jak se má? Kdo si s ní píšete přes ICQ?
Niku, Filípek je úžasnej a určitě děsnej pohodář. :dizzy_face:
Mončí, Káťo - holky už jsou pomalu slečny, co? To tak strašně letí - vždyť za chvíli už budou slavit narozeniny, :astonished: kočky jedny. No ostatně já to cítím tak, že my vlastně taky. :sunglasses:
19. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojte...Elenka ma plne zamestnava.....a ked nie ona, tak bordel po tatovi :grinning: ......aj teraz utekam robit prikrmi vo velkom....Eluska je riadny papkac a ked vidi lyzicku, tak otvara ustocka ako vrata :wink: .....

tehulky....uz s vami "sucitim"...hlavne ked vidim na prechadzkach tie maminy s velkymi pupikni tesne pred porodom .... drzim vam palce

maminy...tie nase deti su fakt chutne :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
ahoj babule,
teda Gan koukám, že malýmu se daří skvěle u maminky :slight_smile: - no nám se daří taky asi taky fajn, páč břicho mám taky docela veliký (i když každej mi říká něco jinýho - pro někoho malý pro někoho elký) - a mně to stačí - hlavně že olíknu ještě nějaké věci, které jsem nosila před těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak tady fakt člověk vidí jak to letí, kde je ta doba, kdy jste hlásily postupně porody a teď to uteklo a rodit budeme pomalu my s Gan - já se teda už těším :grinning: - pomalu to dochystávám
v práci jsem jen už do konce týdne, v PO jedu se ségrou vybrat něco na mě , abych jí nedělala ostudu na svatbě :grinning: a pak už jen doma -klídek - lehárko :slight_smile: no ještě chci do porodu uklidit děcák - a apk už můžu rodit :grinning:
20. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
bré poledne, my dneska spinkali do 10... A spinkali bysme i dýl, ale vzbudil nás tatínek telefonem
Teď chrníme ve fišerce... Za chvíli ho ale sbalim do auta a pojedeme zase na zahradu. Sice se to tam mračí, ale je vedro a sem tam vyleze sluníčko... Co v bytovce...

A přidala jsem nový fotky, focený včera tim novym foťákem... (posledních 5 řad )
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_2.mesic/#album

Leni, co nějaký fotky bříška??? Gan se pochlubila, zbýváš ty :wink:
Já už se taaaak těšim na nový mimísky :dizzy_face: Hlavně holky neporušte pořadí, byla by to škoda :angry: Takže nejdřív Lenu. pak Gan... :sweat_smile: Neee, dělam si srandu, až si prcci vzpomenou, rychle je vyprdněte :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.