• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
ahojda, no jo já vím paní, musím ty fotky dodat - od příštího týdne už jsem doma, takže vše dofotím, dodělám a hned šupnu do alba :wink: :slight_smile: :grinning:
nikčo: koukala jsem do albíka, Filda je teda kus chlapa a teda nevím na koho je přesně podobnej, řekla bych že má z každýho něco :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ještě něco Dala jsem do alba 4 fotky, když jsem byla malá... Můžete porovnat podobu :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2790157&vReferer=
21. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
hojda, nejako nemam cas
tiez sme zacali s prikrmami, vobec nam nesmakuju, som rada, ked do ninky dostanem 4lyzicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to sme vyskusali vselijake kombinacie
okrem toho nam idu naraz 4horne zuby, v noci sme hore tak 6-7x, proste naprd :sweat_smile:
v pondelok v poradni mala ninka 7530g a 69cm, konecne sa otaca, ale z bruska na chrbtik nene, ona uz rovno chce sediet, udrzi sa uz pekne dlho aj sama
22. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
ahojda
nikčo: tak jsem mrkla na tebe jako malou a Fildu a teda podoba tam je veliká :astonished: :grinning: - mazec
bez: jj, maminy mlíko je hold bašta, však ono se musí pomalu a pak jí něco zachutí :wink: , taky možná ve spojitosti stěma zoubkama, se jí nechce žvejkat nic jinýho :pensive: - tak přeju , pohodové noci :dizzy_face:

jinak já jsem dneska zavolala k pediatrovi , je to chlap - má velice dobrou recenzi na netu, s dětma to prý umí - mluvila jsem s velice milou sestrou, děkovala mi, že jsme si je vybrali a budou nás prý s radostí očekávat - tak mám z toho velice dobrý pocit :wink: :slight_smile:
taky senám dneska vrátil taťka ze služebky, tak už se nám nebude stýskat :wink: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
čauvajs, nikde nikdo
jdu vám jenom říct, že jsem konečně do alba hodila fotečky vz 35tt - balonek :grinning: , info zítra už jsem v 37tt :grinning:
tak pa
25. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Čao holky

tak máme srazík za sebou a konečně jsme se viděli s rezetkou Terezkou a Tobíkem.
Bylo to super 21 mamin a 24 dětí :dizzy_face:

Už se těším na ten náš jen musíme počkat, až porodíte a miminka trošku vyrostou.

Lenu super bříško :slight_smile:

Bezaz nám roste teprv druhý :wink:

Nikul Filípek je frajer a krásně roste :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahojte beruše, jak žijete?
Musím vám prásknout, jak jsou Monča s Nelínou krásný holky, fakt :wink:.
25. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
A Tobík je úplně stejný jak jeho krásná maminka.

To bude lamač holek až mu bude takových 15 let :sunglasses:
25. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Doufám, že "zlomí" Neluš :grinning:
25. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
ty ho vy jste měli srazík?????????????????????????????????? vy se máte - no jo to budeme muset dohnat, až nám ti naši prckové vylezou a dovolí nám to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
máte fotečky????????????
25. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
25. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
ahojda,
no tak to musel být mazec, takovejch mamin a dětí - ale krásný, to jste měli na celý víkend???????? dokonce jste si nechaly udělat i trička, fakt super. Ihned jsem vás poznala, jak Monu tak Rez :wink: :slight_smile: :grinning: Muselo to být žůžo - tak doufám holky, že mi se taky jednou takto sejdeme :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Ty krááááááso!!!! Takovejch dětiček! :dizzy_face: Fakt mazec! Muselo to bejt skvělý!
Monu i Rez to moc sluší a dětičky jsou jejich kopie :wink:
26. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
tolko deti po kope, to muse byt kriku :grinning:

eli za dva tyzdne vdaka prikrmom pribarala 400g.... takze uz ma 6700g a 70cm....dnes sme davali masko a chutilo .... na veceru sme dali ryzovu kasicku s mojim mliekom a aj to bolo mnam mnam......lekarka vravela, ze sa nemam trapit faktom, ze moje mlieko jej nestaci, ze to je normalne.....mam ho teraz hodne a mam ho vyuzivat na kasicky a prikrmy......inak eli je riadny zrut a normalne spapa za 10 min 100 ml!!!!....niekedy mam pocit, ze este ani nemohla prehltnut a uz otvara pusinku :wink:

gan, lenu...dufam, ze uz mate zbalene tasky :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky

no bylo to nečekaně v klidu děti byli moc hodné a dokonce poslední dítko usínal do 21 hodin. A to jsme bydleli po dvou a nebyl problém.
I říct jsme si stačili něco. :sunglasses:

Miri to Nela sní 200 kaše lžičkou asi za 7 minut :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky, fotečky jsme už viděla a vypadá to moooooc fajn víkend. Musím se přiznat k závisti, že já asi nikdy nebudu účastnicí tak velkého srazu. :dizzy_face: Na říjnovkách nám to moc nevyšlo. :wink:
27. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Jak to fim?

Já musím za sebe říct, že s holkama bylo moc fajn a budeme se scházet dál.
A snad nám vyjde i sraz i s chlapama aby hlídaly děti a my si v klidu mohli popovídat :grinning:
27. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Snad výjde a myslím, že kdo chce, ať se přidá. Uděláme sraz NAPŘÍČ TÉMATY mk :grinning:
27. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Moni, já sice nemám nic proti slovenkám, ale na říjnu jich bylo asi 95% a tobyla samá slovenština slovenština, když jsem přišla, ani nepozdravily.... když jsem se na něco zeptala a náhodu mě zaregistrovaly, tak u nich je leccos jinak, takže ani v tomhle neporadily...... takže vlastně diskuze na nic. Tak jsme si založili svoji českou, ale trochu skrytě, ale ja nás tam všehovšudy 5, 6? No málo. :wink:
Sraz celého MK se mi zdál jako utopie, ale když jsem vás teď viděla, tak už věřím všemu. :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Achoj holky,

Filípkovi se v těch vedrech zhoršilo zase to očíčko, tak asi budeme muset jet na to oční :frowning2: Asi bude potřebovat propláchnout ty kanálky. Snad ho to nebude bolet :pensive:

Už vážíme 5,6 kg, rosteme jako z vody... Je hodnej, ani bříško už to tak nebolí... V noci papá 1x, max. 2x...
Je to pohodář :sunglasses:
27. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak se přidej k nám máme i jedno řijňátko.
:wink:
27. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Moni, dík. Jsi hodná. Však jsem taky o srazu věděla prve od Vranči, tam s náma právě drbe. :grinning:
Verčo, zkusila jsi na to očičko i černý čaj? Prý hodně pomáhá. :wink: Jinak nám pomohl Opthalmoseptonex. A prej to mimi nebolí, jen je jim to nepříjemný, proto pláčou. Maminky snad ani neberou do ordinace, ale to asi záleží jak kde. :wink:
27. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Nikulko, kanálky se píchají, ono to jakože bolí,no. Já na to taky trpěla a trpím. Neboj, jdi pryč, to je jak když holčičkám píchají uši. Prostě odejdi a pak si ho vezmi, stejně by ses na to nemohla dívat. Ale neboj, tak moc to nebolí, oni spíš prostestují, že se jim brání v pohybu. A trvá to pár vteřin. Neboj :wink:.
27. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
Zkoušeli jsme všechno... Opt.septonex kapky i mast, MM, ATB... Měl to už v porodce... Taky si řikam, že náušničky bolí víc a pláčou hl. z toho, že se nemůžou hýbat... Jedna známá na tom byla s mimi 4x... Tak snad nám to pomůže napoprvý... Zítra zavolam Dr., jestli potřebujem doporučení... Ať to máme za sebou...
27. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak proč jses neozvala mohlas jet s náma né?

nikul my měli očička ok já neporadím, ale držím palec ať to má co nejrychleji za sebou a nebolí to Filípka :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Holky, jaké je to s malým miminkem?Já už si to nepamatuju.
Hej a co vy těhule, jak je? :wink:
28. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
tady se hlásí jedna těhule :grinning:
je vše o.k. - si nestěžuju :slight_smile: , včera jsem byla gyndě, první měření máme zasebou - jsem tam málem usnula :grinning: , teď už každý týden, od soboty za 3 t máme první TP - tak uvidíme co a jak, by se mi to líbilo 20.6.2009 :grinning:

jinak ještě dodělávám co se dá, uklízím a čekám na tu komodu od truhláře - nějak nestíhá či co - no a až bude tak to do ní všechno hezky narovnám a máme hotovo - jediný co chybí jsou ty plínky - ale to je ještě čas :dizzy_face:

jo a taky nevím furt jakou tu kosmetiku pro malou - takže zkušené maminy, hoďte sem nějaké typy co je dobré, blbé, ujde atd.................. :grinning:
28. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
No nevím, ono toho času moc není, jestli půjde o takových 14 dní dříve, tak toho času nemáš :grinning:.
Hele Lenu, mě se malej osypal z Hippu, ale zas někdo si ho chválí, ale já teda doporučuju všema deseti Bübchen anebo teď mám Niveu, tak je taky úžasná a včera jsem objevila a objednala tohle: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=272772
A jinak rozhodně nebra Johnson´s, to je sračka. Ale to si vyzkoušíš na malé potom. Ale říkám, Bořa má citlivou kůžičku a Bübchen z Niveou jsou ok :wink:.
28. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
No a na prcinku Bepanthen, ten měj doma i bradavky, ten je prostě k nezaplacení.
28. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
čao rez, no jo musím být v klidu a říkat si, že času je dost - víš jak, vzpomeň na sebe před 9 m :grinning: :grinning: :grinning:
jinak bepathen už doma mám, to vím i na ty bradavky :wink: :slight_smile:
a přesně přemýšlím o nivee, ale bubchen neznám, vím že ho mají ale to je vše :dizzy_face:
tož ti matko ale děkuji za radu :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.