• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Jdi do té Nivei, oni mají i řadu tzv. Nutri sensitive a ta je úplně lehoučká, jen ten krém je právě hodně sytý a mastný. Ale jinak na večer nic nepředčí Leniens a Ondřejovu mast. Zvlášť těch prvních pár měsícl jsou dětičky hodně suché a tohle je zaručeně promaže.
Tobís šel taky dřív a díky za to.Ale počkej, ono bude času dost, myslím, že se Adélce? moc ven chtít nebude :grinning:. Ale nepřeju ti to, jen si to tak myslím. Drž se.
28. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Terí, já o srazu věděla jako že už byl. Tak jsem viděla prvně fotky od Vranči. :wink: A máte tam vůbec nějakou zářijku z Ústí? :slight_smile:

Leni, na to si asi musí přijít každá maminka sama - za sebe zas můžu říct, že:
- olejíček po koupání mi nevyhovoval, nakonec jsme koupila mlíčko od Sebamedu a paráda
- upřednostňovala jsem sprcháč na všechno s pumpičkou, měla jsem Hipp a O.K. A to máme citlivou pleť. :wink:
- všechny krémy jsem zpočátku měla Sebamed (teda na tvářičku + to mlíčko, jeden vzorek z porodnice s heřmánkem jsem dávala na zadeček a všechno prima).
- později jsem přešla k levnější Nivee a nemůžu si vynachválit SOS baby krém na opruzeniny - nejen na zadečku, ale i kolem pusy ze slintání, prostě na všechno. :dizzy_face: Stejně tak u mě zatím vedou ubrousky Nivea. :wink:
- kdysi jsem si v zápalu nákupní horečky koupila i koupelovou pěnu od Nivey, ale tu využijjeme, až bude prcek sedět ve vaně. Zatím ji měl max. 2x a pak ho stejně musíš osprchnout. Tak vleže je to docela nepraktický. :wink:
- bepanthen se mi zdá strašně tuhej, ale já ho používala jen na prcka. Nekojila jsem, takže na bradavky jsem ho nepotřebovala. Asi spíš doporučuju koupit nejdřív meší a pak s podle toho koupit velkej. :wink: A rybilkami teda děsně smrděla - je měkká na mazání, ale ten smrad jsem nezvládala. A to si myslím, že zas tak cimprlich nejsem a ryby mám ráda. Ale tohle je něco úplně jinýho. :wink:
A rada na závěr, na co si dát pozor - jak byl Toník cvalíček od narození, tak se mu záhy udělaly opruzeniny pod bradou a vpodpaží - měl tam moc nařasenou kůžičku a nechtěl mě tam pustit při utírání - pak to měl chudinka bolavý. Tyhle partie by mě na opruzeniny nikdy nenapadly a nikdo mě neupozornil, tak ti to říkám, kdyby náhodou... :sunglasses:
28. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
téda maminy, díky moc :wink:
máte to u nás schovaný :grinning: , vzhledem k tomu, že jsem byla o krok blíž k nivee, tak jdu do ní :wink: - sama jí mám taky ráda, i manža používá niveu, tak ji vememei Adélce :slight_smile:
no ostatně s tím porodem si myslím, že se jí taky jen tak nebude chtít, ale furt se jí snažím říct, že 20.6 by to šlo :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
A proč se ti tak líbí 20.6.? :grinning:
Jinak nelekni se, ona je ta Nivea dost parfémovaná - proto jsem do ní šla později. Nejdřív jsem holt trochu zainvestovala do Sebamedu. Ten je 100%. :wink: Ale drahota. :frowning2: A na Johnsona teda fakt nemá. Toho bych nikdy nebrala. :zipper_mouth:
28. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
My používáme skoro všechno, po ničem se Fífa neosypal... Hipp, Niveu, Oriflame, Johnson... Nejlíp mi voní Hipp :wink:
Rybilkou mažeme pod krčkem a v podpaží (mně teda voní po miminkách :wink: ), na prdku používáme Sudocream - ten je fakt úžasnej... (měli jsme trochu opruzenej zadeček a po něm se hned uzdravil)... Bepanthen mam taky, ale zatim jsem ho jen použila na prsa po příchodu z porodky...

V úterý ráno jdem na to propláchnutí, tak nám držte pěsti!!!!
28. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Veru, pěsti netřeba - zvládnete to. :wink: Ať to prďolku moc nebolí. :dizzy_face: I když jak jsem psala, prý to nebolí, jen je jim to nepříjemný, jak se nemůžou hýbat. A prý je to něco jako profouknutí. Tak si to představ - to je sice hnusný, ale hned to odezní. :wink:
28. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
no jo mainy, však já se ptám jen tak na začátek, pak stejně budeme testovat to je jasný - ale Johnson asi ne, páč mě všichni od něj odrazují právě kvůli častému osypání :wink:

no fim: není to krásný datum 20.6.??????????? :grinning: , jinak by bylo hezký ještě 22.6 páč máme s manžou 5 let výročí a pak 26.6 to mám můj táta narozky a on by si to přál, aby se malá narodila na něj :wink: :slight_smile:

jinak mám umytý okno v kuchyni, vyprané prádlo, pověšenounovou záclonu a už vím, že komoda bude v úterý :grinning: :grinning: -tak ještě zajedu na nákup, udělám lečo a pro dnešek by to mohlo stačit :slight_smile:

nikčo: uvidíš, že malej to zvládne líp jak ty, většinou aminy trpí za děti :wink:
28. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Teda těhule, kde ty bereš ten elán v tomhle počasí? Bych ho trochu potřebovala. Já musím aspoń uklidit myčku a něco tak nějak pofackovat. Ale je to krásný, když s eto takhle vyvíjí a vychází, viď? :dizzy_face:
Mně se líbí 24.6. - doplňuje se to na celé číslo a my máme výročí svatby a pak je ten den Honzíků, klasické české jméno. :dizzy_face: Loni měla kamarádka termín na 13.6. a vydržela to až podle mé věštby do Honzy. Tak mě kapánek proklínala. :sweat_smile: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
juuu tu sa to rozbehlo :grinning:
lenu my mame od uplneho zaciatku zaznavany johnson, ale ten novy, s aloe vera.. mali ho v porodnici, ninke sadol, tak som nemenila a do vodicky pouzivame ten olejcek na kupanie z oriflame..
vlhcene obrusky sa nam neosvedcili, ninka sa z nich zaparovala, umyvame len cistou vodickou..
na bradavky mi stacil krem z DM, ten babylove, bolo fajn, ze sa nemusel umyvat pred kojenim
na zaciatku sme pouzivali rybilku, potom sudokrem, ninka nastastie mala zapareninu asi 2x v zivote {to bude asi tymi latkovkami :wink: }
niku drzim palce, nam to mozno tiez hrozi, ninka mala uz asi 3x zapalene ocko, teraz jej slzi, ako jej idu zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj

tak mi používáme Seba Med a Niveu Sensiteve a na brdelku Rybilku.
Teď na plavčo jsem začala zkoušt i tu kosmetiku z DM Babylove a taky dobrý.
Na obličej Biodermu ABC.

Lenu no máš to za pár držím palečky kdyby něco :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
bréé ránko,
jsem si myslela, že jsem dneska ranní ptáče a ono prd :grinning:
tak vám mockrát děkuji za příspěvky :wink: , je vidět, že co mímos to origoš a každýmu stejně sedne něco jinýho - takže koupim niveu a začneme s testováním :wink: :slight_smile:

dneska ráno jsem měla šílenou bolest v podbřišku , jako na MS - zřejmě první poslíčci ale fakt silný :sweat_smile: - no jo musím raději všechno rychle dodělat ať jsme připravený, ale tašku do porodky už mám sbalenou :grinning:

dneska jedu k našim, byli v PL a přivezli nám peřinku a polštář pro malou a prý ještě něco - tak jsem zvědavá

tak se zatím mějte hezky a opatrujte se :wink: :slight_smile:

PS: u nás dnes šílená zima, pouhých 8°C - brrrrrrrrr
29. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Tyjo, to snad ani neni možný, jak to zase uteklo!
Je to jako včera, co jsme byly v Poděbradech a tys testovala.... :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
jj, nikčo utíká to - to je mazec, taky vidím Poděbrady a ještě předtím tu Prahu, to byla Kačenka akorát těhu a my furt spekulovaly kdy "jako":slight_smile:
a ono se to překulí a budeme všichni maminy a těhu :wink: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
JJ, Nivea nutri sensitive, ta je právě neparfémovaná. Ale Lenu, na to stejně příjdeš sama a jestli chceš opravdu, opravdu šetrnou kosmetiku, tak já osobně doporučuju na miminečko ten Bübchen, je úžasnej a mají ho v lékárních. Sudocream na prdelku je taky fajn, ale teď mám Niveu a tak je taky báječná.
Hele holky, vy tu nikdo nelátkujete?
29. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojte....aj my pouzivame johnsons....a to penu do kupela, gel na umyvanie, puder, mlieko a krem na tvaricku (ta zelena raka pekne vonia).....niveu SOS....a na ritku s pudrom striedam sudokrem.....a vlhcene servitky sa nam najviac osvedcili z DM - ich babylove....nie su najlacnejsie, ale ani najdrahsie......a hlavne sa pekne tahaju - nemusite lovit dalsie :rolling_eyes: .....

johnsons pouzivaju v porodniciach a svagrina tam robila a odporuciala mi ho, ako aj sudokrem....ja som si tie veci najskor vyskusala na sebe a kedze mi nic nespravili, tak som nevahala....a to ja sa vyhadzem naozaj zo vselicoho!!!

co sa tyka prs, tak som mala krem z DM ako bez, ale najviac mi pomohlo, ked som si ich natrela MM a dala si zberace mlieka - boli akoby na vzduchu a rychlejsie sa hojili....takze aj tehulkam odporucam si zobrat do nemocnice - zberace mlieka, klobuciky a urcite odsavacku......ja som mala len odsavacku a ostatne mi kupoval chudak vaso :grinning: ... predavacky nanho vraj cumeli a ked kupoval klobuciky, tak sa ho pytali na velkosti - no chudak chlap :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
JJ, Dm ubrousky jsou super :wink:
29. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
rez...ja a aj bez pouzivame latkovky
29. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Lenu, to jo... Ta Praha byla mazec... Kačenka asi v 6. měsíci... My obdivovaly to její bříško a akorát jsme asi byli v období čekání na výsledek... Tyjo... A 13 měsíců uteklo a mimika jsou tu (tvoje ještě v bříšku, ale už je de fakto dopečený...)

A nebo ten srazík u Kačky doma... Jak jsme tam rozebíraly ty grafíky :dizzy_face: No a vlastně ten cyklus se mi zadařilo... Po dalšim srazíku se zadařilo Lenu a Gan, takže pak musíme udělat nějakej mega sraz, aby se zadařilo i Mucince... :wink: Tak kdy? :grinning:

Já ani kosmetiku zatim nekupovala... Něco mam z porodky, něco bylo v dárkovejch kufříkách... Akorát teda ten sudokrem a ubrousky - teď mam z kauflandu, 80 ks za 32 Kč a ty nádherně voní :dizzy_face: Když je ale hodně po..., tak jdeme pod kohoutek...

Co vaše dětičky dneska? Fífa je nějakej nevrlej... V noci sice spal, ale kroutil se, tak jsem ho měla celou noc u sebe... Teď je venku s mamkou a já jdu utřít prach, vysát a vytřít... Radší bych teda hodila nohy hore...

Zítra jdu na rozlučku se svobodou kámošky - pokud mě Fífa nechá :wink: Je to 5 minut od domova, takže to zkusíme a uvidíme... Manža jde dneska se ženichem, ale prej přijde brzo... Snad... :wink:
29. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
To jsem byla JÁ!!!!! :sunglasses:
29. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Miru, jj a že je to super?Já jsem na ty "hnusky" čím dál víc alergická a když přebaluju Bořika a dávám mu hnusku, tak mi utíká :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
ja som velmi spokojna.....na noc sice davam papierovu, ale aj tam sa mi osvedcili z DM ich babylove...a aj na vychadzku, ale to hlavne preto, lebo my stale kakame aspon 4x za den, tak pre istotu, aby som nemusela tahat domov pokakanu plienku.....ale co je na latkovkach uplne super (ja pouzivam od babylucy), tak ani to ich riedke hovienko neskoncilo na dupkach...... :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
niku...ono je asi naozaj nieco vo vzduchu, lebo eli bola vcera od rana akasi zla....prespala sice celu noc az do 8mej, ale potom cz den len 1,5h dokopy a stale bola uvrcana...aj ked som ju narukach nosila a blaznila sa snou....to obvikle pomaha :unamused: .....dnesna noc bola v pohode az do 5:00...vtedy zrazu strasne smiechy z postielky....normalne sa vzdy napapa a zaspi mi na prsniku a spi do 8mej, ale teraz sa jej vobec nechcelo....sme si ju dali medzi seba a spali dalej.....o 6tej ju to prestalo bavit a zaspala tiez :grinning: .....doobede a aj teraz zaspinkala len v kociku na balkone...esteze ho mame presklenny, lebo tak vonku je asi april :unamused:
29. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Na noc papírovku?To já právě ne, to by mi Tobís asi pročůral naprosto. Taky mám babylucy a teď naše nové české Sketch a taky nejsou špatné.
29. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
baby sa chcem spytat ....ake pouzivate kase?....a hustnu vam?....ja mam nemliecnu ryzovu nestle a vobec mi nehustne...skusala som dat aj viac, ale nic nepomaha..... :confounded:
29. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
Bré ranko,

tak vstávali jsme v 8, ale od 5:45 do 7:00 jsme papali a chovali... Večer jsem si šla lehnout po 21, ale jen, co jsem ulehla, malej spustil.. Tak jsem počkala 5 minut, jestli ho manža udyndá (byli v obýváku), ale nepovedlo se... Tak jsem nastoupila já a byl klid... Tohle se opakovalo ještě 2x... Pak byl asi klid, nebo jsem tvrdě usnula...
Myslíte, že už malej pozná, že jsem pryč? Protože manža ho taky choval, povídal si s nim a nic...
Tak jsem zvědavá, jestli se večer vůbec vypravim na tu rozlučku... (bude u nás sestřenky přítel, tak snad 2 chlapi ho zvládnou ) V noci spinkal hezky, papal v 00:30 a pak až v 5:45...

Ale zdá se mi, že má zas nějakej spurt... Špatně papá, kňourá u toho, musim mu vrážet dudlík na uklidnění... Vypije max. 100... Mam nějaký měkčí prsa (mlíka je dost), ale asi musí víc sát... Asi laktační krize nebo co... :unamused:
30. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Tááák jsem zpět z rozlučky, dočtu vás v noci.... Kluci to zvládli v pohodě, začal pofňukávat až 10 minut před mym příchodem. Takže 3 hoďky to beze mě vydrželi. Mlíčko ani nezkusili, tak jsem mu ho dala teď a krásně pil z flašky :dizzy_face: Čajík z ní nechce a mlíčko mu šlo :wink: Takže se mi do dalšího koja přefiltruje to vínečko a Polárek :wink:

Bylo to fajn vyrazit si mezi lidi sama, ale stejně jsem pořád myslela na to, co asi dělají a jestli malej nebrečí...

Máme tu ještě návštěvu (snoubence sestřenky), tak si jdu ještě pokecat s klukama, malej je tuhej, tak bude klid... :wink:
30. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
hojda, uz sme uuuplne prepadli
u nas peklo, pokazilo sa nam vecerne zaspavanie, uspavame tak dve hodky, pripadne krpata si schrupne 20minut, zobudi sa a caka, ze budeme zurovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rano najneskor o 6 vstavame
rez aj my pouzivame latkovky, mame taku sebranku, najoblubenejsie su itti bitti
miri my sme uz velkaci, kakame do lavorika, teraz uz dokonca do nocnicka :grinning: prikrmami sa to eli zahusti a uz nebude tolko kakat.. ved este chvilku pockaj
kase som este nedavala, my sme boli pouceni ze az po ukoncenom 8. mesiaci :wink:
joj za mega musketierske stretko soooom vsetkymi 10timi, len to este bude trvat minimalne pol roka, aby sa aj lenu a gan mohli pridat :wink:
1. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky,

moc to tu nežije... :sweat_smile: Těhule těhulí a užívající si poslední dny 2v1 a maminy se vzorně starají o ratolesti :sunglasses:

Zítra na nás myslete, v 9 jdem na to oční.. Snad nebudou Filípka moc trápit... A hlavně, aby to pomohlo napoprvé...

Dobrou noc! :wink:
1. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahojky maminky a těhulenko!

Nikulko, myslím na vás, ať to má Filípek rychle a zdárně za sebou!

My jsme po kontrole, v albíčku přibyla jedna 3D fotečka malého buclínka :wink: Jinak se pěkně sune dolů, CS2 :confused: Tak uvidíme, jak dlouho ještě u mě vydrží :wink: Poprvé jsme byli na monitoru ozev, to je celkem sranda :slight_smile: Jinak se nám oběma daří dobře, já dozařizuji pokojíček, už mám téměř vše vypráno a vyžehleno, namalované obrázky na stěně, připravená postýlka, kočík sestaven :sunglasses: Můžeme rodit :wink:
2. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky

gan krásná fotka :dizzy_face:
já si nemůžu pomoct, ale kluci mají podle mě daleko pěknější fotky třeba z toho 3D

No jo už se Vám to krátí
já rodila 38+3 :dizzy_face:

Nikukul držíme palečky Filípek to zvládne :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.