• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Tak to mame za sebou.Prupalchem zjistili,ze je to nepruchodny, tak museli udelat sondaz. byly to 2minutky, plakal min nez kdyz ho boli brisko Stava se,ze se to musi opakovat,ale snad to nebude nas pripad.. Byla to brnkačka, i když mi teda moc dobře nebylo, když jsem slyšla malýho přes dveře brečet... Ale řev to nebyl, spíš se mu nelíbilo, jak ho drželi... Hned po skončení přestal plakat a hezky koukal... Teď budem kapat 5 dní kanamycin a pokud to bude pořád slzet, jdem příští čtvrtek na kontrolu. Už se toho nebudu bát.

Tátu jsme vyhodili v práci, dělá kousek u Plzně, takže mam na odpoledne Forda :dizzy_face: Při té příležitosti jsem vzala ukázat Fildu kolegyním... Byly u něj unešený.. a potkali jsme i naše 2 ředitele a Filda se na ně krásně usmál :grinning: Je chytrej, ví, na koho zapůsobit... Mohli by tatínkovi přidat :grinning: :grinning: :grinning:

Za hoďku jedem k holiči... Už potřebuju ostříhat a obarvit jako sůl.. Naposled jsem byla na začátku března :sweat_smile:

A dohaduju se s našim bazénem kvůli plavání... V dubnu mi tam řekli, že na zářijovej kurz se máme přihlásit v červnu.. Tak jsem tam včera byla a řekli mi, že je už dávno plno. Přitom prve mi řekli, že se ani nedělají seznamy... Tak jsem jim povykládala, co mi pověděli v březnu a paní se děsně divila, že jsou to nesmysly - bohužel tam byla prve jiná bába.... Tak jsem se spojila přes mejl s ředitelem, protože mě tohle jednání děsně sere - si dělají z lidí blázny a cpou tam svoje známý.... Tak mi řekl, že je plno od toho března, a že si mě napíše jako náhradníka... A že kdyžtak v lednu začíná další kurz, na kterej přihlašujou od září... Tak jsem mu zase psala, že očekávám, že nás zapíšou na ten leden hned, když teď bylo už půl roku před začátkem plno... Čekam na odpověď... Nechápu, proč neotevřou víc kurzů... Protekce vládne světem (a hlavně tam má debilní podřízený, když ani neví, jak a kdy se napisuje - člověk tam letí hned po porodu a dozví se akorát bludy...)

Jinak homeopatika fungujou, jsem jak Pamela a Filda zase začal krásně a hodně pít... :dizzy_face: Je holt na velký, tvrdý prsa... To jsem zvědavá, co mi jednou přivede za snachu :sweat_smile:
2. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Gan, malej je ti podobnej :sweat_smile: :grinning:
2. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
hojda hojda,
tak se opět hlásím :grinning: , musím se hnedka pochlubit, že mám konečně vše pokoupeno :wink: , poslední nákup byli pleny a kosmetika :slight_smile: , takže zítra doveze truhlář komodu a budu to vše hezky ukládat :dizzy_face: - no mám radost

no jinak my se máme krásně, malá je hodná, vzhledem k tomu, že vůbec nezlobí a nechá mě pěkně uklízet (myju ještě okna, peru záclony,...) si myslím, že jen tak nevyleze :grinning: , ale uvidíme no rozhodně musím vydržet do neděle, páč teda v sobotu jdeme na tu svatbu ségře - stím mám spojený celý tento ýen, páč se zkrášluju, kosmetika, pedikůra, nehty a v pátek hezky do kadeřka :grinning: (no jo to je všechno naposledy do porodu)

na další monitoring jdeme zítra, ale na UTZ už vůbec nepůjdeme takže jako ani nevím kolik malá váží a nic, stejně si to každej dr. dělá jinak - takže my už ji uvidíme až naživo :slight_smile:

Gan: koukej hodit nějaký fotečky pokojíku, at víme co jsi pěknýho přichystala pro prdolku :wink: , no z fotky nepoznám jestli ti je podobnej, ale rozhodně je vidět, že semá fajn :wink: :slight_smile:

Nikčo: já ti říkala, že to krásně zvládnete a jaký jste byli šikulky :slight_smile: , budu držet ať už vás to nepotká :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahojte, my máme všecko kolem nemocný, moje babička je v nemocnici a chce umřít :cry:
3. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
rez....tak to je naprd obdobie......ale aspon tobik nech ta utesuje :pensive: ......bud silna a hlavne - kazdy ma svoj cas (kto neprezil cas s clovekom po kome,tak nepochopi)
4. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
bréé ránko,
rez: toto jsou blbé zprávy, je to těžký, ale soustřeď se na Tobíka u určo bude trochu líp :pensive:

jinak jsme včera po druhém natáčení, takže na porod to prý zatím nevypadá :sweat_smile: , (ale neřekne to s určitostí - to je jasný), v sobotu máme tu svatbu, tak to snad nějak přežijeme ještě 2v1 :grinning: a pak už mám povoleno rodit :slight_smile: , no ale myslím, že to tak rychlý zas nebude :grinning:
včera jsem hodila do alba pár nových foteček - tak mrkněte

já jedu na nehtíky a večer mě čeká ještě pedikůra - mezitím ještě musím zajet do Šumperka pro manžovo auto - tak se mějte hezky a papa
4. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Rez, drž se!!! :cry: Moje teta se ani nedožila Filípka a to se na něj moooc těšila. Sama nemohla mít děti :cry: :cry: :cry:

Lenu, super bříško a věcičky! Po víkendu může malá vylézt :wink: Je na řadě... :wink:

Mamce včera přišlo rodit 6 mamin najednou... Dlouho nic a najednou takovej nášup. :sunglasses: Asi byl blbej tlak, mně bolela šíleně hlava...
4. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Mmch, chceme jet v červenci na týden na jižní Moravu - asi Mikulov nebo okolí Břeclavi. Tak kdybyste byla některá poblíž, můžem se spicnout :wink:
4. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky

Rez to je mi líto drž se :pensive:

Lenu jé Adélka tu za chvilku bude a potom porodí Gan a plánujeme srazík :dizzy_face:
4. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak jsem přidala fotky na rajče http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_3._mesic/#album
a jedno video, jak Filda povídá.. Umí to ještě víc, ale jakmile vytáhnu foťák nebo kameru, tak přestane
http://www.youtube.com/watch?v=cEgVOCCVhSs
4. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jste moje zlatíčka. Já jsem teď fakt v jednom kole, díky, díky...Držte se taky holčičky. Děti jsou zázrak.
4. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jůůů, tak máme dovču jistou :dizzy_face: Od 18.7. tady http://www.mikulovpenzion.com/kiwi/cz/o_nas.html
4. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
ahojda, hodila jsem do alba fotky toho daru pro segrušu - tak jestli chcete tak mrkněte :wink: :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Lenu super dárek

my jdeme 4.7. taky na svatbu tak máme inspiraci. :wink:

No tak užij si svatbu a rovnou z ní odjezd porodnice ne?
Budeš namalovaná, učesaná, krásně oblečená a tak se jezdí nejlépe k porodu :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
hoj monu, no taky jsem si řikala :wink:
ale já to vidím až kolem 20, určo si dá malá načas :wink:
5. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky babulky,

teda Veru, krásný penzionek, vypadá úžasně a Mikulov mám moc ráda, jezdili jsme tam každý rok na Pálavu...vedle byl broskvový sad s rozbitým plotem :wink: :sunglasses:

Lenu: super nápad, ty jsi hlavička čéče :astonished: :confused: :dizzy_face:

rez: ještě že paříte s rockerem, ten vám určo zvedne náladu...držte se! :pensive:

Jinak u nás vše asi při starém, poslíčci chodí tak 3x- 4x denně, bříško asi klesá, tak uvidíme. Všichni mi předpovídají dřívější termín, ale známe ty prcky, že :wink: V pondělí bude kontrola u Dr., tak jsem zvědavá, jestli se CS zase hne...
Konec konců musíme počkat na Adélku, ta je na řadě :grinning:
5. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Tyjo Leni, takovej dárek by se mi taky líbil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

V pondělí KO, Gan? Tak to jsem zvědavá, kdyžtak předběhneš no... Co se dá dělat :sweat_smile:

My se jdeme zítra mrknout na svatbu... Na Kozel, tak sand bude hezky...
5. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Tak jsme zpátky ze svatby... Na začátku lilo, pak se to umoudřilo... Bylo to fajn...
Fotky zde http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Kozel%2C_6.6.2009/#album :wink:
6. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem zvědavá, jak to vaše pořadí nakonec dopadne. A hlavně se těším na další mrňousky. :dizzy_face: Jsem na ně fáákt o to víc ulítlejší, o to víc je Toník starší a větší. :grinning:
Ostatně my "starší" maminy můžeme asi vyprávět všechny, že?
Jakpak pokračují Sárinka a Nelinka? A copak děťátka ze SK? Ty taky rostou jako z vody, že?
Rezi, přeji, aby bylo brzy lépe a snad ti Bořínek pomáhá na smutek zapomenout co nejčastěji. :pensive: :dizzy_face: Jakpak ten si vede? Už se staví nebo to bere s poklidem a podle "tabulek"? :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Zapomněla jsem napsat dvě zásadní věci, a to, že:
Leni - ten dar vypadá báječně. Taky bych si ho dala líbit. :grinning: :sunglasses:
Niku - máte strááášně kráásnýýý fotky. A moc ti to na nich sluší. :wink:
7. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
čauky maminy a snad ještě těhulko :grinning:
my jsme dneska po další kontrole, dr. si myslí, že se uvidíme ještě příští týden :wink: , jinak je vše v pořádku - no akorát jsem dneska poprvé po vyšetření trochu krvácela, jsem z toho trochu mimo (ještě se mi to ikdY nestalo), ale to už je asi k tomu,že se to blíží...... Náhodou maminy, nevíte, nevzpomínáte?????????? :sweat_smile:

nikčo: fotečky máte fakt hezký a za ten kousek co je Fífa na světě, jich áte teda už požehnaně - jinak teda obdivuju, statečné kojení venku - já totiž jsem šílenej stydlín a už jen ta představa, že mě uvidí někdo jinej než manža je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no jdu něco dobrýho uvařit , tak se opatrujte a pappaa
8. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Lenu, já ten poslední měsíc taky krvácela po vyšetření... Je to normální, Dr. mě na to vždycky upozornil :wink:

Kojení venku mi neva, nikdo se nekouká.. A i kdyby... Co by na mně viděli :sunglasses:
8. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
hojda
lenu ku kojeniu, ani ja som si nemyslela, ze to zvladnem na verejnosti, ale nakoniec s tym nemam vobec ziadny problem :grinning: proste len treba mat dobru "techniku" a z prsa ti nie je nic vidno :wink:
my sa mame striedavo oblacno, ninka nespi, neje, teda okrem MM, takze som unavena, nervozna a niekedy by som brala, keby ninka kdesi odisla aspon na par hodin.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho sa petovi spravila na kostrci cysta, ma to "narezane", chodi na prevazy ku chirurgovi, teplotuje, takze doma z neho nic nemam, vlastne len robotu navyse
takze buduce maminky len si uzivajte, ze vas babynka zatazuju len bruskom :wink:
a este ku krvacaniu, ja som krvacala po vysetreni asi mesiac pred porodom, potom uz nikdy :wink:
8. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj

Lenu já začala krvácela až 2 dny před porodem :wink:

Až budeš mít Adélku u sebe a ona dostane nečekaně hladík uvidíš, že stud jde bokem hlavně abys měla nakrmené miminečko. :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
tak mám připravenou véču :wink:

díky vám za rady milé maminy :slight_smile: - beru jakoukoliv radu od starších (teda jen matek v tomto případě :grinning: )
no já můžu v podstatě rodit, ale jen do středy a pak zase až v pátek - ve ČT totiž musí manža ještě do Německa :grinning:
8. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jééé, cholky... Přehrávam kazetky z kamery na DVD a právě mi tu běží sraz u Kačky :dizzy_face:
Kačenka, Fim a Monu ještě s bříškama... Gan, Muco a já bez... Je to cca. akorát rok, co? A takový velký životní změny se udály :wink:
8. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
a propo kdepak je vůbec Kačka??????????????? už tu dlouho nebyla :astonished:
8. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Zdarte děvuchy. Konečně jsem měla čas mrknou na ta vaše albíčka a žasnu! Nádherná bříška, Lenu, to má fakt za pár :grinning: a ještě úžasnější dětičky. Rostou před očima!
Nikul, no vidíš a kde je třeba Muco konec :frowning2:
8. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Kačka maká na zahradě a lítá za Sárou :wink:

No jo co Muco?
Holky roďte ať můžm naplánovat ten sraz. Teda první samozřejmě Lenu a pak Gan.
Já bych to viděla tak na říjen co? :dizzy_face:
9. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
čauky
no REZ skvělá fotečka :grinning: ,
no jo já teprve budu rodit a vaše ratolesti už začínají chodit - to je jasný, že už Káča nemá tolik času
no doufám, že řada bude tedy nepřerušena, že jao Gan nebude předbíhat :grinning: - stěma jejíma poslíčkama 4x denně, se fakt nechytám :sweat_smile: :grinning:

Muco: no má se tak nějak dobře, zdraví vás - tak jí holky držme všechny pěstíky :wink:
9. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.