• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Rez, proč máš smazaný albíčka? :confused: :confused: :confused:
9. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Nikul, tož tak no :grinning:
9. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Co??? :confused:
9. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
no, nebudu zbytečně dráždit hada bosou nohou :grinning:
9. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
čauky, no Rez toto já nechápu - nějaký otrava??????? :astonished:

jinak milé dámy, můžu jít rodit, prohlídku porodnice máme zasebou - už vše vím, takže ....
no chtěla jsem tam zrovna zůstat. ale bohužel, Adušce se ješě nechce - akorát tam asi umřu vederem, já jsem horkokrevná a tam je snad 35 °C :sweat_smile: :grinning:
9. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Já to taky nechápu... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
My byli dneska ukázat Fífu v práci, byla tam i ta kolegyně, co porodila mimi na začátku září, 3 měsíce před termínem... Malá má 6,5 kg... Fífa 6,2 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Dostal od všech super přiktrejvací pískoviště :slight_smile: Ještě, že jsem tam byla Focusem :sunglasses: Byl toho plnej kufr :grinning:
Vydrželi jsme tam 1,5 hodiny, vzali domů manžu... Zažádala jsem si o proplacení letošní dovči - budu mít penízky za 23,5 dne :wink:

Holky, musim mít Fífu zapsanýho v OP, když budeme chtít vyrazit za hranice?
9. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Musíš ho mit v pase :wink:
10. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Ale v rámci EU prý stačí v OP, ne? Tam nemusim mít pas ani já, přece...
10. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
jj, myslím nikčo že ho musíš mít zapsaný v OP, a nebo mu můžeš nechat udělat svůj pas :wink:

jinak milé dámy, jsem si dneska v noci myslela, že fakt rodím a pojedeme - 3h jsem nespala, poslíčky jak blázen, malá se vrtěla, no děs - už bych to měla ráda zasebou :wink: - ruce už ani necítím, šíleně mě bolí prsty u rukou a nemůžu je ani ohnout :sweat_smile:
10. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
jo a aby jste neřekly, tak v albu mám aktuální foto :wink: :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj Nikul my máme Nelu v občance i pase :wink:

Lenu no už to začíná :dizzy_face:
10. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
My třeba letíme do Bulharska a tam chtějí pas, i když jsou v unii, jelikož mají nějaká jiná pravidla. Musíš se informovat :wink:.
10. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
lenuuu....uz sa tesim na miminkooo....inak ak vyckas do 22 tak sa neurazim...to budem mat ja narodeniny :wink: .... ale viem ze uz je to tazke a ja som sa tiez tesila na eli kedy ju uz uvidim a hlavne sa zbavim brucha :grinning:
11. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Bré poledne,

hlásim konec světa na Rokycansku... Černo, tma, vichr, bouřka... Fífa je venku s mou babi, tak snad jsou někde schovaný... Telefon mi nezvedá... :confounded: :confounded: :confounded:

Já mam uvařeno a uklizeno...
Noc super, mládě usnulo ve 21.00, pak papal ve 4.00, dál v 6.30 a pak jsme chrápali do 9.45 :sweat_smile:

Volala jsem včera ještě na úřad, tak mi bylo řečeno, že je lepší zapsat dítě do pasu... Zítra to budu mít hotový.. Musí tam vlepit nějakej štítek, kterej 24 hodin tvrdne...

A objednala jsem Fífovi na doma houpačku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14412235
Tu oranžovou... Když má nerva, stačí ho dát do autosedačky a je klid.. Ale ta váží cca. 3 kg, Fífa 6,2 kg a to už se sakra pronese :wink:
11. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
čauky, se hlásím stále celá :slight_smile:
dneska noc v pohodě, žádný poslíčky nebyli - to zase bude nastřídačku :sweat_smile: - už aby to bylo, včera večer porodila kámoška, jí závidím - příští týden hlásí vedra, tak bych raději porodila, jinak umřu :dizzy_face: :grinning:

nikčo: NĚCO PODOBNÝHO JSEM VIDĚL U ZNÁMÝCH, mají jí mezi futrama a jak se tam malý líbí :wink: :slight_smile:

jinak u nás je po dešti, nic hroznýho, ae je krásnej vzdoušek

a kdepak máme druhou těhuli????????????????????????????????????????? :confused:
11. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Lenu, jak se cítíš?Už bys to měla nejraději za sebou, ne?
11. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj hoky,
konečně můžu zase za vámi. Spadl nám pc a nemohla jsem nic.........HRŮZA!!! Už jsem pociťovala abstinenční příznaky a hlavně jsem se bála abych neprošvihla mimča :sunglasses: :sunglasses:

U nás je to teď pěkně divoký,Sára už se postaví kdekoliv může a nechce dělat nic jinýho než chodit, zatím teda za ruce ale tím hůř pro mě, záda dostávaj pěkně zabrat a hlavně si chce pořád hrát a něco dělat takže ten čas je pro mě teď pomíjivý termín :grinning: :grinning:
Jo a už mám hotovou kuchyň!!!!!!!!!!!!!! Konečně vařím doma a nemusím se dělit s tchýní, sláva :wink:

Přidala jsem pár fotek do alba a až najdu kabel ke starýmu foťáku tak přidám další :sunglasses:
MAMINKY prosím pošlete mi do IP info aby jsme mohly aktualizovat tabule s mimčama, díky
11. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holy, kooukám po těhulích a zatím jsou teda v celku, jo? I když s gan to není tak jistý, když tu není.... :grinning:
Rez. copa se děje? Absolutní anonymita... někdo prudí? :confused:
Kačí - vítání pěkný. Sárinka už je velká slečna. A jak dospělácky kouká..... Je šikulka, uteče roku, viď?
Jo a do tabulky můžeš doplnit: Toníček v půl roce 8,9 kg a 74 cm. :wink:
11. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Jééé Kačka se nám vrátila :slight_smile:

Filda etě neni v tabulce... 27.3.2009, 3000 g a 49 cm... 3měsíční míry dodam za 16 dní :wink:
11. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Niku už je zapsán, jen tu tabuli jsem dlouho nevyměnila :sweat_smile: :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
no čauky, jsem tu stále 2v1

jj, vzpomínáte na sebe , těsně před porodem???????????? to je mazec , co - toto uteklo, doma máte už velký ratolesti a nás to teprve čeká :grinning:
no dneska jsem se krásně vyspala, zato teďkom mě bolí celý podbřišek - no jo už je to holt tady, ale myslím, že porod bude vážně až někdy příští týden - což teda ty vedra co hlásí nic moc :unamused:

kači: no Sárinka už je fakt veliká holka, a na tom vítání jste byli až teď ?????????????? :astonished: je to ale krásný , začíná chodit, žvatlat - to už je zase o něčem jiným :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Leni, živě si pamatuju 13. - 20. října. :grinning:
A podbřišek - jako při MS - tomu se musím smát. Jsem přijela na gyndu, že mám MS bolesti a sestřička to hlásila Mudře, že mám nepravidelný kontrakce. Tak jsem se ohradila, že nééé kontrakce, ale MS bolesti. Jsem se bála, že mě nařknou, že jsem hypochondr a já nevím co. A ona se na mě otočila a říká mi shovívavým hlasem: "Paní Šleisová, to jsou kontrakce...."
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky,
tak mi pro změnu zase padá net, jsem zvědavá co se z toho vyklube :unamused:

Lenu na vítání jsme byli 28.3. ale teprve teď jsem dostala fotky z jednoho foťáku a teď pracuju na dalších.

Já teda na to vzpomínám ráda, pak se kouknu na to šídlo co tady drandí v chodítku a nemůžu tomu věřit.
Je fakt, že jsem si celé těhotenství nedokázala představit jak ty kontrakce vypadají a když všichni říkali že to poznám tak jsem jim nevěřila, ale pak najednou mě začal bolet podbřišek a záda jako při MS a za tři hoďky byla Sárinka na světě :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Kačí, já furt čekala, že při kontrakcích se mi bude cukat celý břicho a já JEN MS bolesti..... :grinning: Ale taky na to vzpomínám ráda. Když se kouknu teď na Toníka..... tak to ani není pravda. :grinning:
Jen v tom období od 13. se to vůůůbec nehdoilo a každej den bylo něco. Vždycky se manžel zeptal, jestli může někam jet a jestli se nechystám rodit a já vždycky " V pohoděěěě, nebudu. Jeď" a pak jsem mu hlásila do telefonu: "No víš, ono se nic neděje, ale radši nepij...... :sunglasses: "
12. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak to můj manža byl pořád v pohodě a pak když jsem mu řekla, že mám tvrdý břicho a blbě se mi dejchá tak běžel startovat auto a najednou byl strašně nervózní a zmatenej :grinning: :grinning: Pak za mnou poctivě jezdil rovnou z práce do nemocnice a ten večer mi říkal, že už tam se mnou přespí, max pojede do práce rovnou z nemocnice. Já mu říkala ať jede domů a pořádně se vyspí a za dvě hodiny jsem ho volala zpátky :grinning: :grinning: :grinning:

Máte další foto v albíčku během minutky :sunglasses:
12. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Nooo, tak tomu říkám bugr. :grinning:
12. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Máte je tam
Fim pošli mi info do tabule !

Já jdu na kafíčko, pak mě čeká úlkid, ještě se zastavím :sunglasses:
12. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Čemu??
12. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jé Fim promiň od tebe už to vlastně mám :wink:
12. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.