• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Tomu samostatnému papání. :grinning:
12. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Kači, to snad neni možný, jak je Sára velká.. To to uteklo... A jde asi do podoby Lukáše nebo se mi to zdá?

Musíme udělat zase srazík, co? :slight_smile: Klíďo u nás na zahradě :wink:

Lenu, já se ty dny před porodem cítila neuvěřitelně fit... Nic mě nebolelo, měla jsem energii...
A kontrakce mě teda překvapily.. Čekala jsem to lepší :wink: Taky jsem si je užívala cca. 7 hodin :angry: :angry: :angry:
Ale druhýho mimča jdu, za to to stojí :wink:
12. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Malej mi spí už přes hodinu v šátku... Zlatíčko :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jo Niku asi to bude celej táta :sunglasses: Ještě že mám hezkýho manžela,aspoň z ní bude fešanda :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem taky pro se sejít, ale asi ještě počkáme na Lenu a Gan což? Nebo jak to vidíte
12. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Můžem to nechat klíďo na září...
Záleží na holkách, já můžu hned :wink:
12. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Fim kokala jsem na video co máš v albu, je to sranda. Sára to taky takhle dělala :sunglasses: Asi vám budu muset taky ukázat nějaké to video :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
No to já taky, eště se teda musíme domluvit ale už aby to bylo :grinning:
12. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Já už se taky děsně těšim :slight_smile: Už je to rok, co jsme se neviděly...
S holkama to bylo naposled v říjnu, to je doba...
12. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Fim, ty podvodní fotky jsou úžasný!!!

Jdu malýho vybalit ze šátku, nebo se nedostaneme ven.. Se mu tak nějak dobře spí.. Aby pak nezlobil v kočárku :wink:
12. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
No já už mám taky po legraci, Sára už se ozývá, to dneska moc dlouho nespala :unamused:
12. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
ty jo já vařila a vy tady zatím kecaly, snad není možný :wink: :slight_smile:

nikčo: já se cítím taky v poho, jen když jsou ty posly, tak to je mazec, páč já když jsem měla MS tak mě břicho nikdy nijak zvlášt nebolelo - ale přiznávám, že rodit bych už šla :grinning:

srazík si klidně udělejte, ale s námi pak ještě jednou a doufám, že nás bude dostatek
:dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Lenu a to zas né my na vás počkáme :wink: Co vaříš dobrýho?? Nechť mám nějakou inspiraci :sunglasses:
12. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
No konečně kůň šlape

Zkoušeli jsme Fildu nechat v noci spát s nesvázanýma packama... Dopadlo to na 1 s * Kojo ve 21.20, 2.40 a 6.30... Celou noc v košíku... Akorát po tom nočnim koju jsem chvíli nahazovala dudlík, ale pohoda... Jsem příjemně překvapená

Razíme k tchánovcum na o
13. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj tak co nového co těhule?

UŽ RODÍTE? :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Kde jste!!!!!!!
16. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
ja som tuuu...upratujem ako diva...zajtra idem na par dni ku nasim....uz teraz sa tesim ako "maly pepo" :grinning: ..... dnes pride ujo s bratrancom, ktory ma zajtra primacky na stomatologiu a ja sa im supnem do auta cestou spet :wink: .... neviem ako je u vas, ale tu je podmrakom a dusno...som spotena ako mys...podprsenku mozem zmykat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem pokukat albumiky...

tehulky - drzte saaaa...
16. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
ahojda, ještě nerodím :slight_smile: - i když bych už moc chtěla :wink:

ten kůň teďkom nějak furt zlobil - ale zase jsem udělala kupa práce :wink: :slight_smile:
dneska jeu nás hnusně a uataženo, fouká vítr, ale teplo tam je - čekaa jsem v noci na bouřku a jako že by jsme mohli jet ale nic :unamused: - no jo však dr. říkal, že se ještě tento týden uvidíme, což je zítra tak čekám co mi opět řekne :dizzy_face:
16. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj,
tak u nás v noci byla bouřka,Lenu měla jsi přijet :grinning: :grinning: :grinning: Teď máme asi 17 stupňů a zataženo, občas spadne pár kapiček.
Miru napiš mi nové údaje do alba.
16. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
No konečně ženský jedny a co Gan ta ještě nic?
16. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
kacenka....v 3. mesiaci 64 cm a 5700g.......v 6. mesiaci 71 cm a 7000g

ja dnes odchadzam ku nasim, tak dufamze im fici internet a budem kukat ci uz na nas nieco nevykuklo :dizzy_face:
17. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Bré ráno tady krásně a co těhule? :confused:

Miru já taky odjíždím k našim zítra, ale sledovat budu taky
17. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás nádherný den. Vidím to tak, že se možná odpoledne budeme se Sárinkou koupat nebo se válet na dece :grinning:
Miru děkuji.
No a co těhulky, ještě jste 2v1????????????????????
17. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojte
tak dlho som tu nenakukla, ospravedlnujem sa, ale nejak nie som moc na nete, a ked, tak kuknem len na facebook,....postu a tak. takze na MK som minimalne.ale vidim, ze holky este neporodili, tak im drzim pasticky, nech maju lahky rychly porod

no a co napisat????mame sa ok, viktorrko je veeelky na 6 mesiacov sme mali 8050g, dlzky 71 cm, stale kojim, aj ked uz papkame aj vyzivu, zeleninku,....kasicku na noc este nedavam. inac je zlatucky, len so spinkanim je problem cez den mi spi tak 30 min doobedu a poobede tiez, ale ked ho prelozim na velku postel a lahnem ku nemu, tak spi aj 2 hod.
v noci este pravidlene vstava kazde 3 hod a papa......
zubky este nemameaj ked dasienka su uz zdurene a take biele, sediet este sam tiez nevie....

inac co som kukla rychlo vase albumy, tak vsetky mate kraaaasne deticky

mozte nakuknut aj na moj album na FB:
http://www.facebook.com/profile.php?id=1618760056&ref=profile#/profile.php?id=1618760056&v=photos

mam kopec fotiek a videi, len nejak nestiham prikladat
tak sa majte, niekedy zas nakuknem
papa
17. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
ahojda tak jsem zpět od dr. a info zní:
porod se normálně připravuje, ale myslí si, že to bude až v termínu tedy 24-25.6 - takže se prý ještě příští týden uvidíme:slight_smile: - no je to vyloženě natěsno s Gan - takže uvidíme, kdo zvítězí :grinning: :grinning:

venku je nádherně, ale já se pustila do ložnice, povlíkání, atd............ :slight_smile:

užívejte všichni sluníčka a papa my 2 :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
17. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
bréé páteční ránko,
tady nám to nějak vázne - dneska už jsem na nohách, páč čekám okolo 9h kámošku - ta jde rodit v Po do porodnice, koncem pánevním prďolku - tak to jdeme ještě probrat, má chuděra strach, ale dr. jsou tady na to zvyklí a tak jí trochu uklidnily :wink: - předbíhá páč termín jinak mají až 5.7 :grinning:

no u nás to teda na porod zatím nevypadá, posly jsou a nejsou - ,mazec - holt si budeme muset ještě počkat

a kdepak je Gan???????????????????????
19. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno,
no kde je ta Gan???? Jste s ní někdo domluvení komu dá vědět až.. :wink:
U nás je dneska ošklivo,prší a prší :unamused:
19. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj,
jaký údaje na tabulku? :astonished:
19. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Já myslim, že Gan dá vědět hned, jak se bude něco dít :slight_smile: Určo opečovává Oskara :slight_smile: Pak už bude v druhý lajně, tak si to etě musí užít :wink:

My jdem dneska na prochajdu s Jiříkem, tak zjistim, co už umí a co nás za 5 týdnů čeká.

Fífa už spí s volnejma ručičkama.. Většinou si ho beru kolem 2. hodiny do postele, páč se tam vrtí a mně neba pořád vstávat a nahazovat dudel..

Teď chrápe ve fišerce. Musim mu jít koupit nějaký bodýčka, páč šíleně rychle roste a skoro do ničeho se už nevejde... Už váží 6,4 kg :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Jinak... Neberete někdo Cerazette???
Já jí beru 14 dní a přišla MS... :confounded:
19. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.