• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Rez kolik měřil a vážil Tobík v půl roce
19. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Čao niku já ji brala, ale měla jsem to pak měsíc v kuse tak jsem to vysadila. :wink:
19. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Kačko, něco kolem 7,5 kg.
19. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahojda, koukám, že těhulky jsou stále 2v1 (snad obě), nic se neřeší, takže asi spokojenost.... to je dobře. :dizzy_face:
My máme zítra vítání občánků, tak jdu vymyslet nějakou garderóbu. :wink:
19. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
19. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Rez, balíček už došel. Díky moc :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky babulky,

tak se jdu ukázat, tentokrát jsem ale v té pauze, co jsem tu nebyla, trošku nevinně, rozsypal se mi PC, a tentokrát ho nedali dokupy ani v servisu, takže nás čeká koupě nového. Myšák mi přivezl PC z práce, tak jsem za vámi hnedle dorazila, abyste neměli strach.

Jinak u nás teda dost nového, v podnělí jsem byla na první kontrole v ambulanci v porodnici, kde mi hnedle posunuli termín o týden na 21.6. dle utz z 13tt (moje doktorka používala termín dle MS, tzn. 28.6.) s tím, že se dr. opravdu moc líbilo mé obřicho :grinning: , takže mě hnala dnes na utz (biometrie), kde udělali váhový odhad miminka, no a cifra je to fakt děsná - 4085g... :astonished: Takže mi rovnou navrhla vyvolávačku. Řekla jsem, že mu dáme šanci, a uvidíme na další kontrole v pondělí, kde bude ještě jiná dr., nicméně vzhledem k velikosti se asi bránit nebudu - aby mi pak zase nehrozil CR...Třeba si dá prdelka říct, a do pondělka vyleze :grinning:

Jinak máme teda ještě jednu novinku, doufám, že se nebude Nikulka zlobit, ale definitivně jsme vybrali jméno
Filípek...Co Nikčo, neva? :zipper_mouth: :grinning: Rodiče to neví, a dozví se to až v porodnici, zatím je zlobíme Šebestiánem :wink:

No a to je teda asi vše, samo dám vědět, kdyby něco nového!

Jdu vás ještě zkouknout, pokochat se fotečkama, a pak do hajan, jsem grogy :wink:
19. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
ahojte.....sme uz u nasich a ozaj si to uzivame

co sa tyka cerazette.....ja uz spinim a krvacam na presakacku 3,5 mesiaca v kuse!!!!.....ale kedze tam moj lekar nebol, tak to riesili liekmi.....pred 3t mi moj lekar kazal vysadit a avraj do tyzdna pride MS...prisla az teraz a verim, ze sa potom uz konecne aspon na chvilku zbavim vloziek.....uz mi fakt lezu na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Gan, vybrali jste krásný jméno! :slight_smile: Mam radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže další Fífa tu bude už opravdu za chvilinku!!! :slight_smile: No to je mazec! Tak ať to jde jako po másle a mimi neni moc velký - ty odhady jsou nepřesný :slight_smile: Já když rodila a Dr. viděl hlavu, tak řiká : Teda to bude velký dítě! Ten má hlavu jak starosta!!! :slight_smile: No, a nakonec to byly přesně 3 kg :grinning:
Takže nedočkavě čekam SMS :slight_smile:

Miru, to je teda děs! Já doberu plato a uvidim... Pořád doufam, že je to jen MS a bude za pár dní klid...

Dneska jdem s našima na oběd do restarurace, měli včera výročí svatby :sunglasses:
20. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
no čau,
Gan žádný předbíhání - pěkně popořadě, nech naši prdelku, ať se vyšlechtí :wink: :slight_smile: - jinak teda závidím, že v podstatě víte , že už - já už se nemůžu dočkat až pojedeme - už aby to bylo - páč to břicho je čím dál těžší a malá tlačí hlavičkou na spodek a to teda nic moc :grinning: :grinning:
jinak teda přejeme ať váš Filda vyleze rychle, v poho a vy jste konečně šťastní rodiče
:wink: :slight_smile:

no jinak jak koukám, tak jsem asi jediná, kdo neví kolik má váha mimča - nám to prostě náš dr. neříká, žádný UTZ už nehrozí, prostě co dr. to jiné vyšetření, ať se bavím s jakoukoliv maminou :unamused: - ale házím odhad, že bude mít tak 3,60 :grinning: (po mamince)

my dneska slavíme tátovi narozky, tak máme odpolko posezení a grilovačku, ale zatím to vypadá tak na slejvák :frowning2: - tak se mějte krásně a my se zase ozveme papapaapa
20. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Gan, to máš fakt tak obr břicho? :grinning:
Vyfoť ho :wink:
20. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Dobré ráno

nesu zprávy :dizzy_face:

Lenička jde pomalu na sál voda odtéká Adélka se tlačí ven!!!!!!!!!
Takže budeme mít dneska další holčičku :dizzy_face:
21. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
21. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Jé,tak já mam taky SMSku... Než jsem sem vlezla, tak jsem si řikala, že si musim jít pro mobil. Měla jsem tucha, že se něco děje!
Myslim na holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Pořád myslim na Léňu!!! :wink:
21. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
nikul já taky :slight_smile:
21. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Nepsala, jestli má bolesti, co?
Snad to nebude mít dlouhý jako já... Já tam byla přes 6 hodin, než nastoupily pořádný kontrakce...
21. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
No já to pochopila tak, že asi jo, když jí teče voda a už jde na sál :wink:
21. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Aha! No tak to už je na čase SMSka, ne? :wink:
21. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
kukám zatím nic třeba už mají po všem a odpočívají :slight_smile:
21. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
No to doufam... Snad se brzo ozve... Nemůžu myslet na nic jinýho...
21. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
juj tesim sa na daliu babu do party :dizzy_face:
monu mne zacala tiect voda 5.50 a mala sa narodila 20.03 :wink:
21. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
SMS od Leničky:

A jsem tu.
Jmenuji se Adélka a přišla jsem za Vámi dnes 21.6.2009 ve 13:45.
Vážím 3,75 kg.
21. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Foto přidám později až najdu kabel :grinning:
21. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Celý nový rodince přeju jen to NEEEEEEEJ do společnýho života!

Tešim se až se tu Lenu objeví a popíše, jak jim to šlo :slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
To je ale kus ženský :slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
21. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
bet, mně začla téct v 7.00 a Fífa se narodil ve 22.10 :grinning: Si můžem podat ruce :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
Jééé, na první letní den, je ve stejný den jako moje maminka!!!GRATULACE oběma holčičkám :dizzy_face:
21. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Tak je u mě v albu :dizzy_face:
21. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.