• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
baby jasneeeee :grinning:
3. čer 2008 v 08:22  • Odpověz
:wink: dobre ranko vsem... :wink:
3. čer 2008 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
Zlaticka...muzu se zeptat?Vy jste zbehle v tech teplotach.Pry kdyz je zena tehu, tak teplota by nemela klesnout pod 37, ja ji vsak mam od posledni ovu 36.8.Stale stejna, ani neklesa...ani nestoupa. :frowning2: a tak nevim, zda je to dobre, nebo spatne.Jinak carky porad //, kramy nikde.
3. čer 2008 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
teu: ahoj, podle mně je to blbost, někdo zjistí těhu a nemá ani zdaleka 37 st., a někdo je má po ovu běžně a těhu není. Nestresuj se, určitě budete v pořádku.
3. čer 2008 v 08:44  • Odpověz
Muco...tak diky moc....uz zacinaji pracovat nervicky u mne... :frowning2:
3. čer 2008 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
teu moja maximalna teplota bola 36.6 a tehu som takze zalezi od teplomeru aj od babule :wink:
3. čer 2008 v 09:13  • Odpověz
dobre ranko.......mna uz od rana boli hlava a je mi stasne na vracanie.......asi je to stres pred UTZ :frowning2: ...... esteze drahy ide somnou.......ked pridem, tak dam vediet ako sme dopadli......a dufam, ze bude aj nejaka dobra fotecka :wink:
3. čer 2008 v 09:21  • Odpověz
bezaz...ach jo....ako som uz hovorila mucinke....som trosku nervozna....kym neuvidim ultrazvuk.
3. čer 2008 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
miri stres pred utz? to nerob malemu, co si pipi? a tesim sa na fotecku
teu a kedy by si mala ist na utz?
3. čer 2008 v 10:24  • Odpověz
bezaz....5.6...a uz ma mrle zeru..sa nemozem dockat :slight_smile:
3. čer 2008 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
3. čer 2008 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: sa nudim..... a robim kraviny na pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2008 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
teu sak to je za chvilku vydrz :wink:
3. čer 2008 v 11:25  • Odpověz
drziiiiiiiiiiiiiiiiim...drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.... :wink:
3. čer 2008 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky já tu makám ani nemám čas sem jít. :unamused: Ale aspoň jsem vytřídila spousta věcí v práci na výhoz. :grinning:
Miru já jsem taky vždycky nervozní před ultrazvukem :sunglasses:
Dej info jak jte pořídili a kdy tam jdeš?
3. čer 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
čau babule jdu jenom nakouknout, copak je nového a jakpak se máme????? :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2008 v 11:45  • Odpověz
som spet.......babatko je v poriadku - zive a vitalne (podla slov lekarky).....vsetko co musela pozriet pozrela, chcela este nieco navyse, ale vzhladom na hrubsiu brusnu stenu (taktne pomonovane moje sadlo :grinning: ), sa jej to nepodarilo.....preto ideme na dalsi UTZ 17.6. - presne o dva tyzdne........smutna sprava je, ze namame fotecku ......male ukazovalo stale zadok a chrbatik a potom aj strasne metalo rucickami, takze fotka bude hadam o tie dva tyzdene......lekarke to bolo az smiesne ako sa nechcelo fotit :sweat_smile: .......vraj sme dlhsie tehotny ako to udava menzes......mame 66,5 mm a TP 10.12.
3. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
miru tak to je super zpráva :slight_smile: To že nemáš fotku vůbec nevadí hlavně že jste v pořádku fotek ještě bude až až. :sunglasses:
3. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky

miru: gratuluju, dobrých zpráv není nikdy dost :slight_smile: , malý bude možná karatista, ne? :wink: :grinning:
3. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz
neviem ci karatista, ale tebe by sa asi tiez nepacilo, ak by do teba niekto dlho a intenzivne stuchal :grinning: :grinning:
3. čer 2008 ve 13:37  • Odpověz
miru: a víš, že se na to těším? :wink: :dizzy_face: , jinak jestli nechceš, aby se jednou jakože pral, může teda třeba dělat pizzy, při tom šikovné máchající ruce taky upotřebí :wink: :grinning:
3. čer 2008 ve 13:40  • Odpověz
miri tak to sa nase deti asi dohodli, lebo nas krpec tiez zo zasady ukazuje chrbat, az tak, ze mi NT utz museli robit vaginalne, lebo nic nechcel ukazat a nemohli ho ani pomerat
a ked ho doki zobudila, tiez do neho stuchala, tak sa urazil a presne sa metal a nechcel sa dat odfotit.. tsts tieto deti modelarov :grinning:
3. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz
mne to nastastie robila normalne....inak by asi vaso zdupkal :grinning: ......sa mu to velmi pacilo :wink: .....hlavne potom ako zacalo mavat rucickami :grinning:
3. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz
miri tak neviem, ako by toto predychal peto, tam som bola sama.. ale ked ho doki nevedela zamerat, co mala ine robit.. a strasne dlho trvalo, kym ho zachytila v nejakej poze, aby mohla spravit fotecku.. sak odtial mam tu poslednu, kde ma ruky nad hlavou
3. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz
idem si spravi palacinky....aspon zabudnem na chvilku, ze ma boli hlava a ze mi je strasne zle :frowning2:

zatial pekny den :sunglasses:
3. čer 2008 ve 14:25  • Odpověz
miri hlavne si pekne oddychni
3. čer 2008 ve 14:30  • Odpověz
Mějte se hezky.pa. :slight_smile:
3. čer 2008 v 16:25  • Odpověz
halooo halooo.. hadam uz vsetky dovolenkujete? :astonished:
4. čer 2008 v 07:27  • Odpověz
Kraaaaaaaaasne dobre ranko vsetkyyyyyyyyyyyyyyyym :wink:
4. čer 2008 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko, děvčátka..

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83

Tak pořád čekam, jak to vlastně bude.. Od víkendu mě bolí prsa, což mívam normálně po ovu, ale ty teploty jsou zase nějaký nízký, oproti dřívějšku... Že by to byl účinek toho kontryhele?
4. čer 2008 v 07:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.