• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
:grinning: nikul jsi rychlejší tak, ale snad neva.
21. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
juuuu lenu s adelkou su kocandy, tesiiime a gratulujeme :dizzy_face:
niku vidis :grinning:
21. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Krásné holky.
21. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
gratulujeeeeeem.....to ze sa nenarodila na moje narodky ma odpustene len vdaka tomu, ze je nedelniatko.... vsetko vsetko najlepsie.....a to som dnes sestrenici vravela, ye hadam sa dodrzi poradie a ze na tehulky (teraz uz len jednu/ velmi myslim :grinning:
21. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky,
tak já jsem jak na trní, kdy dorazí sms, a nic :frowning2:
Nikčo, díky za zprávu :grinning: Lenu asi posílala MMS, ty mi zlobí... Adélka je kus ženské!

Takže vítej Adélko na světě a Lenušičce gratuluju a přeju hodně zdravíčka!!!!!!!
Mám ohromnou radost!!!!!!!!!!! Jdu jí napsat...

Mirusko, děkuji, že na mě myslíš, a taky jsem ráda, že neporušíme pořadí.... :sunglasses:
21. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Cococo? Tady žádná výstraha a rovnou takhle naostro, jo? Lenča vypadala, že bude těhule nejmíň 50tt a najednou rodí. :slight_smile:

Milá Adélko, tobě a mamince přeji velmi rychlé zotavení po porodu, a vám spolu s tatínkem do party hodně hodně hodně moc štěstíčka, zdravíčka a všeho dalšího, co je třeba. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsou to opravdu kočičky, co říkáte? :wink: A šikulky - takhle rychle... :dizzy_face:

Gan, tak teď už můžeš. :grinning:
22. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak teď šup Gan a na Mucíka zbývá holčička :slight_smile:

Léňa všechny pozdravuje, malá je prej hodná. Večer psala, že jsou právě po kojení a malá ještě ani nebrečela. :wink:

Dala jsem na rajče zase pár foteček - toho novýho plyma, jak spal Fífa na tátovi, jak spolu spali v posteli a mě s Čikem
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_3._mesic/#album
22. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Nové zprávy od Gan...

Vzhledem k velikosti prcka, nastupuje dnes večer do porodnice na vyvolání! Máme jí držet palečky, bude nás informovat!

Takže za chvíli tu bude Filípek :dizzy_face: (doufam, že to zvládnou rychle!)
22. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Jupííí, tady se začala rojit miminka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak držím pěstí, ať to je rychlý a bez komplikací. :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky

no jo Filípek bude zítra na světě a můžeme plánovat sraz :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj,
tak teda na mě se taky zapomělo !!!!!!!!!

Lenu strašně moc gratuluju k Adélce, hodně štěstíčka a zdravíčka :sunglasses:
Gan jsem už psala,držíme palečky :grinning:
22. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Tý jo, to je rychlovka, dneska bude chlapík na světě?Tak ať to jde jak po másle :wink:
23. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Tak jak? Držím stále ty pěsti.... :grinning:
23. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky

tak dneska bude další miminko :dizzy_face:
Také držíme pěstičky
23. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Zprávy od Gan:

"Ahojky, u nás nic nového, medikamenty na mě nějak nepůsobí, tak jsem dnes dostala druhou tabletu na dozrání hrdla, aby vůbec bylo možné začít vyvolávat, a čekáme jestli zabere... bolesti jsou zatim snesitelné, ale nic moc k ničemu nevedou, tak snad se to změní. Všechny moc pozdravuj, děkuju za podporu, dáme vědět, jak pokračujeme... pa"
23. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
nezavidim jej.....len dufam, ze neskonci ako ja.... najskor sa bude trapit a potom aj tak cisarsky :confused:
23. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
juuu tu sa to nejako rozrodilo :astonished:
gan drz sa, skoda, ze filipka musia takto durit, myslime na teba aj klucinu :dizzy_face:
23. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Chudinka, snad to budou mít brzo za sebou :wink:
23. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Tak něco nového?
23. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Monu, nic... Nic nepsala tak asi žádnej posun :frowning2:

Holky, nevyrazily byste někdy v na začátku srpna do ZOO v Pze?
23. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
No tak snad už rodí a netrápí ji tam moc :wink:

Nikul já budu začátkem srpna doma tak klidně se přidám
23. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tak píše Gan :frowning2: :

Ahoj hobužel zatím žádný pokrok, kontra od 11hod co 5 min. nepřinesly žádný výsledek. Dostala jsem 2 injekce proti bolesti, další provokačku teď dostat nemůžu, bojí se aby mi nerula děloha. Doufám, že injekce zaberou a zítra budu mít lepší zprávy.
PA Gan+ lenoch Fífa

Tak teda Gan si to užívá chudinka no snad zítra.
23. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
chudatko gan, dufam, ze budu ok
ja teraz tiez cakam na dalsiu spravu, kamoska sla vcera do porodnice na vyvolavacku, sa stale neozyva, tiez dufam, ze budu ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
chlap jeden lenivy....no co dodat.....bude to typicky chlap :grinning:
23. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Sms od Gan:
Dobré ráno tak jsme se docela vyspali, ráno do nás nacpali zase tabletky, a te´d jsme hodinu na monitoru, Fífa chrní-ten nás prcek bude fakt typickej chlap.
Bolesti se zatím dají snést, ale byla tu dr. a stejně to vypadá na císaře, vzhledem k k tomu, že se ani trochu neotevírám, resp.mám stále zavřený i čípek!a k váhovému odhadu prcka....dáme vědět.
pa G+F
24. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
no chuda gan.. monu dik za info
akurat som volala s tou kamoskou, tiez este stale neporodila, lezi na rizikovom, nemoze jest ani pit a potom jej povedia, ze dnes to nebude :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
strasne :frowning2: .....po mojich bolestiach a skusenostiach ma utesuje aspon fakt, ze nabuduce nebudu ziadne bolesti - pekne krasne planovany cisarsky ......gan je asi na tom fakt este dobre a bez bolesti, lebo ja som mala take bolesti, ze som mala problem telefonovat, nie to este pisat sms :pensive:
24. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
monča je rychlejší :wink:

Hele, tak etě počkáme co Kačka a můžem se domluvit na tu ZOO :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
niku jasně :wink:
24. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky,

pořád myslím na Gan a doufám, že už jí moc dlouho trápit nenechají. Myslela jsem, že to bude mít jako já. Dostala jsem ráno první tabletu,večer druhou a po půlnoci byla Sárinka na světě.

Zoo klidně, dejte vědět kdy a jak a budu tam, jen bych se asi přikláněla k víkendu a pokud to bude možné tak raději neděli aby s námi mohl jít i taťka, on totiž občas dělá soboty.
24. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.