• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Tak zatím nic? Já myslím, že už je možná Fífa na světě a Gan jen spinká po narkóze. :sweat_smile:
Těším se na nové zprávičky. :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak Lenka s adélkou jdou zítra domů, L. nemá zatim dostatek mlíčka, tak dává příkrm. Adélka je hodňoučká :slight_smile:
Pozravujou vás a brzo za námi doběhnou :wink:
24. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
No neděle máme volný i v červenci, takže se můžem klíďo domluvit... Akorát na tý Moravě jsme od 18.7. do 25.7.

Jinak máme volno... :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
No holky jsou šikulky :dizzy_face:

Já kuknu večer do diáře a domluvíme se :wink:

Fim kéž by to měli za sebou už :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak Filípek už je na světě !!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Gan psala : jmenuji se Filípek Čapek, narodil jsem se ve 12:20 císařským řezem s mírami 4100g a 53 cm. Maminka i já jsme v pořádku.

Veliká gratulace oběma zůčastněným, a Filípku i když se ti sem nechtělo, veř že ti tu bude krásně :wink: :wink: :wink:
24. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Niku prosím až budež mít trošku času, poslala jsem ti do emailu tabulky, mohla by jsi mi to zase udělat do obrázku? Díky moc
24. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jééé, já mam taky SMSku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gratuluju Gan a Oskarovi a Filípkovi přeju štěstíčko do života!!!

Kač: Jdu na to, Fífa je venku s mamkou... :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Kač, máš to tam... V sobotu tam dopíšu Fífu ve 3 měsících! :slight_smile:
Na to, jak byl malinkej, je ve 3 měsících po Tondovi největší :slight_smile: Včera měl už 6,6 kg :grinning:
24. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Niku děkuji :wink:
24. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Niku Sára to taky dobře dohnala :wink: Bála jsem se že bude malinká ale zvládla to :grinning:
24. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
kač, však je holka šikovná :slight_smile:

Takže jsme komplet, co? (když nepočítam Mucínka)... To nám to ale trvalo... :grinning:
24. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
gan aj tomu malemu lenochovi prajeme vsetko najlepsie :wink: .....ked som povedala eli, ze filipko potrapil mamu ako ona mna, tak sa len vyskierala.....celkom, akoby mi rozumela :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
No a kdy dáme teda ten sraz? :grinning:
24. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
My můžem pořád, krom toho týdne v červenci :wink:
24. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Gan - ještě jednou gratuluji i online. Hezky prospívejte :slight_smile:
24. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Jůůůů, přejeme s Toníčkem Filípkovi jen to nej, ať se mu tady u nás moc a moc líbí a maminka aby byla brzy fit. :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
gartulujeme gan :dizzy_face: fifa riadne potrapil maminku, tak snad uz viac nebude :wink:
my mozeme na stretko v podstate hocikedy, len uz nam kamoska nevie vybavit ubytko v prahe, takze treba dat vediet dost dopredu, aby sme si vedeli nieco zajednat
25. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Tak co hned první srpnovej víkend??? :slight_smile:
Do tý ZOO nebo ještě někam? My pojedem na otočku..
A Kačce se asi víc hodí neděle, aby mohl i Lukáš :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak jsme zpět z 3měsíční prohlídky :slight_smile:

Dr. z něj byla hotová, protože když ho prohlížela, měl z ní záchvaty smíchu :grinning: :grinning: :grinning: Váží 6700 g (a to mu do 3 měsíců zbývají ještě 2 dny :slight_smile:), měří 62 cm a hlavička má obvod 40,5 cm - Kolik měly vaše dětičky????

Koníky pásl hezky, pindíka taky pochválila, TBC má zahojený, tak nás rovnou naočkovala... Na bolest a teplotu máme dát kdyžtak Brufen nebo Nurofen pro děti - ne Panadol (lepší jsou na to prý léky s brufenem).

Divila se, jak je velkej :grinning: :grinning: :grinning:

Pupeční kýlu má už jen 2 mm. :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
25. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
26. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
a lenu je kde?....ja som tak strasne zvedava na adelku :wink:
26. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
taky pořád čekam na adélku :wink: včera šly domů...
26. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
ahoj, ahoj ahoj, tak vás konečně zdravíme:slight_smile:
nejdříve chci všem moc poděkovat za gratulace, které jsme od vás obdrželi :slight_smile:

a páč vím, že už jste celý nedočkavý, tak vám to jdu hezky všechno popsat :wink:

porod: v neděli v 1°h ráno, mě probudila strašná bolest na pravé straně břicha, no nic jsem si říkala, ale začalo to bolet čím dál víc :unamused: - tak jsem šla do sprchy, jako že teplá voda pomůže, po půl hodině niepomohla a bolest sílila - tak jsem probudila manžu, že raději pojedeme, že mám strach, co se děje. Do porodnice jsme dojeli ve 2h ráno a prý, že to k porodu nevypadá, ale že si mě tam nechají a uvidíme ráno - kdyžtak že pojedu dom, ale okolo 5h ranní mi začala odtékat plodová voda - jen pomalounku a začaly kontrakce po 7min. a pak už po 5 a to jsem šla okolo 8 h na sál, zavolala jsem manžovi a pak už jsme tam byli spolu :wink: :slight_smile:
No do 11h to šlo, ani nic tak hroznýho to nebylo, pak mi ale dali infuzi, na rozběhnutí (ať se prý zbytečně netrápíme), a to začaly kontrakce jak blázen, byla jsem pak už plně vyflusaná a občas jsem ztrácela vědomí,. chytla jsem křeče, a brnění do ruk a obličeje - MANŽA byl ale úplně úžasnej, kolem mě skákal, otíral mě, plíval vodou - no zlatíčko, tímto mu mooooc děkuju :dizzy_face: - a pak to šlo ráz na ráz, cítila jsem teda nástřih a to jsem i zařvala :grinning: a pak už jsem jen tlačila a malá byla venku :wink: :slight_smile: ofiko máme psáno 13:42 :wink:

na sále jsme byli místo 2h, 4h páč měli moc příjmu a nestíhaly, ale nám to už nevadilo - no akorát jsem chytla v úterý v nemocnici splín, páč malá děsně řvala a já nevěděla proč, vůbec jsem nespala, malá taky ne a prostě depice - nakonec jsme zjistili že nemám dostatek mlíčka a tak nám dali příkrm, to už jsme se uklidnili a začali se radovat, mlíko se mi pořádně vytvořilo až včera a teď už kojíme o 106 a jsme moooc spokojený, kdybych malou nebudila, tak by snad spala celý den.

dneskaprvní noc doma: měla jsem z toho strach, ale bylo to úplně úžasný, nakojila jsem v 11h večer a spala do 5°h ráno (to jsemji musela opět vzbudit) , naojila jsem i a spali jsme do 8:30 (opět jsemji musela vzbudit)

No jnak už máme vyřízený rodný list i pojišťovnu a už jsme byli u dr. (dneska) , takže jsme vše zvládli a taky už víme že 10.10 máme vítání občánku
:wink: :slight_smile: :grinning:

jsme se ale rozepsla, co?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
joo a fotky dodám, jen co je manža stáhne , fotil o 106 - je z malý úplně vedle, je totiž celá on - ze mě nemá snad nic
:grinning:
dneska máme tu oslavu : narození Adélky (to to taťkovi pěkně vyšlo), potvrzená účast 60 osob, mazec - je to od 17h, máme 2 kýty, klobásky, a pivko a tak - pojedu se tam pak podívat, když jsou všichni tak hodný a jdou tu naší princeznu zapít
26. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj

Vítám maminku Lenku :dizzy_face:

To jste měli pohoda porod co?
Ještě jednou gratulujeme k Adélce :dizzy_face:

Už se těším na fotečky
26. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
lenu pekny porod, ten nastrih si chcela?
ninka sa tiez na mna vobec nepodoba, musim si spravit druhe baby :grinning:
26. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
hoj bez, nene ten nástřih mi udělal sám od sebe dr. :fearful: - se mě nikdo neptal,, ale já byla stejně v tranzu, bych mu odsouhlasila bůh¨ví co :grinning:
26. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj Léni!!!
Vítám tě zpět jako maminku! Porod dobrý, co čtu... Kontrakce hnus, mě překvapilo, že to bolelo až tak moc :sweat_smile: Ale teď už si to vůbec nevybavuju a těšim se na další porod :wink:

Těšim se na fotky Adélky.. Ale podobu neposoudim, páč nevim, jak vypadá Jára :wink:
A malá teda krásně spí, to gratuluju! :dizzy_face:
26. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.