• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
leni no jo, to je ta nasa prax.. ja som mala v porodnom plane napisane, ze si nezelam nastrih, ak to nebude nutne a porodila som v pohodke :grinning:
niku mna skor prekvapilo, ze som tesne pred porodom, teda tlacenim vracala.. a vsetci okolo mna ze jeee, uz to bude.. strasne som ich neznasala :grinning:
veru, tesiiime sa na fotky adelky :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky,

Gan vás všechny pozdravuje. Mají se dobře, včera měla Fífu celej den u sebe, dneska ho bude mít asi už i v noci.
Už se rozkojila, šikulka, tak má Fífa mlíčko od ní :wink: Akorát jí prý včera utahaly návštěvy :angry: To známe, co? :slight_smile:
Jinak jsou oba v pořádku... :slight_smile:
27. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj

Nikul no to je super, že jim to tak jde :dizzy_face: Já bývala taky večer ko, ale zase ráda, že za mnou všichni chodili

Gratulace Filípkovi ke 3 měsícům :dizzy_face:

Leni tak co fotečky Adélky? :wink:
27. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Monu, díky ke gratulaci... :wink: :wink: :wink: Oslavenec chrápe :grinning: :grinning: :grinning:

My byli dneska akupovat, ale ne pro sebe... Babi bude mít narozky, tak něco pro ní + jsme byli v Tescu Fífovi pro ponožky (maj je tam nejlepší :slight_smile:) a něco na sebe, k 3měsíčním narozkám :slight_smile:

Pak jsme se jeli projet na bruslích... Fífa protivnej, přetaženej, ale nakonec usnul a byla pohoda... V 6 jel manža k rodičům pomáhat stěhovat a já dělala s Fífou ptáčky na smetaně :wink: Foto je v albu :slight_smile:

Teď spí a my si s manžou otevřeli lahvinku vínečka, co jsem dostala k svátku - veltlína, výběr z hroznů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale dam jen skleničku a zbytek necháme na zítra... I když bych to nejradši vypila celý a šla spát :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Teda tady to žije :confounded: :grinning:
29. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Čao no nové maminky před náma snad tají ty svoje miláčky né?

My jsme doma od našich tak to tu dávam do kupy.
29. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
čao čao :wink:
29. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak Gan už je s Filípkem doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
no tak snad nám brzo ukáže Filípka :dizzy_face:
29. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Jsem si myslela, že by dneska mohli být doma :wink:
29. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Já ani nepogratulovala k Filípkovi :astonished: -hrůza...jak to tu jen čtu, tak si myslím, že jsem reagovala a ono nic :grinning:.
29. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Tak samozřejmě dodatečně, vítej do života FILÍ :wink:
29. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
niku to mate aky veget, ze lahvinku vina.. ja som vecer taka mrtva, ze nevladzem ani prepnut program :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj hokly,
tak já vítám doma nové maminky, pěkně si to užívejte. :wink: :grinning:
Lenu vypadá to že Adélka bude stejný spáč jako Sárinka, ku příkladu dnes šla spát po o ve 12:00 a ještě spí :astonished: :astonished:

U nás je vše při starém, jen Sáře přibyl nový zoubek dole a klube se nahoře,paráda. Nejdřív pořád nic a najednou lezou všechny najednou. :sunglasses:

S výletem do Zoo, my nemůžeme víkend 25-26.6. a 1-2.8 - slavíme Sárinky 1.narozeniny takže to bude mazec. Jinak je mi to jedno, snad kdyby to šlo v tu neděli budu moc ráda,dík.

Tak a já se jdu zase vyvalovat k byzénu než se ten ďábel vzbudí. Papa

P.S. holky kdo jste na facebooku tak si mě najděte dávám tam Sárinky videa.
29. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak nový maminy se starají o dětičky a napínají nás s fotkama :slight_smile:
Já jich pár přidala http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=395219&vReferer=

Na facebooku jsem, jdu tě najít Kači :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
29. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
lenu a gan dobre "sebcia" s foto svojich zlaticok :grinning: .....to moje zlaticko je tu vycapene na hracej deke a pekne sa hra....hoci obcas aj krici :wink:
30. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Dbré ráno

tak novomaninky jaké máte noci s miminkama?

U nás se začalo spinkat od 19 do 6 takže super :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
ahojda maminy,
no jo fotečky já vím, ale nějak není čas je stáhnout z kamery - ještě vydržte :sweat_smile: :grinning:
máme se jinak skvěle, malá spinká jak anděl- tak ty 3-4 hod. , takže v poho :wink: :slight_smile: - kojím taky furt, jen mi někdy přijde, že se mi to mlíko nestačí ani vyrobit a malá chce zase :grinning:
no a noci, to je podobný nakojím okolo 10-10:30, pak okolo 2h, a pa okolo 5-5:30, ajk kdy
a pak spíme jako dneska ještě do 9
:wink: :slight_smile:

Gan: vítejte doma z porodnice, už se taky těším na fotečky :wink: :slight_smile:

jinak mě štve to počasí, páč teda furt bouří a leje , nachvilku vysvitne slunko a je to furt dokola, - jsem se těšila na krásný léto s kočíkem a zatím....... :unamused:
30. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tobulenek dělá první samostatné krůčky :dizzy_face:
Lenu, tak to máš krásný, to se pěkně budí :wink:
30. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Hoooolky,

musim vám něco ukázat! Fífa dostal novou hrazdu, do který musí bouchnout, aby hrála! A je z ní úplně hotovej! Už to posloucham celou hodinu :slight_smile: Rychle to pochopil! :wink: Ze začátku nevěděl, ale po chvilce na to přišel :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=I0EYtLc7nkc

Lenu, šup sem s fotkama :dizzy_face:
30. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
čauky, naši si vzali malou ven, tak mám chvilku volno :wink:
malá je úžasná, někdy spí 4h a někdy jen 1h asi ja je vedro tak má žízeň jinak nevím :dizzy_face: - dneska v noci teda jako 2h nemohla zahmouřit očko, tak mamka konejšila :wink: , ale pak u druhého kojení tahala 10min a pak usla hned - taky jste to tak měli?? jednou tak a jednou onak?????

jinak se omlouvám , že ještě furt nemám fotky, ale manža je každý den v práci dlouho, přichází okolo osmý a to fakt nějak nestíhá - takže je pak dodám všechny naráz :wink: :slight_smile:

nikčo: fífa je už velkej chlap, to je mazec jak to rychle utíká, furrt mám napaměti jak jsi psala že jedeš rodit a on už má 3měsíce :confused: :dizzy_face: :grinning:
1. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Jééé, Lenička :slight_smile:
Jednou tak a podruhý onak to máme pořád... Někdy po prvnim rannim kojení hned usne, jindy čumí přes hodinu... Jak se mu to zlíbí :slight_smile:

Byli jsme na tý neurologii... Naštvali mě, byli jsme objednaný na 4, vzali nás v půl 5... Malej od 2 nespal, ve čtvrt na 5 to zapíchnul a pak jsem ho musela budit... Tak jsem mu dala v ordinaci cucnout, aby se uklidnil... Naštěstí to zabralo... Na Dr. se smál, povídal... Všechno má v pořádku, žádný odchylky nezaznamenala... Akorát když pase koně, má zvýšenej tonus a nachyluje se k jedný straně... Řikala, že to nic neni, ale jestli chci, můžu skočit na rehabku - tak tam pujdu, za to nic nedam... Ty koně ho totiž fakt nebaví.. Za chvilku se dycky rozčílí...
Přitahovala ho za ruce do sedu, takže už krásně drží hlavičku :wink:
Součástí toho vyšetření je ještě EEG a sono mozku, tam pujdem někdy v srpnu...A v 6 měsících zase sem na kontrolu... Filda bude prokleplej od hlavy k patě...

Jen co jsme vyšli z ordinace, tak usnul, chudinka... Doma se zase vzbudil, tak jsem ho frkla do hacky a byl klid... Ještě, že jí máme :slight_smile:

Jdu spát, nějak mě bolí hlava z toho vzduchu...

Papa
1. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Čao

Leni ahoj hele kdy jedeš do porodnice když už máš 42 týden mamino :grinning:

Nikul Nela se taky nakláněla víc na jednu stranu a všechno se srovnalo :wink:

Gan se tu neukázala?
2. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
ja stale cakam na miminka :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
dala som par novych foto...to je strasne....nedokazem vybrat len par :grinning: ...esteze na facebooku ich mozem ma&t kolko chcem :wink:
3. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
miru, to mi povídej... 50 fotek je prd... :slight_smile: Když jich máme v PC tisíce :slight_smile:
Elenka je úžasná, ty její kukadla! Na ty kluci poletí...

Lenu včera posílala MMS, tak to sem večer stáhnu, jestli sem do tý doby něco nedá. Adélka je nádherná, malinká, miminečko :slight_smile:

My jsme teď na zahradě, Fífa se vyspal v hacce (úžasnej vynález... bez ní bych musela drandit s kočárem), a teď leží ve stanu a tříská do hrazdičky :slight_smile: Už mi z tý muziky hrabe :grinning:
3. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
musim sa pochvalit....eli nam zacala liest...zatial ako "partizan", ale uz sa krasne pohybuje :grinning: .....pred tyzdnom boli prve pokusy a dnes poobede sa zrazu vybrala a isla :slight_smile:
4. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Dneska mi psala Gan... Mají prý veselo... Malej moc nepřibírá, tak dokrmuje Nutrilonem... Kojí přes kloboučky, tvrdě se jí nalejvají prsa... Prý přijde pro rady...

První dny doma jsou těžký, ale oni to rychle zvládnou... :wink:
4. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
CHojky holky

No... K noci se nebudu vyjadřovat... První etapa je fajn... 5-7 hodin, ale pak jede max. po 3!!! Už je to pár dní, asi z těch hiců, nebo fakt nevim... Podle mě má žízeň... Vypije ale 150ml a za 2 hoďky chce zas...
Jinak je to zlatíčko, přes den vůbec nepláče, směje se, kecá... Začne to až večer, když je utahanej.. Ale nejdýl ve 22 spí...

Kluci jeli k D. babi, já vařim houbovku a peru.. Už mam v sušárně jednu pračku, ale nechce to schnout - možná vy to bylo už suchý, kdyby mi to tuhle nezmoklo

Koukněte, kdo k nám včera zavítal na zahradě
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_4.mesic/#IMG_2614.jpg
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_4.mesic/#IMG_2619.jpg
5. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.