• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
5. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky,

No Adélka je úžasná, ještě ten Filípek,jsem na něj zvědavá :sweat_smile: :sweat_smile:
My se pořád cachtáme v bazénku,Sára ho dostala předčasně k narozeninám když je hezky. Vyfotila jsem jí jak si tam hraje ale nějakou záhadou se ty fotky z foťáku vypařily takže to musím nafotit znova. Nějaký fotky jsem přidala.
5. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
cafte
no adelka je krasna, tesim na dalsie fotky :dizzy_face:
chuda gan, mam v zivej pamati, ako som ja bola hotova, ked sme prisli domov z porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to se "vstreba" :wink:
kati dnes ideme do poradne, takze konecne poslem miery do tabulky :wink:
6. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Naše míry ve 3 měsících:

6,705 g a 62 cm

:wink:
6. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky babulky,

tak jsem si konečně udělala chvilinku na stažení foteček z foťáku, nebudu zatím dočítat, jen to sem šópnu :wink:

Jinak Nikča možná psala, jsem celá rozhozená, jak jsem se krásně rozkojila v porodnici, tak jsem mlíčko hnedle ztratila při příchodu dom - Filípek ne a ne přibrat, takže jsme dostali Nutrilon, čemuž se teda chci ubránit, takže dál odsávám o 106, snažím se přikládat, Filda se strašně vzteká, nechce se přisát, já pořád bulím...no hrůza se mnou. Dnes je teda o poznání klidněji, ale nechci zatím nic zakřiknout...

Zítra nám držte palečky na kontrole, ať máme o nějaké to deko víc...chjo. :pensive:
Kam se hrabou smutky z těhotenství, šestinedělí vyhlašuji za daleko největší psychyckou krizi :rolling_eyes:

Fotečky jsou v albíčku :wink:

Krásný zbytek pondělí, brzy se tu ukážu, přijdu na rady :sunglasses:

Páček a díky moc za krásné sms :slight_smile:
6. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahojte super mušketýrské maminy :wink:
Gan, vydrž holka moje a když to nepůjde nesmutni, Filípek bude živ a zdráv i z Nutrilonku, hlavně se nenervuj kočko, to neprospívá tobě ani malému, ju :wink:
6. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
rez čauky, no víš jak, člověk si to maluje, kojit prostě chci a zatím to nevzdávám, ale jaksi ty hormony, pocit, že jsem selhala, že mám málo mlíčka...

musíme holt vydržet, a budou i zuby :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Já vím, tohle jsem měla kolem 3. měsíce, kdy jsem měla málo mlíka. Právě proto vím, jak je to šílený a jak je to ještě horší. Kup si riccinus comunis 9ch, je to homeopatikum :wink:
6. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahooooj holky

Gan Filípek je miloučký a sla´doučký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Chápu, že když nejde kojení je to na nervy :wink: mi kojili 3 měsíce přes kloboučky a pak hold Nutrilon.
Hlavně se nenervuj, že můžeš za to že nemůžeš plně kojit to by bylo ještě horší :wink:
Hele co roste za kočičku z Nelinky.

U nás novinka Nelinka si poprvé sedla :dizzy_face:
6. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
juuu maly filipek je naaadhernyyy :dizzy_face:
gan a nemate niekde pobliz laktacnu poradkynu? mne moc pomohla, tiez som revala nad ninkou ked sa nevedela prisat... nastastie mlieka bolo vzdy dost a este stale je... neboj, to prejde, bud tak alebo tak, hlavne, aby si ty bola v klude a bude aj mliecko :wink: tiez pri krize boli vyborne tie homeo co pisala rez, tiez vela viney a hlavne klud, spat a vela pit..
monu pekne :grinning:
kati tak mame dnes presne 8 mesiacov, 7970g a cm nevieme, lebo nejako merali menej ako minule :astonished:
6. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
bez grarulujeme :dizzy_face:
6. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj,

Niku děkuji za míry.

Gan taky ti rozumím a je mi smutno ještě dnes. Strašně jsem se na kojení těšila a kojila jsem cca 6x. Mlíka jsem měla mraky ale kvůli lékům které mi dali v porodnici na tlak jsem kojit nemohla. Tolik probrečených nocí jsem ještě nezažila. Každopádně i Sárinka na Sunaru je zdravá a hezká holka ale je pravda,že to nekojení mě bude mrzet asi celý život :unamused: Rozhodně souhlasím s holkama,žádný stresy,raději si užívej Filípka a těš se z každé maličkosti :grinning: :grinning: Držím palečky :sunglasses:

Bez díky, ale potřebovala bych míry ze 6ti měsíční :wink:
Monu tak to gratuluji,počkej až jí to půjde dobře. Sárinka když se to naučila parádně tak si sedne třeba uprostřed přebalování a už jí těžko vysvětlím aby ležela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Jdu kouknout na toho Fildu a naložit se do vany :sunglasses: :sunglasses:
6. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
TEN JE KRÁÁÁÁSNEJ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Celá maminka :sunglasses: A jak ho chudáčka nesli nahatýho :astonished:
6. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Rez, na podporu laktace je Ricinus Communis 5CH... Devítka je na zastavení laktace... Když se mi zdálo, že mam míň mlíčka, dala jsem si 3 granulky a zase naběhlo..

Gan, krásnej Filípek... Zdá se mi taaak malinkej a přitom má přes 4 kg, co? :slight_smile: Hlavu vzhůru, musíš být v pohodě pro Filípka - to je hlavní... :wink:
6. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
gan....filipko je na zozranie....a tie vlasyyy....co sa tyka dojcenia, rak naozaj homeopatika Ricinus Communis 5CH....ja som ich uzivala 5 granul 3x denne rozpustit pod jazykom.....odsavala, pila nealko pivo, vienu....a este mi lekar poradil na zaciatok, ked mam take navrete prsia - cca 20 min pred dojcenim si prsia nahriat - solux (horske slnko), ale kedze to v porodnici nevedeli najst, tak pomohol aj termofor....a potom mlieko same striekalo :wink: ..... a svokra mi robila zaprazenu vajickovu polievku - to bolo potom mlieka!! (oprazis muku, zalejes vodou, pridas sol, rasca, cervena paprika a ked to uz ma ako taku chut od rasce, tak tam pridas roztrepane vajicko)

drzim palce
7. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
Mně pomohlo taky černý pivečko.. Mam ho v lednici pořád :grinning:
7. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak mi přišla pozvánka na to EEG...

Ehm, ehm, píšou tam, že nemáme dítě nechat spát v autě a v čekárně... Že musí usnout TAM!!!
Nemáte nějakej návod, jak donutit 5měsíční mimi, aby na povel usnulo???
7. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
niku musíš zkusit nějaký blbiny. Hele jaktože pořád někde lítáte po doktorech? My jsme nikde nebyli :pensive:
7. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Kači, je to spučást toho neurolog.vyšetření.. Fífa po porodu chvilinku blbě dýchal, tak proto...
7. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
jaj kati, tak to vobec netusim, nemam to nikde napisane :rolling_eyes:
niku to ako mas donutit 3mesacne ditko spat a nespat kedy chcu?? :astonished:
7. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahojda holčiny. Jsme zpět z dovolené, tak nakukuju co nového.

Gan, Fífa je úúúžasně krásnej. A z nekojení si nic nedělej - jen to bude stát "trochu" víc peněz. :wink: A třeba to taky ještě není ztracený. Jsi statečná, že to zkoušíš a zkoušíš :dizzy_face: - já to asi zabalila moc brzy. :unamused:

Holky, když ony ty všechny dětičky jsou úžasný - jak jsou krásný, při narození maličký a pak najednou dělají takové pokroky. Já jsem u každé nové věci tak naměkko jako nikdy - ani v těhu ani v šestinedělí jsem neslzela tolik jako teď v poslední době, když se třeba Toník vyhoupl na kolínka nebo začal žvatlat a jen tak mimoděk řekl táta. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Holky moje, moc děkuju za rady!

Takže kuličky pod jazyk a pivečko :wink: Polívčičku k snídani a opalovando prsando :sunglasses: Vše zkusím...
Zdá se, že už se to lepší, včera na kontrole měl Fíla 4320g :fearful: (oproti pátku 3890g), ale to jsme po každém krmení dávali ten Nutrilon. Teď se mi prsa zase docela nalévají, tak ho zkouším nedocpávat...Ale je malinko protivnej, asi si na tu lahvičku zvykl. Což o to, když bude mlíčko, zase si odvykne :wink:

Jinak zjistili ze stěru, že měl nějakou bakterii podobnou salmonele, proto taky měl průjem...Dr. říkala, že to vypadá, že jsme to usilovným kojením vyhnali i bez medikamentů, že se vzal protilátky od mamky :dizzy_face: no uvidíme, dělali další stěr z prdelky a výsledky budou v pátek.

Jo a ještě se musím přiznat, představte si, jak jsem blbá. Pořád jsem přemýšlela, proč jsem ztratila to mlíčko, v porodnici mi teklo i ušima, jen co přijdu dom tak je pryč...No a já jsem se doma začala nelévat těhu čajem, ale ne jako hrníček dva denně, ale hnedle 2 litry...tak si myslím, že jsem tomu asi taky pomohla...

Moc moc moc děkuju za rady, vyzkouším a zase dám vědět! Jste moje zlata... :dizzy_face:
8. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Gan, vidíš, bude líp :wink: Fífa přibírá, stěry už budou OK :wink:
Já jsem někde četla, že když se pije kojo čajů víc, než je doporučený množství, tak mají opačnej účinek.. Ale jestli je to pravda, nevim...
8. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky, já jsem idiot největší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mi zvonila upomínka, že mi mam vzít Cerazette.. Tak si jdu pro plato a vidim tam St... A řikam si, tyjo já jsem debil, jsem si to včera zapomněla vzít... A už jsem v hlavně viděla //... Od rána žiju v domění, že je Čt... Tak šup do pusy se St i Čt.. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
8. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Gan ještě je dobrý gravimilk,já si ho aktivně koupila ještě než jsem zjistila že nemůžu kojit a musím říct že to asi funguje :dizzy_face:

Niku teda to jsi tomu dala, i když já mám teda dneska Út,protože v po bylo volno tak to mám pomotaný.
8. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Přidala jsem vám fotky z bazénku :sunglasses:
8. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Kači, krásný fotky! :dizzy_face: Ten bazének máme taky :wink:
8. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
za to homeo se omlouvám, samozřejmě 5 ch, díky za opravení Nikul.
Já mám teď nějaké blbé období, snad to přejde, pa lasky.
8. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
caute....ja zajtra odchadzam ku nasim.....trosku neplanovane a o 2t skor, ale sa tesim....mala je z vykyvov teplot uplne mimo, doteraz mi krasne papala, teraz vsetko pluje a jeduje sa...jedine co chce je moj cicik, alebo voda.... cela je vyhadzana - plecia, chrbat hrudnik a krk...netusim z coho....najskor som si myslela, ze potnicky, ale tie sa obycajne pod pudrom stratia....mala si to strasne skribe, tak som jej dnes dala fenistil kvapky, ktore dostala asi pred 4mes......utekam...uz opet vyplakava
8. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
no gan, pekne, hlavne ze fifa pribera, mliecko bude a ked nebude, bude UM :wink:
niku dve naraz :astonished: :astonished: :astonished: ja som prestala cerazette brat, sak intenzita nasho manzelskeho spoluzitia je skoro rovna 0 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mrchu zatial nemam :slight_smile:
kac krasne fotecky :dizzy_face:
rez drz sa
8. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.