• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj,
teda dneska je tu nějaký mrtvo. Tak já příjdu později,teda jestli mě Sára nechá :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Čao holky

jen nakukuju zítra přijede švagrová a v neděli frčím také trošku neplánovaně k našim takže času bude málo

Gan no hlavně, že Filípek příbral hold budete kojit nebo nutrilonkovat :wink:

Lenui tak jak pokračujete? Oprav si v pasu, že jako už máš dítě :dizzy_face:

U nás se pořád chodí, leze po čtyřech a sedí no a samozřejmě povídá .
Je to super když už toho ty naše dětičky tolik umí.
Jsme se tak ráno s manžou probudili a Nelinka stála u čela postele a lomcovala jím a smála se na plné kolo, je to síla když si uvědomím, že před 9 měsíci jen ležela a nic nedělala.
:dizzy_face:
9. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jo Monu taky je to u nás tak. Sára chce pořád lozit,občas sebou někde flákne. Včera spadla při lezení rovnou na bradu, má tam modřinu jak blázen :sunglasses: Ale i tak je to super když už toho tolik umí :grinning:
9. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahojky holky,

tak u nás nic nového, Filípek baští, ale přijde mi, že mu to opět nestačí...Ještě vydržím, příští týden jdeme zase vážit, tak uvidíme, jestli přibereme... :zipper_mouth: Myšák mi dnes doveze ta homeopatika a pivečko, nejdřív vyzkouším vše možné, než to vzdáme, no a třeba je jen Fíla mrzutej a ne hladovej, že...

Jsou to starosti s těma prdelkama malýma
:dizzy_face:

Mončo, není u Tebe něco nového???? :astonished: :dizzy_face: :zipper_mouth:

Miru, Moni užijte si to u vašich!
9. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
My byli dneska prvně na reha, Fífa je šikovnější na pravou stranu.. Na levou je línej... Neba ho pást, je na bříšku nestabilní a už by měl mít při pasení úplně povolený pěsti, což nemá ... Tak máme pár cviků, chovat ho máme do klubíčka a do tygříka.... Cvíčo se mu bude líbit (tam to teda prořval, páč ho zvedla za nohu a ruku a to ho rozčílilo), jdeme zas za týden, přidáme nový cviky a mam si přinést olejíček - naučí mě masáže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Fífu cvičí paní, ke který jsem chodila na těhu cvíčo.. Řikala, že ty problémy můžou být z toho porodu, ale já si spíš myslim, že je trochu línej a neni prostě podle tabulek :angry:

Jdu vás dočíst
9. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Niku Sára byla zase línější na pravou stranu a dnes to vypadá, že bude levák.Takže to nemusí být nic špatnýho :wink:
9. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Ty jo, já nemám ty rehabky tak ráda, mě to příjde tak zbytečný...každý děcko je jiný, vyvíjí se jinak a většinou prostě preferuje jednu stranu, ale to se srovná samo. Já nevím..
10. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
LENUSINECKA:

Čauky, jen dávám info, že už týden nemáme PC :cry: Proto se neúčastnim. Aduška jinak prospívá velice dobře, za týden přibrala 40 dkg :wink: a je moc hodná. Všechny tam pozdravuj a papa my 2. :wink:
10. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Jé a já jsem si říkala kde je holkám konec. Tak je dobře že jsou v pořádku :grinning: :sunglasses:
10. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Rez, já nemyslim, že je to zbytečný... Nemluvim o tom preferování stran, ale Fífa je i hypertonickej, když je na bříšku a cviky ho maj uvolnit... Kdyby se mu to nelíbilo, tak na to prdim... Ale jeho to děsně baví - má při tom záchvaty smíchu :wink: Těch 5 minut 2x denně mě nezabije.. Stejně spolu blbneme :slight_smile:
A příště mě paní naučí masáže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já si taky nemyslím že je to zbytečný. Záleží na tom jestli je to dítko jenom lenivý nebo jestli má nějakou příčinu....
10. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Kači, právě... Může být línej, ale taky to může být z toho porodu.. Takže nechci nic zanedbat...
10. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
čáááíágo bélo šílené maminy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :dizzy_face:
tak jsem konečně tu, nejprve veliké díky Nikče za to že jsem dala Adušku a že vás informovala, ty viry v PC jsou ale sv..... :sweat_smile: - no ale jsou pryč tak jedeme dál
No co u nás nového???? no kromě potníčků na nose asi nic :grinning: , ne akorát mám takový problémek co se týká mlíčka (jak tak čtu, tak každá jste měla něco a Gan si tím prochází taky :unamused: ), no já ám prsa přes den úplně vyždímaný, fakt děs, ae dneska jem vytáhla odsávačku a vytáhla jsem během chvilky 50ml - ale malá to prostě nevytáhne, takže přes den musím dokrmovat (zatím přes stříkačku) bebou, ale v noci, mám prsa úplně tvrdý, nalitý, to tahá 10min. má dost a spí 3-3,5h :astonished: - tak já taky nevím, :sweat_smile: . Jo a t brečení, tak to taky znám :grinning: - bohužel, hplt občas psycho, že se nedaří, jak by člověk chtěl :unamused:

Takže říkáte ty homeopatika, jo???? Musím si to koupit a uvidíme :wink:

Jinak jsem teda koukala, do vašich albíček, to je teda mazec, jak ty dětičky rostou, utíká to to jefakt, kdo by řek, že nám už zítra budou 3 týdny :astonished: :grinning:

Jinak manža stáhnul fotečky tak já se pomalu na ně vrhnu a dodám do albíčka.)
11. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
táák, něco jsem do alba hodila, další bude následovat:slight_smile:
11. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
jooo, vlstně se musím pochlubit, všech 10kg, které jsem za těhu nabrala je dole, :sunglasses: - ani nevím jak, prostě nějak samo - tak mám radost,jak pěkně to šlo, aniž bych se o to snažila - jen teda musím posílit bžuch, ten je jaksi za "měkkouše!" :confounded: :grinning:
11. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Monu??????? co ??? jo??? Fakt?????? jsem mimo, nebo dobře?? prostě já GRATULUJU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Áchoj holky!

Musim vás dočíst.
Měli jsme odpoledne sraz z koně - regionální. Byli jsme v ZOO v Plzni, bylo to fajn :slight_smile:
Fífa i předvedl, jak umí řvát - nemohl usnout... Ale pak už byl jako zlatíčko... Byli jsme 4 maminy - 1 ale měla dítko doma... :wink:
Fotečky tu http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Sraz_MK_-_ZOO_Plzen/#album
11. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Já to nechápu s tou Monu... Co se děje??? Těhu? :confused:

Adélka je super! Krásný fotečky!
11. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jo teď jsem koukala Monu do alba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FAKT???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Jestli jo, tak taky gratulujuuuuuuuuu! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
hojda, nikčo krásný fotky z toho ZOO - je fajn, když se takhle mámy sejdou a když tam jdou s´a jsou ještě tátové :wink: :slight_smile: - je to super :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
lenu mala adelka je uzasna :grinning:
ty jo monu, to FAKT???? uzo, gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
adelka je krasna....monu, mas moj obdiv :wink: ...

my sme uz u nasich a uzivame si to....
12. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Čao holky jen nakukuju jsme u našich

Ne ještě nečekáme miminko jen jsem si založila třetí album :wink:
Do druhého jdeme příští rok :dizzy_face:

Lenu malá je miloučká, už se těším až se potkáme všichni :dizzy_face:
Já bohužel teď o prázdninách nemůžu je toho hodně, takže se srazíkem bych to viděla září - říjen
12. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Monu, tak to jo... :wink:
Příští rok? My chcem druhý 2012 :slight_smile: Aby byli cca. 3 roky od sebe...

Srazík klíďo září-říjen. No problem. Taky toho máme teď docela dost... Holky se aspoň zajedou a pak to bude pohodička... A kde to spácháme? U nás na zahradě je to fajn, ale jen v případě hezkýho počasí, což na podzim asi nehrozí... :angry:
12. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
čavenky,
monu: tak to jsi nás vyplašila :grinning: :grinning: , ale co víš..???? :wink: :slight_smile:

no já bych to viděla asi taky až na podzim, pro mě je to opět nejdál, ať už je to Praha, nebo Rokycany - takže se musíme domluvit, zhruba kdy??? páč ono to uteče a něco už tam máme taky naplánovaný :sunglasses:
takže hlavy dohromady a něco musíme vykoumákovat :slight_smile:

a teď jeden dotaz (možná blbej, ale můj :grinning: ) - když odstříkám mlíko, mám ho potom malej ohřát????? :sweat_smile:
13. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky,

tak nejdříve k Lenu: fotky teprve zkouknu,mlíčko když budeš dávat hned tak nemusíš ale po chvíli už by chtělo trošku ohřát. Když ho budeš zamrazovat tak to je asi logický viď :sunglasses:

Monu teda teda, takovej šok jsem měla jež jsem vás dočetla do konce :astonished: :grinning: :grinning:

Se srazem počítám, můžeme kdykoliv kromě toho víkendu 1.-2.8. -slavíme narozky.

U nás je nový to, že Sárince dneska přišla velká ohrádka na hraní, je z ní nadšená,hned jí celou několikrát prolezla snad ze všech stran a úhlů,udělala si pelíšek a rozházela hračky. Foto dodám až jí v tom vyfotím.

Tak a teď jdu rychle pracovat než se vzbudí. :sunglasses: :grinning:
13. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
No Aduška je andílek,teda já když ty mimi vidím tak snad budu i to druhý chtít :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
No teda holky,kde všechny lítáte?????
Máte fofr s dětičkama co :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Mám vás pozrdavovat od Mucíka,má se fajn a hlavně pracovně :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Kači, my byli pořád na zahradě, jak bylo hezky... Teď začnu pomalu připravovat věci na dovču...

Mucíka taky pozdravuju.

Fífa už se koupal http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_4.mesic/#IMG_3166.jpg
15. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.