• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Čao

tak tady krásně, Nikul naše děti mají stejné bazénky :wink: takže Nela je pořád v něm, ale zítra jdeme poprvé na opravdický koupák.

No ná s taky čeká první dovolená ve třech frčíme na 14 dní do Chorvatska nějakou dálku dáme až na jaře :sunglasses:
Bude to mazec zabalit všechno, ale týden na horách jsme zvládli tak snad i tentokrát to bude ok.

Muco pozdravujem. :slight_smile:
Novomaminy hodte nějaké nové fota miminek.

Příští týden, až budu doma dám dohromady nějaký termínek na ten sraz.
Musíme s tím už hnout.

Pěkný večer pápá
15. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky, máme za sebou sono mozku - vše je v naprostém pořádku :dizzy_face: Hurá hurá hurá :slight_smile:
Teď ještě razíme na rehabku a pak koupačka na zahradě. Musim začít pomalu balit. Sepis už mam, teď to jen nacpat do tašek. Snad se vejdeme do auta.

Ten srazík musíme naplánovat, ať s tim každej počítá a nemůže se vymlouvat :slight_smile: I když je blbý, že se nedá neplánovat i počasí... Kde to teda spácháme?
16. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Čao holky

Nevíte co nového Gan a Filípek?

Musím se pochválit u nás v zářijovkách 2008 se jede už druhé těhu kolo :dizzy_face:
17. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Jo... Gan včera psala, že budou v nemocnici. Filípek má zánět ledvin :frowning2: Tak máme držet pěsti.

Já teď balim na dovču, ráno vyrážíme směr Mikulov :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jo mě taky psala tak asi zatím nic nového neví

Nikul pěknou dovču hlavně počasí ať vyjde :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
17. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravíme z Mikulova. Počasí je hnus... Cesta taky nic moc... Zácpa na D1, déšť.. Ale Fífa to zvládnul krásně, kojili jsme jen jednu... Věřim, že se počasí umoudří.
Teď jsme na pokoji, Fífa si hraje s hrazdičkou, asi pujdem brzo spát. Jsme nějaký utahaný...
Ale je to tu super. Penzion jak ze žurnálu, nic nám tu nechybí :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky, my si užíváme. Byli jsme v Plžích koštovat vínečka... Krásný.
Ale tragickej zážitek v Hodoníně... Stáli jsme na křižovatce, najednou skřípění brzd a rána do nás... Jsme se lekli, Fífa řev... Tak jsem vylítla, vynadala chlapovi do debilů - jsem se neudržela... Naštěstí je vše OK, sepsali íjsme nehodu, dáme to pojišťovně... Jen máme piclej nárazník, ten chlap je na tom hůř... Klepala jsem se jak osika... Nikdy jsme nebourali, až teď. :unamused:

Foti zde, budu postupně přidávat http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Mikulov/
19. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Čao hlavně že jste ok. :wink:
Takhle do nás narazilo auto když jsem byla v 9 měsíci :angry: . Chápu.

Pěkně si to užívejte na moravě

Co Gan nepsala něco nového?
20. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
ahojda,
nikčo. koukám, že ty ani na tý dovče, nemůžeš fungova bez PC :grinning: :grinning: - ale fotky máte fajn, já myslela, že jste jeli jen s manžou a teď koukám, taková banda :wink: :slight_smile:

jinak co se týká bouraček zezadu, tak na to jsme byli my jak lepidla či co, celkem 5*, vždy zezadu a vždy když jsme měli Laguny - ty už nemáme tak je klid - ( no ale tím to asi nebylo, nebo jo??? :sweat_smile: :dizzy_face: )
hlavní je , že jste v poho.

holky já mám pech, koupila jsem si ty homeopatika na laktaci, piju meltu, piju čaj pro podporu mlíka, piju i jiné a stejně ho nemám dostatek - takže holt 2* denně příkrm musíme mít :unamused: :unamused: štve mě to, ale nevím co víc bych pro to měla udělat :angry:
20. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj......u babky je super.... eli si to tu uziva...ked je teplo, tak je stale v bazene - v jednom ma vodu a v druhom hracky....ma okolo seba kopu ludi, tak je uplne spokojna :sunglasses:
21. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj ahoj,

Niku tak hlavně že to nebylo nic vážnějšího. Koukám že Fífa má nejenom stejnej bazén ale i stejnou zavinku jako měla Sárinka :grinning:

My na dovolenou pojedeme asi až koncem prázdnin nebo až na podzim.

S tím srazem já bych byla pro tu Zoo, myslím že to bude ideální místo :sunglasses:
21. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
ahojda,
miru: toto uteklo co, už 7 měsíců, malá je ale krásná, má nádherný kukadla :wink: :slight_smile: a už leze???

jinakmy jsme se nějak opotničkovali, docela teda dost . - tak uvidíme, mažu jen olejíčkem :frowning2:
21. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
hojte
tak u nas peklo, ninke sa nemozem ani na meter vzdialit, som uplne vyflusana
niku hlavne ze ste ok, ja by som takeho asi strasne zbila, keby sa mi nieco take stalo :sweat_smile:
lenu nemas v okoli nejaku laktacnu poradkynu?
21. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Čao tak u nás je konečně trošku chladnějc.

Co gan nebyla tu?

Dodatečně a ještě s omluvou.

PŘEJEME VŠE NEJ NEJ SÁRINCE K 1.NAROZENINÁM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky holky!
My teda měli snad nejhorší noc od porodu Papal ve 21.45, 01:20, 3:45, 5:00, 7:00... Pak jsme vstali, páč mě to už nebavilo... Nasnídali jsme se a jeli na výlet do Rakouska... Ty noci tady mi fakt dávají zabrat... Doma spí v pohodě, tady je to masakr... Je tu totiž šílený vedro... Sama spim jen ve spodnim prádle, bez deky a jsem zpocená až mě to budí... Co pak Fífa :unamused: :unamused: :unamused:

Sárince taky opožděně vše NEEEEJ!!!!!!!!!! :wink:
24. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma z dovči... Cesta byla super, kousek přes 4 hodiny... Tak jsem ráda, že jsme dojeli v pořádku.
Už máme i vybaleno a jdu prát... :slight_smile:
25. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
jeeej...a som aj myslela na saru a aj tak som sa k pocitacu nedostala....vsetko naj :slight_smile:

eli sa plazi uz dlhsie a cez tento vikend sa zacala davat aj na kolienka...ale zatial sa len pohupuje.....este nesedime - a som tomu aj rada, lebo sa nauci kopu inych veci (kamoskina sedela uz v 5 msiaci - ale nie sama a ona v 11mes. nevedela lozit a ani sa pretacat....len sediet)
27. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
hojda
tak to vyzera, ze v septembri by sme mali ist do prahy.. mozeme dat to stretko na vtedy? je to koncom mesiaca :wink:
miri vy ste nejaki popredu :grinning: ninka stale nelozi, nic, len sa rovno stavia
28. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj,
já se ze srazů do konce prázdnim omlouvám bo už za týden odjíždíme a budeme tu až koncem srpna. :wink:
28. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Září je fajn :wink:
28. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
ahojda,založila jsem nové album a hodila jse do něj zatím pár fotek z telefonu, zbytek dodám - už toto je úspěch, že??, :grinning: :grinning: :grinning:

jj, utíká to , to je mazec - ale je to fajn :wink:

Kačí: Sárince všechno nej, kdo by to byl řek - že už to je rok :wink: :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jééé, tady to nežije!!!

My jsme se dneska cachtali na koupáku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Voda v brouzdališti moc teplá nebyla, tak jsme Fífovi namočili jen nožičky. A nějaká paní nám pujčila člun, tak jsme ho vozili... Pak jsme etě jeli na návštěvu k D. babi a dědovi.
Za celej den spal 1 hoďku dopoledne, a 2x 15 minut odpoledne... To je zas darda... Ale byl jako sluníčko... Pořád vysmátej...

Teď už je v postýlce a spí..

Fotky zde ... http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_5._mesic/#album
1. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
No holky... Taham nás ze 4. strany :confused:
4. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Hele, fotila jsem dneska Fífu.. To je model, co? http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_5._mesic/#album
4. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
jéé ahojda,
¨no nikčo tobě poklona - nejen že jsi čipera co se fotek týká (musíte jich mít snad už tisíc) :wink: , ale taky jak funguješ stále na netu - já nějak nestíhám sem chodit a večer se mi už nechce

dneska jsem byla u dr. po 6 nedělí - a malou si vzala mamka - takže já mám veget, no eda spíš jsem si zajela v klidu na nákupy ,proběhla město a bude dokonce i teplá večeře :grinning: :grinning:

holky potřebuju radu, chci si pořídit na malou nějaký to nostíko a nevím zhruba jaký, tak jestli máte nějakou zkušenost tak sem s ní
4. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
http://www.babynositka.cz/
tohle se mi líbí, a je do 20kg :grinning:
4. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
http://www.mamanek.cz/vse-pro-miminka/vaky-na-noseni-podlozky-zavinovacky/Nositko-na-dite-klokanka-Red-castle
tohle mají u nás v obchodě, jsem ho dneska viděla, ale je do 12kg a nevím jestli jo nebo ne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Leni, stíham vše. Malej je zlatej, dopo cca. 2 hoďky spinká, tak mam čas...

Nosítko určo ergonomický! My máme manducu. http://www.babyprofi.cz/klokanka-manduca-bezova-p-21021.html?zenid=836c01014cf4e5c86c716147333747f2
4. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
ahojda,
tak jsme byli dneska na kyčlích a bohužel jsme dostali na 6t tu podušku :frowning2: , prý se mu zdá, že se levá kyčlička vyvíjí pomalu- chjo , tak už jsem to ořvala a jsem bez nálady :frowning2:
nemáte náhodou některá z vás stím zkušenosti????
5. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.